|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 3 mulček - da ali ne
20.7.2007 13:05:06   
Anonimen
vseen mi je če koga prizadanem tle, ker drugi tut mene, bom tak do drugih kot so drugi do mene.
sicer sem pa sam povedal mnenje, če pa mnenje povem pa vem da ne bo vsem všeč.
mamo pa vsi pravico do tega da povemo kaj mislimo, zato so pa teme javne. al so javne samo za tiste ki se popolnoma strinjajo, da ne pride do nasprotij.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: 3 mulček - da ali ne
20.7.2007 13:09:56   
Anonimen
Jaz tudi tako mislim.Forum je javen vsak lahko napiše svoje mnenje in nikoli ne moremo pričakovat,da se bodo vsi strinjali z njim.Tako duc20 se nimaš kaj sekirat dokler nekoga ne žališ kaj si mislijo:
.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: 3 mulček - da ali ne
20.7.2007 13:10:44   
kalbo
Ne seri klamfe. Če se tebi tko zdi, svoje otroke kliči kot hočeš in jih ne kliči kot nočeš, sam pol ne soli pameti drugim. Mogoče pa koga prizadaneš s tem. In to ni lezenje v rit.


To je za moje pojme mnenje, tko da....

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: 3 mulček - da ali ne
20.7.2007 13:32:53   
Anonimen
kako bi se odločili vi v moji koži?


Nehala bi razmišljati in bila popolnoma iskrena do sebe.

Potem bi se da ali ne jasno pokazal user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: 3 mulček - da ali ne
20.7.2007 13:35:01   
ElaM
Če si ga oba z možem želita, kar v akcijo.user posted image user posted image user posted image user posted image
Duc.20, ampak tvoje izjave so paobčasno res malo čudne. Verjetno te vročina daje.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: 3 mulček - da ali ne
20.7.2007 13:36:59   
Anonimen
ja user posted image  kaj vse tolk mot če napišem kar si mislim, nisem tak da bi si pri seb mislu ampak povem.

(odgovor članu ElaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: 3 mulček - da ali ne
20.7.2007 13:41:01   
kalbo
Ja kaj pa tebe mot, če ti napišem, da si butnil ven traparijo. To je ravno tako mnenje na javnem forumu. Če se mi bo zdelo, da si povedal kaj pametnega se bom pa strinjal s tabo.

Sorči, sam če izjaviš, da je argument proti tretjemu otroku to, da jim reče mulčki, je to zame traparija vrh traparij. Pa naj bo to javen nejaven al pa zaseben forum. Enako bi slišal od mene tudi v živo, ker pač povem kar mislim...kje sem že to pobral?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: 3 mulček - da ali ne
20.7.2007 13:41:55   
Kuba
Mulci ne se kregat, pejte ven brcat žogo user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: 3 mulček - da ali ne
20.7.2007 13:43:01   
kalbo
Mulci ne se kregat, pejte ven brcat žogo


Traparija vrh traparij.....gremo v senco na per, ne pa brcat žogo pr 38 stopinjahuser posted image

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: 3 mulček - da ali ne
20.7.2007 13:44:36   
Kuba
Pa pejta vaterpolo user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: 3 mulček - da ali ne
20.7.2007 13:52:30   
Anonimen
SMOTKOVIČI (mišljeno ljublkovalnouser posted image ) NEHITE MI SMETIT TEMO :p

(odgovor članu Kuba)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: 3 mulček - da ali ne
20.7.2007 13:54:46   
kalbo
Soriuser posted image , pejt raj otroke delat domovuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: 3 mulček - da ali ne
20.7.2007 13:57:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Soriuser posted image , pejt raj otroke delat domovuser posted image


hmm..doma ni nobenga, vibromašin pa ne da nč kvalitetnga od sebe user posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: 3 mulček - da ali ne
20.7.2007 14:01:46   
Kuba
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
vibromašin pa ne da nč kvalitetnga od sebe user posted image

TO je velik - !!!!!!!!!!!!!!!!!!! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: 3 mulček - da ali ne
20.7.2007 14:32:31   
Anonimen
Midva z možem se iz popolnoma egoistčnih razlogov NE bova odločila še za enega.
Tko je pri nas.
Kaj boš ti naredila....bolj, ko boš premišljevala, slabše bo. Tako je z mano. Bi pa ne bi bi pa ne bi...zdaj sem to zaključila. Ne in konec. Preveč sem že premišljevala in preveč nam je luštno.

(odgovor članu Kuba)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: 3 mulček - da ali ne
20.7.2007 15:53:16   
gumbek
tudi midva nisva načrtovala 3 otroka po dvojčkih sem rekla da je dost no pa je lani oktobra priletela štorklja in nam prinesla  še enega fantka in povem vam je tak sonček da ga imata tavelkedva tko rada da je joj razlike je pa 4 leta user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________


Firbec sem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: 3 mulček - da ali ne
20.7.2007 18:41:33   
Anonimen
Ko vas včasih tako berem ali naj imam še drugega, tretjega.....se kar sprašujem kaj bo pri nama....Od samega začetka veze (9 let) sva se vedno popolnoma strinjala da bova imela samo enega in pika. Pa še rodila nisem prvega, pa se že zna zgodit da omenjava drugegauser posted image . Upam da se po morebitnem drugem ne bo začel omenjat še tretji. Ampak zarečenega kruha se največ pojeuser posted image .

Anonimna, ti pa po moje nisi omenilas niti enega prav konkretnega razloga proti še enemu otroku, tako da imam kar občutek da te bomo kmalu brali na kerem drugem forumu da ti je ratalouser posted image .

