|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  199 200 [201] 202 203   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:58:41   
srečka nosečka
stopnjuje se napetost ...

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5001
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:58:47   
bamby
IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

dolenjka - a račun si že dobila?  samo ne me user posted image



Ampak tale smeško je pa zelo zelo krvoločen user posted image user posted image user posted image . Me kar zmrazi, ko ga vidim user posted image .

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 5002
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:59:32   
bamby
201 user posted image user posted image user posted image . Niso nas zaklenili user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5003
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:59:47   
dolenjka
A se mormo same prestavt al so si premislili? Ker je že 201, mi pa še kar čvekamo user posted image  user posted image  user posted image
Mogoče pa ne bo treba? user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5004
   RE: Februarčice
25.10.2007 10:59:50   
ella79
Madona 201. stran? user posted image

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5005
   RE: Februarčice
25.10.2007 11:00:19   
bamby
Upam, da ni katera že februarke 2. del odprla user posted image user posted image .

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5006
   RE: Februarčice
25.10.2007 11:02:14   
bamby
user posted image , na zdravje!!!!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5007
   RE: Februarčice
25.10.2007 11:03:12   
dolenjka
Nisam, nisam, majke mi user posted image  user posted image  user posted image

Sam da ne bo res katera ker na nov odpirala, naj nas prisilno odstranijo oz. zaklenejo user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5008
   RE: Februarčice
25.10.2007 11:04:30   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Nisam, nisam, majke mi user posted image  user posted image  user posted image

Sam da ne bo res katera ker na nov odpirala, naj nas prisilno odstranijo oz. zaklenejo user posted image  user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5009
   RE: Februarčice
25.10.2007 11:05:06   
pina-1
dolnjka dobra si, da si upaš žabe mu v roke dat...moj vi cel masaker z njih nareduuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

juhuu še vedno smo tuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

po moje si nas ne upajo zaklenituser posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5010
   RE: Februarčice
25.10.2007 11:07:18   
Janey
Mogoče ni moderatorjev. Pomoje bolše, da same odpremo temo...mislim, da je tako tudi v navodilih.

aaaaa...kak se mi spiii

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5011
   RE: Februarčice
25.10.2007 11:08:01   
dolenjka
dolnjka dobra si, da si upaš žabe mu v roke dat...moj vi cel masaker z njih naredu

juhuu še vedno smo tu

po moje si nas ne upajo zaklenit


Bo pa nove kupu če jih bo ofnu user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5012
   RE: Februarčice
25.10.2007 11:08:06   
ŽogiMarogi
user posted image user posted image user posted image  za pridne čveke in doseženo 200-tko!!! Jaz vam kar težko sledim, v enem popoldnevu 2 strani...

včeraj sem tudi kupila ene prostostoječe žabe, se dobijo tudi debelejše 50 dem in so super.

Mah drugi mesec začneva z materinsko šolo, so mi včeraj poslali razpored. Ma imajo smotane ure, ne vem kako bo lohk moj zrihtau. Začnejo se ob 16.30, moj ima pa delovni urnik min do 17h. Lohk bi organizirali mal bolj pozno. user posted image

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5013
   RE: Februarčice
25.10.2007 11:08:59   
pina-1
sanja svinja kukuruzuser posted image user posted image user posted image user posted image

a res moramo same odpret temo?? po moje lahko tu čvekamo dokler nas ne zaklenejo.... jaz nebi prej odpirala nove teme prej

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5014
   RE: Februarčice
25.10.2007 11:10:17   
bamby
Jaz tudi ne! Naj kar zaklepajo, če hočejo, ali pa še boljše, anj nas pustijo kar pri miru.

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5015
   RE: Februarčice
25.10.2007 11:10:40   
dolenjka
Sem šla prebrat, pa piše samo, da zaklenejo ko pride nad 200, tko da naj kar, do takrat pa bomo tu in se ne premaknemo user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Janey, a si ti bl vedno tko po PSu? Al po JUSu? user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5016
   RE: Februarčice
25.10.2007 11:10:42   
ella79
ne smemo se datuser posted image user posted image user posted image
ne še nove odpirat

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5017
   RE: Februarčice
25.10.2007 11:14:11   
Suzi*
dolenjka, jaz mam tud dve oblekce, pa sem zdej vidla pri tebi da pride ful boljš s pasom pod bauhijem....bom še to sprobala, mogoče se bom boljš počutla. maš pa res tako lep bauhi!!!!

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5018
   RE: Februarčice
25.10.2007 11:18:40   
dolenjka
Pas je bil zraven pri oblekci, sama si ga ziher ne bi naštimala, ker sem preveč obremenjena user posted image  Zakaj, pa ne vem user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5019
   RE: Februarčice
25.10.2007 11:22:21   
srečka nosečka
bamby - je res hud tale "ne"smeško, sem šele sedaj videla
sem bolj šlampasto pogledala in mislila, da ima v roki samo palico

ni bilo tako hudo mišljeno


žogi - a je že čas za materinsko šolo? Se moram sama kaj podvizat, ali me o tem obvestijo pri G?


mi pa se ne damo user posted image  

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5020
   RE: Februarčice
25.10.2007 11:27:01   
MetiLu
Ja jest mam tud en pas, ki sem ga kupila pred nosečnostjo. Pa mi je bil ful predolg in ga nisem in nisem nesla skrajšat, no zdej ga pa skoz trajbam, pa je res fajn ga pod trebuščkom nosit, ti da še mal opore... Drugače si pa še enega od mojga sposojam user posted image

Čestitke za 200 strani, grozne smo user posted image  moj je reku, da še dobr da smo pod streho, če ne bi pol leta dež padal user posted image user posted image

jaz ne bom odpirala nove teme, bom počakala, pa vas pošiščem pod februarke2008#2, al kakšen je že predlog?

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5021
   RE: Februarčice
25.10.2007 11:28:33   
pina-1
o suzi si prišla iz zimskega spnaja na čvekuser posted image user posted image user posted image user posted image

Dobre ste dečve, da se spravite v kikle...Jaz svojih "prečudovitih" nog ne kažem kar vsem, pa sem zato vedno v širokih hlačahuser posted image

ampak se mi zdi da smo pa prov naspidirane zdej , ko smo čez 200-tko...

Kaj nam pa morejo morejo morejo......

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 5022
   RE: Februarčice
25.10.2007 11:32:05   
dolenjka
...kaj nam pa morejo, če smo vesel user posted image  user posted image  user posted image

Ja, takle mamo , bi rekel gorenjci user posted image

Joj, kje je še jutr user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5023
   RE: Februarčice
25.10.2007 11:32:36   
bamby
Jaz se v kikle tudi ne dam user posted image . Moje noge lahko gleda samo user posted image , razen poleti, ko se dam v kratke hlače ( za doma in za na vikend), drugače sem pa v caprijih.

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5024
   RE: Februarčice
25.10.2007 11:32:55   
ella79
Jaz tudi pozimi ne nosim kikel user posted image , poleti z lahkoto.

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  199 200 [201] 202 203   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  199 200 [201] 202 203   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?