|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ostalo mi je precej kreme od princesk
1.8.2007 15:54:48   
Anonimen
Kaj naj z njo? Za kaj jo uporabiti?

A bi bil kakšen sadni tiramisu OK? user posted image

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ostalo mi je precej kreme od princesk
1.8.2007 15:59:34   
žigolino
Nadevaj jo v kozarce za sadno kupo na frh pa smetano če jo imaš ali pa kar brez.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ostalo mi je precej kreme od princesk
1.8.2007 16:12:33   
Anonimen
Saj to sem nekak imela v mislih, da spodaj zložim gozdne sadeže, gor kremo in malo smetane.

A se še da kaj? user posted image

(odgovor članu žigolino)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ostalo mi je precej kreme od princesk
1.8.2007 16:15:12   
muška
Tole bo najboljša ideja user posted image user posted image user posted image

Ali pa naredi še eno maso user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ostalo mi je precej kreme od princesk
1.8.2007 16:17:54   
Anonimen
ALi pa če imaš listnato testo, iz tega testa naredi šalčke, kremo not, gor pa zmiksane jagode

Ali pa palačinke speči, saj veš kak si delala une palačinke z vanilijevo kremo, pa sadje čez

najlažje pa seveda krema v kozarce in sadje notuser posted image

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ostalo mi je precej kreme od princesk
1.8.2007 16:21:22   
Anonimen
Mišek tole tvoje prvo z listnatim mi tak diši, da je joj.

Samo nimam listnatega. user posted image

Kak pa naredim šalčke, da stojijo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ostalo mi je precej kreme od princesk
1.8.2007 18:02:00   
Anonimen
Navadne kozarce, malo manjše, ki imajo premer dna okrog 4cm, obrni na glavo. Lahko jih namažeš z maslom in pomokaš, zadnjič pa sem ugotovila, da ne rabiš, sam moraš potem fejst pomokati testo.
Testo razvaljaš nekje do pol cm debelo. Izrežeš kvadrate velikosti 10x10 cm ali večje, odvisno kolk premera je dno kozarca. dodatno pomokaš stran testa, ki pride v stik z kozarcem. Testo nato položiš na narobe obrnjen kozarec. Če testo preveč štrli vstran od kozarca, ga malo stisni k kozarcu, ap ne preveč, da ne zalima. zgornji del testa namažeš z jajčkom da bo lepe barve. Kozarce s testom nato zdaješ na pekač in daš v pečico. Ko je pečeno, malo počakaš, ne preveč, ker če se ohladi, potem se ti testo lahko zlomi, če se je zlimalo. Tak dobiš šalčke, ki jih ohlajene napolniš. Oz si jih lahko vsak sam, kolk mu pač paše česa.

Aja kozarci mi še niso nikoli počili, saj je testo hitro pečeno. Če delam malo več, mi jih celo zmanjka in dam šalčke od kofeta. Sam kakih tankih kozarcev pa vseeno ne dajajuser posted image .



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ostalo mi je precej kreme od princesk
1.8.2007 21:57:08   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetov kruh

Kaj naj z njo? Za kaj jo uporabiti?




meni je tako dobra, da bi jo kar samo pojedla user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ali lahko dojenčku damo sladoled?
V poletnih dneh je čisto običajno, da se tudi nam, staršem zahoče sladoled. Če smo ravno na dolgem sprehodu z dojenčkom,...
Recept za dojenčke: Sladek krompir
Danes je glavna sestavina sladek krompir, recept pa je prilagojen za začetek uvajanja in nadgrajen za osemmesečnika in e...




Varuška
Janjikaaaa

Koliko ste pripravljeni odšteti za varuško vašega otroka?

2€/uro (36%)

2,5€/uro (11%)

3€/uro (18%)

3,5€/uro (8%)

4€/uro (12%)

4,5€/uro (15%)


Število vseh glasov: 213

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!