|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 9:56:14   
bamby
Dobrodošlica novim nosečkam user posted image !

meti, krsne cotike za Janeza si izbrala. Sem pa opazila, da jih imaš predvsem dvodelne. Tista torba mi je tudi fajn. Po moje bo zadosti velika, za na dopust pa itak rabiš celo potovalko ali pa kufer user posted image . Bi si pa rada ogledala tudi fotke tvoje ga stanovanja, pa imaš zaklenjeno. Morda sem zgrešila že objavljeno geslo, drugače te pa prosim, če mi ga zaupaš user posted image .
katka, kombinezonček bi res imela le v teh barvah, ki sem jih omenila. Če ti ni odveč iti pogledat, potem te lepo prosim, da vzameš le enega od teh barv.

Vidim, da imate probleme, da vam user posted image  pritiskajo že v želodec in navzdol. Naši otročki postajajo čedalje večji. Maternica sega že krepko nad popek, kar je posledica raznih bolečin. Težo otroka pa tudi že močno čutimo, zato občutek, da nam vse navzdol pritiska. Pa še slabše bo, ker bodo še težji user posted image . Vendar se tolažimo s tem, da nam manjka do konca še cca. 3 mesece.

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 9:58:37   
bamby
pina, sem pozabila omeniti, da je imel zjutraj Tim tudi napad certanja user posted image . Mora bit nekaj v zraku, ali pa sta s tvojo Mio že preko naju in interneta povezana user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 10:03:25   
MetiLu
Cotk za tamlega je res največ iz H&M pa iz Tuša, tako da nič ne dvomim, da mamo iste user posted image
Me je včeraj moj samo postran pogledal in zmajal z glavo, k sem mela spet vse cunjce na pojstli, pa sem zlagala kombinacije. Pol sem ga prosila, če me poslika, pa me je vprašal, če mam druzga user posted image user posted image user posted image user posted image  Sploh ne dojema, kaj se mi vse zmenmo tle gor a ne? user posted image

V torbo sem pa komot dala 2 povšterčka domenzije  cca. 40x40x5 cm in se je lepo zaprla, s tem, da sta bila povštrčka mehka in sta se mal stislna. Ko sem jo primerjala s pravo previjalno torbo v Pikapolonici, je bila enako velika in prostorna, pa še cenejša za 20€. Zaenkrat sem ful navdušena, ker je malo bolj kompaktna, bo pa praksa pokazala, če sem se prov odločila user posted image  Barva je pa itak šponska. Imajo pa še eno takšno čist isto (oranžna), pa temno modro, jabolčno zeleno, mornarsko modro in pa črno - trgovina Elegance Domžale (štacuna s čevlji user posted image )

Polonca, jest tud včasih že čist obupam nad faksom, enostavno me tale diploma že prov žre. Še dobr, da sem vsaj vse izpite posravila. Tako, da čist razumem tvoje počutje. Ampak bomo zmagale, sej nismo zastonj gulile klopi na faksu, da bi zde vse skup pustile, ne??? user posted image user posted image user posted image

Katka, galerija nama kar odleže, samo še ni čisto končana. Slika pa je narejena s sredine stopnic, tako, da si lažje predstavljate kako zleda. Načeloma bova enkrat gor preselila najino posteljo, spalnica pa bo ostala mulčkom user posted image  če se ne bomo prej v kakšno večje stanovanje selili.

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 10:03:38   
itata
janey: sem mislila k si družinsko pravo omenjala...

kolk sem se včeri razburila - a je katera gledala Preverjeno? k dva soseda težita eni revi k ima avtističnega otroka... matr kako sta 2 upokojenca lahk tolk sitne, da ne štekata, da je njej že tko ful težko pa še, da ne more vplivat na obnašanje prizadetega otroka...

srečka nosečka: kolk si dala za voziček? sem neki na hitr uočila slikco...

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 10:04:33   
vrtnica76
Februarka, že držimo pestke za vaju, ti pa potem hitro na raportuser posted image !

_____________________________

Bistvo sreče v življenju je v tem, da imamo kaj delati, ljubiti in upati.

