|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke
26.6.2007 10:23:46   
lana38
andreja2000, zdaj je pa tak čas, da je verjetno sam postopek AC že za tabo.user posted image
Jaz sem pa tudi že doma s pregleda. Vse je kot mora biti, user posted image  dela, user posted image  raste. Napotnico za AC že imam, samo datum še moram izvedeti. Je G klical kar, ko sem bila tam, pa so mu rekli, da treba po 14h poklicati. tako da imam številko in bom potem klicala. Upam, da dobim zvezo čim prej, da ne bom spet klicala celo uro, tako kot zadnjič za HYSC. Najbolj pomembno pa sem pozabila, g mi je dovolil, da grem vsak dan na krajši sprehod.user posted image  Torej več ne bom samo zaprta v stanovanju, jupi.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 1101
   RE: Decembrke
26.6.2007 10:27:59   
ElaM
Andreja, sem šele zdaj videla, da se danes držijo pesti zate.user posted image  Srečno.
lana38, super, da je bilo na pregledu vse ok.user posted image
Pikica*, jaz sem pa skoz živela v prepričanju, da imamo enega najbolj na majhno zložljivih vozkov.user posted image  če sem čisto iskrena, nismo prav veliko iskali, ker je bil Jane ljubezen na prvi pogled. In za naše gozdne poti je super.
A vam noge kaj zatekajo v tej vročini? Meni že malo, pa še v službi non stop sedim, tako da bo verjetno vedno slabše.
Lepo se imejte,..

_____________________________

:)

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 1102
   RE: Decembrke
26.6.2007 11:27:26   
kajča
ojla, jaz sem imela v petek pregled pri G in je bilo vse ok, srček bije user posted image user posted image , počutim se ok, samo ful dela imam v službi, ker so dopusti in sem cele praznike delala še za službo user posted image user posted image .

glede BUZZa, tudi midva sva tudi hotla prvič buzza, pa je problem, ker takrat še ni bila možna košara spodaj, pa ni bilo odlagalnih površin, pa žal je le mestni voziček, tako sva kupila jane in sva zelo zadovoljna in se vozimo tudi po gmajni če je treba.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 1103
   RE: Decembrke
26.6.2007 11:31:37   
DANVARI
viš jaz pa ne vem kaj narest glede vozička. Mamo PP Pramette in je za naše potrebe super, pa še v mojga Saxoja gre user posted image No ampak glede na to, da je naša tamala šele napol hodeča, ne vem kaj naj zdaj. Voziček bo zdržal še enega komot ampak kaj če se bo hotela še ona vozit user posted image Sej ima tist nastavek zadaj za sorojenca vozit ampak ko je otrok zmatran verjetno noče stat, ne?
ElaM vi boste imeli podobno situacijo, a boste dokupili marelo al nov voziček za tamalega?
Ker tale naš se uporablja od rojstva pa do 2+ let pa mi je vseeno malo mimo kupovat zdej še enega, očiju bodo pa verjetno rame odpadle če bo moral vedno štuporamo nosit user posted image

ejejej user posted image

Smo pa imeli tele dneve 1. rojstni dan! In smo se seveda nažrli in potem naslednji dan je bil še golaž pri sestrični, pa polno fižolovih jedi, tako da Raho, mislim da sem te s trebuhom ujela user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"In raising my children, I have lost my mind but found my soul." ~ Lisa T. Shepherd
"People who say they sleep like a baby usually don't have one." ~ Leo J. Burke


(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 1104
   RE: Decembrke
26.6.2007 12:51:23   
Ayo
Ojla punce!

Joj pa kolk ste se razpisale v teh dneh!! Midva sva bla mal na morju, super vreme, voda, skratka sva se mela zelo fino!!

Najprej loncici cestitke ob poroki! user posted image  user posted image  user posted image

Andreja2000, drzimo pesti, da sedaj po AC dnevi do rezultatov hitro minejo, ki bodo seveda bp!!

