|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
5.10.2007 13:57:16   
pina-1
ej sedaj sem se pa res skoraj polulala na stolu... pa še vodo sem polila po mizi...

punce uživajte...moje delovne minutke tega tedna se izekajo....
Želim vam lep vikend in da bi na veliko kuhale JOTO user posted image .

V ponedeljek pa vse zopet v prvi bojni črti....

Za vsako izmed vas enuser posted image , ker mi vedno uspete polepšati dan in narditi da postane enkraten.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3451
   RE: Februarčice
5.10.2007 13:59:24   
katka37
Ja, Suzi, kot en namaz.

Danes smo pa res čisto otkačene, jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Tako je treba.

Uspešen nakup, punci. Pina, javi kako kaj v ikei, jaz grem drugi mesec.

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3452
   RE: Februarčice
5.10.2007 14:00:17   
Suzi*
Pina, sem se zdaj sokr še jaz polulala. Nehaj noret po pisarni punca! user posted image

Lep vikend tudi tebi. Danes in jutri se mi pa lahko kaj na RR pridružiš. Sploh zvečer, ko ne bomo kuhali jote. user posted image



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 3453
   RE: Februarčice
5.10.2007 14:02:39   
pina-1
danes popoldne in okoli 20 kej pokukam, ker sem itak sama...moj gre učit špilat mularijo....

jutri pa ne vem ker ne vem kdaj domov prilezem..bom v nedeljo javila kakšen je bil nakup...

grem adijoooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3454
   RE: Februarčice
5.10.2007 15:02:24   
polonca78
punce moje, čisto ste ubrisane! user posted image user posted image user posted image
sem rekla, da grem za 5 minut pogledat RR in zdej sedim tukaj pol ure in se smejem! sonček sije, smejim se in je takoj lepši dan! upam, da čimprej pobegnete iz službe in pričnete kuhat JOTO.... hahaha....nore ste! lep vikend

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 3455
   RE: Februarčice
5.10.2007 15:38:20   
katka37
Polonca, prav imaš, smo nore, samo ne vem ali od nosečnosti ali od česa drugega

user posted image
if (dansFavoris(f,'/repository/Grands_Smileys/3d-frappe-maboule.gif')){clic('/repository/Grands_Smileys/3d-frappe-maboule.gif',1,1);}

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 3456
   RE: Februarčice
5.10.2007 15:41:28   
katka37
Dobra volja je najbolja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 3457
   RE: Februarčice
5.10.2007 16:03:09   
vrtnica76
Res ste faconarke!Še dobr, da smo nosečke in nam je pol oproščenga.Vsem želim lep vikend, uživajte in spočijte se pa velik cartejte sebe , bebiko in vse najdražje.Rada vas imam user posted image in vam pošiljam šopekuser posted image user posted image user posted image .
Lp,vrtnica

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 3458
   RE: Februarčice
5.10.2007 16:07:23   
katka37
Lep vikend tudi tebi in vsem ostalim še  od mene, uživajte!

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 3459
   RE: Februarčice
5.10.2007 19:02:24   
pina-1
čvekice..kje ste? sem prišla pogledat če še tako odštekano čvekate kot smo dopoldne pa vidim, da ste vse polno zasedene...no  lepo....

jaz se pa tu po hiši pletem in kao nekaj pospravljam, ampak kaj dosti ni videt.... moja mia pa se z vodo ukvarja v kopalnici..me je strah it pogledat kaj se dogaja, da ne naletim na poplavo...

no lepo se mejte...

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 3460
   RE: Februarčice
5.10.2007 20:31:15   
Suzi*
Pina, si mi pobegnila. user posted image

Naš mali je zdaj v postli, je dobil črno piko in šel spat brez pravljice. Lump, spet je celo popoldne nekaj izival moje živce. Me zanima kdaj bo zaspal.
Jaz pa čakam moža, skuhala bom kostanj, da se malo pocrkljava, ko pride z vaj. user posted image  

Sem prej slikala moj trebuh. Bom zdaj naložila na rač. in dala kakšno fotko še sem gor.

Lahko noč in lep vikend!!

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 3461
   RE: Februarčice
5.10.2007 21:35:18   
Bajsa
Oj dečve! A mi lohk neki pomagate?
Odločam se med dvema vzmetnicama. In sicer ena taka klasičena, pa ena taka s kokosovim  jedrom. Katergo bi mi svetovale? Res ne vem za kero nej se odločim. Help!

