|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
22.10.2007 8:53:15   
vrtnica76
Dobro jutro čvekice!
Nekatere ste blepa ful pridne in zapravljale.Zadnjič sem dobila katalog od trgovine pikapolonica, majo pa polno lepih stvari, tko da bom v kratkem šla kej nabavit.Moj dragi sicer pravi, da ne bomo nič zapravljaluser posted image , ampak kej za svojo dušico pa tut paše nabavt.
Tle pri nas pa tolk piha, da je prav groznouser posted image pa še v štacuno morm skočit kej nabavt za kosilo.Nč, se bo treba fino oblečt in pot pod noge.Trenutno še čakam enga strica, da pride narest servis za kurilno peč.Reku je, da pride ob 8-ih pa user posted image še od nikoder ni.Grrrozza, pa čakat tele strokovnjake.Vsi so isti.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4576
   RE: Februarčice
22.10.2007 9:05:41   
MetiLu
Jutro deklce!

Naj prec pojambram, da me tok v križu boli, da je zadnji čas, da se začnem obnašat kot nosečnica. Včeraj me je zagrabil gnezditveni sindrom. Ker sem dobila eno goro rabljenih cunjic  na našega Janezka, sem morala malo prostora narest po omarah. No, pa sem zmetala ven za eno veliko škatlo cunj, pa čevlje, pa vse neki prestavljala, ... pol sem se spravila pa še likat, tako, da zvečer nisem več vedla, kako naj se usedem al uležem, da bi blo ok  user posted image  čist preveč miganja in počepanja... še dobr, da imava dormeo, je vsaj malo odleglo, ko sem šla spat.
Naše dete ima sedaj za prva tri mesece čist dovolj cunjic, za naprej bo treba pa še kej dokupit, ampak bomo to spomladi, ker še ne vemo kakšno bo vreme, a ne?
Bi pa rada moje odvečne cunjice, ki jih več ne nosim komu podarila. Mogoč katera ve, kam bi jih lahko nesla ali pa poslala? Poznate koga, ki bi mu prav prišle?

Pravkar se bašem z zadnjim koščkom štrudlja, mmmm user posted image , s sabo imam pa še nekaj dobrot, jogutrek, pa rogljičke, pa mandeljne, pa še po sadje bom šla u štacuno.

Aja, pa za seznam mi lahko kile popravte kar na +6, vaga že 3 dni tako kaže user posted image



_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 4577
   RE: Februarčice
22.10.2007 9:18:44   
pina-1
dobro jutrooooooooooooooooooooooooooooooooooooo.
mater je mrzlo tu pri nas... burja brije kot nora...

bidil,d a smo ble lumpe čez vikend in smo malo čvekale.. Da smo na drugi strani končale skoraj ne morem verjet.user posted image  To se nam še ni zgodilo...

No naš vikend je bil skrajno naporen... V soboto sem cel dan pekla: sem spekla orehovo potico, pa jabolčni štrudel, pa pecivo z nutello.. pa zelje sem skuhala pa župco..... zvečer sva šla pa z mojim dragim na žur. Je njegov bivši band praznoval 35. obletnico delovanja. sva bla do 3 zjutraj.
Včeraj pa smo meli veselico po vasi in smo zopet jedli in pili... Ob osmih sva pa s tamalo umrli od utrujenosti. Takoda pri nas ni blo JOTE. Enostavno ni bilo ne časa ne energije. No upam, da bova danes nadoknadila.... Čeprav mi je lepo tudi se samo stisni k njemu, pa občutit, kako z rokico boža bušija in čaka da naša baba pobrca...

Suzi jaz user posted image  sem vidla da bo user posted image , in naš stariiiiiiiii me uboga, če ne bom še njega zacumpralauser posted image user posted image user posted image

meti grem gledat tvojga bušija..
Janey bravo za joto, sam ste vse na ekrat kuhale pa se je pri nas burja razjezilauser posted image user posted image user posted image user posted image

sedaj pa grem user posted image , ker za drugo nisem sposobnauser posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 4578
   RE: Februarčice
22.10.2007 9:19:33   
pina-1
meti zakaj nimamo gesla od tvoje porokce..jaz bi rada špeglala kako sta bla luštnauser posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4579
   RE: Februarčice
22.10.2007 9:26:17   
*Naja
Ojla....

Meti- tudi jst sem že nekej sortirala cotike za našo bejbo in sem si v omari pustila vse, kar je do št 62. To je kao tam za 2-4 mesece. Ostalo bom pa potem sproti. Mislim, sj cunjic sem ful dobila, ampak od št. 68 dalje sem jih pospravila v škatlo, pa jih bom potem sproti prala in zlagala v omaro. Pa sem ravno razmišljala, če je to ok plan, al bi si mogla pripravit že tudi kakšne večje št., npr vsaj še 68user posted image
No tiste, ki imate že izkušnje, dejte mi mal pomagat.


