|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko časa naj vre golaž?
23.1.2007 12:58:51   
kalbo
Samo povej besedo.....Ampak vi ste prvi na vrsti


Zmajnenu, sam ne fant fant fantastično u golaž dajat nouser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Koliko časa naj vre golaž?
23.1.2007 13:00:11   
trixi
Midva sva z mojim user posted image , ki je mimogrede res super kuhar, včeraj imela debato o kuhanju golaža. Je reku da kaki je to golaž iz ekonom lonca, smisel golaža je, da se res dolgo kuha, da voda izpari(jap, mi zalivamo z vodo), vse uno tadobro pa ostane notri.Z vinom je pa tako, enim paše okus, jaz ga pa takoj začutim in mi ni glih- kako naj rečem, da ne bo izpadlo grdo-mi smrdi, evo.Razne umetne začimbe ala vegeta, začinka, zmešnjave za to in ono smo pa že zelo dooooolgo nazaj vrgli ven iz naše kuhne.Drugače ga pa več al manj kuhamo podobno kot Kalbo, saj veste - male skrivnosti velikih kuharskih mojstrovuser posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Koliko časa naj vre golaž?
23.1.2007 13:26:14   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Samo povej besedo.....Ampak vi ste prvi na vrsti


Zmajnenu, sam ne fant fant fantastično u golaž dajat nouser posted image


Ok. Naslednji golaž je po tvojem receptu. Samo ko pridete vi k nam, verjemi da ne bo golaža. Bom nekaj drugega spacala. Golaž je tvoja prioriteta. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Koliko časa naj vre golaž?
23.1.2007 13:29:13   
kalbo
Golaž je tvoja prioriteta.

Sam moraš vedet, da se ga Kalbo pr golažu kar pošteno ulijeuser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Koliko časa naj vre golaž?
23.1.2007 14:07:31   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Golaž je tvoja prioriteta.

Sam moraš vedet, da se ga Kalbo pr golažu kar pošteno ulijeuser posted image



Ni problema. Itak mislim biti zraven, da me naučiš ta pravi golaž delat. In glede na to, da bom tudi jaz usekana, boš moral inštrukcije enoparkrat ponoviti. Da si potek zapomnim in seveda količine. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?
Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?