|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pes bruha - veterinar?
23.12.2006 13:01:32   
Anonimen
Luna je danes ob 7h dvakrat bruhala (hrana), potem je malo pred deseto se enkrat bruhala - rumena tekocina pa mal trave. Jedla ni nic. Sva sle ven, je bila normalno zivahna (vsaj zdi se mi no .. res pa je, da ni nic vleklauser posted image ), full je pojedla trave in je preden sva prisle domov zunaj travo zudi malo zbruhala ven (samo slina pa malo trave .. res malo obojega..) in je ene 5 min doma norela, zdaj pa ze eno uro pa pol lezi v svoji kosari in noce jest - ne piskota, ne briketov, ne samo riza kuhanega na vodi.

Je treba k veterinarju? Pa pila tudi se ni nic odkar je vstala.

LP
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pes bruha - veterinar?
23.12.2006 13:04:11   
Anonimen
pomoje ni treba panike delat. js bi počakala do jutri. oziroma bi poklicala veterinarja pa vprašala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pes bruha - veterinar?
23.12.2006 14:53:24   
Anonimen
Po mojem tud ni treba panike delat. Moja je tud ene parkrat bruhala zaradi prenažiranja s travo. Baje da je trava dobra za prebavo.
Če je pa bruhala rumeno oz. svetlo zeleno, je bruhala žolč in po takem bruhanju še človek rabi svoj čas, da začne jest normalno in se žolč začne obnavljat, ker je to žleza z notranjim izločanjem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pes bruha - veterinar?
23.12.2006 15:14:50   
cuma
Če bo še bruhala in če bo tudi driskala, jo takoj pelji k veterinarju. Jaz imam zelo žalostno izkušnjo z navadno trebušno virozo, ki se je kasneje izkazala kot zapora črevesja in mi vzela mojega user posted image  za zmeraj user posted image .
Bodi vztrajna ribica in če ne bo bolje po nekaj dneh, zahtevaj odvzem krvi in ultrazvok. Držim user posted image ,da bo šlo mimo kar samo od sebe!

Lp Cuma

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pes bruha - veterinar?
23.12.2006 16:28:56   
Anonimen
Se vedno ni nic jedla in pila, pa doma skoz spi oz. lezi. Je pa res, da je bila v sredo in cetrtek sama doma, prej je bila pa 10 dni mami na bolniski in je bil skoz nekdo doma.

Ma saj pomoje tudi ni panike, ce en dan ne je, bo sigurno ''prezivela'', samo nisi navajen take utrujenosti pri hiperaktivni kuzi.

Kakala je pa zjutraj, in to full pa cisto normalno. Driske pa nima.

LP, ribica

(odgovor članu cuma)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pes bruha - veterinar?
27.12.2006 12:48:52   
Shania
Ribica, kako je zdej z Luno?

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pes bruha - veterinar?
28.12.2006 23:36:29   
Anonimen
Sem pozabila potem napisat. Do 6h zvecer ni nic jedla, pila, skoz je spala, zunaj je bila sicer malo bolj obvladljiva, pa vseeno kar zivahna, popoldne sem se jaz z njo spala, potem je pa pojedla, takoj ko sva vstale, riz in brikete, pa se piskot. Naslednji dan je bila pa seveda cila in zdrava user posted image  

Je bila sama dva dni, prej je bila mami 10 dni doma na bolniski, pa se baje je full nekih stvari pozrla v petek zvecer (ni cudno, da ji je potem slabo).

LP, Ribica

(odgovor članu Shania)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pes bruha - veterinar?
29.12.2006 10:04:55   
Shania
No, sam da je okej.

lp,
Shania

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?