|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kri v urinu
7.5.2007 7:55:05   
Anonimen
vem da tole ne spada na ta forum ampak sem želela biti anonimna.Lahko tudi prestavite.
Danes zjuraj ko sem šla na wc sem med uriniranjem opazila kri.Krvi je bilo veliko oz. je bil ves seč krvav.To se je ponovilo še 2x,no malo prej pa krvi ni bilo več.Je pa res da je bilo to odvajanje seča vse v roku dveh ur.Mi lahko katera pove če ve za kak podoben primer in kaj je bilo narobe.Če se kri nebo več pojavila ali naj grem vseeno k zdravniku?Med uriniranjem pa me je tudi peklo.

Prosim svetujte

hvala

< Sporočilo je popravil sibil -- 8.5.2007 9:40:01 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KRI V URINU
7.5.2007 8:00:13   
eva1
Ja če je bilo res tako veliko krvi med uriniranjem in če te peče ko lulaš in moraš večkrat po malem na vodo, potem zna  biti vnetje(čeprav pri vnetkjih ponavado ni veliko krvi) in je treba k zdravniku!
Kaj pa če si nepričakovano M dobila?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KRI V URINU
7.5.2007 8:07:20   
srki
Glede na to, da si imela veliko krvi v urinu, ti priporočam, da greš nemudoma k zdravniku, s tem se ni za zezat in doma zdravit!

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KRI V URINU
7.5.2007 9:03:19   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Glede na to, da si imela veliko krvi v urinu, ti priporočam, da greš nemudoma k zdravniku, s tem se ni za zezat in doma zdravit!


Se strinjam z napisanim! Če veš,da ni menstrualna kri,pejd še danes k zdravniku,da se čimprej začneš zdravit.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KRI V URINU
7.5.2007 9:14:46   
fricka
Jaz imam veliko krvi v urinu kadar mi ledvični kamenček splava po sečovodu. Ampak imam prej probleme z ledvicami, tako da me ne preseneti.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KRI V URINU
7.5.2007 10:01:44   
eya
Še nikoli se mi to ni zgodilo, ampak na tvojem mestu bi šla sigurno k zdravniku.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KRI V URINU
7.5.2007 10:12:05   
Sita
Sem že imela. Bilo je vnetje mehurja. Potrebuješ antibiotike (Primotren), zato k zdravniku!

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KRI V URINU
7.5.2007 10:21:40   
daysi
Se strinjam z ostalimi, da obiščeš zdravnika, saj lahko gre za hudo vnetje.

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KRI V URINU
7.5.2007 10:50:14   
Anonimen
hvala ženske vsem za odgovore.
Pa menda me ne bo poslal v bolnico,saj imam doma 3 majhne otroke(sem na porodniški).Sita koliko časa se ti jepojavljala kri v seču in ali si imela še kake druge težave npr.vročina,slabost ipd.?Jaz imam še tak občutek kot da me ves čas mudi lulat,pa tudi malo me peče.
Hvala

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KRI V URINU
7.5.2007 10:53:32   
Anonimen
Ja anonimna to ti je vnetje sigurno.In po mojem te zaradi tega nebo poslal takoj v bolnico ampak ti dal antibiotike.Če pa bo treba in se stanje ne izboljša boš pa pač mogla iti.Saj te otroci potrebujejo zdravo.A ne?Ne pa met zdaj strahu iti k dr.
Tudi jaz mam velke probleme in me je strah iti na eno preiskavo ampak če moram moram.Upam,da bo vse v redu in držim pesti zate.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KRI V URINU
7.5.2007 11:54:17   
Slončica
Kaj pa domača rdeča pesa?Enkrat sem mela čisto rdeč urin pa sem ful paniko zagnala..to je bla blamaža pr dohtarju

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KRI V URINU
7.5.2007 12:03:52   
srki
Ne, zaradi tega ne rabiš v bolnico, razen če bi bilo res res hudo. Z obiskom pa le ne odlašaj.

Jaz sem imela s tem probleme, sicer krvi nisem imela, vem, da je to zelo nadležno.

Pila sem veliko tekočine, poleg seveda tablet, dobila sem Primotren, včasih Abaktal, pa tudi Ursi čaj priporočajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KRI V URINU
7.5.2007 16:08:31   
Anonimen
Takoj h dohtarju. V bolnico pa se tudi ne gre kar tako na hitro. Antibiotike boš dobila in to je to. Če pa boš odlašala in čakala da se vnetje nadaljuje, potem boš pa res v bolnici pristala.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?