|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
6.7.2007 9:10:53   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

No blacy pol pa povej kaj hudiča to je in zakaj tako skrivnostno pejte pogledat? 


Res, a ni evropski moto: transparentnost? Jasno, da je možno tudi zaslužiti, samo prej moraš biti zraven in veliko jih moraš imeti za sabo.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
6.7.2007 9:13:36   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

No blacy pol pa povej kaj hudiča to je in zakaj tako skrivnostno pejte pogledat? 


Res, a ni evropski moto: transparentnost? Jasno, da je možno tudi zaslužiti, samo prej moraš biti zraven in veliko jih moraš imeti za sabo.


ekola točno to

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
6.7.2007 10:09:36   
Maleal
možno tudi zaslužiti


Ja seveda,če si nekje na vrhu piramide in si jih dosti napiuser posted image  ,da so prišli z ojroti zraven.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
6.7.2007 10:51:17   
Slončica
user posted image user posted image user posted image  mate viška dnarja?Ne veste kam z njim?Sen dolgočasite ob vedno istih osebah?Preveč mirno spite?Če ste na na ta vprašanja odgovorili z da sledite nadaljnim navodilom in se odpeljite v Avstrijo v buddah in tošla ne pozabite vzet.
Sem negativno nastrojena proti takim foram,vem.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
6.7.2007 11:03:32   
Anonimen
če se želiš na hitro znebiti denarja, pojdi raje v šoping. Pa še "dušo" boš imela pomirjenouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Slončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
6.7.2007 11:36:48   
Blacky30
Jaz bi pa bila veliko bolj vesela, če bi šle ve najprej to na lastne oči pogledat, potem pa bi tukaj kvasile bedarije in delali anti reklamo za posel, o katerem, kot vidim iz vaših postov, ne veste nič.

Še enkrat poudarjam, da NE GRE ZA PIRAMIDO!!!! Piramida je prepovedana v vseh državah, torej tudi v Avstriji ne bi mogli delovati, ne? In podjetje, ki se ukvarja s piramido, ne more biti registrirano kot podjetje, ali ne? To nemško podjetje, o katerem govorite, je v postopku za prehod v delniško družbo.

Zakaj je posel v Avstriji????? Zato, ker se plačuje velikoooo manjši davek na dohodek kot v SLO.

In Marogica, odgovor na tvoje vprašanje, zakaj tega ne delajo vsi, če bi se res dalo tako zaslužiti. Preprost odgovor: ker ljudje, tako kot vse ve, v trenutku udarijo po stvari, določijo, da ni to zanje, da je to nategancija itd.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
6.7.2007 12:28:52   
MH0
Povej nam nekaj o tem znanju. Prosim.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
6.7.2007 12:59:42   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Zakaj je posel v Avstriji????? Zato, ker se plačuje velikoooo manjši davek na dohodek kot v SLO.




... in ta podatek si dobila kje? Sicer nisem ekspert za davke, samo kolikor je meni znano Avstrija ni nek Karibski otok in po mojih podatkih (sicer iz leta 2005 ) to ne drži.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
6.7.2007 13:04:39   
Blacky30
Žal vam o tem ne bom povedala nič drugega kot samo še to, da zaupajte svojim prijateljem oz. ljudem, ki vas povabijo. Oni so tisti, ki nudijo vam priložnost, niste vi tisti, ki jih oni potrebujejo.
Vedno imate možnost zadevo zavrniti, ni pa prav, da tolčete po njej, dokler je ne vidite. Ko enkrat vidite zadevo, pa takrat rečite ne. V kolikor si že prej zaprete vrata, res ne boste mogli vstopiti skozi.

Zakaj vam ljudje ne govorijo o tem, ko vas povabijo??
Zato, ker so v Avstriji za to usposobljeni ljudje, ki vam to predstavijo na pravi način. Mi smo samo navadni ljudje, ki služimo bajne denarce.user posted image

(odgovor članu MH0)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
6.7.2007 13:08:44   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Zakaj je posel v Avstriji????? Zato, ker se plačuje velikoooo manjši davek na dohodek kot v SLO.




... in ta podatek si dobila kje? Sicer nisem ekspert za davke, samo kolikor je meni znano Avstrija ni nek Karibski otok in po mojih podatkih (sicer iz leta 2005 ) to ne drži.