Lana38, user posted image  user posted image  user posted image , sedaj ti zelimo da cimbolj uzivas na sprehodih! user posted image


No drugace pa vidim, da je glavna tema vozicek. Tudi zame je to 1. user posted image  tako da pojma nimam o nicemer, ne samo o vozickih. Sicer sva se pa itak odlocila, da greva v nakup stvari za user posted image  nekje po septembru. Sedaj se bova prepustila poletju in soncu, potem bo itak se dovolj casa! Pa tudi pravijo da predcasni nakupi prinasajo nesreco... user posted image  Bodoca babica je ze nestrpna kaj vse bo lahko nastrikala, pa smo ji rekel, da lahko brez skrbi kar zacne, ampak darila sprejemamo sele v novembru! user posted image

Sem pa danes prvic v nosecniskih hlacah user posted image , dost sem imela tistega zategovanja, pa sem se odlocila da startam. user posted image
user posted image  sva zacela meritve trebuscka, vsak ponedeljek - sedaj v enem tednu se je obseg povecal za 1.5cm. user posted image  user posted image  

Naslednji pregled - v cetrtek, jupiiiiiiiiii!!! user posted image user posted image

(odgovor članu DANVARI)
Neposredna povezava do sporočila: 1105
   RE: Decembrke
26.6.2007 15:46:58   
Anonimen
No, da se še jaz javimuser posted image .

Še vedno sem doma.user posted image  Moram biti vsaj do petkauser posted image . Dobila sem diagnozo, kaj za  user posted image  je ta bolečina - neki lumbioslialgiauser posted image  - nekaj podobnega išiasu, ampak ni išiasuser posted image . Zdravila ni, razen blokade, ki pa je sedaj ne smem dobiti. Naslednji teden lahko grem malo delat. Če pa ne bo boljše, pa bom morala v bolnišnico in k ortopedu. G. mi je zagrozila, da me bo, če se ne bom pazila, dala na bolniško s strogim mirovanjemuser posted image  Danes sem bila tudi na pregledu. Drugače je vse OK. Srček bije, user posted image  je zrasel/la, vsi izvidi super. Hemoglobina imam bojda za izvozuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pa tudi s pritiskom je bolje. Sem že na zavidljivih 100/60user posted image .

Midva sva se odločila, da bova najverjetneje kupila bugabooja. Meni je še od vseh vozičkov najbolj všeč pa tudi najbolj praktičen se mi zdi. Za po "makadam" terenu pa bom vzela enega Hauckovega za 100 €. Toliko, da bouser posted image

Lepo se imejte, božajte user posted image

Ja, Andreja2000 - ti pa se danes drži, čeprav je najverjetneje AC že za tabo. pazi nas in veliko počivaj. Vsi pa skupaj s tabo držimo pesti za super rezultat.user posted image

< Sporočilo je popravil raho -- 26.6.2007 15:48:09 >

(odgovor članu Ayo)
  Neposredna povezava do sporočila: 1106
   RE: Decembrke
26.6.2007 16:03:59   
Skyline
živjo punceuser posted image

mene pa nekaj zanima, a ma katera povečan izcedek, pri meni je kakšen dan zelo rumen in me malo čudi...moja G mi je prejšnji teden na pregledu rekla, da mam mal vnetja in naj jemljem Borax svečke, ko sm jih 4x vzela je blo super, nič izcedka, zdej pa ponovno:/....danes sm šla celo na urgenco, pa me je en G pregledal in itak morm jutri nazaj do moje G, pa bomo vidli kaj bo rekla....upam, da ni kaj hudega...je pa res, da imam slab urin, danes mi je celo ponovno hotel vzet bri8s, pa sm kr zatežile mu, da ne dovolim, ker nazadnje sm začela krvaveti po brisu in pristala v bolnici....če bo treba, mi ga bo vzela samo moja G in noben drugiuser posted image

kaj pravite ve, ima katera podobne težave?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1107
   RE: Decembrke
26.6.2007 17:16:30   
lana38
andreja2000 je imela neke težave z rumenim izcedkom. Mislim, da je bil posledica nekega vnetja.
Klicala sem v LJ in dobila datum za AC 13.7. Dobrih 14 dni pa že grem.user posted image  Moram priznati, da me je tokrat bolj strah kot prvič. To je pa verjetno posledica slabe izkušnje od zadnjič. Psiha pač naredi svoje. No, upam, da bo tokrat vse OK.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Skyline)
Neposredna povezava do sporočila: 1108
   RE: Decembrke
26.6.2007 19:21:20   
Magi*
dan!