_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4580
   RE: Februarčice
22.10.2007 9:37:53   
vrtnica76
O Meti, lepo da si že za cunce poskrbela.Tut jest sm že nekej tem majhnih cotic dobila od sorodnice, pa sm mal po številkah razvrščala.Kolk je to mini, sm že čist pozabla.No nekej cotk se bo pa še od naše princeske našlo, ki bo primerno tut za fantička.
Serviserja sm ravnokar odbrenkala, tko da zdej zbilam pogum, da grem v štacuno-brrrrr kolk brzu veter.Me zebe, sam da vn pogledauser posted image .

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4581
   RE: Februarčice
22.10.2007 9:42:10   
vrtnica76
Lara, nič ti ni treba prehitevat. Tko bo čist OK.Boš pa ostalo kasneje prala in pripravila.Bo mel user posted image čisto sveže oprane cotke!Mmmmm,kak bo diškaluser posted image .
Tut jest sm si pripravla do 62 in bom po novem letu začela s pranjem.

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 4582
   RE: Februarčice
22.10.2007 9:56:06   
torcica
Seznam februarskih srečk. Pa dejmo mal pogledat, kako ob čokoladi rastejo naši trebuščki, pa ritke, pa nogice in seveda naši :

01. mala_pikica,+ 4,5 kg
01. zoya24, 28let,
02. ella79, 28let , +7kg
02. Lanchy,  
02. bleščica,  
02. neja.mat
03. pajkica,  
03. teja28,  
03. speli,  
03. nizy,.
03. Vrtnica76, +10kg
03. p@tricij@,  
04. brina2006,  
04. Janey,  +8kg
04. Bajsa,  
05. itata, +5kg
05. srečka nosečka,
05. maja80, +6kg
05. Mbee,  
05. polonca78, +5kg 
06. ARIANNA L.05,  
07. Shana banana,  
08. pegica 1,
09. cebela,  
09. misar, +5kg.
09. anandrej,  
09. Marusah, +2,5kg
09. Sandra*
11. katka37,
12. mateja j.,  
13. livia,
13. lillchy123,
14. ŽogiMarogi,  
14. mary_lou,  
14. bamby,  +5.9kg
15. Meti7707, +6kg
15. anariya,  
16. mlavla, .
16. listek1,
16. larisa,
17. marjanaR,  
17. gerilum, +7kg
18. Mateja81,
18. Lara76, +4kg
19. Minky,  
22. melanija,  
22. Merči,  
22. Suzi*,  +6kg
22. dolenjka, +10,3kg
22. pina-1, +5kg
23. BEJBI T.  
25. Kuba,  
26. nuka,  
26. amaya,
26. matejjana
26. tamala_82,
27.  torcica, 31 let, + 3,5kg
27. mojani,  
29. BarbikaB,  
? bobika81,  
? PHLMKC,  
? Lejči

(odgovor članu torcica)
Neposredna povezava do sporočila: 4583
   RE: Februarčice
22.10.2007 9:56:20   
bamby
Lepo pozdravljene!

Pina, a veš koliko je ura, ti pa spatuser posted image user posted image user posted image . Saj menda nisi doma user posted image , kakor vem si še v službi. Na delovnem mestu ga pa ne smeš srat user posted image .

Meti, jaz bi tudi malo pogledala tvojo poroko. Plis za geslo user posted image ! Glede cotk za user posted image : lahko si spraviš v omaro kar želiš. Kar boš sedaj spravila noter, ti kasneje ne bo treba. Jaz sem v prvič imela v omari vse za celo leto in sem samo sproti spravljala premajhne stvari. Tokrat ne bo tako, ker bosta z moževo nečakinjo in naša user posted image  bili samo cca. 10 mesecev narazen in bom sproti dobivala stvari. Mi še prati ne bo treba sproti, ker bo ravno odnucano, razen teh ta prvih cunjic user posted image

Janey, tebi se je pa godilo ta vikend user posted image , da je prišel dragi domov, pa jota in to user posted image .

Pri nas smo jo tudi kuhali ob nenavadni uri user posted image . Iz sobote na nedeljo ob 4h zjutraj user posted image user posted image user posted image . Ni kaj, kadar prime, prime user posted image .

