|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stranski učinki zdravil
23.8.2007 19:00:54   
zarja1
Pozdravljene,
vem da se je o tej stvari že ogromno pisalo, a me kljub vsemu zanima kakšni so stranski nezaželeni učinki vseh zdravil, ki jih dobimo pred ivf?

Zarja

_____________________________

Horny Teddy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: stranski učinki zdravil
23.8.2007 23:20:58   
DaisyE
hmmmm....

.... zamuda user posted image , boleča trebušna votlina, boleč križ, občutek napetosti in napihnjenosti, možna hiperstimulacija...

po punkciji pa, bolečine v trebušni votlini (samo to ni posledica zdravil), napeti in boleči joski po Prometrijumu ali Utrogestanu, hiperstimulacijia (tale je po moje najhujša)...

Ne vem. Ni sile. Lahko pa tud, da je.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: stranski učinki zdravil
24.8.2007 16:44:04   
zarja1
Najlepša hvala,
upam da res ni hudo.

zarja

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: stranski učinki zdravil
25.8.2007 5:16:30   
DaisyE
Zarja, načeloma je čisto ok. Če jih vredu prenašaš, se pač malo drugače počutiš, sile pa ni. Največji drek, kar te lahko doleti je hiperstimulacija, ampak kolikor spremljam punce na sosednji temi, jih večina tega ne izkusi. Hiperstimulacija je pa sranje, ki prihaja v več stopnjah in jaz srčno upam, da mi tega ne bo treba dajat skozi. Tule lahko malo več prebereš o tem:

http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040

Tule pa osebna izkušnja (ne moja):

http://med.over.net/forum5/read.php?67,4205294

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: stranski učinki zdravil
25.8.2007 10:30:02   
zarja1
DaisyE,
thanks.
Zapisano na linku me je kar pomirilo, ob enem pa globoko upam, da me hiperstimulacija ne bo doletela.............................
Klomifen sem za inseminacijo čist brez stranskih učinkov prenesla..........S tem se tolažim.

Zarja

< Sporočilo je popravil zarja1 -- 25.8.2007 10:34:19 >

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?