čisto na hitrco. sem prišla šele zdaj domov, pa me čaka še nekaj dela. ati in tamala sta pri taščici, tak da mam mir.

andreja2000, upam, da si opravila uspešno in ti želim, da bi dočakala lepe izvide.

lana38, držim pesti, da ti bo teh 14 dni hitro minilo in dobro opraviš in enako kot andreji ti želim, da pričakaš lepe izvide.

Skyline, jaz imam tudi povečan izcedek. me pa ne srbi n nič nima vonja, verjetno je vse OK. pregled so mi pa že 2x prestavili. mojega G ni in sestra sploh ne ve kdaj bo tu. naročila me je v četrtek "okol enajstih" in bom verjetno čakala, da me bo "not stisnu", če bo slučajno tukaj. res sem besna na tega mojega G. v bistvu nimam čisto nič od njega.

v petek se odpravljamo na pot in samo upam, da bo vse OK. še vedno imam vrtoglavice in nizek pritisk. še dobro, da me v službi non stop jezijo in mi uravnavajo pritisk user posted image

mejte se, grem pisat...

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 1109
   RE: Decembrke
27.6.2007 8:38:34   
lana38
Magi*, to prestavljanje pregleda pa je res zoprno. Kje pa hodi ta tvoj G? Da ne boš prej rodila, kot prišla do njega.user posted image  Malo heca, ampak res je čudno.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1110
   RE: Decembrke
27.6.2007 8:48:37   
ElaM
Punce, dobro jutro. Danes je malo hladneje in se takoj pozna na počutju.
Čeprav mene zadnje dneve hudo muči nizek pritisk, vsa sem švoh in mučijo me občasne slabosti.
Skyline, tudi jaz imam celo barvno paleto izcedkov, rumenega, belega, prozornega.user posted image  Bom G spet rekla, če mi lahko predpiše svečke, očitno imam čisto porušeno favno in floro.user posted image  Me pa ti izcedki ne skrbijo, spada zraven.
Danvari, tudi jaz razmišljam o tem, kako bodo izgledali naši sprehodi, Tinkara bo še premajhna, da bi toliko hodila, tako da verjetno bom dokupila samo še eno marelo za taveliko punco. Dojenček bo pa podedoval Jane. Samo imam en problem, ne vem, kdo bo vedno z nami hodil, da bo vozil enega od otrok. Jaz imam samo dve roki.user posted image  Zna biti problem v logistiki.
Magi* samo ti imaš pa res perlo med G.user posted image  Moja G je kar se tega tiče zlata, vedno imam vsaj na hitrico Uz, vedno mi pregledajo kri in vodo, pa standard tehtanje (to bi lahko kdaj spustiliuser posted image ) in merjenje pritiska.
Včeraj sem se po dolgem času tehtala in mi kaže +2 kili, najbrž imam pokvarjeno tehtnico.user posted image  Sem v 16t in imam že +2, kaj šele bo????
Grem delat, še tri ure potem pa via proti domu.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 1111
   RE: Decembrke
27.6.2007 11:04:56   
lana38
ElaM!
Jaz sem v 14t in imam že +6 kg.user posted image  Kaj sta potem tvoja +2 kg??? Mislim, da kaplja v morju.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 1112
   RE: Decembrke
27.6.2007 12:56:04   
Ayo
Jaz sem 16t imam tudi +2kg (no jutri me bojo pri g spet stehtali) user posted image

Nekje sem brala, da naj bi user posted image  zacela pridobivat na tezi po 3. mesecu, in sicer do konca drugega trimesecja med 3-5kg.
Zadnje trimesecje in koncna skupna teza user posted image  pa zavisi od metabolizma:
- suhice se lahko zredijo tudi do 20kg
- tiste malo manj suhe pa nekje med 8-12
Zakaj: prib. 10kg naj bi bil user posted image  , posteljica, voda in vse kar pase zraven; ostalo pa naj bi bile zaloge, za katere poskrbi mati narava, da user posted image  ni prikrajsan. In ker ima ena suhica manj zalog, se med nosecnostjo nakopicijo bolj kot pri manj suhih.