16.1.2008 se je rodil korenjak Janez.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 10:04:46   
Suzi*
user posted image  Meti, kako si fejst!!!! user posted image  Fuuul dobre kombinacije, pa oblekce, pa stanovanje. Že šibam po pajkice, pol pa k moji mami naročit, da mi en tak brezrokavnik dolgi seštrika. user posted image  Mi je glih danes rekla, da bo začela zimsko obdobje štrikanja, pa če kaj želim. user posted image

Naše dete pa pridno brca. je pa ful občutljivo na cuker. Včeraj je cel dan brcal kokr nor, ker sem res mal več sladkega jedla. Pina, probaj, če boš vašo bejbo s cukrom zbudila. user posted image



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 10:06:13   
itata
meti meni pa ne odpre slikic od pajkic... je na geslo - če mi ga zaupaš bi te tudi jaz si ogledalauser posted image

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 10:08:11   
MetiLu
Bamby, geslo je Lukec, večino cunjic imam res dvodelnih, zaenkrat samo dva pajacka na naramnice user posted image  sam ne mi rečt da je premalo, ker sem si obljubila,da ne kupim več nič, da bom počakala na darilca user posted image  
Torbo sem pa kupila z namenom, da se jo rabi vsak dan oz. če kam greš. Za potovanja pa itak ni dovolj, to je glih tolko, da  daš notri nekaj za preoblečt, par plenic, flaško, dudike, dekico in to je to. Kasneje mogoče še kakšne piškote (za mamico user posted image )

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 10:18:32   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: bamby

pina, sem pozabila omeniti, da je imel zjutraj Tim tudi napad certanja user posted image . Mora bit nekaj v zraku, ali pa sta s tvojo Mio že preko naju in interneta povezana user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  verjetno bo kaj na temu, ker ti najini otroci ( rojeni in nerojeni) nekam isto delajo, brcajo,.....user posted image user posted image

suzi a ti bi meni kar še cukra dala...pa veš da sem že zdej kot en balon..Pa v petek je tehtanje...me prov zanima če smo še vedno pod 80kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 10:24:35   
misar
dobro jutor souser posted image ...danes imamo pa prekrasen dan...jaz pa do teme v službiuser posted image user posted image  no ja saj bo kmalu vikenduser posted image user posted image ....danes bo v službi spet super malica...jota!!!! user posted image user posted image  ja če je doma rezervirana sam za vikende, vsaj v službi tu in tam tud med tednom pade user posted image user posted image

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 10:24:55   
vrtnica76
Meti, a praviš, da imajo take torbe tudi v Elegance v Domžala?Full me mika-mogoče bom šla pa pogledat.Kolk sem vesela, da se je moj dragi kr mal omehčal zarad nabave cunjicuser posted image .Učeri smo ineli v šoli temo umivanje novorojenčka, nega oblačenje itd, pa je rekla patronažna sestra, da so bolj primerni za napravlat bodiji, ki se ne oblačijo čez glavo(se zaveže na strani).In jest valda v user posted image , da tega pa nimam in bo treba v šoping.Pa je reku da ni problema-bomo pa kupl!Sem kr do stropa skakalauser posted image .Ampak zadnjič se res nisem mogla upret, da ne bi šla v Pikapolonico po ene tri kompletkeuser posted image in nogavičke.Sem kupla 56 številko, ker mi res manjka teh cotk.Ampak naslednji teden pa res, via šoping v h&m.Ja, bo dal pa še očka mal za cotkeuser posted image !

_____________________________

Bistvo sreče v življenju je v tem, da imamo kaj delati, ljubiti in upati.

16.1.2008 se je rodil korenjak Janez.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 10:31:06   
itata
meti sam si reeeees krasno uštimana... una kombinacija z belim puloverjem mi je super! pozimi tud jaz skoz škornje nosim, sam mi totalno ne paše kombinacija s pajkicami in puloverjem, ker se mi zdi, da karkol nardim sem v unem puloverju pol k vreča... pa sem podobne postave k ti... al je pa vse sam v glavi spet user posted image

no že dolgo niste o joti nič komentiraleuser posted image  kaj pol kuhate tolk, da nimate časa poročat al kako?? no pri nama se je zdej vse lepo umirilo - kar se naju tiče - da jo spet pridno kuhava vsak drug dan al pa 3x na teden (kakorkoli obrnem sva šele 2 leti skupaj in to zraven paše). sam zdi se mi, da se je nalezel moje nespečnosti... jaz res tko težko spim, da je za znoret. al se ne morem naštimat al mi je vroče al me lulat. skoz je neki...

pa nobenga recepta madonca... včeri sem še jaz celo nekaj spekla - je bil recept za zavitek s tremi siri v Nedelu!! sem se mal popravla moram priznat.

