|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Še nobene majčice?
31.8.2007 21:52:22   
Aurea
Pozdravljene, majčice!

Tudi meni so se danes narisale user posted image , torej bo v začeku maja žurka user posted image  
Imam podobne težave kot ste jih nekatere opisovale (krči, špikanje in slabost ter boleče prsi)

Aurora, glede hrane pa ti povem - včeraj sem tik pred zaprtjem letela v trgovino samo po kumarice (pa jih sicer ne jem prav pogosto) - kolikor klišejsko se že to sliši user posted image  

Upam na najboljše in želim vsem majčicam ter ostalim user posted image prijetne prihodnje mesece.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Še nobene majčice?
1.9.2007 8:21:11   
majci23
no vidm,da se nas je kr nekej nabralo! super! jaz mam tut pdp 4.5., tako da smo vse nekje na začetku. upam, da ne bomo zdrsnile celo v apriluser posted image , meni e maj bol všečuser posted image . Počutje pa drgač isto kot opisujete: boleče in otečene prsi, povečane bradavičke, malo že napihnjenega trebuščka, lulanje in zadihanost! občasno me špikne, zdej sm mela pa tut že 2 krat rjavkast izcedek.ga je bilo zelo malo in upam, da ni treba zganjat panike. baje je to normalno v zgodnji nosečnosti, treba je pazit le na prisotnost sveže krvi.
starši že vejo, drugi pa še ne. 1.pregled mam tud jaz konc sept. (17.), tk da komaj čakam na potrditev, ker tt jaz skoz hodim gledat test, če sm res noseča la je to vse v moji glaviuser posted image



(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Še nobene majčice?
1.9.2007 8:32:17   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pravkar sem naredila test, kljub temu, da bi morala dobiti danes, ampak ker se mi ponavadi že dva dni prej pomalem najavlja, sem posumila, da nič ne bo s user posted image .

Občutek me ni varal, tako da če bo vse O.K., pričakujemo v začetku maja.

Razkrijem se čez teden ali dva user posted image




Torej, it is I, CatJa  user posted image

PDP 3.5., na pregled se naročim v ponedeljek.

Majčica sem že v drugo, saj imamo doma že triletnega bikca Jana, ki se zelo veseli, da bo dobil družbo.

In punce, če bi si lahko izbirale, si ne bi mogle izbrati lepšega meseca user posted image  Čestitke vsem!

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Še nobene majčice?
1.9.2007 19:35:24   
aurora28
Čestitke Catja user posted image user posted image user posted image user posted image Super kajne ta obutek, ko zagledaš user posted image . Ste ve kaj napihnjene? Mene je ponoči tako matrala napihnjenost, da sem se ob 01.30 prebudila in šla v kuhinjo popiti 3 dcl donata, nato sem pojedla še tri suhe slive in šla za 5 minut na orbitrek. Mi je vsaj spodbudilo prebavo in je napihnjenosti bilo manj. user posted image user posted image Imate ve tudi probleme z zaprtostjo?

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Še nobene majčice?
1.9.2007 19:43:38   
caillou
Končno nekdo, ki je moje besede pred meseci vzel smrtno resno. Bravo CatJauser posted image user posted image user posted image !!!   Iskrene čestitke vsem majčicam!!!!

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Še nobene majčice?
1.9.2007 19:53:26   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa
In punce, če bi si lahko izbirale, si ne bi mogle izbrati lepšega meseca

To se pa strinjaam, haha


U ti lisica, CatJa!!! Čestitke! user posted image user posted image user posted image  
In seveda čestitke vsem ostalim majkam user posted image


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Še nobene majčice?
1.9.2007 19:55:37   
Jančika_
Sem šla gledat, kaj ima Zara na tej temi za povedatuser posted image ; no, pa vidim toleuser posted image . CatJa, čestitam!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Še nobene majčice?
1.9.2007 20:53:21   
CatJa
Hvala vsem! Pa saj je bil že čas, a ne?

Aurora, jaz nimam nobenih posebnih znakov ali problemov, edin zaspana sem bolj, pa še to je verjetno bolj posledica premal spanja čez teden.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Še nobene majčice?
1.9.2007 20:55:13   
viv_
Špjoniram, kaj imajo ZARA, Jančika in CatJa povedat na tej temi user posted image user posted image

Čestitke Katja user posted image  in če citiram ZARO, četitke tudi ostale majke user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Še nobene majčice?
2.9.2007 9:33:22   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR
Sem šla gledat, kaj ima Zara na tej temi za povedatuser posted image

Vohunke user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Še nobene majčice?
2.9.2007 9:48:50   
kofetek2010
ooooooooooooooooooo iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii juuuuuuuupiiiiiiiiiiiiii user posted image user posted image user posted image

čestitke CatJa! Vse lepo ti želim! user posted image





PS: sem tud šla povohunit kaj ima Zara v nedeljo dopoldan za povedat!? user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Še nobene majčice?
2.9.2007 21:05:26   
Anonimen
O, Katjušek, kako lepo. Blagor ti. Madona, jaz sem zdaj že vsaki zavistna, ki je noseča user posted image  Filipinka, tebi tudi čestitke in vsem ostalim na tej temi tudi. user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Še nobene majčice?
2.9.2007 21:14:24   
Anonimen
Sem pa glih zdajle mojemu rekla, da so že vse v drugo noseče. Pa je bila dolga dolga tišina....potem pa je rekel "V drugo?" In tu je tudi ostalo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Še nobene majčice?
2.9.2007 21:18:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Špjoniram, kaj imajo ZARA, Jančika in CatJa povedat na tej temi user posted image user posted image



Evo, jaz tudi, pa še al bina zraven. Katja, iskrene čestitke, pa ostalim majčicam tudi, seveda.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Še nobene majčice?
2.9.2007 22:06:10   
CatJa
Hvala vsem!