user posted image  user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 1113
   RE: Decembrke
27.6.2007 13:10:16   
lana38
Meni se kg kopičijo od ležanja in mirovanja v začetku user posted image . Zdaj se malo sprehajam, ampak to ni nič. Zaloge so že tu. Zdaj pa se je še user posted image  lakota začela, tako da bom sigurno še dosti kg pridelala. Če računam, da sem zdaj na koncu 3 meseca in imam +6 kg in v vsakem tromesečju pridobim +6 kg, bom na koncu imela +18 kg. V prvi user posted image  sem se zredila celih 24 kg, pa sem potem vse spravila dol v 3 mesecih. V drugi user posted image  sem do 20t pridobila 9 kg, ki sem jih izgubila potem po 2 mesecih. Pa se redim, pa hujšam.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 1114
   RE: Decembrke
27.6.2007 15:25:10   
Vrtnica79
Oj! Ko ste že pri kilogramih, sem v 16 t. pa sem pridelala 2.5 kg. Pozna pa se mi samo na ritiuser posted image . Sem pa se v 1user posted image  zredila za 17 kg in jih po enem letu dokončno izgubila.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 1115
   RE: Decembrke
27.6.2007 15:53:58   
DANVARI
hej hej
evo še prej neki napišem preden odrinem domov, ker mi doma neki počasi internet dela zadnje dneve. Sem se pa odločila da hodim točno ob 16h domov in jim ne šenkam niti minute več user posted image
No k smo že pri kilah jaz se trudim ampak res trudim da bi dobila manj kot pri prvi nosečnosti in moram rečt da mi trenutno uspeva tako da mam +0 user posted image Ampak to je bolj slaba tolažba ker sem itak glavnino mojih +15 dobila po 20t, tako da najhujše skušnjave še prihajajo user posted image
Mam pa tokrat propisno nosečniške napade: kislo, kislo in še enkrat kislo pa mal kokakole za povrh - čeprav se je zdaj odvajam s kokto user posted image
Ampak mi je pa edina rešitev gibanje, ker v prvi nosečnosti sem naredila napako in preveč počivala. Sem bolj ležeren tip pač. No zdej mi tudi tamala tega ne pusti, tako da že zato malo več telovadim user posted image
Je pa res da se vsaka telovadba med nosečnostjo ful pozna. Jaz sem na koncu (zadnji mesec ali dva) čisto prenehala z vsem in bila tolk brez kondicije, da je bil porod naporen iz tega razloga, ker sem trikrat stisnila pol me je pa krč od utrujenosti grabil v kolk, to je bilo veselje!

kako pa ve telovadite? Jaz sem se celo prijavila na tejle strani da mi pošiljajo ideje za vaje: www.babyfit.com



_____________________________

"In raising my children, I have lost my mind but found my soul." ~ Lisa T. Shepherd
"People who say they sleep like a baby usually don't have one." ~ Leo J. Burke


(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 1116
   RE: Decembrke
27.6.2007 21:38:14   
Kim80
Skyline: tudi jaz imam vseskozi težave s tem izcedkom in mi G nenehno nekaj daje pa nič ne pomaga. Moj izcedek nima posebnega vonja, vendar je včasih rumen, včasih bel, včasih prozoren. Je pa večino časa povečan. Tudi jaz imam probleme z bakterijami v urinu - menda premalo pijem. Ne vem, če bi to lahko bilo povezano, mogoče, če gre za kako vnetje.

Glede kg je pa pri meni takole: sem v 18. tednu in se še nisem nič zredila. Malo me je začenjalo skrbeti, pa mi je G rekla, da bodo kg še dovolj hitro tu. Je pa res, da sem na začetku shujšala zaradi slabosti, sedaj mi kg nekako stagnirajo. Trebušček pa je že malo zrasel.

(odgovor članu DANVARI)
Neposredna povezava do sporočila: 1117
   RE: Decembrke
27.6.2007 22:17:20   
Vrtnica79
Meni je moja G za vnetje in izcedek predpisala Gyno-Daktarin. Pa kar pomagauser posted image . So me pa zdaj začeli mučiti ponoči krči v nogi! Še čez dan čutim bolečinouser posted image . Sem si kupila magnezijeve šumeče tablete. Ali priporočate kaj drugega?

Se mi zdi da sem danes začutilauser posted image ! JU HU HU!!!!!

Uživajte!

