|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  839 840 [841] 842 843   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 0:00:52   
Pikabu
O, zdaj je pa že nov dan, pa lahko še čestitam. Pa še novo stran upam, da bom odprla.

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 21001
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 0:01:04   
Pikabu
Čestitke za 8 mesecev:

user posted image Maxica in Lan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 21002
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 0:02:29   
Pikabu
Zdaj pa res grem.

user posted image

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 21003
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 2:37:45   
Anonimen
helu, no vam bom pa jest mal zatežila...

najprej čestitke Maxice in Lanu za osem mesecev...

sem se cel dan spraševala, zakva vsi hodite na krese, kaj se dogaja ... in seveda pride domov dragi in pravi, da je v ponedeljek praznik....joj, sem čist pozabla....user posted image user posted image  bom pa res počasi mogla začet razmišljat še kaj drugega kot na našega malega....

Hm, a kaj tukaj jemo ?! Ker ne dojim, sem imela nekaj adaptiranega mleka s seboj, in ga imam še za cca 10 dni, potem pa gremo na KM. Sem poskušala že z jogurti in ni bilo nič posebnega, tako da....Imajo pa tudi podobne stvari kot HIPP, Frutek, tako da ni panike. Še cenovno je skoraj tam tam....pa še boljšega okusa, no vsaj meni se zdi. Ostale stvari pa tako malo mešano. Sedaj ko smo v hotelu, nismo kuhali, je jedel pač kar sva midva naročila, sedaj pa bom kuhala tudi sama, tako da vse pride na vrsto...

Ajde, to je to...grem otroka uštimat pa spat dat..je spal od petih pa do šestih, tako da dones malo pohajkujemo....no, upam da bo jutri potem dalj časa spal...

Lahko nočko !!

(odgovor članu Pikabu)
  Neposredna povezava do sporočila: 21004
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 7:37:23   
moci
lina, mi gremo na kresovanje za kresno noč ...  ne za državni praznik

lan in maxica, čestitke user posted image


user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21005
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 8:11:31   
Maxica
Dobro in hladno jutro, pri nas je že par kapljic dežja (saj ne vem, a so ga sploh napovedovaliuser posted image , ampak mal osvežitve prav paše). Danes smo fino spali, sem Lanu potegnila to jutranje brezvezno prebujanje ob pol sedmih kar v spanje. Sem ga dala k sebi in uspavala in sva spala do zdaj.user posted image  Max še spi, očka pa spet.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 21006
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 8:39:10   
@lina
Dobro jutro!

Čestitke Aidan in Lucika z malo zamudo, danes pa Lan in Maxica! user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa šibamo po opravkih... lepo se imejte!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 21007
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 8:44:18   
moci
pri nas je tako lepo padalo ponoči in super se je ohladilo. za dolge rokaveuser posted image user posted image user posted image upam, da vsaj danes sonce ne bo težilouser posted image

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 21008
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 8:48:56   
Pikabu
Dobro jutro tudi od nas.

Tudi pri nas je že ponoči začelo padati, pa grmeti. Jaz imam pa tri stroje cunj opranih, s katerimi sem čakala, da jih danes ven obesim. user posted image Zdaj se grem pa sama potepat, pa malo zapravljat. Grem po sadje in zelenjavo, potem pa v BC po plenice za Maksa in po darilo za Emo, ker ima ta teden god. Pa na piknik bi morali, ampak zdaj slabo kaže. Sicer je nekaj pod streho, ampak se mi zdi, da bo premrzlo, pa da bo pretežko našedva držati bolj na kratko, tako da ne vem, če bomo šli.

Lep dan vsem, upam, da se dobimo kaj na čveku tukaj, če bo takole bedno vreme.

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 21009
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 9:29:03   
Arabela
Dobro jutro!
 
Pri nas tudi že dežuje, pa imamo danes piknik...user posted image ... pa fajn se je ohladilo... celo noč smo slabo spali, protsi jutru pa vsi spali ko kome... zdaj mala gleda Telebajske, jaz ji pa grem pripravit zajtrk... potem pa šibamo..
 
Lep dan vsem....

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 21010
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 9:44:12   
moci
arabela, a katarina že telebajske gleda? so ji zanimivi? jih bomo nabaviliuser posted image
kako je sploh s z dojenčki in tv-jem? še vedno ne vemuser posted image
vem samo, da nam doooolgo niso pustili gledat, pa imam vseeno veliko dioptrijouser posted image
jaz sem dala tamalo že 3. spat in že 3. se dere. peljat je ne morem, ker nama je ati odpeljal vozičekuser posted image

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 21011
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 11:09:38   
Arabela
Moci, enkrat sem jih za foro dala da jih gleda, pa je ful navdušena... zraven vrešči in kriči... druge risanke pa je ne zanimajo, zraven kar joka...user posted image ....
Jaz dam malecko zjutraj v stajico in ji prižgem telebajske pa ona malo gleda, malo se igra... če je ok da gleda ne vem, vem le, da imam tako vsaj 45min mir da kaj postorim zjutraj.. ker se res s tem zamoti... so ji pa ful zanimivi, predvsem sonček, pa ko plešejo.. meni so bili vedno ful out, zdaj jih pa že znam na pamet...user posted image