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 4584
   RE: Februarčice
22.10.2007 10:04:05   
MetiLu
Sem album odklenila, ker sem pozabila, da sem dala geslo in kakšno je že bilo user posted image  No pa pejte mal pošpegatuser posted image

Cunjice imam pa tudi jaz pripravljene le za prve tri mesece, razen par bodijev, ki so večji. Prala pa tako še nisem, zaenkrat samo nabiram skupaj. Mogoče bova pa danes naročila še posteljco pa torbo za na voziček user posted image

Na koncu pa pridejo na vrsto še kremice, pleničke, pa vse ostalo. A imamo že kje seznam, kaj vse se rabi, ko prideš domov z dojenčkom? Mame, dejte kakšen seznamček zrihtat. 

Pa nehite se z joto hvalit user posted image , men se pol zdi, kot da ne znam več kuhat user posted image user posted image user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4585
   RE: Februarčice
22.10.2007 10:09:59   
bamby
Meti, krasna nevesta si bila, lepa poroka in ženin. Kje si pa imela poroko, ker mi je kraj neznan user posted image

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4586
   RE: Februarčice
22.10.2007 10:10:20   
anandrej
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Ej stari, dej me nazaj na 22.2. PLISSS.

OK, stara, no problem.

PDP, nick, starost, katera vaša nosečnost je to, krvna skupina, datum pregleda

Seznam februarskih srečk :

01. user posted image mala_pikica,?let, 2.user posted image (?) pregled: 13.11.
01. zoya24, 28let, 2.user posted image (B+) pregled: 09.11.

02. user posted image ella79, 28let, 1.user posted image (A-) pregled: 13.11.
02.
user posted image Lanchy, 27let, 1.user posted image (A+) pregled: ?
02. bleščica, 29let, 2.user posted image (?) pregled: ?
02. user posted image neja.mat, 23 let, 1.
user posted image (A+) pregled: ?
03. pajkica, ?let, ?user posted image (?) pregled:?
03. teja28, ?let, ?user posted image (?) pregled:?
03. user posted image user posted image speli, 31 let, 2.user posted image (?) pregled:?
03. user posted image
nizy, 28 let, 3. user posted image (A-) pregled: 25.10.
03. user posted image Vrtnica76, 31 let, 2.user posted image (0) pregled:25.10.
03. p@tricij@, 28 let, 3.user posted image (0+) pregled: 06.11.
04. brina2006, 30 let, 1.user posted image (0+) pregled: 16.11.
04. user posted image Janey, 22+1 let, 1.user posted image (0) pregled: 20.11.
04. Bajsa, 25 let, 1.user posted image (0) pregled: 14.11.
05. itata, 29 let, 1.user posted image (A+), pregled: 05.11.
05.
user posted image srečka nosečka, 30 let, 1. user posted image (A+) pregled: 29.10.
05. maja80, 27 let, ?.user posted image (AB-) pregled: ?
05. user posted image
Mbee, 24 let, 1.user posted image (0) pregled: ?
05. user posted image polonca78, 29 let, 1.user posted image (A-) pregled: 06.11.
06. ARIANNA L.05, ?let, 2.user posted image (?) pregled:?
07. Shana banana, 23 let, 1.user posted image (0+) pregled: ?
08. pegica 1, ?let, ?user posted image (?) pregled: ?
09. cebela, ?let, 2.user posted image (?) pregled:?
09. user posted image misar, 25 let, 1.user posted image (B+) pregled: 14.11.
09. user posted image anandrej, 34 let, 1.user posted image (B+) pregled: 23.10.
09. user posted image Marusah, 24 let, 1.user posted image (B+) pregled: 19.11.