(odgovor članu Kim80)
Neposredna povezava do sporočila: 1118
   RE: Decembrke
27.6.2007 23:06:54   
Magi*
čer!

vrtnica, magnezijeve šumečke bodo kar v redu.

še nekaj izpitov mam za popravit, pol grem pa na zasluženi počitek. jutri imam menda pregled pri mojem presvetlem G (baje, da zadnje čase hodi k mojemu bioenergetiku???). upam, da se kaj novega naučiuser posted image

report o kilaži z moje strani: imam +2kg, bajeuser posted image  po moji tehtnici sodeč. sicer se mi ne pozna, da bi se kaj poredila, tudi žrem ne preveč. imam pa trebuh ohoho lepo okrogel in joške prav lepo zaobljene, kot da mam sveže silikoneuser posted image  mogoče se pa tule skrivata tale dva kilogramčkauser posted image user posted image user posted image

še jutri imam čas, da porihtam stvari v službi, ker v petek pičimo na dopust. upam, da nam na jugu ne bo prevročeuser posted image  po moje bo za crknit glede na to, da so imeli te dni do 39 stopinj user posted image  če bo hudo, bom pa kar v avtu prebivala.

lahko noč. M

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 1119
   RE: Decembrke
28.6.2007 7:52:52   
pikica*
Dobro jutro,

sem videla, da ste nekaj telovadbo omenjale. A je katera mogoče iz LJ konca in bo hodila na telovadbo v ZD Fužine? Menda je tam ok, povrhu vsega pa še zastonjuser posted image .

Joj, kile. Saj se sploh ne upam tehtat. V prvi nosečnosti sploh nisem imela tehtnice in sem ob vsakem obisku g. doživljala šoke (na koncu sem imela +18kg pa še to ni sigurno, ker sploh nisem vedela svoje točne kilaže pred nosečnostjo). Zdaj sem si zadala, da bom bolj pazila. In predvsem sproti spremljala tale porast kg. In pridno hodila na telovadbo.

Mi bomo na dopust še malce počakali. Gremo namreč konec julija. Je pa pri nas v službi zdaj bolj zatišje, zato bom tu in tam izkoristila kakšen dan in si privoščila prost dan. Imam še ogromno starega dopusta  in celega novega. Za ponucat pa vse skupaj do sredine novembra.

A je mogoče še kateri slabo? Moje slabosti so se kakšna dva tedna nazaj umirile, včeraj pa sem bila spet čisto povoženauser posted image . Sem upala, da bo danes bolje pa je isto. Nimam pojma kaj me daje. Vročina vsekakor ne.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1120
   RE: Decembrke
28.6.2007 8:31:51   
DANVARI
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

A je mogoče še kateri slabo? Moje slabosti so se kakšna dva tedna nazaj umirile, včeraj pa sem bila spet čisto povoženauser posted image . Sem upala, da bo danes bolje pa je isto. Nimam pojma kaj me daje. Vročina vsekakor ne.


Dobro jutro pikica* in vse ostale sotrpinke user posted image ,
jaz sem bila tudi včeraj zrela za školjko objemat user posted image no na srečo tolk daleč ni prišlo sem bila pa cel dan na robu user posted image
Sem tudi mislila, da je to že mimo, sem se celo mal pohvalila prijateljicam kolk sem boljše, no evo pa imam.user posted image Danes še ni tako hudo (trkam ob les in pljuvam čez ramo) vendar popoldne prinese svoje... ajej.



_____________________________

"In raising my children, I have lost my mind but found my soul." ~ Lisa T. Shepherd
"People who say they sleep like a baby usually don't have one." ~ Leo J. Burke