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 21012
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 11:11:03   
Arabela
Katarinca pa je omagala po 15min... ne vem pa koga je najprej vzelo pri mojem petju... atija, kužiko ali katarino..user posted image user posted image user posted image ... zdaj imam mir da vse pripravim da gremo na piknik... zunaj pa še vedno dežujeuser posted image

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 21013
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 11:14:43   
Arabela
Čestitke za 8mesecev:
 
LAN in MAXICA
 
user posted image

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 21014
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 11:38:59   
muki1
Ojla.
Mi žuramo user posted image . Včeraj smo prišli domov...me je sram napisat kdaj user posted image . Naša starejša je žurala kot norček, mlajša pa tudi ni spala nič. Sta Neža in njen zaročenec dobila balone, napolnjene s helijem, pa je Iva znorela user posted image .
Dan prej sva šli z Nežo sami, češ, da bosta ati in Iva doma. Pa je bilo vse lepo in prav, Iva je nekaj pojokcala pred spanjem, pa me moja mama vsa histerična kliče po telefonu, če še ne nameravam prit, ker Iva joka že pol ure, ko sem jo vprašala, če je mož prosil, naj me pokliče, pa kar nekaj začela mencat, da ne, ampak da se tak milo joka, pa da se ji smili, pa bla bla bla...sem bila jezna kot user posted image  user posted image  user posted image . Itak sem se potem pobrala domov, čeprav sva z Nežo uživali ob izjemnih  EROIKA ( Ko zvonovi zapojo.... znani so tudi kot slovenski IL DIVO user posted image ). No, skratka, prideva domov, Iva spi, mož skuliran, sploh ni imel pojma o izpadu svoje tašče...eh, temu jaz rečem VMEŠAVANJE....čari življenja pod eno streho user posted image  user posted image .

Drugače pa prenašam pozdrave od nadmatere, ki se je že aklimatizirala na morju in baje uživa..... sovražim jo user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 21015
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 11:40:36   
muki1
Čestitamo tudi Lanu in Maxici za 8 mesecev.user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 21016
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 12:02:12   
Anonimen
Punce, jaz sem se prišla spet samo poslovit...sva bila s škratom ful pridna in sva vse pospravila, obesila 2 pralna stroja cotk, zdaj greva pa nazaj na vikend...predvidevam, da bova zvečer prišla spet domov (da se lepo naspiva)...tako, da se beremo zvečer...

Preživite lep sobotni dan s soncem obsijan...user posted image

LP


(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 21017
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 12:33:35   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Sta Neža in njen zaročenec dobila balone, napolnjene s helijem, pa je Iva znorela user posted image .



user posted image To mi zdaj ni čist jasn. A to pomen, da Neža mojga Maxa vara??? Cccccc....user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 21018
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 12:36:56   
muki1
user posted image  daleč od oči, daleč od srca. user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 21019
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 12:42:10   
Maxica
Še žal vam bo.user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 21020
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 13:54:01   
moci
jupiiiii user posted image user posted image user posted image
max je frej. a bi mel mogoče mlajšo punco (blaža tud ni user posted image )

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 21021
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 13:54:12   
pikapolona2
muki....a zato nisi včeraj nič tipkala......mama ti je bla najbrž fouš ker ona ni žurala.....super za žur....a grete danes zopet?

Mi smo pa generalko naredl......tamala je bla malo tu malo tam...spat ni hotla je pač skoz zraven svetla.....pomila sem celo okna in sedežno.....čaka me še malo pranja pol pa bo tak čisto kot že dolgoooooo ne.....glih pravo vreme je blo oblačno in malo bolj hladno....zdej pa imamo že sonce...

še kosilo skuham pol pa gremo malo ven na en obisk.....

arabela sej piknik bo očitno čist ok....glede na to da se je vreme popravili...naša pa še televizije niti vidla ni......se zjutraj ko je lepo naspana lepo zaigra za kakšne pol ure da jst v miru pojem in prelistam časopis.....ji je pa všeč daljinc in tista lučka ki se prižiga in ugašauser posted image user posted image

Pikabu kaj si kupila Emi?

Nadmati naj pa kar uživajo!