Ne vem, Olivija, morda pri mojem izplačilu?!?!?!user posted image

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
6.7.2007 13:10:34   
Olivija
jasno, da rabimo čimveč podatkov, da lahko presodimo zadevo. Nevem zakaj mislim, da gra za kakšno "scientology" varianto, ker drugače to skrivanje ne bi imelo kaj veliko smisla.


(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
6.7.2007 13:12:48   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Zakaj je posel v Avstriji????? Zato, ker se plačuje velikoooo manjši davek na dohodek kot v SLO.




... in ta podatek si dobila kje? Sicer nisem ekspert za davke, samo kolikor je meni znano Avstrija ni nek Karibski otok in po mojih podatkih (sicer iz leta 2005 ) to ne drži.


Ne vem, Olivija, morda pri mojem izplačilu?!?!?!user posted image


in dobiš plačilni listek? - tvoj status je pa kakšen
oz. kakšna je pravna podlaga za tvoje delovanje. Ne res, me zanima.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
6.7.2007 13:13:52   
Anonimen
Blacky30, a ti imaš službo? Tako, poleg te, kjer bajno zaslužiš.

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
6.7.2007 13:27:19   
pety78
Blacky, ja, nekateri so (ste) na račun velike večine res zaslužili. Nekam seveda gre vloženi denar od naivnih ljudi, ki na koncu ostanejo brez vsega. In punce tu gor ne govorijo (-mo) bedarij, ker smo se že srečale s tem v familiji in še nihče ni obogatel, kvečjemu obratno. user posted image user posted image user posted image

Seveda ni piramida, ker je nezakonita, je pa dost podoben način, ki je pa seveda trenutno še legalen...

In vsi tako skrivnostni... Le zakaj?

Pejt tja, pa boš videla...ja, itak, povej mi, pa bom videla... user posted image

Torej, nekateri bodo in služijo na račun drugih. Zaslužka za vse pa seveda ni. Te obljube so tralala....


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
6.7.2007 13:36:31   
puncica
Men je tole vse skup še vedno sumljivo, itak pa blacky ni povedala nič konkretnega. Sploh pa mi je vse to kao stroga tajna, nobenmu nič povedat in podobno mal mim in zakaj bi nekdo hodil nekam daleč če mu ta oseba ki ga tja pelje nič ne pove in ja tudi jaz sem že slišala da služijo samo tisti pri vrhu in to na račun naivnih ljudi.

Pa še zdej ne vemo al se kaj prodaja al to kr ljudi tja zvlečeš al kaj sploh in v čem je fora da nekateri služijo drugi pa propadajouser posted image Blacky?


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
6.7.2007 13:40:10   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Pa še zdej ne vemo al se kaj prodaja al to kr ljudi tja zvlečeš al kaj sploh in v čem je fora da nekateri služijo drugi pa propadajouser posted image Blacky?



Saj ne bo nič povedala, ker ne sme...user posted image


_____________________________



(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
6.7.2007 13:42:28   
Olivija
sej v končni fazi je zelo simpl povedano enako pri vlaganju v vrednostne papirje, balon se napihuje in enkrat poči, zgubijo pa tisti, ki so se zadnji pridružili. Nek zelo znani ekonomist je povedal: "Ko me je natakarica, ob naročilu kave, vprašala kam se splača vlagati, sem prodal svoje delnice".

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
6.7.2007 13:46:06   
Olivija
že vem to je bil Andre Kostolany - priporočam vsem, ki se mislijo ukvarjat z naložbami v vrednostne papirje.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
6.7.2007 14:09:52   
Blacky30
user posted image user posted image user posted image Kak ste smešne! Najprej poveste, da ne verjamete v to "natego", po drugi strani pa vas tak firbec matra, da vas bo pobralo.

Jaz bi vam lahko vse povedala, vendar vam ne bom, zakaj????? Zato, ker sem vam že enkrat povedala, da so za to usposobljeni ljudje, ki to delajo. In ne, nihče mi do sedaj še ni prepovedal karkoli povedati.

Plačilni listek normalno da dobim, saj gre za prijavljeno podjetje s statusom v Avstriji in matičnim podjetjem v Nemčiji, ki zaposluje več kot 85.000 ljudi. In tudi davek normalno plačam Avstriji. Kje je tukaj torej piramidni sistem? Nisem še slišala tudi za noben podobni legalni sistem? Ve ste?

Kaki nateg, ljudje???? Nihče ni na vrhu in nihče ni spodaj. Zaslužki niso na podlagi nategovanja ljudi in ni nobenega vlaganja denarja delnice in sklade. Prav tako ne gre za zavarovanja.