09. Sandra*, ?let, 2.user posted image (?) pregled: ?
11.
user posted image katka37, 37 let, 4. user posted image (A+) pregled: 22.10.
12. mateja j., 29 let, 1.user posted image (?) pregled:?
13.
livia, 31 let, 2. user posted image (?) pregled:?
13.
user posted image lillchy123, 29 let,1. user posted image (0+) pregled: 3D 21.11.
14. ŽogiMarogi, ?let, 1.user posted image (B+) pregled: 29.11.
14. user posted image mary_lou, 23let, 1.user posted image (0+) pregled: 29.10.
14. user posted image bamby, 36 let, 2.user posted image (0+) pregled: 13.11.
15. user posted image Meti7707, 25 let, 1.user posted image (AB+) pregled: 15.11., 18.12.
15. anariya, 24.et, 1.user posted image (?) pregled: ?
16.
mlavla, 23 let, 1.user posted image (B+) pregled: 09.11.
16.
user posted image listek1, ?let, 1. user posted image (A+) pregled: 15.11.
16.
larisa, 29let, 1. user posted image (A+) pregled: 08.11.
17. marjanaR, ?let, 2.user posted image (?) pregled:?
17. gerilum, 23 let, 1.user posted image (?) pregled: M 12.11.
18. Mateja81, 25let, 1.user posted image (0+) pregled: 05.11.
18.
user posted image Lara76, 30let, 1. user posted image (B-) pregled: 08.11.
19. Minky, 28let, 2.user posted image (?) pregled:?
22. melanija, 28let, 3.user posted image (A-) pregled:?
22. Merči, ?let, ?user posted image (?) pregled: ?
22. user posted image  user posted image Suzi*, 31 let, 2.user posted image (?) pregled: 09.11.
22. user posted image pina-1, 29 let, 2. user posted image (0+) pregled: 09.11, 3D 28.11
22. dolenjka, 30 let, 1. user posted image (0+) pregled: 15.11.
23. BEJBI T. ?let, 2.user posted image (?) pregled: ?
25. Kuba, 30 let, 1.user posted image (?) pregled:?
26. nuka, 32 let, 3.user posted image (AB+) pregled: 14.11.
26. amaya, 29 let, 1.user posted image (B+) pregled: ?
26. matejjana, 29 let, 1.user posted image (A+) pregled: ?
26. tamala_82, 24 let, 1. user posted image (0+) pregled: ?
27. user posted image torcica, 30 let, 2.user posted image (A-) pregled: 07.11.
27.
mojani, 28 let, 1.user posted image (0+) pregled: ?
29.
BarbikaB, ?let, 2.user posted image (B+) pregled: ?
? bobika81, ?let, ?user posted image (?) pregled: ?
? PHLMKC, ?let, 1.user posted image (?) pregled: ?
? Lejči, 31 let, 2.user posted image (?) pregled: ?

12 deklic in 13 fantkov! user posted image

(odgovor članu anandrej)
Neposredna povezava do sporočila: 4587
   RE: Februarčice
22.10.2007 10:12:51   
bamby
IZVIRNO SPOROČILO: anandrej

Ej stari,


Anandrej, očitno se te je vzdevek že odlično prijel user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu anandrej)
Neposredna povezava do sporočila: 4588
   RE: Februarčice
22.10.2007 10:12:54   
MetiLu
Civilna je bila na Gradu Jable (Loka pri Mengšu), cerkvena pa na Brdu pri Lukovici, zraven je pa Kersnikova domačija in grad, pa eno jezerce, kjer smo naredili tele fotke user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4589
   RE: Februarčice
22.10.2007 10:17:17   
anandrej
IZVIRNO SPOROČILO: bamby
Anandrej, očitno se te je vzdevek že odlično prijel user posted image user posted image user posted image .

Tak smo se že v srednji šoli naslavljali, tak da sem navajen. Kje je že to... user posted image user posted image

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4590
   RE: Februarčice
22.10.2007 10:32:10   
p@tricij@
hoj souser posted image ,
tudi pri nas je tak mraz, da ne vem, kako se bom odpravila v šolo po tavečjega pol ga pa še k verouku peljem.

pri nas je vse po starem, za statistiko: kam se kg nabirajo ne vem, sem se pa zredila 6 kg. pa samo sladko bi jedla. - čokoladke,..

včeraj smo pa bili pri moji sestrici v bolnici, ker je imela v četrtek prometno nesrečo. ni nič hujšega, ampak so jo vseeno obdržali na opazovanju, ker ima samo 3 tedne do poroda. jupi, bom končno tudi tetka. upam, da pride dons domov in da se bo lahko počasi pripravila na porod.

kaj boste kuhale danes? razen jote? pri nas je bila ta vikend kar dost na jedilniku user posted image

