|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 125 [126] 127   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJČICE
22.5.2007 10:28:39   
saraja
Da se vam mali vrinem. Sem prijateljica od Lex in vam sporočam, da je danes ob 6.37 rodila punčko Alino, težko 3640g in 50 cm veliko.Bravo Lexuser posted image user posted image

Želim vam lep dan!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 3126
   RE: MAJČICE
22.5.2007 11:37:07   
iwa
Iskrene čestitke Lex za Alino! Pa je končno pri tebi!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jest trenutno kar počivam, je bil učer že en konkreten lažni alarm tko da sm se šla pokazat, me je kar redno na ene 5 -10 min zvijal kakko uro in pol, a seveda!!!! ko sm prišla tja je nehal. Odpiram se počasi naprej, a rekli so da raje to doma čakam k mam itak blizu. Še kak dan dva bo treba počakat. Glavno da se počasi dogaja.

Tako da petrazg vidš zej sva pa sam še medve a pogumne in močne! Tud ti se drž in sej bo kmal!



_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 3127
   RE: MAJČICE
22.5.2007 14:10:20   
*Lana*
Saraja me je prehitela.

Iskrene čestitke Lexu za punčko Alino user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image               user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Vse vas imava rada!

Poljubčke Aleksu in pupi Alini !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vajina prijatelja user posted image

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 3128
   RE: MAJČICE
22.5.2007 14:57:56   
kjava
Lex, čestitke za deklico!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Lana*)
Neposredna povezava do sporočila: 3129
   RE: MAJČICE
22.5.2007 14:57:58   
ancka1
 
Drage mamice, iskrene čestitke za vaša mala/velika bogastva!!!! user posted image user posted image user posted image

Lepo je deliti to z vami!!!

_____________________________

29.4.2007 nas je razveselil najlepši deček.

(odgovor članu *Lana*)
Neposredna povezava do sporočila: 3130
   RE: MAJČICE
23.5.2007 8:34:27   
tejč
JOj, bravo, lex!!!!!!!!!!!!!!!!! NImam še časa za nazaj brat, veraj sva prišli domov-mal mamo zmedo in se lovimo- ŠE!user posted image
SAj bo...
Drugače pa smo super zadovoljni in srečni. Maša veliko spi, zato kar malo preveč zgublja na teži, tako da moram bit kar pridna glede dojenja, upam, da zlaufa...

Ajde, se slišimo prav kmalu IN VSEM HVALA IZ SRCA ZA ČESTITKE IN DA STE NAVIJALI ZA NAS.

P.S. Z majchi sva se spoznali pa kar v porodnišnici, na B oddelku....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ancka1)
Neposredna povezava do sporočila: 3131
   RE: MAJČICE
23.5.2007 10:57:07   
stephany
Pozdravljene!

Javljam, da se je šest dni čez rok, 13.05. ob 16.51 rodil Klemen, 4030 g in 53 cm.
Sedaj se že cel teden cartamo doma, navajamo eden na drugega, ipd.

LP, Stephany

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 3132
   RE: MAJČICE
23.5.2007 12:16:04   
iwa
Iskrene čestitke stephany za Klemna! Uživajte!user posted image user posted image user posted image user posted image

Petrazg, kako je kaj s tabo? A si že šla rodit? Jest še kar ustrajam doma. Krči so kar močni a niso še nevemkakko redni...upam da bojo kmal da zagledam svojo šrtučko!

Ajde, fajn se mejte!


_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu stephany)
Neposredna povezava do sporočila: 3133
   RE: MAJČICE
23.5.2007 13:48:45   
Elen
Da se še jaz javim. Mi tudi še čakamo doma. Sicer imamo še teden do BDP, tako da je še čas, da mal na okoli letam.

Vsem novim mamicam iskrene čestitke.

Vsem vam, ki imate nizki štartuser posted image , pa naj bo čimlepše.

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 3134
   RE: MAJČICE
24.5.2007 16:06:16   
Majchi
Ojla punce moje drage!