(odgovor članu gumbek)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: 3 mulček - da ali ne
20.7.2007 20:23:10   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: srček

Ko vas včasih tako berem ali naj imam še drugega, tretjega.....se kar sprašujem kaj bo pri nama....Od samega začetka veze (9 let) sva se vedno popolnoma strinjala da bova imela samo enega in pika. Pa še rodila nisem prvega, pa se že zna zgodit da omenjava drugegauser posted image . Upam da se po morebitnem drugem ne bo začel omenjat še tretji. Ampak zarečenega kruha se največ pojeuser posted image .

Anonimna, ti pa po moje nisi omenilas niti enega prav konkretnega razloga proti še enemu otroku, tako da imam kar občutek da te bomo kmalu brali na kerem drugem forumu da ti je ratalouser posted image .


ja, ja, poznamo take... jest bom mela tudi vedno samo enega... potem pa svizec zavije čokolado user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: 3 mulček - da ali ne
21.7.2007 18:25:25   
buba1131
Jaz pa nikoli ne bom imela treh otrok.

In zdaj sem tretjič noseča (22t)user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: 3 mulček - da ali ne
21.7.2007 20:50:22   
Anonimen
eh pa kaj, midva sva oba v nekem čudnem ne minusu ne plusu,prej minusu,  oba izgubila službo, mamo bo kap ko bo izvedela, oče je rekel da se bo odselil če bo še en otroški jok pri hiši (živimo skupaj, star je 80), prostora bolj malo, avto premajhen, tašča tamalih sploh ne šljivi in jih čuva le moja mama, ki pa je tudi bolna, že zdaj sem ful utrujena, razlika je ful majhna med prvima dvema

ampak potihoma sem si pa želela tretjega in to je najbrž razlog, da nisva dovolj pazila in rezultat, čakamo tretjega user posted image

in prav srečni smo

(odgovor članu buba1131)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: 3 mulček - da ali ne
23.7.2007 9:28:00   
Pajaca
Anonimna men pa nisi tko zlo anonimna... se mi zdiš čist neanonimna... al se pa mogoče motim???? Me preveč spominjaš na eno gobčno rr-ovko.

Drgač pa mama je nepomemben faktor in ne vem zakaj ji daš otroke za merkat, če bi jih raje dala v vrtec. Pri nas smo temu takoj rekli ne in nam ni žal. Zamera je bila, pa je kmalu šla stran, je babica kmalu ugotovila, da je res bolje če ju merka kakšno popoldne kot pa cele dneve. No ja naš Pajacek je res en ornk gavnar.

Če si želita še enega ga pač imejta, zakaj pa ne.

Jaz ne bi imela še enega otroka. Sem vedno želela dva, imamo parček in to je to. Pa še zdej k smo se skor že vozička znebil, me kar mine ko pomislim še ene 2 leti okol vlačit voz. Čeprav je Pajacka zanč omenjala da bi ona imela bratca... pa sva se pol zmenili, da bo kakšen bratranec ali sestrična čist ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: 3 mulček - da ali ne
23.7.2007 9:38:47   
Anonimen
vem zakaj ji daš otroke za merkat, če bi jih raje dala v vrtec. Pri nas smo temu takoj rekli ne in nam ni žal. Zamera je bila, pa je kmalu šla stran, je babica kmalu ugotovila, da je res bolje če ju merka kakšno popoldne kot pa cele dneve. No ja naš Pajacek
IZVIRNO SPOROČILO: Pajaca

Anonimna men pa nisi tko zlo anonimna... se mi zdiš čist neanonimna... al se pa mogoče motim???? Me preveč spominjaš na eno gobčno rr-ovko.

Drgač pa mama je nepomemben faktor in ne vem zakaj ji daš otroke za merkat, če bi jih raje dala v vrtec. Pri nas smo temu takoj rekli ne in nam ni žal. Zamera je bila, pa je kmalu šla stran, je babica kmalu ugotovila, da je res bolje če ju merka kakšno popoldne kot pa cele dneve. No ja naš Pajacek je res en ornk gavnar.

Če si želita še enega ga pač imejta, zakaj pa ne.

Jaz ne bi imela še enega otroka. Sem vedno želela dva, imamo parček in to je to. Pa še zdej k smo se skor že vozička znebil, me kar mine ko pomislim še ene 2 leti okol vlačit voz. Čeprav je Pajacka zanč omenjala da bi ona imela bratca... pa sva se pol zmenili, da bo kakšen bratranec ali sestrična čist ok.


ja saj anonimna sem samo zaradi službenih razlogov :) vem da bere sodelavka :) pa verjetno še kdo??!!

pri babici sta zdaj tudi zaradi finančnih razlogov poleg teh ki sem jih napisala. trenutno mi gresta starša toliko na roko, da se zaradi malenkosti ne mislim dajati v zobe.

(odgovor članu Pajaca)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: 3 mulček - da ali ne
25.7.2007 13:04:59   
muška
Hmm no, jaz sem imela fuuuul željo po še enem otroku- no punčko si želim (imam dva sina), ampak priznam, da mi zadnje čase želja na trenutke majhno upada. Namreč gledam ta dva, ki sta že vedno večja, vedno bolj samostojna, z njima je po eni strani vedno manj dela, po drugi strani pa vedno več skrbi,... in tako pridem tu in tam nekako do spoznanja, da se mi ne da več! Da zdaj postaja spet "normalno stanje", lahko greva z možem kam sama, kmalu se bomo znebili plenic, v avtu je spet prostor,... si pa po drugi strani še vedno ful želim ene take lepe frkljice.

Saj ne vem! Ampak pri naši bajti je mož odločno proti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?