Takale: Naravna kokosova sredica obložena z oblogo iz flisa uravnava vlažnost. Prevleka je iz 100% bombaža..


user posted image Velikost vzmetnice je 120 x 60 cm.

Al pa takale:
user posted image





No kaj vi mislite?

Hvala za pomoč.

_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3462
   RE: Februarčice
5.10.2007 21:48:46   
Suzi*
Bajsa, težko ti pomagam. Midva imava dormeo, ki ni ne eno ne drugo in sva zadovoljna. Čist navadnega jogija s fedri pa jaz ne bi marala, ker se čist "razštela". user posted image  tega s kokosom pa ne poznam.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 3463
   RE: Februarčice
6.10.2007 9:29:27   
Bajsa
Ja sej midva imava tud dormeo in sva kr zadovoljna z njim. Zdej sva se pa odločla, mal s tvojo pomočjo Suzi, si me spomnla na dormeo spet maluser posted image , da bo mel dormeo tud najin user posted image . Pa sm vidla da se da fino naročit tud tako nepremočljivo prevleko zraven, pa bova kr naročila.

A mogoče katera ve kje se da kupt baldahin. Jst bi imela sam baldahin, pa tazga mal večjega, da bi šel po dolžini postelce. Al pa če ma kera kak predlog kašn blago bi bil dobr za to.
Hvala hvala!

Joj punce a mate ve tud težave s spanjem? Komi sm čakala vikend. Včeri sem cel dan pekla. Torto in rafaelo za polsestro in fotra, in dons praznujeta. Pa so mislel da bo tamala za 1. rojstni dan brez torte. Groza! Dobr da ma tok starejšo sestrouser posted image . In sem dol padla ob ene pol enajstih. Dons zutri pa že od 5 naprej samo sebe prepričijem da sem zaspana, pa da morem se naspat, ker bo dons spet naporen dan, pa ne deluje. Sm kt zombi!Spala bi, sam ne moremuser posted image . Bo pa jutr bolš. Ne ne, ponavad je tko v pondelk, ko je treba it v službo, bi pa jst spala do 10.
Kok sm se pa nasmejala na račun jote!!! Je pr nas tud kriza, bom kmal pozabla kakšn okus ma tale naša jota, če bo moj tkole čudn non stop deluuser posted image !

Lepo preživite vikend!

_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3464
   RE: Februarčice
6.10.2007 22:02:30   
Janey
Hei babuške...

suziii ma pa lepi bauhi, lepi bauhi suzi maaaaauser posted image user posted image user posted image

samo vam povem kaj mi je danes ena sošolka rekla na faksu ko je zvedela da sem noseča:
" Sem ti fauš..Ttliko lepega te čaka!"
aaaaaaa.....kurja koža in solzice....zlata punca

lahko nočko


(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 3465
   RE: Februarčice
7.10.2007 15:32:22   
*Naja
A danes bom pa edina, ko bom mal počvekala tle gor? Mislim....cel dan brez enga samega posta....to se pa še tud ni zgodilouser posted image ...

Jst  ta teden uživam na dopustu in že neučakano štejem dneve do srede, ko imam MF. Bo ravno na rojstni dan od mojga lubija....10.10. ob 10 uri...moj se ves čas heca, da to ziher nekej pomeni. Kakorkoli, upam da bo user posted image zdrav in da nam bo pokazal, kaj skriva med nogamiuser posted image .
Uživajte v prelepi sončni nedelji, jst grem pa zdej napadat trojanski krof....imam še 2 v zamrzovalnikuuser posted image user posted image . Ga sam pogrejem v mikrovalovki, pa je tak, kot da bi bil ravno spečen.
Papa




_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3466
   RE: Februarčice
8.10.2007 7:21:41   
Janey
Dobro jutro!
Kako ste kaj? Jaz bi tako še ajalauser posted image

Ne vem kaj naj nardim, tako me vsako jutro boli križ in vse okoli njega. Pa tudi trebušček včasih. Ne vem kako naj spim, da me nebi.

Lep vikend je za manouser posted image user posted image  poln daril in presenečenj. Res sem lepo preživela rojstni dan. Moj lubek me je opremil z vsemi potrebščinami za nosečnost (ena izmed najbolj pomembnih je blazina za spanje), pa tudi knjigico moj otrok sem dobila, pa kar nekaj dinarčkov je padlo...bo prišlo prav zdajuser posted image user posted image

Potem sem pa povabila moje na kosilo...se najdela lignjevuser posted image  njaaamiiii
Dragi me je peljal na mojo najljubšo skutino tortico in na razstavo malih živali. Pa na en sprehod ogrog enga malega ribnička.
Cel dan sem se počutila kot princeska. Res lep danuser posted image

Zdaj bi pa raje ležala v njegovem objemu in spala tam do 9ihuser posted image  ampak ker vem, da ne morem, bom kar pozabila na to.

