|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2007
1.3.2007 13:05:04   
NRMM
Nogica...katalog imaš tudi na Ikea strani http://www.ikea.com. Bomo pa v roku 3 tednov šli v Graz in ti ga lahko pošljem. Piši mi na ZS naslov,če ti ni prepozno takrat.

Sej ne bi rada pametovala ipd ampak teorija,ki jo poslušate v materinski šoli se potem včasih izkaže čisto drugače kot je v praksi. Če otrok ne dobi nobenih izpuščajev od kakršnih koli praškov,mehčalcev potem ni problema,drugače pa menjujete praške/mehčalce.Jaz tudi na začetku nisem uporabljala mehčalcev,ker pač so tako rekli v materinski,prala sem posebi cotike za malo,za naju posebi in potem je bila na1x prava zmešnjava. Ko sem dodala mehčalec in sušila v sušilcu ni bilo potrebno več likati cotik in tako je še danes.Pač vsak po svoje.Sem in še vedno rajši preživim z mojo nagajivko tisti čas,kot pa da bi likala po nepotrebnem. Manj se komplicira lažje je.

Brisačke sem pa imela samo za njo,dokler se je kopala v banjici in to je bilo do nekje 8 mesecev,ko je že super sedela,od takrat dalje se kopa v tuš kabini in imamo enake brisače ali pa zanjo kopalni plašček.

Melaverde hvala za podatek o cunjicah za odhod iz porodnišnice.

l.p.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1951
   RE: Junijke 2007
1.3.2007 13:05:49   
melaverde
oj pupe,

poglejte med albume - malckovo gnezdece- uporabnik Naomi....
ma kakšna srčkana sobica !!!!! meni je full lepa user posted image user posted image

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 1952
   RE: Junijke 2007
1.3.2007 13:10:39   
melaverde
NRMM, jaz vem, da imaš ti popolnoma prav.
Ampak jaz osebno, pri 26-ih letih, s prvim otrokom poslušam vse kar mi poveste vi, materinska, prijateljice in knjige, revije...pol pa upam, da bom po občutku naredila tisto kar bom čutla da je prav user posted image

V materinskah pa baje učijo tako, ker je vedno več novorojenčkov, ki so alergični na vse možne stvari. Tako vem da je v Izoli, ker sama sestra ki predava ima doma ful težek primer alergika...in pol nas raje posvari z zdravim življenjem,...

Tako da, delte nasvete ki vsaj pri meni so vedno dobrodošli !!!!

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 1953
   RE: Junijke 2007
1.3.2007 13:25:52   
NRMM
Enako se je meni dogajalo melaverde pred porodom. Poslušala sem vse kje je bilo kaj možno poslušati o dojenčkih,prebrala vse revije,knjig veliko in sedaj sem včasih jezna sama nase zakaj sem toliko brala in poizvedovala o boleznih,alergijah ipd.Sicer je fajn,da se kaj več ve o tem in da znaš že sam na začetku pomagat predno za vsako letiš k pediatru in po možnosti še tam kaj drugega stakneš.
Kar pa se alergij tiče me je pa pediater pomiril v prvi posvetovalnici in sicer je rekel,da če ni v družini alergij se ne rabim bati,da bi moja mala imela user posted image . Je pa spet tako,da si pediatri niso enotni vedno,kot da bi hodili vsak na svoj konec v šolo in specializacije user posted image in tu včasih tudi občutek posameznika popusti.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 1954
   RE: Junijke 2007
1.3.2007 14:46:02   
ronja
Ja, zrak, saj imaš malo pravuser posted image , da sem si tudi sama kriva. Ampak nikoli nisem hotela bit tista user posted image , ki je čisto ok, pa celo user posted image preživi na bolniški... Pa ko sem bila mala, sem bila ful bolna in od takrat ne grem k zdravniku, dokler ni res kriza... In ker na splošno ne znam dovolj jamrat, me po navadi ljudje ne vzamejo tako resno, mislim zdravniki, no pa tudi nezdravniki, saj veš kaki so, o, saj si že tu in delaš, potem si pa sigurno ok...