(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 1121
   RE: Decembrke
28.6.2007 9:07:32   
ElaM
Dober dan,
jaz krivim za slabo počutje vreme. Nekdo mora biti kriv, a ne?user posted image  Verjetno se poznajo tudi te velike temperaturne spremembe, da se telo ne more tako hitro prilagajati. Sicer meni ni slabo, samo zelo sem omotična in švoh. Pa še en problem imam, če dalj časa sedim, me potem ko vstanem noro boli noga, bolečina se razteza preko riti do nekje kolena. Me že malo skrbi, da ne grem po stopinjah naše Raho. Raho, kako si, je kaj bolje?
Danvari, kako boš ti organizirala sprehode s taveliko in user posted image ? Mene malo skrbi, kako bom to izvedla, ker ne morem sama vozit dveh vozičkov hkrati, da bi si omislila tandem, se mi pa zdi drag šport.
Aja, še okrog kil sem hotela to napisat, pri prejšnji nosečnosti sem se do 21t zredila 2kg, pa sem jih do konca pridelala +16.user posted image  Iz porodnišnice sem odšla še s +9, tako da pri meni ni držalo to, da s porodom izgubiš pribl. 10kg. Res mi je šlo potem samo od sebe zelo hitro dol, vendar kljub vsemu, bi rada, da bi decembra bila v čimboljši formi zaradi samega poroda.
Lepo se imejte,...

< Sporočilo je popravil ElaM -- 28.6.2007 9:12:43 >


_____________________________

:)

(odgovor članu DANVARI)
Neposredna povezava do sporočila: 1122
   RE: Decembrke
28.6.2007 9:16:53   
Anonimen
Dobro jutro souser posted image !

Vidim, da se pogovarjate op pridobljenih kg. Jaz se moram glede na prvo user posted image  kar malo pohvalit. Celo G. me je v torek na pregleduuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Do sedaj +0,8 kg. Glede na to, da sem se v 1. nosečnosti zredila za 33 kg in pristala v porodnišnici z zavidljivih 90 kg žive mase, je to kar velik napredek, saj sem se že do 15. tedna zredila za 6 kg. Sem kar malo ponosna naseuser posted image .

Drugače so moje bolečine v ledvenem predelu tako tako - en dan me ful boli, drugi dan je malo boljše. Sem se odločila, da bom do koncca tedna na bolniški (torej še jutri), v ponedeljek pa novim izzivom naprotiuser posted image user posted image user posted image user posted image . Jah, tako je - v službo je treba. Čeprav moja G. ni bila prav nič navdušena nad tem dejstvom. Bi mi bila kar napisala bolniško do konca user posted image . Sem ji pa obljubila, da bom v trenutku, če bo seveda slabše, pri njej. Sedaj sem tudi ugotovila, kaj za user posted image  je ta lumbio (kaj jaz vem že kaj) - zdrs ledvenega vretencauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Pomoči pa bojda ni.

Glede izcedkov - hja, so pa jih ni pa so pa jih ni. Barvna paleta pa se giblje med prozornim in svetlo rumenim. Vendar je G. rekla, da dokler ni vonja, ne bomo nič komplicirali. Drugače pa za te raznorazne izcedke pomaga tudi tampon namočen v jogurt. Jaz prakticiram to.

Magi* - tvoj G. je pa res cvetka. Ma kje si ga našla?

Bodite pridne, božajte svoje user posted image  in uživajte. Še sreča, da se je shladilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  - se z našim user posted image  nekam lažje prebijava skozi dneve. Sicer pa je do včeraj klima delala 200 na uro.

(odgovor članu ElaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 1123
   RE: Decembrke
28.6.2007 10:21:17   
Magi*
raho, ne boš verjela, meni je tega G priporočil moj stari dobri G, ki je šel v penzijo. očtno ga ni dobro poznaluser posted image  al se je pa tipotu čist zmešal?? sporočim kaj bom danes opravila. upam, da sploh kaj.

zdajle sem ravno oddala še tretji članek in imam še 10 izpitov za popravit. bom kar v čakalnici. meni sploh ni jasno, a nimamo zdaj kao počitnic, jaz pa skoz več delauser posted image  smo pa dobili rezultate študentske ankete včeraj in sem bila zelo dobro ocenjena (se tolčem po prsih). majku mu, saj nekje se pa mora poznat, če se že pri plači neuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1124
   RE: Decembrke
28.6.2007 11:22:06   
lana38
Magi*!
Pri službenih rezultatih je ponavdi tako, da so vedno vsi srečni in zadovoljni, samo tisti ne, ki bi ti naj to malo s plačo pokazali. Tisti bi pa najraje, da bi bila tam cel dan in garala, pa da ne bi bilo treba nič plačati. To bi bilo super za njih. Najbolj srečni so, ko ti lahko nekaj vstran vzamejo.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?