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 10:33:28   
anandrej
Seznam glede na datum pregleda:

07.11. torcica
07.11. Februarka08
07.11. Sandra*

08.11. larisa
08.11. lara76
08.11. oton
09.11. zoya24
09.11. mlavla
09.11. Suzi*
09.11. pina-1
12.11. gerilum (M)
13.11. bamby
13.11. mala_pikica
13.11. ella79
14.11. misar
14.11. nuka
14.11. Bajsa
15.11. Meti7707
15.11. listek1
15.11. dolenjka
16.11. brina2006
16.11. nejč008
19.11. Marusah
19.11. katka37
20.11. Janey
20.11. anandrej
20.11. polonca78
21.11. lillchy123 (3D)
22.11. nizy
26.11. vrtnica76
26.11. ŽogiMarogi
27.11. p@tricij@
27.11. srečka nosečka
28.11. pina-1 (3D)
28.11. torcica
29.11. ŽogiMarogi
10.12. itata
18.12. Meti7707


< Sporočilo je popravil anandrej -- 7.11.2007 10:42:23 >

(odgovor članu anandrej)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 10:33:42   
Suzi*
Pina, saj si se ful malo zredila do zdaj. Jaz pa upam, da kile še niso prišle do 70. user posted image  Moram se mal zvagat doma.

So me pa lihkar v službi pohvalili da ful dobr zgledam s tem mojim bauhijem. user posted image user posted image



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 10:33:53   
srečka nosečka
itata - voziček je bil v  BC  znižan iz 375 EUR na 300 EUR. Bo pa treba zraven še dokupit košarico. Še cca. 180 EUR.

Kaj boste pa danes kuhale? mene čaka segedin. user posted image user posted image user posted image

Obvezno pa še ena dobra malica v službi, smo zmenjeni ob 12,00 da odhitimo v eno dobro restavracijo. juhuhuuuu user posted image

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 10:35:33   
srečka nosečka
anandrej - še moj pregled prosim - 27.11. , da ga slučajno ne spregledam
Hvala, da tako skrbiš za nas.

Brez moških pač ne gre. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anandrej)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 10:39:00   
anandrej
PDP, nick, starost, katera vaša nosečnost je to, krvna skupina, datum pregleda

Seznam februarskih srečk :

01. user posted image mala_pikica,?let, 2.user posted image (?) pregled: 13.11.
01. zoya24, 28let, 2.user posted image (B+) pregled: 09.11.
01. maja80, 27 let, ?.user posted image (AB-) pregled: ?
02. user posted image ella79, 28let, 1.user posted image (A-) pregled: 13.11.
02. 
user posted image Lanchy, 27let, 1.user posted image (A+) pregled: ?
02. bleščica, 29let, 2.user posted image (?) pregled: ?
02. user posted image neja.mat, 23 let, 1.
user posted image (A+) pregled: ?
03. pajkica, ?let, ?user posted image (?) pregled:?
03. teja28, ?let, ?user posted image (?) pregled:?
03. user posted image user posted image speli, 31 let, 2.user posted image (?) pregled:?
03. user posted image
nizy, 28 let, 3. user posted image (A-) pregled: 22.11.
03. user posted image Vrtnica76, 31 let, 2.user posted image (0) pregled: 26.11.
03. p@tricij@, 28 let, 3.user posted image (0+) pregled: 27.11.
04. brina2006, 30 let, 1.user posted image (0+) pregled: 16.11.
04. user posted image Janey, 22+1 let, 1.user posted image (0) pregled: 20.11.
04. Bajsa, 25 let, 1.user posted image (0) pregled: 14.11.
05. itata, 29 let, 1.user posted image (A+), pregled: 10.12.
05.
user posted image srečka nosečka, 30 let, 1. user posted image (A+) pregled: 27.11.
05. user posted image
Mbee, 24 let, 1.user posted image (0) pregled: ?
05. user posted image polonca78, 29 let, 1.user posted image (A-) pregled: 20.11.
05.
nejč008, 26 let, 1.user posted image (A-) pregled: 16.11.
06. ARIANNA L.05, ?let, 2.user posted image (?) pregled:?
07. Shana banana, 23 let, 1.user posted image (0+) pregled: ?
07.
user posted image Neni13, ? let, ?.user posted image (?) pregled: ?
08. pegica 1, ?let, ?user posted image (?) pregled: ?
09. cebela, ?let, 2.user posted image (?) pregled:?
09. user posted image misar, 25 let, 1.user posted image (B+) pregled: 14.11.
09. user posted image anandrej, 34 let, 1.user posted image (B+) pregled: 20.11.
09. user posted image Marusah, 24 let, 1.user posted image (B+) pregled: 19.11.

