|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Modna kriza
31.5.2007 13:22:57   
venezuela
Zadnje čase imam veliko modno krizo. Nič nimam za oblečt pa tudi mi nič ne paše. Vsaj meni se tako zdi no. Tudi naličit se več ne znam kot včasih. Poletje je že skoraj tu in bi rada izgledala vsaj malo sexi. Je pa problem tudi pri moji postavi, trebuha nimam nič, imam pa široke boke, rit in lepo zaobljena bedrca. Mislim, da mi te trenutni modni hiti ala pajkice, minike, ulta kratke hlačke ne bi pasale.Kako naj se spedenam, da bi bla sexiuser posted image user posted image Prosim za pomoč, ker sem čisto brez idej, pa še izpitov mam fuluser posted image user posted image
Kupila sem si ta spomladanski Cosmopolitaniv Stil in lepota, pa mam občutk, da so notri cote samo do št.36. Jaz pa nosim hlače št.40 in zgornje dele št.38-standardne velikosti. Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Modna kriza
31.5.2007 13:29:26   
soncece24
Ma samo teh modnih revij ne glej, pa bo vse ok user posted image user posted image in ja, tam so res noter stvari samo za 16. letne suhice user posted image user posted image Jaz nosim bolj klasiko: krilca do kolen, 3/4 hlače, pa tunike in daljše majice so zdaj in. V moji omari je trenutno enih 10 fajn majic, 4 krila - črno, 2 barvasta, jeans, 3/4 hlače in dvojne dolge tanke, pa kak srajčka in tunika. To je čist dovolj kombinacij za sproščeno/eleganten videz brez krize (btw. ful dober izraz user posted image , si moram zapomnit). Obuješ pa kakšne japonke al pa sandalčke in to je to.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu venezuela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Modna kriza
31.5.2007 13:40:23   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: venezuela

Zadnje čase imam veliko modno krizo. Nič nimam za oblečt pa tudi mi nič ne paše. Vsaj meni se tako zdi no. Tudi naličit se več ne znam kot včasih. Poletje je že skoraj tu in bi rada izgledala vsaj malo sexi. Je pa problem tudi pri moji postavi, trebuha nimam nič, imam pa široke boke, rit in lepo zaobljena bedrca. Mislim, da mi te trenutni modni hiti ala pajkice, minike, ulta kratke hlačke ne bi pasale.Kako naj se spedenam, da bi bla sexiuser posted image user posted image Prosim za pomoč, ker sem čisto brez idej, pa še izpitov mam fuluser posted image user posted image
Kupila sem si ta spomladanski Cosmopolitaniv Stil in lepota, pa mam občutk, da so notri cote samo do št.36. Jaz pa nosim hlače št.40 in zgornje dele št.38-standardne velikosti. Lp



A si moj klonuser posted image  Samo jaz nimam zaobljenih bedrc.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu venezuela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Modna kriza
31.5.2007 14:34:11   
Taula
Jaz sem tudi v vaši sekti. Razlika je le, da sem jaz debela.user posted image

Včeraj sem omare gledala in ugotovila da NIMAM NIČ ZA OBLEČI. Nič od nič.user posted image



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Modna kriza
31.5.2007 14:36:52   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Jaz sem tudi v vaši sekti. Razlika je le, da sem jaz debela.user posted image

Včeraj sem omare gledala in ugotovila da NIMAM NIČ ZA OBLEČI. Nič od nič.user posted image





Ja, seveda si debela. Koza. user posted image

In tudi jaz NIMAM NIČ ZA OBLEČI. NIČ OD NIČ. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Modna kriza
31.5.2007 14:39:43   
Anonimen
Prislonim lonček kako je biti debela in še noseča zraven, pa se pol obleči po modiuser posted image .

še dobro, da so tunike v modi, ker če bi še eno poletje bile moderne vroče hlačke in ultra kratke majčke, bi se meni gladko strgalouser posted image .

Katera barva pa je letos najbolj in? Jaz še tega ne vemuser posted image .

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Modna kriza
31.5.2007 14:41:10   
barcaffe
Madona mate problem. Pa hodite napol gole, tako kot jazuser posted image user posted image , in razkazujte svojo kožo, ne pa coteuser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Modna kriza
31.5.2007 14:44:52   
Taula
Pa hodite napol gole, tako kot jaz , in razkazujte svojo kožo, ne pa cote



Nočem da koga kap ko vidi moje salo.

Jaz sem čisto resna Tanikaa..nič nimam za obleči.user posted image

Moj dragi ne razume, da pač ne morem nositi določenih majic, oblek ker sem v njih predebela.  user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu barcaffe)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Modna kriza
31.5.2007 14:48:10   
barcaffe
Taula, pol pa hujšaj z mano  (Z nami)user posted image user posted image


Moj je že 4 danuser posted image
Se počutim tko fajnnnnnn..............................
..........
......................
........................

















