|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Februarčice-2.del
30.10.2007 11:12:35   
Suzi*
No, pa so nas zaklenili...... user posted image user posted image

Zdaj pa veselo nabirat nove strani!!!



< Sporočilo je popravil Suzi* -- 30.10.2007 11:17:59 >


_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Februarčice-2.del
5.11.2007 21:32:23   
bamby
Šit, zdaj so nas pa res zaklenili user posted image . Ah nič, bomo pa tule nadaljevali.

Se beremo jutri user posted image .

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Februarčice-2.del
5.11.2007 22:33:51   
dolenjka
Samo na brzinco, da se pofočkam. Spet sem na severu user posted image  (priletela danes zvečer) in zdaj križam dneve do naslednje srede zvečer, ko pride moja glavna sestavina za joto user posted image
Jutri se obvezno javim na čvek takoj, ko se aklimatiziram v službi!
Sladke sanje in obilo jote user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 7:24:45   
Janey
Pa so nas zakleniliuser posted image

ooo dolenjka pozdravljena. Kako si kaj? Ti je uspelo se aklimatizirat se v službi? Sej bo hitro sreda..pa se bo spet zelje mešalo do onemoglostiuser posted image user posted image

No dobro jutrouser posted image
Danes ni blo jote ponoči...sem se celo naspala (kar se redko zadnje čase dogaja)user posted image . Tako da sem kar dobre volje in spočita.
Včeraj me je zvečer ful bolel trebušček, tako na dotik. user posted image user posted image user posted image  Upam, da ni kaj hujšega. Zdaj je ok. Če nebo bom kar šla k G.
Kak je moj user posted image  zlat!! Danes ponoči sma se z glavami zaletela, pa je zagotovo njega tudi bolelo, enako kot mene in me je objel in lupčkal po glavi in me tak ljubkoval. Take metule sem mela v trbuhu po tem kot da sem ga prvič videlauser posted image user posted image user posted image

Danes sem polna energije..upam samo da čimprej mine do 3h in da greeeeem daamuuu. Se je treba začet učit, tak da me nič kaj prijetno popoldne ne čaka, ampak bomo že. Do naslednjega petka bomo že malo stisnili, pa bouser posted image  Ve pa tak vem, da boste pesti držale in če ve čarovnice držite pesti, pol bo tak 10user posted image user posted image user posted image user posted image .

Lep dan vam želim...grem na kavooo(danes mam kapučino zraven-vanilijauser posted image )

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 8:15:46   
Februarka08
Dobro jutro še iz moje strani.
Spala sva še kar, čeprav se vedno zbudim ko se obračam - sem ko slonuser posted image . Joj punce, kaj naj še nardim da bom šla lahko na wc? Pijem Donat da mi skoz ušesa teče, jem Aktivio, laneno seme, pijem... user posted image Prav trebuh me boli, da ne govorim da sem user posted image volje... Zdele si bom šla še kompot iz suhih sliv skuhat... Sem rekla, da sploh nam nč več jedla. No, k sm glih pr hrani - danes se mi je sanjalo, da smo se vse februarke dobile nekje na kosilu (valjda, kje pa drugjeuser posted image ) in je blo prov fajn, tko da bi se res enkrat lahkouser posted image ......
Se beremo, pozdravček vsem, pazite na svojeuser posted image .


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 8:19:54   
Janey
Februarka veliko zelja, veliko gibanja in veeeelikooo tekočine (če donat ne pomaga ga ni treba pit, pij samo vodo ali kaki nesladkan čaj).
Kosilo niti ni slaba ideja, samo veš kak smo me...mogoče decembra ali januarja ko nas bo že več doma. Ker tiste ki še delamo bi lahko samo na večerjo prišle, če se pa v lj zmenimo pa sploh. Večina nas rabi kar nekaj časa do ljubljane. Ampak večerja je tudi vreduuser posted image  kaka mehiška, da bi lahko ti pol šla na wcuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 8:41:02   
katka37
Dolenjka, zdrži do srede, pa bo spet luštno!

Bamby, škoda, da nisem prej vedela za pajacka, sem ravno včeraj bila tam in bi ti ga lahko vzela pa poslala.

Februarka, sem ugotovila da mi je poleg vsega tega pomagalo pri prebavi pitje treh magnesolov na dan, nisem imela v bolnici nobenih težav.

