|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Po kateri poti je nabolje iti na Pag?
17.6.2007 22:44:38   
skokica01
Gremo v soboto. Startamo iz Ljubljane. Imamo 10 mesečnico, ki ji pa dooolga vožnja ni ravno najbolj pri srcu. Kje bi se bilo najbolje peljati, da ob nekaj postankih ne bi trajalo predolgo?
Hvala za informacije!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Po kateri poti je nabolje iti na Pag?
18.6.2007 6:53:30   
Anonimen
Na netu je nekaj, da ti točno preračuna kako pa kaj. Tu maš link:
http://routeplanner.rac.co.uk//showrouting.php?map24_sid=As3ORGWjMI2IV0xj4icNvRU5n8OKW5UVMwoi3apPC8Mpl8ikCYqM9VVmT2/ovBYH4HYTXaD0VR10ShK9JMYLbw&t=44e178e7b21df5caa9b864e664312d76
Ful fajna stvar boš vidla. Samo po moje nimaš druge kot, da greste dol proti Pivki, presekate lahko npr. za Knežak (poglej na zemljevidu) pol pa za Ilirsko Bistrico na mejni prehod Rupa pol pa gasa cesta za Split - gledaš samo to na avtocesti. Midva sva lani šla dol pa je blo fajn. Ta zemljevid pa si povečaj, da boš vidla točno kraje, sicer pa nimaš kaj sfalit, itak so table vsepovsod, samo za Split gledaš pa pol Pag.
Tu še nekaj piše:
Na otok Pag se lahko pride iz dveh smeri. S trajektom, linija Prizna – Žigljan, v poletnem obdobju obratuje neprekinjeno, izven poletne sezone obratuje po ustaljenem voznem redu (http://www.jadrolinija.hr/)Iz druge smeri lahko pridete na otok Pag preko mosta, ki se nahaja na južni strani otoka (pri Zadru).Mislim, da bi ti moglo to pomagat, želim vam lep dopust pa, da ste čim prej doli.

(odgovor članu skokica01)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Po kateri poti je nabolje iti na Pag?
18.6.2007 11:52:06   
TONČI.
Če si član amzs-ja, ti zastonj zrišejo vse poti. Cene trjektov, ure odhodov,........

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Po kateri poti je nabolje iti na Pag?
18.6.2007 12:46:03   
Lenny
Ker praviš, da mali miški vožnja ni v pretiran užitek, ti povem naš recept. Odhod ponoči, kljub klimi v avtu. Plus? Oba mulčka malčka prespita vso pot in v avtu je mir, otroka ne občutita dolge poti.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Po kateri poti je nabolje iti na Pag?
20.6.2007 12:22:07   
Anonimen
Odvisno kam na Pagu greste, ampak ce greste v okolico Novalje oz. v ta del otoka (ne na tisti del pri mostu oz. mestu Pag) se vam najbolj splaca cez Turjak, Kocevje, Brod na Kolpi (meja), do Delnic in tam na hitro cesto do Senja in potem po magistrali do Prizne, trajekt in ze ste na Pagu. Ker od Novalje do mostu je kar skoraj ura voznje in se vam ne splaca rint na AC.

Vsaj mi tko hodimo ze 11 let in smo v 4 urah ponavadi tam. user posted image  Odvisno sicer od guzve na cesti, lani smo se vozili 6 ur, ker smo sli prepozno. Gremo pa med 3. in 4. uro zjutraj iz Lj pa se vroce ni pa se prav fajn je, ko vidis kako se dela dan. Pa potem ni taka muka cakat na trajekt. (hodimo pa zadnji teden julija, prvi avgusta, tako da si gneco lahko predstavljas).

LP

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Po kateri poti je nabolje iti na Pag?
21.6.2007 21:38:59   
skokica01
Ej Ribica, prav tebe sem čakala, ko vem da si ekspert za Pag. Mi gremo v Straško.Malo si me zmedla, ker praviš, da naj gremo čez kočevje. Jaz sem mislila čez Knežak, do Reke in potem naprej po magistrali. Ali ta pot ni OK?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Po kateri poti je nabolje iti na Pag?
22.6.2007 8:24:59   
Luns
Po mojih izkušnjah je čez Reko najslabše, tam gre večina torej več prometa več zastojev, če greš čez Kočevje do obale ni nobenga in izogneš se vsem prometnim konicam. Jaz grem sicer na Krk ampak si tam v dveh urah iz Lj. Lp

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Po kateri poti je nabolje iti na Pag?
22.6.2007 8:41:27   
eva1
Ja jaz sigurno nebi šla po magistralki na pag-ceste so bolj tko, tko, prometa veliko..najbolje tako kot je ribica napisala!

