|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 7:15:58   
Februarka08
P.S: Pozdravček novi članici Ms. Anniuser posted image user posted image !

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 7:26:18   
Janey
Dobro jutro.
Obe novi user posted image dobrodošli med nami. Nikoli vama nebo dolgčas tuuser posted image user posted image  
Jaz sem pa danes tako user posted image . Sma se včeraj z lubijem kr nekaj skregala in pol sem sama v solzah zaspala in pol ko je prišel k meni sem delala da ajam(user posted image ne vem zakaj, pa nisem bla jezna na njega al pa kaj) in pol me je celo noč objemal, ampak jaz še kr ne morem preko tega(pa sploh NIČ ni blouser posted image user posted image -hormoni??) In zjutraj sma spregovorila 3 besede. Zdaj bi pa se jaz pogovarjala in cartala...ko se več ne moremuser posted image ...aaaaaaa....pa nisem taka packa drugače. Mogoče so pa res hormoni. Grem na kavo...pol pa čakam da pridete in začnete čvekat, da me malo v smeh spravite.


(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 8:07:17   
Suzi*
Nove, dobrodošle. Zdaj pa le velik čvekajte!!!

Janey, tud pri nama je blo včerej mal kratkega stika...nič posebnega, edin fuuul pozno je prišel domov, pa ni se mi prej oglasil, ko sem ga klicala, pa ko je prišel se ni hotel nič pogovarjat, jaz pa tud ne. In se ne mislim menit z njim, dokler mi sam ne pove, kje hudiča je bil cel čas! user posted image user posted image user posted image  Tud zbudit ga zjutraj nisem hotla. Si je čist sam kriv, če gre prepozno spat. user posted image  

Zdravje še vedno nič boljše...sicer pa itak traja kakšen teden verjetno, da se malo izboljša.

Hja jota? Kaj je že to'? user posted image  Poznam zadnji dober teden samo tako, za jest.

Jaz imam pa danes s sabo za malico makarončke v solati (s tuno in kislimi kumaricami in malo kisle smetane). user posted image user posted image  Njam, bo dobro. Za kosilo pa spet pojma nimam kaj naj kuham, če sploh kaj bom, ker samo zame se ne splača nekej velik kuhat.....ne vem sploh kdaj moj danes pride, jutri in v petek ga pa itak spet cele dneve ni. user posted image

No, tako, tud jaz nekej jamram danes.....a je kakšna dobre volje da nam mal polepša dan???


_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 8:17:26   
Janey
Jojuser posted image user posted image user posted image user posted image  ti moškiuser posted image

Mu napišem sms, pa nič...kak me to razkuri..pa ko tak ve, da mam v rokah telefon in čakamuser posted image . Mogoče bi mu morala enkrat pokazat, da ne čakam na to, potem bi bilo pa malo drugače. Mah...ko pa vem, da je tak super in zlat.

Jaz tut ne vem kaj bi danes kuhala. Najbrž kak par hrenovk in malo kruheca


(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 8:27:49   
srečka nosečka
dobro jutrooooo

dobrodošlica vsem novim user posted image

Pina - hvala, hvala, hvala user posted image

Dolenjka, Ms. Anna, Katka in ostale - tudi jaz opažam, da sem vedno bolj okorna, očitno so me začeli dajati tudi krči (bo potrebno iti po magnesol), hormoni tudi delajo 100 na uro.
Sem danes zjutraj nadrla eno fino starejšo gospo, ki me vsako jutro spravi ob živce, ko se tako preriva na avtobusu. Mater rada bi kar skozi mene šla. Danes pa nisem mogla biti več tiho. Saj sem ji samo na "fin" način rekla naj se malo umiri. user posted image

Tako slabo voljo stran za danes. Saj v vaši družbi le-te tudi nisem navajena. user posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 8:36:17   
p@tricij@
mi pa imamo že sonček, tako da sem res boljše volje ustala. user posted image

včeraj smo z otrokoma pisali Miklavžu, ki je listek že odnesel. in kaj si zaželita? lego vlak, ki pride cca. 80 € pa še nekaj tirnic zraven in je hitro čez 100 €. sem pa gledala nekaj na e bayu in so nekaj ceneje pa me zanima, če katera kaj kupuje preko tega? ali bi mi lahko malo razložila preko ZS? user posted image

aja, pa pohvalit se moram, da sem se v 5 tednih zredila samo za 1 kg, skupno 6 kg. no sam imam pa še 3 mesece do konca in zdej bo šlo kar hitro goruser posted image .

imejte se lepo

papa

_____________________________

Urh, Anastazija, Žan - moji trije sončki

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 8:37:08   
pina-1
dobro jutro čvekice in čvekač...

najprej dobrodošle nove čveke.. Nobena ni outsider vse ste dobrodošle, le čvekat morate pa bo vse super.