Meti, včeraj sem si probala kar nekaj puloverčkov, da bi jih imela čez pajkice, pa se mi zdi, da sem v vseh bila tako čudna. Daj kako svojo fotko gor, pliz.

Janey, veš da bomo čarale, ti samo imej v glavi naše uroke.user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 8:43:50   
misar
Dobro jutro...Tako kot pravi Janey...gibanje, pitje, gibanje pitje.Meni že 5 let nuca jutranja galona kave...vedno zagotovljeno delovanje. nato pojem skodelico ovsenih kosmičev z jogurtom....popoldan pa obvezno gibanje in ogromno vode. tris, ki vedno deluje.moj dragi pravi, da on bi ob teh kombinacijah preživel cel dan na wc-ju in zaključil na urgenci z raztrganim črevesjem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jauser posted image  pač mamo bolj leno prebavo

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 8:48:35   
Februarka08
Kompot se že kuha, sama sem pa ravno pri jogurtu z lanenim semenom... Fujjj. Saj veliko pijem, ok kave res ne spijem zjutraj, jo bom pa zdele... Gibala bi se pa tud ful rada, pa se ne smem. Cel dan sem gor, G mi je svetovala samo kakšen sprehod pa še to zvečer, da me noben ne bi viduuser posted image user posted image . Upam da bo kaj bolje, jutri imam G, bomo vidl kaj bo rekla... Hvala vsem!

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 8:59:26   
Suzi*
Dan!

No, jaz sem bolj na slabem z zdravjem...grlo boli, smrkam, kašljam.....pijem pridno čajčke z medom, uporabljam olje 31, pa občasno malo našpricam v grlo.....upam, da bo. Tudi mali je nekaj prehlajen.

Zunaj je pa mraz za znoret. user posted image  

Meti mene tud zanima fotkica tebe v pajkicah in puloverju in škornjih...plissss. user posted image

Pina, jutro!!! Kako kaj spet v službi????

Janey, učit, učit, učit....malo bomo pa še me začarale. user posted image

Jaz sem pa en dan med prazniki spila dopoldne ledeno kavo, se mi je tako zaluštala user posted image , pa mi je blo cel dan slaboooo....blek. pa ful se mi je po vsaki hrani spahovalo. user posted image user posted image  

Ej, punce, jaz sem včeraj pekla pravo belokranjsko pogačo....njamsi je. user posted image  Za kosilo smo pa včeraj jedli dalmatinske dobrote....je ena dalmatinka skuhala in nam dala domače njoke pa njihovo pašticado (goveji špikani zrezki v eni omaki).....uh, hudoooo je blo dobro. Glih tolk, da sem dihala, tolk sem se nažrla. user posted image user posted image user posted image

Kaj boste pa danes kuhale in jedle??



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 9:00:31   
Janey
Februarka to je pa res škoda, da se ne moreš gibat. Ker meni to najbolj pomaga. Po vsakem gibanju grem na wc. Ampak hvala bogu moram rečt, da mam prebavo zdaj zadnje mesece bolj urejeno, kot sem jo kdajkoli mela, je pa res da temu primerno tudi jem, medtem ko prej sem jedla 1x do 2x na dan, pa še to na hitro sem nekaj zmentala vase. No kavnokar malicam (štručko s sirom  in navadni jogurt)..potem pa imam suhe hruške in to domače. Me je sodelavka razveseliala z njimi danes. Kak so zlati vsi...tako lepo skrbijo za meneuser posted image
Katka uroki so že v glavi, zakoni pa še neuser posted image  Bo treba še dost sedet, preden celo družinsko pravo naštudiram. Je pa koristno.user posted image

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 9:07:52   
Janey
Ja res kaj boste kuhale...jaz rabim idejouser posted image  nekaj na hitro, ker se mi ne ljubi stat za štedilnikomuser posted image

Suzi bom gulila knjige verjemi. Zdaj bi res rada spravla vsaj to kaj lahko pod strho dokler bom zmogla do ljubljane prituser posted image  

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 9:27:31   
MetiLu
Jutro!

