|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
22.10.2007 13:02:43   
itata
suzi: ja sej imaš prav - večini je res važn sam, da je akcija. pa itak nima veze z izgledom, ampak z energijo... no to je pa men mal tko zdej... sej moj ni nič komentiral al kej, to se men sam zdi, da sem taka bolj hecna zdejuser posted image

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 4626
   RE: Februarčice
22.10.2007 13:12:31   
Marusah
Ojla punce... joj, kuk čvekate. Še malo pa nam bojo temo zaklenil user posted image .

Tak zaspan dan je danes... Ponoči me je user posted image  zbudu, mi je take po trebuščku delal, da nisem mogla spat. Ne vem, al je imel telovadbo al pa fešto user posted image .

Meti7707 lepe poročne slikice imaš! Jaz sem se imela tako lepo na moji poroki, da bi se takoj še enkrat poročila, pa čeprav sem poročena komaj slaba 2 meseca user posted image  

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 4627
   RE: Februarčice
22.10.2007 13:14:34   
pina-1
user posted image user posted image user posted image  sem se sedaj nasmejala, temi o moških..No moj mi kar pridno dela konkurenco s trebuščkom..če se je kaj zredil ga moram vprašat. Se mi zdi da je vedno isti. Mlo zaloge pa itak ma že od prej.
itata kaj se zaradi videza sekiraš. Tako lepa kot si sedaj ko si nosečka ne boš nikoli oz. boš samo ko boš zopet nosečka, tako da... Uživaj sedaj....

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 4628
   RE: Februarčice
22.10.2007 13:19:57   
vrtnica76
Mojmu se pa tolk fajn zdi, ker sem zdej mal bol okroglauser posted image .Se ob tem ne počut preveč debelgauser posted image .

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4629
   RE: Februarčice
22.10.2007 13:20:13   
bamby
Ja, itata, res je tako kot pravi pina. Ne vem ,ak jse imaš za sekirat. Kar ti je videti trebušček je samo od user posted image  in ko boš rodila, boš spet taka kot prej, ali celo s kakšno kilo manj,

Maruša, bomo tvoje poročne slike tudi kaj videli user posted image ?

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4630
   RE: Februarčice
22.10.2007 13:25:42   
MetiLu

IZVIRNO SPOROČILO: Marusah


Meti7707 lepe poročne slikice imaš! Jaz sem se imela tako lepo na moji poroki, da bi se takoj še enkrat poročila, pa čeprav sem poročena komaj slaba 2 meseca user posted image  


Ja sej jest sem pa tud komaj dobre 3 mesce user posted image  pa bi se tud prec še enkrat poročila.

JOTA - kaj jaz vem, jest si nisem neprivlačna, samo mi je pa mal hecn se "kuhat" spravit, k mi glih takrat začne mali skakat po trebuhu, pol mi je pa tko nerodn, k da gleda kaj počneva user posted image  pa največkrat men zapaše ko mojga ni doma, zvečer pa itak zaspim pred TV že ob pol devetih, tako da si moj dragi nima kej pomagat z mano user posted image user posted image  ah, se bo res treba mal potrudit, ker če je tako dolgo suša pol en tak hecen občutek nastane, kot da ne vem več, kako se jo kuha user posted image

aja, pa moj je tehtal 60 kg, ko sva se spoznala, mi je bil tok hecen, na poroki jih je imel 71, zdej pa že veselih 75kg vaga kaže user posted image  so mu že skoraj vse lanske hlače premajhne v pasu user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 4631
   RE: Februarčice
22.10.2007 13:32:39   
Suzi*
meti, dobro si ga začela redit. Pridna. zgleda da dobro kuhaš! user posted image user posted image

S trebuhom si pa tud midva konkurirava doma. ga bom verjetno kar kmal, če ga še nisem prehitela. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4632
   RE: Februarčice
22.10.2007 13:39:36   
Marusah
Evo sem dala nekaj slik od poroke v moj album. Upam, da je uspelo. Sem nekaj čarala...če je slučajno pod geslom je geslo enalo mojemu vzdevku. Sem pa v pisarni, tako da tu nimam veliko slik...