No, jaz sem pred kakšno urco prišla domov. Vsem najlepša hvala za čestitke in lepe želje! Jaz vam pa sploh ne morem povedat, kok sem srečna. Kr neki se skoz cmeram. user posted image  Pa sem mislila, da bo po porodu minilo (hormoni, pa to).

Lex, čestitke za punčko Alino user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ! No, upam, da je šlo brez umetnih in vakuma!
Zelo lepo ime sta izbrala in zelo lepo paše k Aleksu.

Iwa in Petrazg, a sta še tuki? Po mojem sta obe že šle, a ne? Sem Iwo čakala v P, ampak sem dons vseen rajš ušla domov user posted image .

(odgovor članu Elen)
Neposredna povezava do sporočila: 3135
   RE: MAJČICE
24.5.2007 16:23:02   
s u g a r
haj pupe

midva sva doma sicer že tretji dan, ampak se je men rana odprla in sem imela prepoved okol skakat.

Nisem uspela brati nazaj, a obljubim da bom danes.

Midva z Vallom sva ok - mali fantek je takoooooooo priden, nimam problemov, se sprašujem če sploh imava otročka, malo pogode in malo res malo pojoče in to je to, previjanje je po večini brez glasu, jemo na tri ure ponoči se dvakrat zbudimo se podojimo in to je to in spimo dalje.

Kar se tiče moje porodne zgodbe pa je malo neprijetna - rodila sem s carskim rezom z epiduralno in splošno anesteezijo, vse to zato ker sva se matrala od enih zjutraj ko mi je začela odtekati voda in do 18,41 ko se je s carskim rodil najin mali fantek Vall. Moj pikec je bil na koncu že popolnoma zmatran in mu je utrip padel in je babica naredila uzbuno in v 5 minutah smo bili po merjenju Ph faktorja njegove krvi takoj v operacijski. Potem pa imam na žalost black out - le delčki. Hudo mi je za to a po drugi strani sem presrečna da imam takega dragega ki mi je 1000 mio % stal ob strani in je imel on prvi trenutek z najinim sinkom.
No važno je da sva ok in da je vse tipi topi.

Vsem ki ste rodile v času moje odsotnosti pa

user posted image  ČESTITKE VSEM

zdaj bomo pa papali

papa

_____________________________

A little Angel named Vall was born on 16th of May 2007.

We˙re blessed again, with the second Angel and we gave her a name Emma, she was born on 11th of February 2009.

`cos life is like a butterfly

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3136
   RE: MAJČICE
24.5.2007 19:59:32   
mravljica3
Punce samo, da vam povem, da je naša Dodi danes dobila Vido in Vilmo. Podrobnosti žal ne vem, samo, da je Dodi zdržala čisto do konca, PDP je imela jutri. Res je izjemna ženska.

pozdravčki vsem!

(odgovor članu s u g a r)
Neposredna povezava do sporočila: 3137
   RE: MAJČICE
24.5.2007 20:21:12   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: mravljica3
Res je izjemna ženska.



Se strinjam,čeprav je ne poznam.

Sugar, ti pa otroček sta bla pa res boga, da so vaj tolk časa matrali. No, važno,da se je srečno izteklo! Čestitke!

(odgovor članu mravljica3)
Neposredna povezava do sporočila: 3138
   RE: MAJČICE
24.5.2007 20:34:55   
iwa
Bravo za dodi! Iskrene čestitke!user posted image user posted image user posted image user posted image

Sugar samo da je zej vse OK, se bosta pa zej tolk lepš imela!

Majchi jest sm pa še v enem kosu, moja tamala očitno noro uživa v men, upam pa da se bo prej al slej naveličala... Vsak dan so krči močnejši a niso še redni. Sej bo kmal!