Želim vam lep začetek tedna!!!
Grem na kavo...

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 3467
   RE: Februarčice
8.10.2007 7:33:40   
Suzi*
Dobro jutro!

Nov dan, nov teden, spet ponedeljek. Ti vikendi res minejo prehitro. Pa še takooo naporen vikend je bil. Mali naju je z možem tako namučil s to svojo trmo, da sem se včerej na obisku pri kolegih kar zjokala. user posted image  Ej, včasih imam občutek, da me sploh ne šmirgla, karkoli rečem, sploh ne sliši. Ampak po drugi strani pa obupno išče mojo bližino. Uh, težko je to, bejbe. Pa kaj šele bo, ko bo novo bitje na svetu,.....uh. user posted image

Sem pa čez vikend kuhala ene take fine nove stvari, pa vam mal pozneje napišem recepte, zdej moram it pa mal šefico pozdravit. user posted image

...pol še kaj natipkam...

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3468
   RE: Februarčice
8.10.2007 8:00:34   
torcica
IZVIRNO SPOROČILO: Janey

Ne vem kaj naj nardim, tako me vsako jutro boli križ in vse okoli njega. Pa tudi trebušček včasih. Ne vem kako naj spim, da me nebi.



Joj, tudi jaz ponoči tako slabo spim. Me vse boli okrog trebuha, tako da moram vsaj 2-krat na stranišče, da me vsaj malo manj boli. Ne vem, kaj še bo... Res da je malo boljše, če spim na boku, ampak še vedno se zbujam ponoči user posted image .

Imate tudi ostale takšne probleme?

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3469
   RE: Februarčice
8.10.2007 8:13:34   
katka37
Dobro jutro, čeprav megleno!

Tudi jaz ne spim najbolje, boli hrbet, križ, tudi v trebuhu precej ostra zbadajoča bolečina, počasi ne vem več ali je to od mehurja ali veziuser posted image  pa sem bila že noseča in vem,da takih pogostih bolečin vseeno nisem imela. Mogoče je trenutno vse skupaj posledica mojega prehlada in kašlja. Pomaga pa masaža hrbta, preizkusite.

Suzi, se spomnim, kolikokrat sem se zjokala in se spraševala, kaj delam narobe. Potem pa je z leti na srečo trma izginila, je pa res, da traja nekaj časa. Vztrajaj, take težave nam dajo ime z veliko črko M - Mama.

Janey, user posted image .


(odgovor članu torcica)
Neposredna povezava do sporočila: 3470
   RE: Februarčice
8.10.2007 8:35:10   
Suzi*
Katka, fuuul hvala za lepe besede. Mi veliko pomenijo. user posted image user posted image       user posted image  si!!! user posted image

Jaz pa zaenkrat kar uredu spim. Sicer obvezno na boku in s povštrom med koleni, pa nimam bolečin. Pa magnesol mi pomaga proti bolečinam v trebuščku.

evo, še obljubljeni recepti (Pina za našo kuharico!!) user posted image :

ŠTRUKLJI na hitro
Zmešamo v mikserju 50 dag skute, 20 dag moke (ali kombinacijo moka, gres), žličko soli, 2 jajci. To je originalen recept. Jaz sem dodala še sladkor (ene 5 žličk), pa malo cimeta, če bi imela bi dodala še rozine. Vse skupaj daš na moker prtiček v obliki klobase, zaviješ in daš kuhat za 30 minut. Postrežeš prelite z drobtinami, popraženimi na maslu. Jaz sem dala še sladkor in zraven mojih zelooo paše kakšen kompot. Lahko pa bi jih naredile tudi slane pa s kakšno zelenjavno prilogo. Praktično nič dela in zelooo dobro.

