|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   V Črno goro z osebno?
2.6.2007 15:40:49   
dskubin
Ali se lahko gre oz. ali je kdo že bil? Na strani e-uprave sicer priše: "V času poletne turistične sezone je praviloma možno s slovensko osebno izkaznico potovati tudi v Črno goro."

Midva sicer imava PL, otroka pa samo OI. Smo mislili skočit pogledat še malo v ČG, ko bomo že dol na skrajnem jugu Hrvaške, samo za 1 dan jima pa res ne bi delala PL, tega bosta dobila ko bomo res šli kam dalj (k drgač pa je treba tega hudiča skoz menjat, pa ni glih poceni špas).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: V Črno goro z osebno?
2.6.2007 15:46:32   
pika30
Kolikor vem rabiš PL za Črno goro. user posted image user posted image

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: V Črno goro z osebno?
2.6.2007 16:20:47   
total
Rabiš PT za v Črno goro.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: V Črno goro z osebno?
2.6.2007 18:39:01   
iva01
obstaja varianta da greš v ČG tud z osebno, ampak le če potuješ v večji skupini z turistično agencijo, ki predhodno najavi vse turiste in njihove številke osebnih izkaznic, tak če greš sam z družino pa rabiš potni list, tud če bi sam potovala čez ČG naprej na hrvaško

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: V Črno goro z osebno?
2.6.2007 18:44:03   
metkica1
Mi smo šli v Budvo v Črno Goro lani pa moja mala ni imela PL ampak osebno, midva pa potni list. Malo so nama težili na meji in popisali otroka. Ni bilo prehudo smo se zmenili in je bilo potem vse OK.

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: V Črno goro z osebno?
2.6.2007 22:46:02   
madela
Mi smo bili lani v Črni gori. Tudi nama nihče ni točno znal povedati kako in kaj. Na koncu smo šli vsi 4-je+ eden še v mojem trebuščku tja z osebnimi izkaznicami.
Nihče ni nič rekel in ne kompliciral,pravzaprav sploh niso pogledali dokumentov,samo pozdrav in adijo.

Torej lahko greš z OSEBNO IZKAZNICO!

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: V Črno goro z osebno?
3.6.2007 19:48:19   
Nisaa
Oj1

Ja res je v Črno Goro greš lahko z osebno izkaznico ,je pa tko da  greš prek vseh poti čez bosno nažalost pa za Bosno rabiš potni list tko da ,če greš čez Neum ponavadi sploh ne gledajo  čez druge meje pa povsod gledajo,ampak vseeno jst nebi reskirala  sploh če te  v Bosni pošljejo nazaj to je že dost daleč,jst mam lih zato samo potni list nimam osebne ker smo vsako leto dol ...


_____________________________

Papa Nina
27.8.2006 je na svet pokukal najin Maj
11.7.2007 pa je prišel čudežni herojček Gaj

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: V Črno goro z osebno?
4.6.2007 15:05:15   
dskubin
Nisaa, ja, gremo čez Neum, tam lahko greš, ker je to samo tranzit (kao) in sploh ne gledajo. Pol bomo poskusli samo z OI, ker itak gremo v Cavtat, če nas pa na ČG meji slučajno zavrnejo pa ne bo prav hudo narobe, pač uni 2 urci vožnje več, ker bi šli samo malo pogledat, na izlet in ne prav tja na dopust.

(odgovor članu Nisaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: V Črno goro z osebno?
4.6.2007 21:28:01   
Nisaa
ma ne ne v ČG vas nebojo zavrnili 100% ker greš lahko samo z osebno  problem je samo Bosan  ,se je pa meni tud že zgodilo da so v Neumu gledali tko da  upam da vas nebojo  sploh pa ne ustavljat če nikogar nebo pol bo vse ql ,jst bom za mojedva  podmladka dala sam pl delat ker bomo dol hodili in sploh nerabimo oi drugač!user posted image
Velik sreče!


_____________________________

Papa Nina
27.8.2006 je na svet pokukal najin Maj
11.7.2007 pa je prišel čudežni herojček Gaj

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?