|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   10-ta obletnica poroke
24.8.2007 18:31:59   
piškotka
Z user posted image  konec meseca praznujeva deseto obletnico poroke. Kaj predlagate, s čim naj ga presenetim? Dobrodošli vsi predlogi, razen takih in drugačnih perverznostiuser posted image user posted image user posted image  !!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 10-ta obletnica poroke
24.8.2007 18:41:05   
caillou
 

Zadnjič sem brala na to temo neko ala masažno razvajanje s čokolado, s plavanjem, savno,....
Za naju je to preveč ležerno. Midva greva za deseto obletnico oktobra v Rim.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu piškotka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 10-ta obletnica poroke
24.8.2007 18:51:37   
Anonimen
Jaz bi mu rekla, da se hočem ločit, tak za finto. Da vidim kako faco bi skup spravouser posted image

Vem ja, ni smešno user posted image

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 10-ta obletnica poroke
24.8.2007 18:59:20   
NevenkaP
Hja, ti bi mu rekla za foro, da se hočeš ločit. Jaz sem mojemu zaresuser posted image Pride tako, kaj češ.
 Ampak jasno to je real life, ne pa romantičen predlog. Preden je pa prišlo do tega, je bila pa v planu Barcelona ali kaj podobnega. Razne romantične kopeli in masaže v dvoje mi niso nikoli potegnile.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 10-ta obletnica poroke
24.8.2007 19:20:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: NevenkaP

Hja, ti bi mu rekla za foro, da se hočeš ločit. Jaz sem mojemu zaresuser posted image Pride tako, kaj češ.
 Ampak jasno to je real life, ne pa romantičen predlog. Preden je pa prišlo do tega, je bila pa v planu Barcelona ali kaj podobnega. Razne romantične kopeli in masaže v dvoje mi niso nikoli potegnile.


Toćno tak, kaj češ.

(odgovor članu NevenkaP)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 10-ta obletnica poroke
24.8.2007 19:24:03   
purple
V Velenju lahko gresta v hotel Paka v savno z šampancem in večerjo, al pa v Topolščicpo na vikend paket z masažami, pa še kaj bi se našlo.

Pa čestitke.user posted image

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 10-ta obletnica poroke
24.8.2007 20:12:06   
flower power
piškotka midva sva šla za user posted image rojstni dan prejšnji mesec v jacuzzi (šampanjec+svečke). v bistvu maš tako ful lepo leseno hiško, kjer si čisto sam, noter je pa savna in masažni tuš, zunaj pa jacuzzi (šampanjec+svečke). v glavnem ful lepo. se splača. pa fajn je da gresta zvečer ko je že tema.rezerviraš lahko kar po netu pa še slike si lahko pogledaš TUKAJ

(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 10-ta obletnica poroke
26.8.2007 16:57:45   
tincci
A mogoče še na kakem drugem koncu Slo kaj podobnega obstaja?

(odgovor članu flower power)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?