Lep dan vsem!user posted image


_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 3139
   RE: MAJČICE
25.5.2007 12:28:56   
tejč
Majchi, dobrodošla nazaj domov.
Jaz na hitro, a bolj malo spremljam RR, je tako malo časa. Drugače pa je odlično. Mala veliko spi, se doji, jo zbujamo za hrano, zveečr pa naredi malo uzbune za de, tri urce, da slučajno nimava z možekom kaj fraj, če že gre Ajša spat.
JAz držim pesti za vse tazadnje majčice, potem pa gas, na drug forum.
LP

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 3140
   RE: MAJČICE
25.5.2007 19:40:16   
BaByGiRl
Se vidi, da pridno ene pridno rojevate , ene pa pridno pestvamo. Ponavadi sem komaj uspela prebrati vse, sedaj pa nimam kaj brati user posted image
In tako je prav,...pridno pestvajte, ostalim pa user posted image .
Pa čestitke ta frišnim mamicam!
Lp, L

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 3141
   RE: MAJČICE
25.5.2007 20:14:05   
Majchi
Oj punce,

no, naša Lana spančka. Moram rečt, da je pridkana punčka. Včeri je prvo noč preživela doma in me je matrala na vsako uro. Upam, da bo danes bolje, ko se je že malo navadila. Bomo vidli. V P je namreč že lepo ujela ritem in se zbujala in jedla na vsake 3-4 ure. To je blo čisto ok.
Lepo se dojiva. Danes se mi zdi, da je prišel še naval mleka, na žalost skupaj s hormoni, tko da se spet neki kisam cel dan user posted image . Tega očitno še ni konc. Zaenkrat kaže kot da sva se ujele tudi pri dojenju, ampak se zavedam, da ta hudo lahko še pride. Res se trudim, tamala pa hvala bogu lepo vleče.

Kot vidte mi je uspelo pri imenu user posted image . Res je dobr zgledal v porodni, ko so tud babce že vedle, da se ne morva odločit in ko se je rodila, so še 1x vprašale. Jaz sem pa samo mojga pogledala s tistimi utrujenimi in srečnimi očmi in on je sam pogledal njo in mene in potem je on rekel Lana. Jeeee, ena nula zame user posted image ! Sam je kriv, ko je rekel, da bo odločitev padla v porodni. Jaz sem vedla, da mi tam ne bo mogel odrečt in da je zmaga moja user posted image . Oh, babe pregnane user posted image user posted image .

Iwa, tebi se pa res že vleče tole. Ampak meni se je ful dobr obrestovalo, ker je to očitno pomenilo odpiranje. Probaj čimveč hodit, tudi med popadki v P. Jaz sem tja prišla odprta že 4 cm, v eni uri po predrtju mehurja sem bla na 7 cm. Še čez eno uro je bla mala rojena! Noro hitro in nič težko. Res sem en srečko! Popadki na koncu so bli sicer hudi, ampak tok jih je blo hiter konc, da sploh nisem mogla verjet, ko je babca rekla, da se bova pa zdej naučile pritisnit. In potem spet eni 4 popadki in Lana se je rodila, men pa ni blo čist nič jasno. Če jo ne bi vidla na lastne oči, ne bi nobenmu verjela, da je poroda konec.
Ful je pomagal, da sem bla skoz na nogah in sem se samo naslanjala na žogo. Tudi doma so se popadki neverjetno hitro stopnjeval na 2 in 3 min, jaz pa še zmer doma in pod tušem user posted image . Takoj v avtu, ko sem se vsedla, so se vnil na 5 min. Splača se v glavnem stat in hodit čim dlje.

Petrazg, kje si ti? Upam, da čimprej stisneš svojega Anžetka. To je res tako lepo. Jaz sem čist raznežena. Nič druzga mi ni več pomembno. Kar gledam jo in ko se zbudi, mi kar srce začne razbijat od sreče (razen ponoč seveda).