Albinca, vidva pa manj govorit (čeprav zgleda nista glih gostobesedna user posted image ), pa v akcijo!

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Še nobene majčice?
3.9.2007 9:50:30   
felicia
No jaz sem tud majčica letnik 2007 se je pa lepo spomnit kako je bilo pred enim letom. Vse lepo in srečno vam želim!

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Še nobene majčice?
3.9.2007 10:33:54   
majci23
no majčice kje ste? a ma že katera kake znake?

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Še nobene majčice?
3.9.2007 16:25:05   
majanagaja
hoj
jaz nobenih posebnih znakov, mgoče napihnjenost in malo boleče prsi. Že dvomim v user posted image , če sta sploh bili user posted image
Slabo mi ni, prebava boljša ne bi mogla bit, obiskovanje WC noramalno. Komaj čakam pregled, da vidimo če je vse res in OK. Malo me skrbi, ker so vse kolegice v prvo splavile. in skoz o tem razmišljam; kaj pa če bom jaz tudi. Upam na najboljše.
lp


_____________________________

Prvič pobrcal 18 tednov 5 dni

(odgovor članu majci23)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Še nobene majčice?
3.9.2007 17:27:52   
majci23
ja, sej jaz tut že dvomim v user posted image , ampak je baje to pogost pojav  pr frišnih nosečkahuser posted image . eh, pozitivne mormo bit pa bo! mene pa grozna utrujenost dajeuser posted image

(odgovor članu majanagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Še nobene majčice?
3.9.2007 20:00:27   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: al bina
Sem pa glih zdajle mojemu rekla, da so že vse v drugo noseče. Pa je bila dolga dolga tišina....potem pa je rekel "V drugo?" In tu je tudi ostalo.

user posted image user posted image  ta tvoj tastar jih tudi pometa na cajte...ne vem a misli, da gre v drugo kar samo od sebe?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Še nobene majčice?
3.9.2007 20:41:10   
CatJa
majci23, mene tudi. Potem se pa zgodi, da grem jaz popoldne spat, tamali pa budn ko ris.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu majci23)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Še nobene majčice?
4.9.2007 10:49:36   
filipinka
Znakov? Kolko češ! Njalepši je pa včerajšnji- UZ slikca. Včeraj sem bila na prvem pregledu, pa nisem bila zaradi nosečnosti naročena ampak sem se naročila enkrat pred meseci kar tako.
Sva se pa v avgustu odločila, da je čas, da narediva drugega otročka i glej ga zlomkauser posted image -takoj je ratalo! Ful sva srečna! Malemu še nisva povedala, še bova malo počakala, pa tudi nikomur grugemu.
Majčice, kak ste? meni se zdi, da se druga nosečnost razlikuje od prve, že zdaj na začetku! Jaz se počutim čist O.K., tako, da se moram včasih malo uščipnit-ej pikico maš!
Potiho si želim punčko, ker fantka mamo, da bo par! Kaj pa ve? Kdaj se že na UZ-ju vidi spol?

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Še nobene majčice?
4.9.2007 13:52:59   
Anonimen
Ti imaš rok 5.5. pa praviš da se je na UZ že vidla pikica. No tud jaz sem mela včer pregled ker sem imela rjav izcedek pa sem se ustrašla, pa je pri meni vidla samo vrečko notri pa še ni vidla ploda niti srčka še pa naj bi imela rok 7.5.
Je rekla da je še prekamlu in da naj bi vidla šele drug teden
Zdej me je pa strah

(odgovor članu filipinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Še nobene majčice?
4.9.2007 13:55:28   
stunfek
Ojla punce! Z veseljem se vam pridružujem pri majčicah, saj smo ugledali plusek. user posted image  Glede na mojo zadnjo M, bo predvideni rok 17.5.2008. Prvi pregled imam 20.9.2007 zgodaj zjutraj user posted image . Se mi kar smeji. Doma imam hčerko, ki bo 24.9. dopolnila 5 let in konstantno prosi za bratca ali sestrico. No, če bo šlo vse po sreči, ga/jo bo Maja2008 tudi dobila. Hčerka je ratala v prvo, tale drugi vragec pa naju je pustil čakati 9 mesecev. Prestala sem hsg in jemala klomifen. Ratalo je v prvem krogu klomifena. user posted image

Prekipevam od srče! user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Še nobene majčice?
4.9.2007 13:58:08   
stunfek
pikicaa25 brez panike...če bi bilo kaj narobe bi ti že G povedala. vsaka je malo drugačna. ne primerjaj se z drugimi, saj ne tekmujemo. imaš svoj ritem. zaupaj svoji G in lepo počasi. gotovo bosta UZ ponovili čez kakšen teden.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?