Saj ko se mi je iztekala bolniška, bi ostala doma, če bi mi rekli, da je to dobro za pamžauser posted image , res! ker se nisem najboljše počutila... Ampak mi tudi moja g. ni nič rekla, da naj ne grem v službo... Jaz niti nisem vedela, da lahko tudi splošni pošlje podaljšanje na ZZZs in sem mislila, da pač moram it delat. Počutila sem se boljše in sem bila ful vesela, da spet delam... POtem sem videla, da me mal matra včasih, pa sem se mislila s šefom zmenit za 6 ur, samo ga ta teden ni bilo in sem si rekla, ok, bom pač še en teden zdržala... No, pa smo tu...

Če mi rečejo, da naj bom do konca na bolniški, pa bom, pa klinc pa vsi poskusi in višina porodniške in vse ostalo, samo, da bo vse ok s user posted image ... Sem tudi črtala vse aktivnosti, sem samo v postelji in za račkotom... Ko pa se začnem boljše počutit, mislim, da sem spet ok... Pa očitno nisemuser posted image
Samo kako naj sama vem, kako slabo se je normalno počutit v user posted image , če še nikoli nisem bila user posted image ?user posted image Ker recimo Pušenjak v bolnici se ni pa prav nič sekiral, ko me je videl... Kri je bla ok, potem je zanj vse ok... Pa sem se počutila takrat tako nekako kot se zdaj, samo da me ni bolelo grlo in nisem kašljala...

Pa potem ti vsi pametnjakoviči začnejo težit, kako je to normalno, da je pač v user posted image drugače in da imaš lahko vročino, da imaš lahko povišane levkocite in si ves zmatran, da je pač treba potrpet... In potem začnem še sama dvomit, če mogoče ne pretiravam in da mogoče moram res enostavno potrpet... In probam in potem se pa zlomimuser posted image

Ker nasveta za pozdravit mi kakega konkretnega tudi noben zdravnik ni dal, isto so mi povedali, kot ti melaverde (mimogrede, hvala za vzpodbudo, je vseeno lažje:), da boš vedela, da veš ravno toliko kot najboljši ginekologi v slovenijiuser posted image : naj veliko pijem (pijem 3 litre na dan že ves čas, odkar sem user posted image , razen takrat, ko sem čisto vse zbruhala in res nisem mogla), pa naj počakam, da mine... Sadje in zelenjavo tudi jem pri vsakem obroku, dopoldne v glavnem samo to, itak imam to rada, zdaj pa sploh, ker po tem ne bruham... Tak da ne vem, kako bi to rešila, res ne...

Očitno moram res malo bolj jamrat pri zdravnikih... Ampak vsega se ne spomnim, pa moja g. tudi ni preveč zaskrbljena, trebušček lepo raste, user posted image braca in potem sem mirna, da je vse ok in lahko šibam dalje...

NRMM, midva bova tudi imela previjalno v otroški sobici, pa praviš da palček zavijalček smrdi? no, če manj kot iz koša, ga bova vseeno mela, jaz sem bolj občutljiva na vonje... Ga bom pa mogoče dislocirala na balkon,heheuser posted image
Če po sušenju v sušilcu ni treba likat, bom pa tudi poleti sušila kar v njem, heheuser posted image , ko smo živeli še skup s starši, je bilo likanje namreč moje opravilo - za 5 ljudi... Mami je hotela met vse perfektno zlikano, oče tako službo, da je rabil vsak dan svežo srajco, brat pa non stop prehlajen in gora robcev... Tak da sem se zaklela, da ne bom več toliko likala, zdaj skoraj nič ne likam, mava cote, ki jih ni treba likatuser posted image

nogica, pošlji tistega mizarja v pipino kolenouser posted image , kaj se to reče, odirat user posted image user posted image , saj boš našla kaj lepega, brez skrbi! Pojdi pogledat še v Lesnino na Brdu v Lj., tam vem, da so imeli prav luštne otroške sobice, sva jih gledala, ko še nisem bila user posted image in sva opremljala svoje stanovanje... Za user posted image sicer nisva gledala, ker še nisva bila na tem, ampak je vse v lesu, ki je mimogrede fuuuul bolj zdrav kot iverka, ki je sploh za user posted image škodljiva zaradi enih topil, ki so not, da se lepilo razporedi, lahko ti zrihtam literaturo o tem, č ete zanima - sicer pa mi verjemi na besedo: samo iverke ne za otroke! Karkoli drugega! Smo se namreč učili, kaj točno delajo tisti nekaj na f... kaj so že bili...