Ojoj, vidim, da ne bomo nikamor prišle. Zato se bom umaknila in uživala v svojem življenju, ve pa razpredajte dalje tole pravljico brez repa in glave.

Adios!user posted image

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
6.7.2007 14:10:28   
taška30
Mene pa samo nekaj zanima - kaj je to bajni zaslužek?
100 evrov, 1000 evrov, 10000evrov....na mesec?!?user posted image  

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
6.7.2007 14:15:53   
Anonimen
Še vedno ne vem, za katero delovno mesto gre. Si natakarica, si učiteljica, si trgovka? Za kaj te plačujejo. Da se po riti praskaš? Tega pa nočeš povedat, kaj?. Vsako delo je častno. A mogoče hleve čistiš?
Vidiš, dokler človek ne ve, kaj naj bi delal, je jasno, da se boji. In sprašuje.

In še vedno mislim, da je to vse skupaj natega- piramida. Žal.

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
6.7.2007 14:17:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30
Jaz bi vam lahko vse povedala, vendar vam ne bom,


To je otročje.

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
6.7.2007 14:33:21   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

user posted image user posted image user posted image Kak ste smešne! Najprej poveste, da ne verjamete v to "natego", po drugi strani pa vas tak firbec matra, da vas bo pobralo.

Jaz bi vam lahko vse povedala, vendar vam ne bom, zakaj????? Zato, ker sem vam že enkrat povedala, da so za to usposobljeni ljudje, ki to delajo. In ne, nihče mi do sedaj še ni prepovedal karkoli povedati.

Plačilni listek normalno da dobim, saj gre za prijavljeno podjetje s statusom v Avstriji in matičnim podjetjem v Nemčiji, ki zaposluje več kot 85.000 ljudi. In tudi davek normalno plačam Avstriji. Kje je tukaj torej piramidni sistem? Nisem še slišala tudi za noben podobni legalni sistem? Ve ste?

Kaki nateg, ljudje???? Nihče ni na vrhu in nihče ni spodaj. Zaslužki niso na podlagi nategovanja ljudi in ni nobenega vlaganja denarja delnice in sklade. Prav tako ne gre za zavarovanja.

Ojoj, vidim, da ne bomo nikamor prišle. Zato se bom umaknila in uživala v svojem življenju, ve pa razpredajte dalje tole pravljico brez repa in glave.

Adios!user posted image


In se bomo lepo diplomatsko izognili odgovoru... Ja, seveda nas firbec matra. Lej, mogoče bi me zanimalo, pa še katero drugo tu, če bi vedele, kaj moramo delati, al bomo delale za računalnikom, ali bomo hodile do strank in kaj prodajale, al bomo pucale hleve, kot je že Aninimna omenila, ... In zakaj potrebujemo "usposobljenega" človeka, da nam to razloži. OK, podrobnosti že mogoče, ne pa to, kaj sploh delo je in kakšen napor zahteva od tebe.
Aja, ker se to ne da na tak način povedat, ker so eni orng strenirani, da perejo možgane drugim.
Lej, če je pa vse res tako lepo, kot nam ti govoriš, potem pa imaš cel forum kandidatk, ki bi jih lahko ti pripeljala v Avstrijo in bi bile pod tabo, pa bi še več zaslužila. user posted image




_____________________________



(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
6.7.2007 16:02:28   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Nihče ni na vrhu in nihče ni spodaj. i
Adios!user posted image


Blacky-tole pa ne bo držalo-kolikor sem jaz o tem obveščena si najprej vajenec(al kako se temu gor reče), pol moraš 3 pripeljat pa si ne vem kva...in ko prilezeš do menedžerja(al kva že) pol si baje na konju...no tako ha hitro ...sem pa kar dobro obveščena o tem...samo jaz pač nebi vložila 1.500.000 sit, pa pol upala, da bo kej iz tega..

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
6.7.2007 21:21:20   
Anonimen
Kot sem razumela iz skrivnostnega Blackyinega pripovedovanja, pravzaprav ne delaš nič ali pa je to kar delaš blazno skrivnostno, da tudi tega noče povedati, KAJ počneš, da zaslužiš denar. Edin, če meglo prodajate? user posted image  Če pa ti nekdo plača, samo za to, ker k poslu pripelješ več ljudi, pa to je piramida. Ja, ampak sej vem, da ni, a ne? user posted image

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?