TORTILJE
8 tortilj (kupljene, jaz sem imela Poco Loco)
piščančja ali puranja prsa,
pol manjše čebule,
bučka,
pol konzerve koruze,
pol konzerve rjavega fižola,
sol,
poper,
čili (jaz sem dala začimbo za meso s čilijem)

Preliv:
parad. mezga ali pelati (jaz sem imela mali kozarček domače parad. omake),
mali lonček kisle smetane,
sir

Na olju prepražiš sesekljano čebulo, dodaš na male koščke narezano meso in lepo zlato rjavo zapečeš. Odstraniš iz posode, prepražiš noter na kockice narezane bučke, soliš, ko so malo mehke dodaš koruzo in fižol (količino daš po okusu), začiniš, pokuhaš, dodaš meso in še malo pokuhaš za minutko.
Tortilje nadevaš s pripravljenim nadevom, jih zviješ in polagaš v pomaščen pekač. Če ostane nadev ga lahko daš od straneh. Zmešaš paradajz in kislo smetano in preliješ po tortiljah, povrhu pa veliko naribanega sira. To pečeš pri 180 st. C pol ure. Zraven zelo paše zelena solata.
Po želji lahko date drugo zelenjavo (paradižnik, papriko,...). Meni je bla ta kombinacija ki sem jo delala superska.


Tako, ta vikend sem malo eksperimentirala v kuhni. Bo oboje treba ponovit.


_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 3471
   RE: Februarčice
8.10.2007 8:35:25   
p@tricij@
JANEY, vse naj, naj, pa še kaj zraven.
 
kako ste na ponedeljkovo jutro? jaz sem že zdejle zmatrana, kajti otroka sta še zmeraj malo bolana (bolj punca), pa zbujat se je začela ponoč, da sem kot marsovec. user posted image
tudi mene boli križ, pa cel trebuh ko grem spat, sploh ne vem kako se naj uležem, da bi mi pasalo.
pa tako me je začela zgaga pečt, da si ne upam nič jest, ker pol je user posted image . ali lahko pojem kakšen rupurut? zaenkrat še nisem vzela nobene tabletke. vem pa, da pri prejšnjih dveh nosečnostih me ni nikoli tako matralo kot sedaj (verjetno že emšo ali kaj?).
 
uživajte (aja, pa komaj čakam sredo, ko imamo 3D UZ)
 
pa pauser posted image

_____________________________

Urh, Anastazija, Žan - moji trije sončki

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 3472
   RE: Februarčice
8.10.2007 8:39:03   
Suzi*
Patricija, rupurut lahko komot poješ.

Janey, vse najboljše!!!!!!

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu p@tricij@)
Neposredna povezava do sporočila: 3473
   RE: Februarčice
8.10.2007 8:45:42   
katka37
Patricija, hvala, da si me spomnila na moj emšo, zdaj vem zakaj sem kot cotauser posted image . Koliko sem že stara- kar pozabljam. Sem se zdaj nasmejala, ko sem videla tvoja leta, jaz sem prava mamika. Sicer pa mislim, da imaš delno res prav, leta res naredijo svoje. Me je še moj G spomnil na touser posted image . Le vzami kak rupurut ali pa rutacid (je boljšega okusa), pa bo verjetno boljše, pa še ena pikapoka za srečo, tvoje zdravje in tvojih dveh sončkov. user posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3474
   RE: Februarčice
8.10.2007 9:03:43   
vrtnica76
Dobro jutro čvekice!
Janey čestitke tut iz moje strani in vse naj naj, pa tisto kar si sama najbolj želiš.user posted image user posted image user posted image Tvoj lubi te pa res lepo razvaja.Ti mu kr reč, da te lahko večkrat.A ne bi blo to lepo?
Včeraj je bil res en lep dan.Popoldan smi si babnice(mami, sestra,hčerkica in našauser posted image  )privoščile en lep sprehod, pa še posladkat smo se šle spotoma v slaščičarno.Mmmm je pasalo.Moj dragi mi je bil kr mal fovš, ker ga ni blo doma.
Jest sm pa ponoči tako slabo spala.Še user posted image  je bil v primerjavi s soboto nekam len.Ravno dobr sm mal zaspala, pa me dragi zbudi in reče, naj se drugač obrnem, ker smrčim.user posted image Kaj jest, da smrčim??Ojoj, me tko zaspanček matra user posted image in postla vabi. Nč bat sej vas ne bom pojedla!
Suzi,da te potolažim, tut našo včasih prime  in hoče uveljavljat svoje , pa je stara že šest let.Dobr nas znajo razjezit tile naši mali nadobudneži. Jest ji včasih kr rečem, da je dojenček zelo žalosten, ker me ne uboga in vse sliši.Mogoče to pri naši bolj vžge, ker je mal starejša ampak vseeno probaj kej takega uporabit. Pri nas pa se je pojavil strah, kdo jo bo crkljal, ko bo prišel dojenček.Boji se konkurenceuser posted image user posted image user posted image .
Želim vam lep dan!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?