|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj mislite o Murterju?
20.2.2007 13:46:13   
Tia27
Oj, kdo je že bil in kje, v hotelu, katerem, oziroma apartmaju?Kaj predlagate?LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj mislite o Murterju?
20.2.2007 21:23:09   
lex
Midva sva bila v campu. meni je otok full všeč.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj mislite o Murterju?
20.2.2007 21:31:43   
jooly
Mi smo bli z jadrnico. Men je Jadran itak sploh in oh, Murter je pač še eden izmed otokov, ki spadajo zraven. Kampa sicer ne poznam, vem pa, da je vsako leto bolj zaseden in nagužvan. Mi smo na Murterju ponavadi maja ali septembra, takrat je božansko.

Že voham sol...mmmmm

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj mislite o Murterju?
20.2.2007 21:47:57   
Nattka
Nekaj mnenj je tudi na tej temi.

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=985410&mpage=1&key=&#986110

in na tej

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=828335&mpage=1&key=murter&#828488

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj mislite o Murterju?
20.2.2007 21:51:34   
Urša
Mi smo šli na enodnevni izlet in nam je bilo fuuul všeč!user posted image  Samo bomo šli na Murter šele ko bodo otroci večji, je bilo namreč precej ježev.user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Nattka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj mislite o Murterju?
21.2.2007 10:32:17   
viv_
Mi2 sva bila, ko sem bila prvič noseča. 10 dni sva kampirala na Murterju. Never again!!! Dolgčas... Nič za videt. Edina zanimiva stvar je bil izlet na Kornate.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj mislite o Murterju?
23.2.2007 13:31:13   
Tia27
hvala

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj mislite o Murterju?
8.3.2007 7:59:13   
pikapolona2
men pa je bil murter vsec....res je da nisva bila v sezoni in da sva kampirala v napol praznem kampu....ampak voda in plaze...pa ce se za kak dan rentas kaksen majhen colnicek in najdes res najlepse plazice in zalivcke...nama je blo zakon....dober okoli nocnega zivljenja se ni glih nekaj dogajalo...sem pa slisala da je v sezoni NORO!...guzva in bljek tolk plocevine in ljudi.......ravno gledam kam na murter letos septembra....sam iscem apartma...v sotor si z 10 mesecnim dojenckom se ne upam...ampak drugo leto bo pa ze tamala videla kaj je to kampiranje...jupi!

Aha ce ktera ve za kaksen super apartma za 2 osebi pa blizu morja....naj mi pliz pove, hvala
P

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj mislite o Murterju?
9.3.2007 17:06:34   
mayflower
Priporočam vas Jezera. Leži na Murterju- naprej od Tisnega, pa pred krajem Murter. Midva sva bla v visoki sezoni. Šla sva na blef. In pol imela problem dobit apartma- sva bla en teden na eni strani vasi, drugi teden pa na drugem koncu. Je blo nepozabno. Je prava ribiška vas (lastnik apartmaja je bil ribič, smo jedli sveže ribe), ni take gužve ko v Murterju. Je pa res, sa se moraš mal peljat do ta lepih plaž, samo je morje prečudovito. Krasne divje plaže. MMMmmm ... Komaj čakam, da bo tamali večji. Gremo spet v Jezera. Kdor nima rad gužve, priporočam Jezera al pa kamp/ apartmajsko naselje, k je na isti strani otoka ko Jezera (tu moraš nujno prej rezervirat apartma-drugače ne dobiš). Gužva je pa v Tisnem, Murterju in še enem kampu/apartmajskem naselju (na strani Tisnega, pa ne vem če se ne kliče naselje Jezera). Je pa v vasi tudi zvečer življenje -dobre gostilne, pa domačini nonstop neke prireditve organizirajo...

_____________________________

Ko se mi nasmehneš, s soncem napolniš moj dan.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?