No pa dejmo prec ene par strani naklofat user posted image
Katka in Suzi, dobite slikce, bom probala dones popoldan tud malo cotkic od tamalga poslikat, pa tisto torbo, ki sem jo nabavila, pa bom še mal modne revije nardila user posted image user posted image user posted image  Pa še moj lubek bo popoldan doma, da mi bo dal fotke na računalnik (ja - še vedno ne znam user posted image )

Dones zjutraj sem se tko čudno počutila, me je kar nekaj špikalo v trebuščku user posted image , pa s čist trdim trebuhom sem se zbudila. Pol me je še zgaga začela pečt, tako da se dan ni začev ravno najboljše. Delovne vneme ni, pa tolk mam enih stvari še za poštimat user posted image user posted image

Janey, ti se moraš učit za izpit, jest se pa spet že en mesec k diplomi spravljam, pa kar nič in nič in nič ... user posted image  LENOBA LENA!!! Sem si rekla, da imam še 2 meseca časa, da jo do konca spišem user posted image  A mislite da mi bo ratal?

Glede dopusta moram pa tudi jaz preverit, kako mi pripada, glede na to da sem na frišno redno zaposlena. Naslednji teden imam pregled, a bom že zdej dobila papirje za CSD? Kako gre kej s to papirologijo?

Grem na en jogurt, potem imam na zalogi še nekaj klementinc pa avokado, za malco in kaj bomo popoldan kuhali pa še ne vem.
No dejte mal čvekat user posted image


_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 9:27:32   
anandrej
PDP, nick, starost, katera vaša nosečnost je to, krvna skupina, datum pregleda

Seznam februarskih srečk :

01. user posted image mala_pikica,?let, 2.user posted image (?) pregled: 13.11.
01. zoya24, 28let, 2.user posted image (B+) pregled: 09.11.
01. maja80, 27 let, ?.user posted image (AB-) pregled: ?
02. user posted image ella79, 28let, 1.user posted image (A-) pregled: 13.11.
02. 
user posted image Lanchy, 27let, 1.user posted image (A+) pregled: 06.11.
02. bleščica, 29let, 2.user posted image (?) pregled: ?
02. user posted image neja.mat, 23 let, 1.
user posted image (A+) pregled: ?
03. pajkica, ?let, ?user posted image (?) pregled:?
03. teja28, ?let, ?user posted image (?) pregled:?
03. user posted image user posted image speli, 31 let, 2.user posted image (?) pregled:?
03. user posted image
nizy, 28 let, 3. user posted image (A-) pregled: 22.11.
03. user posted image Vrtnica76, 31 let, 2.user posted image (0) pregled: 26.11.
03. p@tricij@, 28 let, 3.user posted image (0+) pregled: 06.11.
04. brina2006, 30 let, 1.user posted image (0+) pregled: 16.11.
04. user posted image Janey, 22+1 let, 1.user posted image (0) pregled: 20.11.
04. Bajsa, 25 let, 1.user posted image (0) pregled: 14.11.
05. itata, 29 let, 1.user posted image (A+), pregled: ?
05.
user posted image srečka nosečka, 30 let, 1. user posted image (A+) pregled: 29.10.
05. user posted image
Mbee, 24 let, 1.user posted image (0) pregled: ?
05. user posted image polonca78, 29 let, 1.user posted image (A-) pregled: 06.11.
05.
nejč008, ? let, 1.user posted image (?) pregled: ?
06. ARIANNA L.05, ?let, 2.user posted image (?) pregled:?
07. Shana banana, 23 let, 1.user posted image (0+) pregled: ?
07.
user posted image Neni13, ? let, ?.user posted image (?) pregled: ?
08. pegica 1, ?let, ?user posted image (?) pregled: ?
09. cebela, ?let, 2.user posted image (?) pregled:?
09. user posted image misar, 25 let, 1.user posted image (B+) pregled: 14.11.
09. user posted image anandrej, 34 let, 1.user posted image (B+) pregled: 20.11.
09. user posted image Marusah, 24 let, 1.user posted image (B+) pregled: 19.11.