..................



lačno!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Modna kriza
31.5.2007 15:14:19   
Olivija
se mi zdi, da se še vseeno kaj najde za naše široke boke. Toliko lepih kril obstaja do kolen, ki pa poleg stegen še lepo pokrijejo boke. Pa tudi bermude do kolen, imam ravnokar v mislih bele, zdaj samo še plačo čakam. Zeleno majčko za zraven pa že imam.

Sem pa tudi imela krizo kakšen mesec nazaj, ko nisem našla nič, zdaj se mi je pa spet odprlo, kar pa spet ni dobro za moj bančni račun user posted image .

Pa vedno znova me preseneti osvetljava v kabinah za preoblačenje, doma zgleda vse še nakako sprejemljivo, tam pa potem user posted image .





(odgovor članu venezuela)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Modna kriza
31.5.2007 20:31:28   
natasarobi
sem še ena k zraven paše. Ja tunike so ok - bi tud kiklo obleka, a kaj ko so poleg bokov, stegen še meča močna. Pas pa ozek (za dve številke manjši),...

pol se pa naj človek obleče lepo in seksi, pa ne sam v črno,.... me kar mine, ko grem v trgovine, vse za ploh 16 letnice,.....

KJE SI KUPUJETE OBLAČILA? Jaz sem začela najbolj Neckermann al pa Quelle prakticirat.


(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Modna kriza
1.6.2007 9:38:44   
Taula
Pa vedno znova me preseneti osvetljava v kabinah za preoblačenje, doma zgleda vse še nakako sprejemljivo, tam pa potem .


Ni nujno..v enih kabinah je taka svetloba da je videti obup. Imajo pa tudi v določenih trgovinah ogledala, ki te zožajo. V trgovini je videti super, ritka mala, ko pa prideš domov pa iz male ritke rata velika guzauser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Modna kriza
1.6.2007 9:57:38   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Pa vedno znova me preseneti osvetljava v kabinah za preoblačenje, doma zgleda vse še nakako sprejemljivo, tam pa potem .


Ni nujno..v enih kabinah je taka svetloba da je videti obup. Imajo pa tudi v določenih trgovinah ogledala, ki te zožajo. V trgovini je videti super, ritka mala, ko pa prideš domov pa iz male ritke rata velika guzauser posted image


Misliš, da se je moramo potem sprijazniti z realnostjo user posted image . Jaz še zmeraj mislim, da lahko osvetljavo spremenijo, ogledala pa pustijo.

Se mi je pa to dogajalo v Londonu, kar si napisala. V trgovini je zgledal oh in sploh, doma sem se pa potem spraševala, kaj mi je bilo.

Nismo pa še šli v spomladanski avstrijski šoping in pridno doma zapravljamo, sem pa res fletne stvari našla v Orsayu (me je prav pozitivno presenetil). Zara me je čisto razočarala, same neke tunike, primerne tudi za nosečnice (jaz pa tako vesela, da nimam trebuha). Rabim pa zdaj samo še kakšne fancy hlače za službo.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Modna kriza
1.6.2007 10:59:43   
Taula
V Orsayu včasih kar najdeš kaj. Jaz sem si kupila tam ene elegantne hlače za v službo. Malo sem jih dala skrajšati, drugače so pa super. user posted image

Drugače pa sem dobila lepe elegantne hlače tudi v trgovini With boy(ali kako se že napišeuser posted image )



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Modna kriza
1.6.2007 14:15:23   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Taula


Drugače pa sem dobila lepe elegantne hlače tudi v trgovini With boy(ali kako se že napišeuser posted image )




Res je, v Wit boy-u sem pozimi našla rjave bermude in bombažen bel pulover (zaradi akrila vsepovsod, zdaj vedno pogledam kakšen je material).

Sem pa nameravala še v Mango in New Yorker pogledat. V New Yorkerju imajo včasih kakšne fajn mikice, ki pašejo na  kavbojke.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Modna kriza
3.6.2007 21:10:30   
Anonimen
Pejt v eno trgovino, naberi si en kup oblek in probavaj in ni vrag, da ti kaj ne bi pasalo.

Prej preveri, da premorejo prijazno prodajalko, ki ti bo še kaj dodatnega prinesla. Pa ne iti v najbolj cheap trgovino, ker so običajno materiali in kroji tudi bolj cheap in če se ne počutiš ravno najbolje v svoji koži, te veselje hitro mine user posted image  user posted image

(odgovor članu venezuela)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Modna kriza
3.6.2007 22:29:09   
natasarobi
Jaz sem se odločila kar za STILISTKO. V petek greva skupaj v shopping. Upam, da se bo moja kriza končala.

Zadnje dva tedna sem kupila kar nekaj stvari, pa se mi zdi, da nimam nič pametnega oblečt za službo (okrog hodim v enih in istih cotah in kombinacijah).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?