_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4633
   RE: Februarčice
22.10.2007 13:46:01   
pina-1
marusah super fotke pa tudi ti si bla lepa nevesta....user posted image user posted image user posted image user posted image

punce meni se spiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...jaz bi šla domovvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 4634
   RE: Februarčice
22.10.2007 13:47:49   
MetiLu
vidva sta imela pa enga oreng fotografa user posted image  lepe slikce, ful user posted image

Samo tvoj možek mi pa nič nič znan, je pa res, da nobenega iz Rafolč ne poznam user posted image

No, kakorkoli, fantje s teh koncev so res fejst user posted image user posted image

Ja Suzi, pa sem ga res začela redit, sej kar veliko pohval na ta račun dobim user posted image  ko sva se spoznala je bil res kot spucan petelin. Mi je bil tko hecn, ker sem imela prej bolj "nabite" fante (no, sej jih ni blo tolk user posted image ).

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 4635
   RE: Februarčice
22.10.2007 13:48:37   
vrtnica76
No Meti, vidiš kako se našim možekom dobro godi pri nas.Kilce gredo tako veselo goruser posted image .Moj dragi jih je imel, ko sva se spoznala 75(10 let nazaj), zdaj pa okrog 100user posted image ups.Pa kaj, če je pa tko dobr jest.Ljubezen gre pač skozi želodecuser posted image .

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4636
   RE: Februarčice
22.10.2007 13:54:46   
vrtnica76
Marusha, ful lepe fotke.Sta pa kot filmske zvezde.Jest bi se tut kr šeenkrat  poročila, da bi mela lahko take nobel fotke na računalniku.Jah sedem let nazaj še tega ni blo,žal.

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 4637
   RE: Februarčice
22.10.2007 13:55:37   
Marusah
IZVIRNO SPOROČILO: Meti7707

vidva sta imela pa enga oreng fotografa user posted image  lepe slikce, ful user posted image

Samo tvoj možek mi pa nič nič znan, je pa res, da nobenega iz Rafolč ne poznam user posted image

No, kakorkoli, fantje s teh koncev so res fejst user posted image user posted image




Če je to namenjeno meni... si me verjetno malo zamenjala s katero drugo, ker midva sva iz Maribora in kje so Rafolče se mi niti sanja ne user posted image .

Ja fotografa sma najela preko interneta in sma prav zadovoljna z njim... pa še pretiran drag ni bil...

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4638
   RE: Februarčice
22.10.2007 13:58:06   
Marusah
Vrtnica 76 hvala. Res je to en lep dogodek v življenju... Je pa res da je danes tehnika že tako napredovala, da ti naredijo kar hočeš - samo če plačaš! user posted image

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 4639
   RE: Februarčice
22.10.2007 14:02:52   
anandrej
IZVIRNO SPOROČILO: Meti7707
Samo tvoj možek mi pa nič nič znan, je pa res, da nobenega iz Rafolč ne poznam user posted image


user posted image user posted image user posted image Meti, sam tole pa je mal blontna izjava... user posted image

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4640
   RE: Februarčice
22.10.2007 14:05:54   
Marusah
Zdej se mi je pa mal začel dopadit, tole s likami v albumih user posted image . Sem še slike od našega user posted image  iz 3D dala gor. Na žalost ti na 3D posnamejo večino filmčke, tako da slikic dobiš bolj malo - a nekaj pa le je....

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu anandrej)
Neposredna povezava do sporočila: 4641
   RE: Februarčice
22.10.2007 14:20:23   
vrtnica76
IZVIRNO SPOROČILO: Marusah

Vrtnica 76 hvala. Res je to en lep dogodek v življenju... Je pa res da je danes tehnika že tako napredovala, da ti naredijo kar hočeš - samo če plačaš! user posted image

Res je, sam če plačaš.Midva sva imela željo povečaz eno poročno sliko v črnobelo z barvnim šopkom in sva jo tut dobila.Za ceno nisem zvedela, ker so nama jo domači podarili ob obletnici poroke.Gotovo so pa full zaračunal.Zdej sva se že prbila na steno in prou fejst zgledavauser posted image

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 4642
   RE: Februarčice
22.10.2007 14:20:26   
MetiLu

[/quote]

Če je to namenjeno meni... si me verjetno malo zamenjala s katero drugo, ker midva sva iz Maribora in kje so Rafolče se mi niti sanja ne user posted image .

Ja fotografa sma najela preko interneta in sma prav zadovoljna z njim... pa še pretiran drag ni bil...
[/quote]
ajoj, pa sem te res zamenjala z Vrtnico user posted image  sorči... obema user posted image

Anandrej, hvala za pohvalo moje barve las! user posted image  ja tko je k neki misliš, pol pa napišeš pa si vsak potem po svoje razlaga user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 4643
   RE: Februarčice
22.10.2007 14:23:44   
vrtnica76
IZVIRNO SPOROČILO: Meti7707




Če je to namenjeno meni... si me verjetno malo zamenjala s katero drugo, ker midva sva iz Maribora in kje so Rafolče se mi niti sanja ne user posted image .