Držte se punce.

pa, pa

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 3142
   RE: MAJČICE
25.5.2007 20:44:25   
iwa
Hvala Majchi za vspodbudne besede! Sej jest mam tud občutek da je to odpiranje in si mislim bo pa v P manj problemov. Hvala za vse nasvete, bom velik hodila!
Drugače pa punce že čvekajo na starši čvekamo tko da jih lohk tud tm mal pogledate, te ki ste komej dobr domov prišle. Me veseli da vsem fajn laufa in naj bo tako še naprej!
Lep vikend, jest bom velik hodilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3143
   RE: MAJČICE
25.5.2007 20:51:37   
Majchi
Oj Iwa, ja, saj vem, da že tam čvekamo, ampak sem hotla še vama s Pertrozg mal družbo delat. Pa vidim, da si se ti že kar tja preselila. Maš prov, tuki je dolgčas ratal user posted image .
Berem redno, ampak pišem mal manj. Moram priznat, je res mal manj cajta user posted image .

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 3144
   RE: MAJČICE
25.5.2007 22:28:32   
Putka
Se javim, predem grem spat. Punce, naj ena obnovi tisti seznam majčic, ki so že rodile. Saj bi ga jaz, pa sem čist zmešana, sploh ne vem, kateri baby h komu paše, ko nas je zdaj tolk velikuser posted image user posted image . Če pa do jutri ne bo nobeni uspelo, se bom pa jaz potrudilauser posted image .

Nasvidenje jutri.

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3145
   RE: MAJČICE
26.5.2007 20:48:58   
picola1
Ojla!

Najprej vsem skupaj en lep pozdrav in čestitke vsem, ki ste že rodile, tistim pa, ki še boste pa čim hiteje, da vam mine.
Oglašam pa se vam zato, da vam sporočim, da moja kolegica, ki je zaposlena pri Hipp-u, pošilja nosečnicam in mladim mamicam brezplačne promocijske paketke. če katero zanima, naj mi pošlje svoj naslov na ZS.

Uživajte!

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 3146
   RE: MAJČICE
27.5.2007 16:25:56   
Putka
Punce, urejam naš seznam nosečk na forumu rodili smo. Pa nimam info o petri zg in iwa, ti moraš še rodit. Dajte preverit, če sem katero spustila. Hvala

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 3147
   RE: MAJČICE
27.5.2007 19:45:41   
s u g a r
haj

punce,

me veseli da ste ok in majchi čustva so itak ful prisotna - jaz sem ena cela kislica, sam k ga pogledam našega malega princa se mi hoče in ponavadi mi tudi uspe pridelati potok iz oči, ko vidim tiste male rokice in ko pogledam tisto malo hrastico (no zdaj se mu obnavlja koža tam) in se spomnim koliko je moral moj beby pretrpet to sam teče. Ampak je super fant, res nimam z ničemer problemov danes ponoči mi je spal od 12 pa do 6.30 sva pojedla previla rito in se pocrklala z dvemi požirki mleka in zaspali smo do 10. Ful imava lep ritem in upam da ga obdržimo.
IWA in Petrazg - želim vama da pride D day kmalu, resnično čimveč gibajta, npr jaz sem res do zadnjega trenutka okol šarala, in ni problema, pr men je bil pol sam problem k je bilo vse ready sam moj maternični vrat ne - no pa sej je vseeno na rojstvo mojega babija me bo spomnila brazgotina ki pa nama obema z mojim FUL FUL pomeni - in ni važno da se jo bo videlo.
Želim vama prekrasen porod in čimprejšne crklanje.

Pravte da na forumu STARŠI ČVEKAJO - tam ste?
No pridem pogledat - no k uspem prebrat tole temo (mi še ni ratal user posted image ).

Punce jz grem mal mojga pikca pocrklat in se še tipkamo.

papa

_____________________________

A little Angel named Vall was born on 16th of May 2007.

We˙re blessed again, with the second Angel and we gave her a name Emma, she was born on 11th of February 2009.