Glede mehčalcev: baje res niso priporočljivi za user posted image , prijateljičina punčka je imela non stop ful probleme s kožo, mamica je imela en kup diet, pa ni pomagalo, potem so pa odkrili, da je od mehčalca... Tak da jaz ga ne bom uporabljala. itak je to ena najbolj nezdravih in okolju škodljivih stvari in ga itak ne uporabljam. Sploh p ani potrebe pri sušilnem stroju, poleti, ko pa lahko ven obesim, pa itak je vse lepo mehko...
Tako da, kot so meni rekli, lahko perem vse cote skup, če uporabljam nežen prašek in ne mehčalca. Tako bom tudi naredila. Brisače bom imela ene par za user posted image , take kvadratne s kapuco, ostale bojo skupne.
Pa še alergije imamo v familiji, že user posted image mamica je mela par kar gadnih alergij... NO, zdaj je boljše, se pa še zgodi in muck še vedno ne smem božatuser posted image

melaverde, jaz se priporočam za kake skene, psloh tiste z očkiuser posted image Če klikneš na ime, lahko pošlješ tudi mail, vsaj meni, ker moj ni skrit. Kaj je res treba toliko oblečt dojenčka?user posted image No, saj zdaj je res na toplo navajena...

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 1955
   RE: Junijke 2007
1.3.2007 14:56:36   
melaverde
Ronja,

mail na ZS ti že znam poslat, ti meni raje povej kako lahko priponko dam ???
ali pa kako sliko pripopam (ne v album).

Bom že jutri kaj poskenirala user posted image

zelo bom hvaležna !!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 1956
   RE: Junijke 2007
1.3.2007 15:51:50   
FLASK_A
Melaverde, slikco lahko pripopaš tko, da jo najprej shraniš na shrani.si- na tisti strani te potem vodi do linka, ki ga tu pripopaš in slikca se vidi. Priponke pa ne znam poslatuser posted image  Če pa imaš kaj poskenirano, tudi meni prosim pošlji na mail: nennca@hotmail.com

Mehčalec bom kar uporabljala (sem se ga ful navadla), prašek bom menjala za tekočega, brisače bodo skupne (razen tistih s kapuco zauser posted image ), prala pa tut ne bom posebejuser posted image  Še s tem si skrbi delat... Če bo kaka reakcija, bom prvo skenslala mehčalec pol pa naprej. Nevem, za likanje se moram pa še odločit, kako bo... Glede na to, da sem tolk pridna se mu bom sigurno vsaj na začetku odpovedalauser posted image - pa bom vidla, kako bo. Sej preveč sterilnega okolja pa tut ne smejo met- moje mnenjeuser posted image user posted image  Itak pa, da bom pazla nauser posted image , samo v extreme pa ne mislim it, nevem.

Drugače komaj čakam šolo za starše, da vidim, kaj nam bodo tam kaj natvezli- če bo kaj uporabnegauser posted image  Ok, itak da bo vse uporabno- ampak ko nikol ne vem, kdaj nam kdo soli pamet, kdaj pa kdo kej po resnici pove. Zdi se mi, da je zdaj že vse tolk skomercializiran, da tut kakšne izdelke samo zato priporočajo, da se pač prodajajo (nevem, mogoče kaki sponzorji pa hočjo reklamo) in pol tistega v resnici sploh ne rabiš. Bom kar mal po občutku delala... Bomo vidli..

Ja zdej sem najbrž tko napisala, da bom delala vse po svoje in nobenga upoštevala- ni res. Znanje bom vpijala ko goba (da bom mela čimveč informacij- taka pač itak semuser posted image ), uporabljala ga bom pa po potrebi. Pa mal z rezervo vzameš vse skup- da nisi preveč obseden, pa bo. Pomoje nam ne bo prav nič manjkaluser posted image

Ronja, ti pa ga res že nehej biksat- u postlo pa počivat! Kaki rolerji pa kolo pa to- pozdravi se, pol pa kozolce prevračej ti hiperaktivka! Ne, sej se mal hecam- ampak čist pa tudi ne. PAZI NASE, pa velik user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za srečno in zdravo nosečnost do konca! Ti želim da se res hitro pozdraviš!!!

