|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dermatolog (Celje)
17.4.2007 15:51:25   
žanek
Naročena sem pri dermatologinji Suzani Hudej dr. med. Zanimajo me vaše izkušnje pri njej (če jo katera pozna).
Ali mogoče katera ve, kje se nahaja njena ordinacija (vem samo, da je na levstikovi ulici user posted image )?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dermatolog (Celje)
17.4.2007 17:54:34   
Anonimen
Ja to je tam, ko je tista picerija al neki takega marco polo.
Če greš od avtobusne proti zdravstvenemu domu na levi strani.
Ja že kar nekaj let nazaj, sem mamo od mojega tja vozila, imela je luskavico, kar uredu zdravnica. Ima privatno in je kar uspešna, pa čakat ni treba tko dolgo.

(odgovor članu žanek)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dermatolog (Celje)
17.4.2007 19:46:54   
Jančika_
Ne, se je preselila. Ordinacijo ima nasproti Top Fita, v stavbi bivše Metke al kaj je že bilo tisto. Razen če se je pred zelo kratkim preselila nazaj na Levstikovouser posted image ?.

Sem njena pacientka in nimam pripomb, edino da se v čakalnici za moje pojme preveč čaka. Kakšno uro recimo, kljub temu, da si naročen na uro. Drugače mi je pa všeč.

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dermatolog (Celje)
17.4.2007 19:48:51   
Jančika_
No, v imeniku je še vedno na Levstikoviuser posted image . Škoda, da nisem prej tega videla, ker sem šla mimo Top Fita in bi pogledala.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dermatolog (Celje)
20.4.2007 20:06:52   
Jančika_
Danes sem šla mimo Top Fita in zgleda, da ima Hudejeva vendarle ambulanto tam nasproti, v stavbi Metke, vsaj tabla je na zidu.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dermatolog (Celje)
20.4.2007 23:03:50   
M_A_J_A
Vse najboljše žanekuser posted image

Mene 5.5. ni za 12.5. si pa zaradi prejšnjih dveh fešt ne upam rečt, da pridemuser posted image .
Vedno pride kaj vmes, ko bi jaz rada večer za sprostitevuser posted image . Eh, saj ni tako hudouser posted image

V glavnem fešta bi se mi prilegla, pa tudi jaz bi vas rada malo počastila, saj imam tudi jaz r.d., pa še zadnji izpit mi je ustel spičit. Tako da razlogov za zabavo imam dovolj, zdaj me pa skrbi samo še stanje na domači frontiuser posted image .

V glavnem upam, da se vidimo!

Lahko noč!

Maja



(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dermatolog (Celje)
20.4.2007 23:09:25   
M_A_J_A
Upsssss mal sem se zmotila!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M_A_J_A)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?