`cos life is like a butterfly

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 3148
   RE: MAJČICE
27.5.2007 20:15:43   
s u g a r
SEZNAM MAJČIC user posted image


user posted image   

1) 03.03.2007 dvojčka v maju  user posted image user posted image (PDP 09.05.2007)
2) 08.03.2007 Nifra                  user posted image Samo (PDP 01.05.2007)
3) 25.03.2007 BARBARA R.        user posted image Domen (PDP 16.05.2007)
4) 24.04.2007 telebajsek**     user posted image Maruša (PDP 04.05.2007)
5) 26.04.2007 mravljica3          user posted image Sašo user posted image Olja (PDP 25.05.2007)
6) 27.04.2007 pegi                   user posted image Jakob (PDP 05.05.2007)
7) 27.04.2007 petrinja            
user posted image Matevž (PDP 08.05.2007)
8) 29.04.2007 Ančka1               user posted image Tevž (PDP 02.05.2007)
9) 29.04.2007 Putka                 user posted image Katja (PDP 08.05.2007)
10) 29.04.2007 Juniorka             user posted image Nelson (PDP 04.05.2007)
11) 01.05.2007 Rožica81            user posted image Nace (PDP 01.05.2007)
12) 01.05.2007 kjava                
user posted image Erika (PDP 04.05.2007)
13) 03.05.2007 petra a               user posted image Tjaša (PDP 17.05.2007)
14) 05.05.2007 Babygirl             
user posted image Hana (PDP 16.05.2007)
15) 07.05.2007 Eca                     user posted image Dorian (PDP 07.05.2007)
16) 06.05.2007 Nosečka             user posted image  Mihec (PDP 28.05.2007)   
17) 06.05.2007 AjdaN                 user posted image  Ana (PDP 08.05.2007)
18) 06.05.2007 Anol                   user posted image  Gal (PDP 10.05.2007)
19) 09.05.2007 Imarcel             user posted image   Alina (PDP 10.05.2007)      
20) 10.05.2007 kaya2007          user posted image    Kaja (PDP 08.05.2007)
21) 14.05.2007 Sonjam              user posted image  Mark (PDP 10.05.2007)
22) 16.05.2007                           user posted image    Vall  (PDP 23.05.2007)
22) 19.05.2007 Bambina_          user posted image   Griša (PDP 09.05.2007)
23) 19.05.2007 Tejč                   user posted image   Maša (PDP 17.05.2007)     
 


user posted image
02. romta, Kranj
03. AKL
03. tanjaDi, Izola
04. Pikapoka30, Ljubljana
05. bavcek
05. Kati23, Novo mesto
06. foci
07. Stephany, Celje, user posted image user posted image
08. NINIKAM 
10. srni
11. tejcek19, Ljubljana 
12. Makica79
16. DORSI, LJ
19. tatjanči
20. Majchi, Ljubljana user posted image user posted image (Neja)
21. lukrecija user posted image user posted image (Lana)
22. lex, Slovenj Gradec user posted image user posted image
22. felicia, ljubljana user posted image  user posted image
24. raglja1
24. petrazg, Celje user posted image user posted image
25. nova sloncica
25. iwa, Ljubljana, user posted image user posted image   (Ema)
25. dodi (dvojčka), Kranj
25. ursyka21
26. bonda, Ljubljana user posted image user posted image
27. nikical, Ljubljana
30. Elenuser posted image   user posted image ali user posted image (NM ali PO)


user posted image           


_____________________________

A little Angel named Vall was born on 16th of May 2007.

We˙re blessed again, with the second Angel and we gave her a name Emma, she was born on 11th of February 2009.

`cos life is like a butterfly

(odgovor članu s u g a r)
Neposredna povezava do sporočila: 3149
   RE: MAJČICE
28.5.2007 9:55:39   
Putka
Dobila sms od Iwe, da je mal čez osmo rodila Emo.user posted image user posted image user posted image Punca je dolga 50cm in težka 2930. Pravi, da so vsi trije (z očkom vreduser posted image ) ok.

Čestitke!!

Samo še na petrozg čalam. Javi se!! Kje si??

(odgovor članu s u g a r)
Neposredna povezava do sporočila: 3150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  123 124 125 [126] 127   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 125 [126] 127   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?