09. Sandra*, ?let, 2.user posted image (?) pregled: 07.11.
11.
user posted image katka37, 37 let, 4. user posted image (A+) pregled: 19.11.
12. mateja j., 29 let, 1.user posted image (?) pregled:?
13.
livia, 31 let, 2. user posted image (?) pregled:?
13.
user posted image lillchy123, 29 let,1. user posted image (0+) pregled: 3D 21.11.
14. ŽogiMarogi, ?let, 1.user posted image (B+) pregled: 29.11.
14. user posted image mary_lou, 23let, 1.user posted image (0+) pregled: ?
14. user posted image bamby, 36 let, 2.user posted image (0+) pregled: 13.11.
14.
tani22, ? let, ?.user posted image (?) pregled: ?
15. user posted image Meti7707, 25 let, 1.user posted image (AB+) pregled: 15.11., 18.12.
15. anariya, 24.et, 1.user posted image (?) pregled: ?
16.
mlavla, 23 let, 1.user posted image (B+) pregled: 09.11.
16.
user posted image listek1, ?let, 1. user posted image (A+) pregled: 15.11.
16.
larisa, 29let, 1. user posted image (A+) pregled: 08.11.
17. marjanaR, ?let, 2.user posted image (?) pregled:?
17. gerilum, 23 let, 1.user posted image (?) pregled: M 12.11.
18. Mateja81, 25let, 1.user posted image (0+) pregled: ?
18.
user posted image Lara76, 30let, 1. user posted image (B-) pregled: 08.11.
19. Minky, 28let, 2.user posted image (?) pregled:?
22. melanija, 28let, 3.user posted image (A-) pregled:?
22. Merči, ?let, ?user posted image (?) pregled: ?
22. user posted image  user posted image Suzi*, 31 let, 2.user posted image (?) pregled: 09.11.
22. user posted image pina-1, 29 let, 2. user posted image (0+) pregled: 09.11, 3D 28.11
22. dolenjka, 30 let, 1. user posted image (0+) pregled: 15.11.
22. Februarka08, 23 let, 1. user posted image , (A+) pregled: 07.11.
22.
user posted image oton, 31 let, 2. user posted image (A+) pregled: 08.11
23. BEJBI T. ?let, 2.user posted image (?) pregled: ?
25. Kuba, 30 let, 1.user posted image (?) pregled:?
26. nuka, 32 let, 3.user posted image (AB+) pregled: 14.11.
26. amaya, 29 let, 1.user posted image (B+) pregled: ?
26. matejjana, 29 let, 1.user posted image (A+) pregled: ?
26. tamala_82, 24 let, 1. user posted image (0+) pregled: ?
27. user posted image torcica, 30 let, 2.user posted image (A-) pregled: 07.11.
27.
mojani, 28 let, 1.user posted image (0+) pregled: ?
29.
BarbikaB, ?let, 2.user posted image (B+) pregled: ?
? bobika81, ?let, ?user posted image (?) pregled: ?
? PHLMKC, ?let, 1.user posted image (?) pregled: ?
? Lejči, 31 let, 2.user posted image (?) pregled: ?

67
user posted image , pričakujemo 14 deklic in 13 fantkov, 41 pa se jih še ni odločilo.
Dobrodošla nejč008. user posted image
(izgleda, da se z inflacijo množijo tudi nosečnice user posted image )

SEZNAM IZKUŠENE MAMICE (hvala pina-1)

SEZNAM IZ ŠOLE ZA STARŠE
(hvala ella79)
RAZPRAVA NAŠIH MAMIC O SEZNAMIH (hvala Janey in sodelujoče v razpravi - preberite si komentarje pod seznamom)

PODATKI O VELIKOSTI PLODA (hvala srečka_nosečka

ZA DOBRO PREBAVO
user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 9:29:11   
anandrej
Seznam glede na datum pregleda:

06.11. p@tricij@
06.11. polonca78
06.11. Lanchy

07.11. torcica
07.11. Februarka08
07.11. Sandra*
08.11. larisa
08.11. lara76
08.11. oton
09.11. zoya24
09.11. mlavla
09.11. Suzi*
09.11. pina-1
12.11. gerilum (M)
13.11. bamby
13.11. mala_pikica
13.11. ella79
14.11. misar
14.11. nuka
14.11. Bajsa
15.11. Meti7707
15.11. listek1
15.11. dolenjka
16.11. brina2006
19.11. Marusah
19.11. katka37
20.11. Janey
20.11. anandrej
21.11. lillchy123 (3D)
22.11. nizy
26.11. vrtnica76
28.11. pina-1 (3D)
29.11. ŽogiMarogi
18.12. Meti7707

(odgovor članu anandrej)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 9:31:19   
Janey
Meti seveda ti bo uspelo. Ne samo, da mislimo ampak vemo!!
Anandrej hvala, da tako lepo skrbiš za nasuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anandrej)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 9:32:53   
vrtnica76
Pozdravljene souser posted image !
Jest sem danes že mal bolš, ampak počutje je pa bol zanič.Se bom mogla več vitaminčkov napokat al pa že mal železa primanjkujeuser posted image .Bo treba kakšno štango mal poglodatuser posted image .Učeri ste ble pa ful pridne čveke-pa kr zaklenil so nasuser posted image .No ja, ampak še dobr, da smo mele teren že pripravljenuser posted image !Danes bom pa kuhala segedin in zraven krompir.