Lina meni se strga da bi mogla jest cel mesec zunaj....bi po moje kr agresivna postala...sej kakšno kosil tu in tam paše...ampak kar ceeel mesec NE......dobri ste....pa super za stanovanje..dej povej kolk to stane tam čez lužo   NY je baje božjastno drag....ampak sej si napisala da je vse odvisno od denarja....no veeeeelik dolarčkov vam želim!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 21022
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 14:27:52   
Maxica
Kaj počnete babure? Mi smo ravno pokosili, še mleko spumpam, pa malo pospravim, pol gremo pa po moje vsi mal zalečt. Dopoldne smo se mal potepali, mal shopingirali, popoldne pa nameravam likati, ker je prav primerno vreme. Pa juho moram skuhat, mama je šla na romanje v Švico in sem jaz šef kuhinje do srede.user posted image
Moci, sem te že včeraj mislila vprašat, kako je očka? Si bila pri njem?
Max je pa zdaj frej, ja, eh, tiste Prekmurke...user posted image  Verjetno je tudi Lan...user posted image
Hvala za čestitke vsem, ja, že osem mesecev. Danes je dobil nov čebriček, Tummy tub je prerastel, ampak mi je bilo kar žal, ker tisto banjo se mi kar ni dalo vsak večer polnit. Tako da smo pa Shantalo nabavili in upam, da bo za ene pol leta.
Pa nov stolček za hranjenje moramo nabavit. Ta Prima Pappa je sicer izjemno vzdržljiva, nimam kaj reči, jo je Max uporabljal dve leti skoz, ampak ko se pa hrano uvaja, je pa groza. Ni da ni kje hrane, toliko enih kotičkov, ena sama svinjarija se nabira. Če bi ga vsak dan trikrat celega preprala, pa še ne bi bil čist.user posted image  Tako da sva pa ravno zadnjič videla v eni otroški trgovini v Ajdovščini ene take ful simpl stolčke, za dobrih 30€ in bom šla po moje kar ponj. Je sicer no name, ampak glede na prvi videz je ravno nekaj takega kot rabimo. Manjši kot PP, sedež oblazinjen, pa krajša mizica. V trip trap ga pa ne bi še dala, ker bo imel potem pa čist preveč manevrskega prostora in bo še slabše kot je za hranjenje.
Danes bo pa očitno shodil.user posted image  Mož ga ima na kavču in Lan sedi, nakar vstane in se zažene, da samostojno stoji par sekund. Očitno ne bo zaspal prej, kot bo shodil.user posted image user posted image
Enga sončka vsem, pa pa.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 21023
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 14:51:38   
muki1
Maxica, pa saj to ni nič resnega, noooo, to je tako malo za kratkočasenje,  dokler Max in Neža ne bosta imela izpitov za avto, da se bosta lahko obiskovala, pa da vam firma zalaufa user posted image  user posted image .
Tvoja fantka sta pa űber gibčna...Iva še vedno leži in sedi. Se nekaj opira na noge, ampak ne sama, ko se kuja naredi trde noge user posted image
Drugače pa smo danes bili doma, smo izpustili sobotno kofetkanje, ki se potem rado zavleče.... smo dolgo spali, spili kavo doma, se igrali volka in sedem kozličkov ( jaz sem bila volk, Neža pa sedem kozličkov user posted image  ). Potem smo kuhali, čisto simpl kosilo, Iva je jedla pire iz cvetače, ohrovta in krompirja z malo masla, jaz in Neža samo krompirjev pire ati pa testenine z vrečke, ker ne mara pireja ( kot tudi ostalih 90%  hrane ne,ki jih jedo normalni ljudje user posted image  user posted image  ).
Zdaj spet kava po kosilu in sama sebe nekaj nategujem, pa zavlačujem, ker je tudi pri nas napočil čas za likanje.
Zvečer pa spet gremo ..... danes imajo lutke, pa Davor Radolfi in Ritmo loco, pa Zaklonišče prepeva...pa en kup prijateljčkov bomo spet srečali...oh, jaz to tak uživam
Kar se pa tiče predstave Rdečih noskov, sva včeraj šli z Nežo in bili obe razočarani, saj ni bilo Mike Make user posted image  user posted image . Predstavo so odlično izpeljali njeni sodelavci, je bilo vse super, otroci in starši navdušeni, ampak jaz sem vseeno imela malo dolg nos.... Sicer je pisalo v napovedniku, da pridejo Rdeči noski in jaz sem takoj mislila, da bo to Mika Maka user posted image .

To je to.... za nazaj kaj prida nisem brala.
*Lina*, to z NY, je totalno super. Kaj pa dela mož..predvidevam, da vas je njegova služba popeljala do tja? No, blog sva oba z mojim možekom prelčetela, saj bi si oba rada enkrat v živo ogledala veliko jabolko user posted image . Upam, da mi bo to uspelo, glede na to, kako sva oba močna samo pri načrtovanjih, pri izvedbah pa pušimo, sem skoraj malo v dvomih user posted image
Uživajte

< Sporočilo je popravil muki1 -- 23.6.2007 14:53:12 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 21024
   RE: Oktober 2006
23.6.2007 14:56:50   
muki1
user posted image ...ne bo treba likat, so se nam najavili obiski user posted image  user posted image  user posted image


Oh, ti nesrečen likalnik user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 21025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  839 840 [841] 842 843   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  839 840 [841] 842 843   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?