Lep pozdravček punce! Pobožajte bušijeuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 1957
   RE: Junijke 2007
1.3.2007 17:04:06   
ronja
melaverde, če klikneš na Ronja, se ti odpre v novem okenčku moj profil, tam maš pa bolj levo spodaj možnost pošlji e pošto, to pomeni, da mi pošlješ navaden mail na yahoo, kjer lahko tudi priponke zraven daješ. Sem probala jaz tebi mail poslat, pa ne gre, ker ti pa baje nočeš razkrit svojega profilauser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1958
   RE: Junijke 2007
1.3.2007 18:31:48   
Anonimen
Punce že tri ure sedimza računalnikom in nekaj kopiram ala Copy-paste. Ene recepte, pa misli pa še kaj. Sem čisto zbluzena user posted image . Grem zdajle pod tuš, pa se mogoče potem kaj javim, ker res ne morem več sedet.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 1959
   RE: Junijke 2007
1.3.2007 19:12:43   
ŠpelaP
Mi smo se pa danes pripravili na beljenje. Mož, oči in še en sorodnik so že dali na kup pohištvo, živalice in rože smo potaknili po hiši, jutri, pa se bodo lotili beljenja. s Timom bova spala v spalnici od mojih, ljubi pa kar v kuhinji.
Sem malo mami in babico nasrala. Sem jima rekla, da je beljenje bilo le kamuflaža za pakiranje, da se selimo. Za trenutek sta bili bolj bele kot bodo naše stene v sobi.user posted image
Drugače pa jaz lepo kar samo komandiram, kam kaj gre. Sem pa opazila, da moja garderobna omara "malce" razpada po šivih. Zakaj le?! user posted image Jo ravno zdaj oči "šraufa".
Drugače me pa kar nekaj čez trebuh boli, pa levi kolk, skratka sem čisto v kuuser posted image ! Pa slabokrvnost se mi pozna. Kura jasna, se utrudim in me noge bolijo že samo, če grem dvakrat po stopnicah. Eh, čez tri mesece bo že boljše. Takrat bo šele juhuhu! user posted image


(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 1960
   RE: Junijke 2007
1.3.2007 19:23:31   
Anonimen
Hojla punce...

Sicer vas nocem strasiti vendar si preberite http://www.mama.si/forum/viewtopic.php?t=10242&postdays=0&postorder=asc&start=2775 ( od te strani naprej)... jaz sem se zamislila nad mojo nosecnostjo in bom v prihodnje bolj pazljiva. Odlocila pa sem se da dodam ta link.. samo zaradi tega ker bi rada da spoznamo kolko je nosecnost lahko ta trenutek vredu, naslednji pa gre vse narobe.

LP

(odgovor članu ŠpelaP)
  Neposredna povezava do sporočila: 1961
   RE: Junijke 2007
1.3.2007 21:00:17   
KT
Ko sem brala Ronjin post sem se spomnila ravno te zgodbice, ki jo spremljam na drugem forumu. Zato Ronja ustavi malo konje, kajti prepričana sem, da si pametnejša kot marsikateri vrli slovenski ginekolog. Ne me narobe razumet kajti eno izmed najboljših G v Slo si štejem med svoje dobre prijatelje - ampak kot tudi sama rada prizna in vedno poudarja: "Mama najbolje ve kaj ji paše in kaj ji bo dobro delo!!!!!" Zato poslušaj svoje telo in ne glave user posted image . Če bi moj user posted image  tole bral bi rekel "Prava se je oglasila!" (priznam, vse priznam user posted image ) ampak verjemi, da me je zgodba na drugem forumu in popolnoma trd trebuh ob koncu dneva zadnjih nekaj dni spravil k pameti (kar slišim jo user posted image  kako vriska "Končno!!!!" - po moje me ima že malo poln kufer user posted image ).  No, pika na i pa je bil sredin pregled pri G, ko je moja vrla G izjavila: "Ja, kar dobro te papa tale tvoja." Izdahnila sem samo prestrašeni Prosim??? Odgovor pa sem seveda zagledala na tehtnici - v mesecu dni sem izgubila skoraj kg. Iz ust mi je ušel le prestrašeni "Boga moja pikica" Moja G pa me je "pomirila" - "Ne bo držalo, tvoja pikica je super - krasno raste in se razvija, ona si namreč vzame vse kar potrebuje!" user posted image  Malo sem že pozabila kaj me je pred leti naučila moja mentorica na faksu - Najboljša mama je tista mama, ki zna poskrbeti zase.