imejte se lepo

papa

_____________________________

Urh, Anastazija, Žan - moji trije sončki

(odgovor članu anandrej)
Neposredna povezava do sporočila: 4591
   RE: Februarčice
22.10.2007 10:45:36   
vrtnica76
Meti,kakšno naključje!user posted image A več, da sva imela tut midva cerkveno poroko na Brdu pri Lukovici.Moj dragi je namreč doma iz tistih krajev.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4592
   RE: Februarčice
22.10.2007 10:47:21   
dolenjka
Dobro jutro user posted image  in stari user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Kako ste kaj? Vidim, da čvekalno razpoložene. Vikend je spet mimo in sem kar vesela, ker to pomeni, da bom prej videla svojega  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Petek je že skoraj tu! Ravno še 2 žehti operem in si cotke pripravim in grem user posted image  user posted image  Sem si čez vikend kupila eno lepo, sicer črno, volneno oblekico s puli ovratnikom in pasom pod trebuškom v C & A za 25 EUR (sem dobila $ za rd od mame in sester) pa zraven ene debelejše vijola žabe - nosečniške, tko da bom fensi za user posted image . Če ne bo preveč mrzlo oz. deževno ko bom v petek odhajala od tu, se bom kar namaškarala, da se bo spet mal zalubu user posted image  A v LJ se dobi kake barvaste al pa vzorčaste žabe za user posted image  ?
Ej bejbe (in stari seveda user posted image  ) a boste kej lepga vremena za teh 9 dni, ko bom jaz v SLO zrihtale? Upam, da bodo pončo poslali, ker drugač bom mogla bit skoz doma, ker ničesar ne zapnem user posted image  Sem hotla kako poceni jakno na A kupit, pa nič ni, razen ene za 150 EUR, kolkor pa ne dam user posted image
No tko, sam da veste da bo naslednji vikend potres po celi SLO, ker jaz prihajam user posted image  Adriino letalo pristane v petek ob 18h, pol se pa pazte user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu p@tricij@)
Neposredna povezava do sporočila: 4593
   RE: Februarčice
22.10.2007 10:48:31   
dolenjka
Aja, sem pozabila povedat, da sem si že ogledala slikice od Meti. user posted image  user posted image  user posted image  zelo lepe poročne slikice in lep bauhi user posted image  user posted image  user posted image  A to se od štrudlja tolk sveti? user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4594
   RE: Februarčice
22.10.2007 10:55:21   
bamby
Pozor, dolenjka prihaja med nas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!!!!

Upam, da ko prideš v SLO, da ne boš ves čas kuhala jote in na možu čepela user posted image . Da se nam slučajno ne boš pozabila kaj javit user posted image user posted image user posted image . Kakšno imate pa vreme v Bruslju? Dež, sneg, mraz, veter, sonce???

Ste ostale že dobile pončote?

Za kosilo mi je pa včeraj še pečenka ostala, zraven bo pa samo še malo tenstanega krompirja in sveže tenstano zelje in solata. Sicer ima mož prav danes RD, pa smo praznovali že v soboto, včeraj smo imeli pa praznično kosilo.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4595
   RE: Februarčice
22.10.2007 11:00:57   
vrtnica76
Sej res, Meti, ful lepe fotke.Ja bauhi se pa res tko lepo svet, kot velikonočno pirhuser posted image !

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4596
   RE: Februarčice
22.10.2007 11:01:35   
MetiLu

IZVIRNO SPOROČILO: vrtnica76

Meti,kakšno naključje!user posted image A več, da sva imela tut midva cerkveno poroko na Brdu pri Lukovici.Moj dragi je namreč doma iz tistih krajev.


Ja moj je tud iz tam iz Trnjave, če smo natančni.

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 4597
   RE: Februarčice
22.10.2007 11:03:36   
MetiLu

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka


A to se od štrudlja tolk sveti? user posted image  user posted image  user posted image


Ne, me je glih moj slikal potem ko mi je bušija namazal s kremco, zato se pa tok sveti user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4598
   RE: Februarčice
22.10.2007 11:11:03   
MetiLu
Dve vprašanji, zakaj se masažo v nosečnosti in spanje na hrbtu odsvetuje? Ker meni eno in drugo trenutno najbolj pomaga pri odpravljanju težav s hrbtenico user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4599
   RE: Februarčice
22.10.2007 11:14:02   
dolenjka
Bamby, ti se kar tres, boš že vidla user posted image
Ejo, danes je sonček, samo je bilo samo 4 stopinje zjutraj, čez dan pa ne bo več kot 10 user posted image . Pa piha, tko da je k da bi bilo še hladnejš user posted image  Mene malo grlo boli in upam, da se ne bo kaj razvilo, ker pol bom pa res žalostna user posted image
Ne vem koliko se bom lahko kaj javljala, ker v SLO še nimava interneta, sva ravno v fazi priklopa. Če pa se bom kje drugje prikopala do PCja, pa se seveda javim. Pa sej boste vedle, da je vse OK z mano, k se bo tresl user posted image  user posted image
Drgač pa je plan, da vsake tolk časa mal z našga dol zlezem, ker imam namen ocvirkovko spečt, pa še kako dobroto, pa na izlet na morje me bo baje peljal, pa mogoče še kam, samo vreme mi prosim zrihtajte user posted image

Aja Meti, pol pa oprosti, si tolk o štrudlju pisala, da sem ti mogla to "spustit". Jaz tu namreč nimam pečice in si ga ne morem spečt, pol sem pa mal user posted image  tkole k takele berem, kako se suhice bašete user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?