|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mojih dveh pikic ni več
24.3.2007 0:27:02   
mama54
Bagi,kar hudo mi je ko sem zdaj to prebrala.Prav si se odločila.Vem,da je to slaba tolažba,samo vedi,da te tvoja dva otročka potrebujeta.Te pa razumem kako ti je.Sama sem bila na istem kot ti.Doma 2 otroka ,noseča v tretjo z dvojčki.Rodila se je punčka,naša sedaj najmlajša,druga je umrla takoj po porodu.Še danes se večkrat spomnim bitjeca,ki ga ni več.Saj bolečina mine,le spomin pa ostane.Zate rožica.
user posted image

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Mojih dveh pikic ni več
25.3.2007 21:13:46   
Daschi
Joj, Bagi, hudo mi je zateuser posted image .
Čas bo zacelil rano.
Pogumna si in dobra mamica. Nikar si ne očitaj. Vsaka razumna ženska bi ravnala enako.

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Mojih dveh pikic ni več
25.3.2007 21:28:10   
CIPRESA
Ojoj Bagi šele zdajle sem videla toleuser posted image user posted image Groza!!

Drži se!!!


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Mojih dveh pikic ni več
26.3.2007 15:44:14   
Pi-kica 1
Sicer malo pozno, a iz srca. En velik user posted image  zate in še nekajuser posted image user posted image user posted image
Drži seuser posted image .

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Mojih dveh pikic ni več
3.5.2007 11:30:46   
srki
Bagi, saj ne morem verjet!

Moje iskreno sožaljeuser posted image .

Tale post sem čisto spregledala, vidim ga šele po več kot enem mesecu. 

Pa še tako živo se spomnim, ko si nam zaupala veselo novico, v takšnem humornem načinu, da sem se ti morala smejat in ne boš verjela, da sem pred dnevi mislila nate oz. se spomnila tega, kako si nam objavila novico, s kakšnim naslovom, da me je že sam naslov spravil v smeh.

Sedaj pa vidim tole!

Res, iskreno sožalje, bodi močna in ne obsojaj se user posted image user posted image

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Mojih dveh pikic ni več
9.5.2007 1:21:13   
lelaval
user posted image user posted image user posted image user posted image  Sem tako redko na RR, pa še to pregledam le zadnjih 50 sporočil.
Tako mi je žal za tvoji pikici. user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Mojih dveh pikic ni več
14.5.2007 14:22:03   
bini
tudi jaz bolj pozno, ampak vseeno.....
odločitev je bila prava in samo prava mama jo je sposobna sprejeti.
upam, da ti je sedaj vsaj že malo lažje, pozabi se pa takih stvari itak nikoli.

občudujem te!!

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Mojih dveh pikic ni več
15.5.2007 10:12:25   
petraz
user posted image user posted image user posted image ..... bodita močna..... kako je to žalostno.... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Mojih dveh pikic ni več
19.7.2007 15:45:20   
mojamura
bagi oprosti, sem komaj danes to videla, ker me zadnje čase ni bilo na forumu.

sočustvujem s tabo....res mi je hudo....če potrebuješ kak pogovo mi pošlji zs.




_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 134
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?