|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ostala bom brez službe...
20.7.2007 15:42:09   
Kuba
IZVIRNO SPOROČILO: *anc*

to je bila najboljša službica na svetu - delala sem sicer od 8-17, pa vendar sem imela pisarn 5 min od doma, med malico sem kar domov skočila, še najboje pa je bilo, da sem imela šefa v LJ in je prišel 1x na mesec k meni v Kr! Se pravi, sem lahko na kavico skočila kadarkoli, opravila vse opravke kadarkoli, šla v šoping, šla v solarij.... sedaj pa bo konec! nikjer ne bo več take službe - tako na izi, brez sekiranja, brez šefa za vratom!!



Res mi je žal, ampak ta del bi lahko avtorica mirno preskočila oz.ga sploh ne napisala, če je želela le vedeti kaj dobi potem ko ostane brez službe.

Ne vem v čem je point, da nam razlaga kako gre v solarij in šoping med delovnim časom? V zadnjem postu pa celo navaja, naj se vzdržimo svojih komentarjev user posted image  OK, bom začepila, ker pač mojega mnenja noče slišat, naslednjič pa naj malo premisli kaj napiše in če želi le nekaj informacij naj to tudi napiše, ne pa izpoved kako bo ostala brez šopinga in solarija in me bi morale bit tiho oz. se delat kot da tega nismo prebrale?!? Šut mi...

To pa je ITAK SAMO MOJE MNENJE.  Brez zamer. LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ostala bom brez službe...
20.7.2007 15:43:59   
Anonimen
mene pa še zmer zanima ker zakon je to, zakaj onemogoča poslovanje, napiš zakon in člen.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ostala bom brez službe...
20.7.2007 16:31:06   
snake
joj kako ste eni ljubosumniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
20.7.2007 17:21:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu snake)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ostala bom brez službe...
20.7.2007 18:14:58   
Srečka82
Kot je meni znano bi morala delati vsaj eno leto, da bi ti pripadalo nadomestilo na zavodu.
Tako da bo le kakšna podpora za brezposlene občane kaj več težko.

Časopis in oglasnike v roke pa čimprje prošnje pošiljati. Je takoj eno leto okoli preden se dobi služba. Danes je res težko.

Ali pa če tvoj dela v privat firmi pa te " not potegne"?!?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ostala bom brez službe...
20.7.2007 23:26:10   
Maggie
Ja, ja... ....vsi ste ji fovš...

(odgovor članu Srečka82)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ostala bom brez službe...
20.7.2007 23:41:31   
Srečka82
Magie ti pa res veš. Ful dobro.

Jaz sem hotla le pomagat. Da se naj do 1 leta delovne dobe v enem kosu dokoplje in bo lahko na zavodu pa še nadomestilo bo pa še službo pomagajo iskat.

(odgovor članu Maggie)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ostala bom brez službe...
21.7.2007 11:24:44   
arielca
Mislim, da ti bo tole v pomoč:

http://www.ess.gov.si/slo/Dejavnost/KnjigeInZlozenke/Zlozenke/dennad1.htm 

Veliko sreče pri iskanju nove službe!

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Srečka82)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ostala bom brez službe...
21.7.2007 14:22:33   
Strawberrie Cherrie
evo tudi jaz sem pomislila, da je mal faušarije med vas.
Pa kaj potem, če je ona šla v solarij med SČ...a vas to kaj boli?
Tudi vam ne bi bilo vseeno, če bi ostali brez službe, s solarijem ali brez!

Mislim, da ti pripada vsaj 3mesece nadomestila. Dokler pa držim pesti, da diplomiraš in najdeš službo. Tudi sama bom jeseni (UPAM) diplomirala, in začela pošiljati prošnje!
Držim pesti, da se ti čimlepše reši!

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ostala bom brez službe...
22.7.2007 14:30:43   
Taula
Takoj začni pošiljati prošnje za novo službo. Prej boš začela..manj časa boš na zavodu.

Srečno.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ostala bom brez službe...
23.7.2007 9:00:53   
Srečka82
Vse piše TUKAJ

Če sem na hitro prav prebrala si delala oz boš delala 10 mesecev to pomeni, da ne boš dobila nič ker je pogoj "vsaj 12 mesecev".... pred odhodom na Zavod. Za 1 leto do 5 let delovne dobe bi ti pripadalo 3 mesece. To je minimum. In sicer za prve tri mesece prejemanja 70% in za naslednje mesece 60% povprečne mesečne plače, ki si/bi jo prejeli v 12 mesecih pred nastankom brezposelnosti.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ostala bom brez službe...
24.7.2007 15:44:32   
Balerina
Poglej iz druge perspektive 3 leta in pol si se imela fino in si imela službo, ki ti je bila pisana na kožo. Čas je da greš naprej. Vsaka stvar je za nekaj dobra. Začni iskat novo službo pa ne glede na diplomo. Če se ne boš javlala na javno upravo boš lahko službo dobila z ali brez dokončane šole. Iz lastnih izkušenj. Tudi poletje je čas ko kar dosti ljudi iščej zato ne izgublej časa in se loti iskanja takoj.

(odgovor članu Srečka82)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?