Ja fotografa sma najela preko interneta in sma prav zadovoljna z njim... pa še pretiran drag ni bil...

ajoj, pa sem te res zamenjala z Vrtnico user posted image  sorči... obema user posted image

Anandrej, hvala za pohvalo moje barve las! user posted image  ja tko je k neki misliš, pol pa napišeš pa si vsak potem po svoje razlaga user posted image


Ni panike!Zdej pa se je vse uredil.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4644
   RE: Februarčice
22.10.2007 14:25:12   
Marusah
Nekaj za naju z Meti 7707, ostalim pa, da malo popestrim ta turoben dan user posted image :
 
Novoporočeni par. Drugi teden po poroki...
Mož, čeravno zelo zaljubljen, ni mogel dočakati, kdaj bo šel ven in
se ga nažgal s prijatelji.


In je rekel ženi: "Draga, pridem takoj."

"Kam greš ljubi?", je vprašala žena.

"Grem v bife, ljubica. Na pivo."


Žena je rekla:  "Ali želiš pivo, ljubezen moja?"
Odprla je hladilnik in mu pokazala 25 različnih vrst piva: iz 12-ih
različnih držav (Nemčije, Nizozemske, Japonske, Indije ...)

Mož ni vedel, kaj narediti in edino kar mu je padlo na pamet je bilo:

"Maja, ljubica moja. Toda ... v bifeju . veš ... imajo ledene
kozarce."

Takoj, še dokončal ni, pa ga je že žena prekinila z besedami:
"Ali želiš ledeni kozarec, moj najdražji?"
Vzela je veliko kriglo iz zamrzovalnika, tako ledeno, da so ji kocine
stopile po konci, ko jo je prijela.

Mož, že malo bled, reče: "Toda ljubica, v bifeju imajo tudi tiste

dobre gricke ... Pa saj ne bom dolgo. Vrnem se takoj. Obljubim. OK?"

" A bi rad gricke, mucek moj?" In odprla je omarico ter začela zlagati
na mizo chips, arašide, kokice .


Mož, že totalno bled, reče : "Draga, toda v bifeju imajo tv in lahko
gledamo nogomet......."

in še do konca ni povedal, ko žena pokaže na 126 cm plasma ekran v dnevni sobi z najboljšim surroundom.


"Toda, ljubica moja ... v bifeju ... veš ... kolnejo in govorijo grdobije." "
 
A bi rad slišal grdobije? "
Kreten! Spij to svoje pofukano pivo, v svoji pofukani ledeni krigli in pojej te pofukane gricke ob tem kretenskem nogometu !!!!!!  
**** ti materina, ti  si sedaj poročen in ne greš nikamor !!! Jasno ? "


In živela sta srečno, do konca življenja.
  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 4645
   RE: Februarčice
22.10.2007 14:28:31   
vrtnica76
Marusah,ful lepa bebika.Ampak bo pa čist teki podobna,ti rečem!user posted image

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 4646
   RE: Februarčice
22.10.2007 14:35:13   
Marusah
IZVIRNO SPOROČILO: vrtnica76

Marusah,ful lepa bebika.Ampak bo pa čist teki podobna,ti rečem!user posted image



Hvala! - ha, ha, ha,.... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 4647
   RE: Februarčice
22.10.2007 14:45:50   
misar
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  uuuuu kak hud vic, sem ga takoj svojemu srčku poslala user posted image user posted image user posted image , da ga le prepričam, da neha morit s poroko user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 4648
   RE: Februarčice
22.10.2007 14:53:45   
vrtnica76
Čvekalčki, lepo se imejte, ker jaz odhajam h kuharskim opravilom-o ne, jote še ne bo.Za kosilo bo danes zelenjavna juhica in sirove palačinke.
Papa.

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 4649
   RE: Februarčice
22.10.2007 14:59:18   
Janey
Čveke čvekatste!!!!!! Danes je bila norišnica...nisem folgala...ve pa samo bla bla bla bla....lepe slike so s porok..

lepo se mejte jaz ga šibam danes domov na kosilo, pol pa malo v C&A pokukat, če je kaj fletnega. čao bao

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 4650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?