(odgovor članu Luns)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Po kateri poti je nabolje iti na Pag?
27.6.2007 23:42:26   
Anonimen
Ja sej se po ''nasi'' poti tudi vozis po magistralki, ampak samo kaki dve uri user posted image  Na magistralko prides malo pred Crikvenico dol iz Delnic (Jadranovo, nekaj takega, pri Krku v glavnem).

Enkrat samkrat smo sli cez most zaradi burje (trajekt je vozil samo Stara Novalja-Prizna kako uro po valovih) in smo se cez Karlobag in Metliko iz Novalje do Ljubljane vozili reci in pisi 9 ur! Ko smo bili na kosilu v Novem mestu, smo po radiu poslusali, da so zaprli Maslenicki most, nekaj kasneje pa se Paskega - potem je jasno ne, kaka burja je pihala? Sorodniki so startali istocasno in sli po magistalki do Broda na Kolpi - ko smo mi odhjali iz NM, so bili oni sele na meji user posted image  

Aja, bebec jst - zdaj ste itak ze na Pagu user posted image

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 27.6.2007 23:43:01 >

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Po kateri poti je nabolje iti na Pag?
28.6.2007 10:25:42   
mamci
a ni nek most tam do paga (Paški most) neki tazga, kako pa je s tem, če sploh obstaja, kaj se bolj splačauser posted image user posted image

_____________________________

Otrok raste od mleka in hvale.

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Po kateri poti je nabolje iti na Pag?
28.6.2007 10:33:10   
mojčca
Ja, mi gremo tudi ponavadi po tej poti, kot jo je opisala Ribica. Smo šli pa enkrat po avtocesti in če greste v Straško oz. Novaljo, se vam po avtocesti ne izplača. 

No punce, ali gre katera v Straško tam okoli 25.7. Če gre, ste vabljene k meni na kavico (al pa pirček, hladilnik imamo oz. bomo imeli, šotor, senčka, morje, kaj je lepšega). 

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu mamci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Po kateri poti je nabolje iti na Pag?
28.6.2007 13:12:20   
skuštrana
Men se pa še vedno zdi najboljš it čez Reko, sploh sedaj ko je skoraj cel čas do Bakra avtocesta ( ni je samo od Postojne do našega mejnega prehoda). Na magistralko prideš v Bakru kar pa je samo par km pred mostom za Krk ( tam prideš ven, če greš po poti ki jo opisuje ribica). Je pa magistralka letos na novo obnovljena, mislim da vse do Pakleniceuser posted image No, je pa fajn na eni in drugi poti pazit, da ne naletiš v naval....

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Po kateri poti je nabolje iti na Pag?
30.6.2007 13:55:13   
Anonimen
mojčca, jaz sem na Pagu od 21.7. do 4.8. user posted image  

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Po kateri poti je nabolje iti na Pag?
3.7.2007 11:25:33   
mojčca
Ja ni panike, so bomo zmenile, pa kakšnega skupaj spili user posted image .

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Po kateri poti je nabolje iti na Pag?
3.7.2007 11:38:59   
Špacka
 
Mi smo na Pagu v Šimunih do 29.07. in tudi lahko pridemo user posted image



(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Po kateri poti je nabolje iti na Pag?
4.7.2007 21:35:29   
Anonimen
Cool user posted image  Pa bom mela spet izgovor, da grem v kemp user posted image

(odgovor članu Špacka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Po kateri poti je nabolje iti na Pag?
19.7.2007 0:04:42   
upajoča
Najbolje je iti čez Kočevje in naprej ni nobene gužve pa magistralko so lani obnovili tako da skoraj se vprašaš hej pa kje  je folk ko je prazna cesta ,midva greva ponavadi ful zgodaj ob2-3 na pot in je super ,uživajte ,upajoča

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?