Suzi, janey a se je sindrom sitnih in zateženih možev iz primorske preselil k vam... Ne sekirajta se preveč... očitno jih jesenska puberteta daje, ker čisto vsaka ima težave z možem.... Spomnite se mene, ki je nevihta trajala celih 14dni. No ampak sedaj se sonček kaže...
In prosim PREBERITA SI MOJ PODPIS...

Se pa verjetno bliža obdobje jamranja in stokanja, ker smo okorne in nas vse boli. Mene je včeraj noga tako zagrabila, da sem komaj hodila zvečer, pa ne vem ali mi detece kam pritiska ali ne..

Ve vse govorite o hudih brcikah, naše detece je pa leno. Sicer je danes zjutraj melo malo rok´n rola po bušiju drugače pa samo malo pomiga da vem da je tu... Če bo tako mirno in pridno tudi ko bo na svetu svaka čast... Sicer je bila pa mia isto mirna v trebuhu...

Je moja hči mela danes zjutraj napad cartanja..se bi tako crtala pri mamici.... Sem bla v sedmih nebesih.



_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 8:40:29   
itata
jutrooooo,

sem imela v ponedeljek pregled in mi je rekla G, da se preveč "redim". fora pa je k se sploh zredila nisem - tud zgledam čist isto in vse obleke so mi isto prav, sam trebuh se mi je povečal - sam teža se mi je pa res povečala za 4 kg v zadnjem mesecu - prej pa dejansko za 3 kg v 5 mesecih... skratka cela depresija... res, da sem vse skupi dobila 7 kg, ampak to ni nič tazga, ona gleda pa sam to kolk na hitr sem kile dobila od zadnjega pregleda... kr neki. sam mam pa trebuh že kar zdej. se bom slikala kmal spetuser posted image

za vikend sem se tud že premislila in ne greva z avionom nikamor. me je preveč strah. pa tud, če gre kej narobe, ne bi bla rada tko daleč... pa sploh nimam potrdila o zdravnika, ki ga zahtevajo, ker sem danes že začela 28. teden. 

no tko. včeri me ni bilo, ker sem imela izobraževanje. zanimivo je bilo pa sam 4 ure je trajaluser posted image

janey a si ti tud pravnica?

spila sem pa eno kavo zdele pa mi je kar mal slabo... pa ne vem zakaj, ker mi drugač precej paše kavo pit.
pa pa

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 8:42:04   
torcica
Evo mene iz pregleda. Vse je v redu, HG na spodnji meji, 120, zato mi je poleg tablet Elevit predpisala še Retafer (100mg). Dobila sem tudi napotnico za test glukoze in coombsov test. Potem pa tudi jaz dobim injekcijo (sem Rh-).

Za evidenco: teža ostaja ista (še vedno samo +2,5 kg user posted image , verjetno zaradi stresa), naslednji pregled: 28.11.

Lep pozdravček vsem skupaj

(odgovor članu p@tricij@)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 8:43:26   
srečka nosečka
Pina- tudi naša bebica je bolj mirne narave. Pobrca toliko, da vem, da je tukaj. Morda kdaj ob večerih, ko se umirim bolj poskakuje. Ko pa povem user posted image , da naša pleše, da roko na bušija se ta lumpa hitro umira. Upam, da bo imel tudi kasneje tako magične prijeme.

A mislite, da živahnost otroka v bušijo kaže na njegovo živahnost po rojstvu?

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 8:53:33   
katka37
Dobro jutro, ubožice moje!

Ja pa kaj imate danes za en bedast dan? Moške na pašo, pojdite ve nekam h kolegicam za dalj časa, pokofetkajte in uživajte do  čim bolj poznih ur, pa bodo drugič razmislili, da vas-nas skrbi in da se vsaj naj javijo.


Se bodo kar malo user posted image  .   Pa ne gre za maščevanje našim dragim, očitno pač samo na zgledih skužijo ene stvari, ti naši tavečji otročiči.user posted image   Je pa verjetno res, da tudi naši hormoni malo divjajo oziroma so  malo bolj čudni kot običajno.