_____________________________

Bistvo sreče v življenju je v tem, da imamo kaj delati, ljubiti in upati.

16.1.2008 se je rodil korenjak Janez.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 9:35:50   
ella79
Sam ne mi od segadina... user posted image user posted image
Pri nas je pa včeraj in ponoči bebica tok brcala, da sem že mislila da bo vn pribrcala user posted image zdej se je mal umirila
Kaj bomo danes kuhali? Če bo velik govora od segadina, bom pa res že mogla kislo zelje skuhat. user posted image

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 9:36:48   
pina-1
HALLOOOOOOO... VE STE NORE!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem zdej eno urp brala da sem prebrala vse kar ste naklofale.

No evo pino na rapport...
vidim da nam nove nosečke kapljajo. Dobrodošle...

Pa so nas zakleniliuser posted image . Nič hudega me bomo akr nadaljevale.... In mislim da nam februarke 3. del ne uideuser posted image user posted image user posted image

Samo še anandrej mora seznamček prenest in smo na konjuuser posted image user posted image

Skratka prazniki so minili. Vzdušje je blo tako tako... No v nedeljo je naša domača nevihta dosegla vrhunec. In moj lubi je končno sprevidel da je dosegel vrh in da sedaj stvari že lezejo ven. Pa se je gospod malo skuliral in se je vse skupi pomorilo..no ja z JOTO seveda...Mater je pasala..Pa trebuh me je med tem bolel sam sem ga kar ignoriralauser posted image user posted image user posted image user posted image

Včeraj se mi je pa kolcalo ker ste me tolko opravljale.. Sem se pa tudi jaz na vas spomnila, ko sem v Leclerku šla mimo barčka v katerem ste čvekaleuser posted image .
Šoping v Ljubljani je uspel. Kupila sem en fullll lep pajacek za našega novega člana. V leclercu za 20€ pa ma ušeska in na nogicah tudi ... Full lep... Pa sem še nogavičke in žabice kupila...
V H&M pa sem oblekla mojo frčofelo tavečjo. Za mulčke me pa ni nič pritegnilo, ker je vse roza lai plavo.. Sem samo ene coparke kupila in nogavičke. Sebi sem pa končno dobila plašč, ki sem ga zapela čez trebuh pa še malo lufta mauser posted image user posted image user posted image . Moj mož je reku da se mi v njem sploh ne pozna da sem nosečauser posted image user posted image
No tako, da vse ki ste videle en ogromen trebuh zabasan z vrečkami..JA TO SEM BLA JAZuser posted image user posted image user posted image
Samo sedaj bo ta mesec tako trda predla, ker sem tolko zapravla, da je konec s trgovinamiuser posted image user posted image user posted image ( pa plača še sploh ni prišlauser posted image user posted image user posted image ).



_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 9:39:09   
ŽogiMarogi
Ola čveke!

Po enem tednu se spet oglašam, vidim da smo že na drugem delu.  Joj ta teden je tako hitro švignil, da vas nisem utegnila nič prebrati. Na hitro sem zdaj preletela, menda sta dve novi - dobrodošli.

Pregled sem dala prejšni teden skozi, me je samo pregledala in srček sva poslušali. Pa cel kup železovega sirupa sem dobila - bljek, je pa dober za zaprtje - zdaj grem vsaki dan na WC. To noč sem celo zaradi tega mogla iz postelje.  user posted image  Sicer sem pa tako slaaaabo spala, da imam zdaj očke ko kitajci, sem šele proti jutru fajn zaspala, pol pa nisem mogla vstat. user posted image

Naslednji pregled imam 26.11.2007, pred tem pa moram še kri za Rh negativnost dat in pa šponto dobit.  Takrat tudi dobim vse potrebne papirje. Juhhejjj, še cca 35 dni.

Včeraj je foter praznoval rojstni dan, pa sem se tako napokala hrane, prav za počit. Je bil pa tatarski in ga nisem mogla papcat, pa tako dober mi je. user posted image   Ma sem raje na našega user posted image  pomislila.