Uf Ronja upam, da ne izgleda kot, da se obnašam, da sem pojedla vso pamet tega sveta - daleč od tega - glupa sem, popolnoma smotana, sam preberi par stavkov nazajuser posted image . Saj veš kako je - najlaže je drugim pamet solit, pri nas samih pa izgleda kot, da se ta pamet malo ustavi user posted image . Pri meni se sigurno - glava bi gore premikala - telo pa kar malo "bremza"- bo res treba malo več naše bušije poslušat - imajo že ogromno za povedat, ane user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1962
   RE: Junijke 2007
1.3.2007 21:07:07   
Liona
Sicer ne vem, če je prav, da se Niina zgodba pojavlja povsod, ampak bom še jaz nekaj dodala. Ja, res je. Naši user posted image  so največje zlato in potrebno jih je skrbno čuvatiin posledično s tem čuvati sami sebe. Naj še povem, da se Niia in njena punčka še borita in obstaja upanje, da punčica v trebuhu zdrži še nekaj tednov. Zatorej prosimo, molimo, upajmo skupaj. Za Niio, malo punčico in vse bližnje.

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 1963
   RE: Junijke 2007
1.3.2007 21:28:06   
Anonimen
NRMM Ja se priporočam za katalog. Imam raje na papirju, da še malo čičke čačke delam. user posted image  user posted image Če pa ga prej dobim pa sporočim.

Ja sem prebrala od uboge NIIE. Upam, da bo z njo in user posted image vse v najlepšem redu. Pa malo user posted image user posted image user posted image za srečo.

Ja ronja ti si pa kar preberi. Sicer moj user posted image tle zraven pametuje user posted image , da tud jaz nisem nič boljša, da z marsičim pretiravam, ampak tako kot ti ronja pa ne. Pojdi na bolniško pa uživaj v user posted image .

(odgovor članu Liona)
  Neposredna povezava do sporočila: 1964
   RE: Junijke 2007
1.3.2007 22:15:18   
ŠpelaP
Ko sem prebrala tisto sporočilo na oni strani, me je kar stisnilo. Upam, da bo vse o.k.!
Sem pa sama pri sebi razmišljala, da sem jaz tudi ena taka trola, kot večino nas tu gor, da ne znamo ustavit konjev in se kar ženemo in ženemo, dokler nas na koncu dneva ali tedna že vse nekaj boli, pika... Punce, res bomo pomalem morale izpreči!

Lahko noč vsem skupaj!

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 1965
   RE: Junijke 2007
2.3.2007 9:24:40   
zabica26
Pozdravljene, bodoče mamice! user posted image
Zunaj dežek, notr sonček...spet je petek! user posted image Ta teden sem ga pa tako čakala, da sem zjutraj prav z lahkoto vstala. Torej, zame se vikend nekako že začenja, čeprav imam še kar nekaj ur za oddelat. Sem se pa včeraj zamislila, da sem v bistvu v službi samo še dva meseca...pa vmes je še velika noč in prvomajski prazniki. Mislim, da bo šlo. user posted image

Ja, Niina zgodba je šokantna. Mene je tudi teden dni v bolnici zelo streznil...nosečnost ni bolezen, ampak vseeno se je potrebno malo prilagoditi novemu stanju.
Jaz sem se umirila, pa lahko vseeno rečem, da doma vse porihtam in v službi tudi. Se pa probam mirno lotiti vsake zadeve, ne pa da sem non stop tempirana.