Ena lepa misel, ki sem jo pred kratkim prebrala:

Lahko je reči, da ljubimo. Težko je to pokazati vsak dan.user posted image
 
Poskusite misliti na lepe stvari in naj vam današnji dan čimprej mine. prehladi pa šcccc, naj izginejo.
 

 
 

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 8:54:15   
pina-1
srečka tudi pri nas je tako..no sem pa tam mu uspe začutut kakšen kolpo ampak ne preveč..
Če sodim po Mii, ki je bla tudi lena za brcat, potem bo tudi to drugo mirno. Ona kot dojenček je bla full pridna. Je pa zato zdej živi poperček.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 8:54:36   
MetiLu
Jutro nove in stare souser posted image

Včeraj mi je pa uspelo  izvest pravo modno revijo, tako, da lahko med albumčki pogledate nekaj cotk za našega Janeza, tiste, ki bi pa rade videle še moje kombinacije pajkic in puloverja - geslo je Lukec user posted image

Jambranje je pri meni na spisku že skoraj vsak dan, pa se samo sprašujem kako se bomo počutile zadnji mesec, jest se pomojem tud vstat več ne bom mogla. Mene je zvečer preganjala diploma in sploh nisem mogla zaspat, skoz sem neki premišljevala user posted image
Kile, jest sem tudi že na +7, od zadnjega pregleda +2, pa samo gor bo še šlo. Upam, da se bo pri ene +13 ustavilo user posted image
Danes imam sabo segedin, ker sem ga včeraj skuhala pomojem za cel teden user posted image user posted image , zdele pa čajček in medenjaki obliti s čokolado, mmmmmmmmmmmm, sej ni čudn, da rit raste user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 8:55:37   
ŽogiMarogi
Jutrčko!

Danes pa je en lepi sonček, mrzlo pa tudi.  Danes sem malo bolje spala, včeraj sem bila pa tako slaba, se mi je zdelo kot da mi srček bije 100/h, pa pritisk v glavi sem čutila, pa še kar me te oči pečejo.  Pa še nič se mi ne da, sem prav brez volje. user posted image

dobrodošla nova članica.

Naša bebica tudi zadnje čase bolj malo brca, pa sem včeri poslušala srček in sem ga našla čisto spodaj, zlo nizko. user posted image  Mogoče se je že obrnilo z glavico dol, sam se mi je zdelo kar preveč nizko!?

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 9:03:12   
polonca78
uf, opažam da vreme resnično vpliva na naše počutje! user posted image vsako kaj matra! jaz npr. sem danes zjutraj jokala. revček dragi ni mogel it v službo in me pustit vso objokano. kar ulilo se mi je, ker se mi zdi vse tako črno. pa bi kdo rekel, da se sekiram za dokaj nepomembne stvari kot je faks, samo sita sem ga, ker mi že 10 let visi nad glavo in me spravlja v obup. nekako nisem oseba, ki bi bila zmožna tega, da bi si stvari vzela na easy in se ne sekirala, ampak pustim, da me čisto vrže s tira. potem pa še hormoni naredijo svoje in smo tam. user posted image no ja, bo že sonček posijal!
opažam tudi, da smo že v tretjem tromesečju ali pa se hitro bližamo in se počutje malo slabša! kolk bomo šele sedaj čvekale, ko bo vsaka imela kaj za potarnat! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 9:05:00   
srečka nosečka
meti - uuuu la la, kakšne lepe oblekce, pa tvoje kombinacije, pa stanovanje .... user posted image

Kako smo danes lahko nosečke privlačne pa naj še reče kdo kaj. user posted image

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 9:05:07   
pina-1
meti torba je kulll... a si probala noter nabasat stvari? kolko noter stane?? če je kar prostorna bi jaz tudi tako mela? pa točno take barveuser posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 9:08:11   
ŽogiMarogi
uauuu Meti res lepe oblekice in nasploh vse.  user posted image   Tud jaz se sprašujem koliko gre v tisto torbo, sej si podobno ogledovala, samo se mi je zdela tako ozka, je treba res najprej en test naredit, kolko gre količinsko noter.

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 9:09:30   
katka37
Žogi Marogi, naš je že kar mesec dni obrnjen z glavo dol.

Meti, super kombinacije, hvala, si nam res ustregla. Zdaj pa res moram pod nujno po škornje. Pa cotike za bebija so tudi krasne.

