|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Presnet pomivalc!
14.4.2007 19:30:00   
Putka
Mislim, da je tole 3-v-1 samo komercialna fora. Ker dobiš zraven eno reklamno tabletko, pa v reklamah za tabletke je "proizvajalci priporočajo"...

Stroj kao prepozna tabletko, kako drugače pere zato pa ne vem. Kot pravim, uporabljam prašek, pa včasih tudi navadno kuhinjsko sol (ker se tudi meni ne da v štacuno, Kerensa).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Presnet pomivalc!
14.4.2007 19:40:51   
Anonimen
Sej če bom kdaj nagruntala, kam se vse natrese in nalije, bom probala tudi s solo izdelki, da vidim razliko. Sam sej pravim, je treba najprej ugotovit, kam gre vse to. Tistga predalčka za tabletko ni težko najdet.user posted image

(odgovor članu Putka)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Presnet pomivalc!
14.4.2007 19:44:16   
Anonimen
Najdt ne, Tašonka, ampak odpret ga - to je bla pa cela umetnost! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Presnet pomivalc!
14.4.2007 20:44:32   
Anonimen
Sem šla prav namensko iskat vse te "špranje" za vsipat in vlivat, pa jih niti ni blo tko težko najt.user posted image Samo jaz nimam pojma, kolk tega se lahk not vlije. Recimo za sijaj- se niti slučajno ne vidi, koliko tega gre not, pa za sol - a je prov, da je tam sama voda not? A se do vrha nasipa? Za detergent pa mende na navodilih piše, kolk ga je treba dat.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Presnet pomivalc!
14.4.2007 21:13:57   
bskrle
Ponavadi se zamaši vetrnica, o soli pa so že druge napisale.
Vetrnico odšraufej in skušaj zbezati stvari ven, najbolj zoprne so jajčne lupine.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Presnet pomivalc!
14.4.2007 21:15:27   
Anonimen
Tekočino za sijaj vlivaš dokler gre pač notr in nastaviš poljubno kako močno naj jo stroj dodaja.
Sol daš do vrha, ko te stroj na to opozori(da soli ni) oz. če te ne ko jo zmanjka.
Za detergent so pa narisane črte v dozirni posodi min-max, no vsaj v vseh strojih kar sem jih jaz do sedaj videla je bilo tako, pa imam mami starega 15 let.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Presnet pomivalc!
14.4.2007 21:36:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Sol daš do vrha, ko te stroj na to opozori(da soli ni) oz. če te ne ko jo zmanjka.


A pa je normalno, da je tam, kamor spada sol, do vrha voda? In kar v to vodo stresem sol?
Čist ste me napalile zdej na to, da bom nabavla vsako stvar posebi, čeprov mam zdej za ene dva mesca tabletk.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Presnet pomivalc!
14.4.2007 21:39:04   
Anonimen
Ja tam not je voda in ko boš not dajala sol bo pač voda tekla ven. Samo pri prvem polnjenju ko je še nov stroj rabiš nalit notr vodo, kasneje pa sam "nabašeš" sol noter-do vrha.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Presnet pomivalc!
14.4.2007 21:39:30   
Anonimen
Jst mam tut ceu kup teh tablet, sam kaj, k očitno ni nč od njih. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Presnet pomivalc!
14.4.2007 23:42:17   
BLAŽIKA
V teh tabletkah za pranje NI te soli za mehčanje vode in, če te soli ne dajete boste imele slej, ko prej vse te veternice zamašene od vodnega kamna¸, popravilo pa bo precej dražje kot 1kg soli, ki jo dobiš za 0.50e.

Kerensa jaz imam tudi številko 1 program samo za izplahovanje. A si sigurna da ni pri tebi tudi tako, ker tam se posoda ne umije. Pa še to, jaz nikoli ne pomivam posode preden jo dam v pomivalca-niti malo ne, razen hrano dol postrgam in mi je do sedaj še vedno vse opral.
Šparaj roke, še jih boš rablauser posted image user posted image .


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Presnet pomivalc!
15.4.2007 23:37:10   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: tancy

Aja pa pr ns je  program 1 na pomivalcu samo za splakovanje,tko da,a nisi ziher da si program sfalila...user posted image


Ja, pri nas je tudi 1 samo za splaknit posodo, mogoče je v temu fora.

Soli pa natreseš toliko, kolikor gre not (če pa ni nič soli, je pa posoda polna voda, kot je ena spraševala). Je pa meni serviser enkrat razlagal, da je sol treba obvezno dat, ne glede na to, kakšne tabletke se kupuje.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Presnet pomivalc!
16.4.2007 5:47:31   
Anonimen
Ja pišuka, no... čakte mau, grem pogledat, kva mamo za enga pomivalca... user posted image

Evo... CANDY SYLENA... Sem LENA, ja... user posted image

Pri št. 1 je narisan en pikčast piskr, pr št. 2 en normaln piskr, pr št. 3 šalca za kofe, pr št. 4 pa en pladenj s tistimi valovitimi črticami navzgor, kukr da bi neki puhtel s pladnja... tko, kt je ponavad narisan na kkšnmu smajliju s šalco za kofe... k pol tiste črtice gor pomenjo, da je kofe še vroč...

Na kolk cifro morm jst pol zdej to dt, da bo OPRAL, če sm res jst falila program? Nuala je prala na dvojki, jst sm pa itak poglavje zase. user posted image

Bom popoudne slikala... zdele je še prezgodi... še kofe konzumiram... user posted image

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?