|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mozolji že spet
13.2.2007 12:36:47   
Taula
Sicer pa si kupi nežno čistilo (npr. Scheller gel), tonik (npr. Nivea za občutljivo, Garnier fresh) in vlažilno kremo (Garnier Fresh, Clinians Jabolko ipd.)


Tonik uporabljam že sedaj od Garniera..samo ne vem katerega. Čistilo imam od Garnier Essential se mi zdi, dnevno vlažilno kremo imam pa od Garnier Total Comfort.



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: mozolji že spet
13.2.2007 13:15:27   
Taula
Avene prodajajo v lekarni. Pojdi najprej po tester in ga preizkusi, pa vzami Cleanance K.

Kakšna pa je razlika med Cleanance K. in Diacneal?
Nista obe kremi namenjani za odpravljanje mozoljev?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: mozolji že spet
13.2.2007 21:54:08   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Kakšna pa je razlika med Cleanance K. in Diacneal?
Nista obe kremi namenjani za odpravljanje mozoljev?


Ja sta, razlika pa je verjetno pri sestavi. Jaz sem se ustavila kar pri Cleanance K, ker daje resnično fenomenalne rezultate. Vsaj na moji koži.

Pri Garnieriu tudi ni vse dobro. Je treba res pazit na to, kar piše na embalaži, ki so si med seboj precej podobne. Po informacije pojdi na planet lepote na kozmetometer in si tam dobro oglej sliko.

Več kot to, kar sem napisala, ne vem. Meni je ta nega popravila kožo, je pa res, da pred uporabo L'occitana nisem imela problemov.
Za kaj več se boste pa morale informirat in preizkusit same. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: mozolji že spet
13.2.2007 23:55:28   
lojzika
Spet bom zatežila, prej ko sem jedla kontrac. tabletke, sem imela fajn kožo. Nikoli se nisem mazala z nobeno kremo, v nosečnosti pa sem začela dobivati mozolje zato sem poskusila z Vichy Normaderm, dala 7 jurjev in ni pomagala, potem se zopet nisem na jezo mazala z ničemer. Decembra sem si kupila pa to Garnier PURE pa nekak ne pomaga piše gor da vsebuje glinico, cink in antibakterijske sestavine, po tem takem ni alkohola notri ali pač??? No se pravi tudi če se z ničemer ne mažem, imam mozolje tako, da moram sedaj poskusit neki drugega. Prehrana pa mislim da je tudi ok, se ne prenajedam nekega prekajenega mesa pijem veliko vode,  zelenjava, sadje je tudi vsak dan na jedilniku

Ne vem a naj grem do osebnega zdravnika pa naj mi neki napiše, da ne bom zapravljala celga user posted image  ali bo hecno če grem samo zato k zdravniku?

Na tem forumu sem nekaj brala o koprivinem čaju. Kje se ga pa kupi v lekarni najbrž bom poskusila za 1x koprivin čaj

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: mozolji že spet
14.2.2007 8:50:02   
amalija
Lojzika, nič ne bo hecno, če greš po recept k zdravniku za Difern gel - večini je pomagal, pa še zastonj je user posted image
Poizkusi pa še Avene Cleanance K, pojdi v lekarno in prosi za tester. Pa ne pozabi na primerno čiščenje kože.

< Sporočilo je popravil amalija -- 14.2.2007 8:53:19 >

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: mozolji že spet
21.2.2007 15:34:08   
TaisTa
IZVIRNO SPOROČILO: raho

Mani je pregnala mozolje kozmetična linija Cholley, ampak to je odvisno od vsakega posameznika - jaz sem jo začela uporabljati po nasvetu kozmetičarke.


Kje se pa to dobi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: mozolji že spet
21.2.2007 16:32:54   
smeško
jst uporabljam domačo kremo iz aloje, za mozolje pa od kozmetike vishy (mislim da se tako napiše).
lp

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: mozolji že spet
21.2.2007 21:51:42   
rainbow
Kaj pa Proactiv nobena ni omenilauser posted image user posted image

Mozolji so tudi moja usodauser posted image

kozmetičarka mi je svetovala kozmetiko, ki oža pore, sem imela nekaj časa od Biotherm (vražje draga, ampak ne vem, če se ne bom spet odločila za to); zdaj po dveh nosečnostih, in prenehanju jemanja tabletk pa sem poskusila z Proactiv (čeprav nisem pristaš tv prodaje), pa se mi zdi, da je kar v redu, da mi ustreza. trenutno imam sicer od Vichy Normaderm kremo, pa mi je tudi v redu.
Bi pa nekako rada skombinirala nego za nečisto kožo z nego proti gubam, pa ne vem, če kaj takega obstaja. 

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu smeško)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: mozolji že spet
21.2.2007 22:44:33   
Magi*
proactiv sem poskusila in je veliko preagresivna za mojo kožo. piling vsak dan user posted image  salicilna kislina in alkohol v toniku... normaderm od vichyja ima tudi alkohol notri - draži kožo, v bistvu izsuši in koža proizvaja še več loja, da bi se zaščitila - nekako tako, ne me za jezik lovit, nisem iz foha user posted image

zdaj uporabljam veliko manj agresivna sredstva in so se tudi mozolji malo umirili.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: mozolji že spet
22.2.2007 9:43:43   
TaisTa
Punce, Proactiv Solution je tako tako. Namreč je nekaj izdelkov iz kolekcije, ki so dobri, in jih je tudi nekaj, ki so mastni, komedogeni in nikakor ne spadajo na problematično kožo. Nevem točno, katere reči so dobre, bom še pobrskala po netu. Vsebujejo pa izdelki tudi AHA kisline, tako da punce - podnevi je nujna UV zaščita v pudru ali kremi. Res škoda, da je par stvari iz kolekcije neuporabnih, ker sicer bi bila zadeva celo vredna bivših 14k. user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: mozolji že spet
22.2.2007 14:35:29   
rainbow
Vidiš, zanimivouser posted image

kaj pa bi potemtakem bilo primerno za problematično kožo po 30-tem letu?? Pa da je neagresivno. To mene zelo zanima.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu TaisTa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: mozolji že spet
22.2.2007 15:41:01   
Magi*
kaka kremica od avene-ja (lahko kako za aknavo kožo (Cleanance npr, jaz pa trenutno ponoči uporabljam kremo za občutljivo kožo: recovery cream, podnevi pa Clinique superdefence za mešano do mastno kožo), gel za umivat Schellerjev alge (poceni in super), tonik Balea MED sensitive. meni se je koža zelo popravila.

Avene dobiš v lekarni, mislim, da imajo celo testerje. ostalo pa DM in Muller.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?