Polonca, vztrajaj, tudi jaz sem s faksom vlekla kar 11 let, sem že mislila vse pustiti, potem pa sem našla moč v svojih dveh sončkih in uspela. V diplomi pa je zahvala tudi njima, ker sta znala potrpeti, ko nisem imela časa za njiju. Zdaj pa jima rade volje nadoknadim in se veliko cartamo. Pa šele ko sem šla na podelitev diplome, onadva pa z mano, prav lepo je bilo.

(odgovor članu ŽogiMarogi)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 9:13:20   
Janey
Meti kak si luškana...nosečke so res lepe. Pa take dobre cotikeuser posted image user posted image
Itata nisem pravnica, samo socialna delavkauser posted image user posted image user posted image  kar je pa po izpitih tak skoraj istouser posted image

Katka hvala za lepe besede..prav pašejouser posted image
No zdaj je poklical iz enega drugega telefona, da je telefon doma pozabu in da če sem ga kaj klicala. Sem mu samo povedala da sem mu sms napisala. Pa je hoto vedet kaj sem mu napisala. Bo si že doma prebral. Nisem huda nanj, ampak na sebe.

Zdaj grem pa pomalicat.

(odgovor članu ŽogiMarogi)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 9:14:23   
katka37
Meti, šele zdaj sem pogledala še fotke stanovanja, to je finta z galerijo, nasploh super.user posted image

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 9:19:34   
Janey
Meti otroške cotike so pa take kot da bi jih pri meni slikala. Vsaj pol imama enakouser posted image . Ta h&m je fin, če majo take lepe cotike.

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 9:24:35   
vrtnica76
Dobrodošla nova user posted image !
Meti res, pravo modno revijo si nam pripravilauser posted image .Ful cortiuser posted image !
Končno sem opravila v laboratoriju-je bla taka guuuužvaaa, da sem skor skupi zlezla še preden so mi vzeli kriuser posted image .
Sem pa tut jest neki slab spala in zjutri me je buši bolu, kot da mam muskelfiber-pomoje je to od trebušnega dihanja,ki ga treniramo v šoli za staršeuser posted image .
No, zdej se pa že tut pri nas sonček kaže!Superca!


_____________________________

Bistvo sreče v življenju je v tem, da imamo kaj delati, ljubiti in upati.

16.1.2008 se je rodil korenjak Janez.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 9:34:37   
vrtnica76
Meti, ampak keramiko po tleh imata pa podobno kot midvauser posted image .

_____________________________

Bistvo sreče v življenju je v tem, da imamo kaj delati, ljubiti in upati.

16.1.2008 se je rodil korenjak Janez.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 9:41:39   
polonca78
IZVIRNO SPOROČILO: katka37

Polonca, vztrajaj, tudi jaz sem s faksom vlekla kar 11 let, sem že mislila vse pustiti, potem pa sem našla moč v svojih dveh sončkih in uspela. V diplomi pa je zahvala tudi njima, ker sta znala potrpeti, ko nisem imela časa za njiju. Zdaj pa jima rade volje nadoknadim in se veliko cartamo. Pa šele ko sem šla na podelitev diplome, onadva pa z mano, prav lepo je bilo.


katka37, hvala! sej se trudim in očitno ne obupujem, samo včasih mi pa res prekipi. nekako mi manjka prave motivacije in je trenutno več ali manj agonija. je pa luštn slišat kako spodbudno besedo. sej dragi tudi pravi,da bo vse drugače, ko pride mali, ampak kot rečeno, na trenutke pa res ne vidim izhoda.

joj, sem sebična! se toliko ukvarjam sama sabo, da nisem sploh izrekla dobrodošlice novim februarčicam!user posted image user posted image user posted image

meti, prava manekenkica si!user posted image user posted image jst samo opazujem in občudujem ženske, ki so tako lepo oblečene. sama sem totalni antitalent za shoping in če stvar ne visi na obešalniku pred mojim nosom, je sploh ne opazim. vse ostalo rada kupujem, ampak obleke so mi pa totalni uboj. seveda sem potem tudi sama oblečena kot da sem brez domišljije, ampak popolna pa res ne morem bit. user posted image user posted image user posted image

Ina, nate pa tako veš, da vse mislimo in močno stiskamo pesti. še malo pa te bo nekdo namesto od zunaj notr, od znotraj ven špikal in boksal. pogumna si, le tako naprej!!

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?