|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   38.teden-se kaj začenja?
30.3.2007 15:59:13   
Brbs
pozdravljene,

sem v 38. tednu in imam že cel dan rahlo mokre hlačke, ves čas mi očitno kapne kapljica ali dve. Moram povedati, da imam rahel izcedek vsaki dan že zadnjih par mesecev, včeraj zjutraj pa sem bila na pregledu in sem še nomalno zaprta, ampak je že videna povečana sluz in da počasi vse skupaj "dozoreva" za porod.
Ampak danes je izcedek (brez barve in vonja) mogoče nekoliko večji, nobenih drugih znakov ni.
Kaj mislite, ni slučaljno to voda, ki bi mi odteala po kapljicah? Sem pa danes imela precej stresen dan, tako da mogoče še to malo vpliva....

A katera ve, je treba kaj reagirat???
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 38.teden-se kaj začenja?
30.3.2007 16:20:57   
Anonimen
Ja mogoče se je pa kaj začelo. Jas sem dva rodila pri 38 tednih.
Prvič normalno pri 40 tednih. Pri tretjem še vedela nisem, da se kaj dogaja, samo veliko sem hodila na vodo in na UZ je videla G, da mi je že nekaj plodovnice odteklo. Tko, da bi ti priporočala, če te pogosto tišči na vodo, da je bolje iti na pregled.

(odgovor članu Brbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 38.teden-se kaj začenja?
30.3.2007 17:04:26   
Maleal
Možno je,da ti plodovnica odteka,če bo se tako nadaljevalo pokliči raje v porodnišnico in vprašaj za mnenje,l.p.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 38.teden-se kaj začenja?
30.3.2007 23:18:19   
majas
tudi jaz bi takoj poklicala in vprašala... lahko ti po kaplicah izteka plodovnica...

_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?