|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaštel Štafilić
11.3.2007 19:09:06   
klaja
Odločamo se za dopust v Kaštel Štafiliču, pa me zanima, če je že kdo bil tam in kakšno je vaše mnenje. Bivali bi v turističnem naselju Resnik.
Je primerno tudi za otroke (takrat bo hčerka stara 1. leto)?

Hvala za odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaštel Štafilić
11.3.2007 19:23:02   
Anonimen
Hotelsko naselje je potrebno obnove.
Plaža je primerna za otroke; tik nad plažo je tudi senca, če otrok zaspi.

Leži blizu letališča tako da moraš računati na hrup.
Zelo blizu je mesto Trogir in otok Čiovo, kamor se tudi lahko hodiš kopat.

(odgovor članu klaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaštel Štafilić
11.3.2007 19:49:38   
total
Midva sva bila tam in men je bilo super,polpenzion sva imela v takšnih blokih.Sabe so bile bolj stare,ampak rastarvacija je bila super,hrane ful,vse sampostrežno in res super.Lepe plaže ,sam taktar je bila voda ful umazana,drgač lepo.Ven sva hodla v Trogir.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaštel Štafilić
13.3.2007 18:15:00   
alpeli
Tudi mi smo letovali v.Resniku.Moram reči,da je hotel bolj tato tako,ampak to me ni pretirano motilo.Motila me je samo zelo umazana voda,tako da smo se hodili kopat na Čiovo.Tam smo bili 10 dni in v vseh desetih dneh smo na plaži  resnik bili samo dvakrat.Mi smo takrat letovali preko Relaxa in moram reči,da so nas na agenciji opozorili,da ima hotel samo eno zvezdico ,pa tudi cena je bila zelo ugodna,tako da nismo pričakovali ne vem kaj.Resnik leži malo pred Splitom in v bistvu je to nek zaliv tako da tokovi prinesejo sem vse živo.Plažo so sicer vsako jutro očistili,vendar  so tekom dneva tokovi ponovno nanesli umazanijo(vglavnem ni bilo ravno "apetitlih".
Če te še kaj zanima mi lahko sporočiš na ZP.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?