Joj zdej pa čutim take brcike, da me bo s stola vrglo! user posted image  

Zdej pa pičim na eno  user posted image  , da pridem k sebi, kasneje me pa čakata še jogurt in jabolko.


(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 9:42:04   
Janey
oo pina...smo te kar pogrešali.
Me veseli, da se doma postavljate iz naliva pod dež...še malo pa bo sijal sonček.
Super nakup ste napraviliuser posted image user posted image user posted image  a ni fino?

Joj..kak s ene morem spravit delatuser posted image user posted image user posted image  sem jezna na sebe, pa nič ne morem, kar naprej čepim na net internetu in čakam, da lahko na RR kaj napišem in pokomentiram. Pa se mi je zjutraj zdelo, da danes pa bo delovna vnema, pa je kar nekam odfrčala. Pomoje sem jo pojedla z jogutrom vreduser posted image

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 9:44:26   
vrtnica76
Meti, papirje (potrdilo o predvidenem datumu poroda)za na CZS sem jest že dobila in sicer v 3 izvodih (eden je za CZS, eden za v službo in eden za os.zdravnika).Zadnjič sem že nesla na CZS, pa mi je rekla,da sem prišla prezgodaj(oddati je potrebno 60dni pred PDP), ampak mi je kljub temu dala obrazce za izpolnit-nekej bom nesla še v službo, da mi vpišejo not plačo, ostalo pa sama izpolnim(os.podatki in podobno).Rekla mi je, da naj se oglasim v začetku decembra-porodniški dopust bom nastopila 6.1.2008.

_____________________________

Bistvo sreče v življenju je v tem, da imamo kaj delati, ljubiti in upati.

16.1.2008 se je rodil korenjak Janez.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 9:52:41   
oton
dobro jutro čvekice
še jaz vas ne dohajam,ki sem na bolniškiuser posted image user posted image user posted image
vidim da mate kar težave s prehladi-meni zaenkrat še nič ne nagaja,tudi spim zelo dobro,le da se ob 7.00 že zbudim in vam ne povem kdaj zvečer zaspim,ker mi je nerodnouser posted image user posted image user posted image

suzi* ja dalmatinska pašticada in njoki so taka božanska kombinacija za umret...imamo družinske prijatelje iz Hvara in že vedo kaj mora bit na meniju ko prihajamo na obiskuser posted image ...
pri nas bodo danes za kosilo mesni polpeti,sladko zelje v omakci in pire krompir...

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 9:55:30   
vrtnica76
Sm mogla še mal nazaj pokukat in sem opazla novouser posted image .Dobrodošlauser posted image med nami, pa celo sokrajankauser posted image .Sm pozabla omenit, da sva  učeri začela s šolo za starše.Kljubtemu, da smo to že enkrat slišal, je kr fajn obnovit svari, ker je že kr dolg od tega pa marsikaj pozabiš.Mogoče so  pa tut že kej nouga pogruntaluser posted image

_____________________________

Bistvo sreče v življenju je v tem, da imamo kaj delati, ljubiti in upati.

16.1.2008 se je rodil korenjak Janez.

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 10:03:49   
pina-1
janey tudi jaz sem še vedno na RR. mam pa tolko dela..samo kaj ko volje niuser posted image user posted image user posted image ... pa saj bom že počasi kaj napackala na papir....

oton polpetki bi morali biti tudi pri nas danes za kosilo, pa so magično izginili včeraj ob 20-ih. Ni kaj je bla lajkota velikauser posted image user posted image user posted image . Tako bomo mi danes jedli kar patš on mleto mesouser posted image user posted image

Včeraj sem pa nardila kremšnite za v službo. Smo jih zjutraj probali in so ble res bpžanske..ŠE nisem tako dobrih nardilauser posted image user posted image

suzika moja, pa ja te ne nos in grlo zopet mantrata??? Pri nas se stanje umirja, čeprav je Mia še vedno akr konkretno kašlja... žajbel mleko in cuker so za grlo idelana kombinacija. Mene je hitro nehalo bolet po temu.

Aja sem vam pozabla povedat, da sem bla jaz včeri po celem dnevu laufanja po trgovinah tako utrujena. Noge so me tako bolele, še celo noč in vse me je dol pritiskalo. Ne moreš verjet....user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu oton)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?