Sem pa opazila, da zadnji dve noči malo težje spim. Spim sicer trdno in vse, ampak moram zmeraj bolj paziti na trebuh. Mogoče si bom tut jaz en dodaten povšter za podlagat omislila.

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 1966
   RE: Junijke 2007
2.3.2007 10:20:46   
FLASK_A
Joj, čist sem v šoku... Joj, kaj vse se res lahko zgodi- vse moramo res res pazit, kaj nam govori telo in čuvat našeuser posted image !  DRŽIM PESTI ZA NIIO, DA BO Z OBEMA VSE V REDU!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa da bo bodoči očka zdržal ob njiju in jima dajal max podporo- tudi zanj je to noro stresno!!user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 1967
   RE: Junijke 2007
2.3.2007 10:41:58   
melaverde
Ma tudi jaz sem sedaj kar obstala...a katera ve, če drži trditev da imajo v takih situacijah deklice full več možnosti za preživetje kot dečki ??? So baje močnejše ???

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1968
   RE: Junijke 2007
2.3.2007 10:57:29   
Liona
malaverde, tudi jaz sem že slišala, da deklice v večjem procentu preživijo tako drastično prezgodnje porode. Mene je res kar strah. Glede na to, da sem zaradi predležeče posteljice bila že dvakrat v bolnici... Sicer sem imela prejšnji teden ginekoločki pregled in je bilo vse vredu (CK zaprt, MV ustzrezno dolg...), ampak me je kar panika zagrabila....
Ker sem na bolniški res samo počivam, počivam... Veliko preležim, kaj malega skuham, ne grem skoraj nikamor, zdaj pa sem še bolj pazljiva. Mislim na našega fantka, ko me karkoli zaboli, zategne... sem že vsa panična. Vem, da to sploh ni vredu in res ne vem, kako naj si pomagam, da se "skuliram" user posted image

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 1969
   RE: Junijke 2007
2.3.2007 13:13:18   
Anonimen
Oj
A katera pozna trgovino z rabljeno otroško opremo Ajatutaja? Mogoče zrak ali melaverde? Zanima me če imate kakšne izkušnje z njimi in če imajo kaj uporabnega.



(odgovor članu Liona)
  Neposredna povezava do sporočila: 1970
   RE: Junijke 2007
2.3.2007 13:36:01   
melaverde
Ja nogica,

moja sestra je tam kupila PP Pramette s torbo in dežničkom za 45.000 sit (kot nov-tista prva mamica je bla pridna ki ga ni nič poškodovala). Jaz pa sem si kupila nosečniške hlače...

Kaj te zanima ???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1971
   RE: Junijke 2007
2.3.2007 13:37:43   
melaverde
Ronja, moj profil res ni majhen, skrit ga vsekakor ne morem....kaj sem spet naredila narobe ?!
Čaki bom poskusla kaj popravit...

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 1972
   RE: Junijke 2007
2.3.2007 14:03:21   
Anonimen
Zaenkrat še nič melaverde, če pa bom kaj rabila te bom pa kar vprašala.user posted image

Kakšno glupo vreme je danes.

(odgovor članu melaverde)
  Neposredna povezava do sporočila: 1973
   RE: Junijke 2007
2.3.2007 14:09:35   
melaverde
Nogica, ma oni prodajajo rabljeno opremo, tako da jim lahko tudi ti prodaš nosečniška oblačila, voziček (opremo nasploh)...če pa prav iščeš konkreten voziče jim poveš kaj in kako in te celo ona obvesti če dobi kaj tebi ustrezajočega....full gredo na roko !
Vem da držijo tudi tiste majčke od Popka...in pa oblačila za otroke. Za pust si dobil ogromno kostumov druge roke....

vreme je res čudno, čeprav malo prej je posijal sonček...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1974
   RE: Junijke 2007
2.3.2007 14:11:17   
FLASK_A
Melaverde, zdaj se ti profil vidi. Tko da user posted image user posted image  punca, nič nisi narobe naredila. Danes je samo en tak blazno glup in težeč dan- še spat se mi ne da user posted image  Mislim, še psu se ne da it na sprehod- pol je pa res že krizauser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?