09. Sandra*, ?let, 2.user posted image (?) pregled: 07.11.
11.
user posted image katka37, 37 let, 4. user posted image (A+) pregled: 19.11.
12. mateja j., 29 let, 1.user posted image (?) pregled:?
13.
livia, 31 let, 2. user posted image (?) pregled:?
13.
user posted image lillchy123, 29 let,1. user posted image (0+) pregled: 3D 21.11.
14. ŽogiMarogi, ?let, 1.user posted image (B+) pregled: 26.11.
14. user posted image mary_lou, 23 let, 1.user posted image (0+) pregled: ?
14. user posted image bamby, 36 let, 2.user posted image (0+) pregled: 13.11.
14.
tani22, ? let, ?.user posted image (?) pregled: ?
14. user posted image Ms. Anna, ? let, 1.user posted image (?) pregled: ?
15. user posted image Meti7707, 25 let, 1.user posted image (AB+) pregled: 15.11., 18.12.
15. anariya, 24.et, 1.user posted image (?) pregled: ?
16.
mlavla, 23 let, 1.user posted image (B+) pregled: 09.11.
16.
user posted image listek1, ?let, 1. user posted image (A+) pregled: 15.11.
16.
larisa, 29let, 1. user posted image (A+) pregled: 08.11.
17. marjanaR, ?let, 2.user posted image (?) pregled:?
17. gerilum, 23 let, 1.user posted image (?) pregled: M 12.11.
18. Mateja81, 25let, 1.user posted image (0+) pregled: ?
18.
user posted image Lara76, 30let, 1. user posted image (B-) pregled: 08.11.
19. Minky, 28let, 2.user posted image (?) pregled:?
22. melanija, 28let, 3.user posted image (A-) pregled:?
22. Merči, ?let, ?user posted image (?) pregled: ?
22. user posted image  user posted image Suzi*, 31 let, 2.user posted image (?) pregled: 09.11.
22. user posted image pina-1, 29 let, 2. user posted image (0+) pregled: 09.11, 3D 28.11
22. dolenjka, 30 let, 1. user posted image (0+) pregled: 15.11.
22. Februarka08, 23 let, 1. user posted image , (A+) pregled: 07.11.
22.
user posted image oton, 31 let, 2. user posted image (A+) pregled: 08.11
23. BEJBI T. ?let, 2.user posted image (?) pregled: ?
25. Kuba, 30 let, 1.user posted image (?) pregled:?
26. nuka, 32 let, 3.user posted image (AB+) pregled: 14.11.
26. amaya, 29 let, 1.user posted image (B+) pregled: ?
26. matejjana, 29 let, 1.user posted image (A+) pregled: ?
26. tamala_82, 24 let, 1. user posted image (0+) pregled: ?
27. user posted image torcica, 30 let, 2.user posted image (A-) pregled: 28.11.
27.
mojani, 28 let, 1.user posted image (0+) pregled: ?
29.
BarbikaB, ?let, 2.user posted image (B+) pregled: ?
? bobika81, ?let, ?user posted image (?) pregled: ?
? PHLMKC, ?let, 1.user posted image (?) pregled: ?
? Lejči, 31 let, 2.user posted image (?) pregled: ?

68
user posted image , pričakujemo 14 deklic in 14 fantkov, 41 pa se jih še ni odločilo.
Dobrodošla Ms.  Anna. user posted image


SEZNAM IZKUŠENE MAMICE (hvala pina-1)

SEZNAM IZ ŠOLE ZA STARŠE
(hvala ella79)
RAZPRAVA NAŠIH MAMIC O SEZNAMIH (hvala Janey in sodelujoče v razpravi - preberite si komentarje pod seznamom)

PODATKI O VELIKOSTI PLODA (hvala srečka nosečka



< Sporočilo je popravil anandrej -- 7.11.2007 10:42:44 >

(odgovor članu anandrej)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 10:41:58   
itata
srečka nosečka: super, no to je pa vseeno ugodno!

anadrej: naslednji pregled imam 10.12.

vprašanje glede pogostosti pregledov: se mi je zdelo, da bi me morala moja G mal bolj pogosto zdej naročat, ampak me je šele čez 5 tednov naročila! je to normalno?
pa za sladkorno mi je dala napotnico za pregled šele ko sem ji to omenila. pa pravi ja sej niste rekli, da ima kdo sladkorno v familiji (sem bolj na svoje starše mislila in od mojga - dejansko jo imasta pa obe babice in večina starih tet in stricev...). ful čudašk...


_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 10:43:28   
Suzi*
Itata, mi smo kuhali samo ta pravo joto za jest, te naše pa ni blo že od prejšnjega vikenda.user posted image  user posted image  

Jaz sploh ne vem, če bom danes kaj kuhala. Samo zase bom kakšne hrenovke...za mojga pa itak ne vem, če in kdaj sploh pride domov. Mali pa kosilo itak v varstvu že je. A ni glupo samo zase kuhat??? Meni se ne ljubi.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 10:43:51   
mlavla
živjo...
se že nekaj časa nisem uspela oglasit...zadnje čase se mi ponavljajo rituali iz prevga tromesečja...objemanje školjke...pa tako dobro sem se že počutila, pa ful energije sem imela...ma kaj hočem, saj moram sam še tri mesece zdržatuser posted image  a ma še katera podobne težave? aja pa še prehladila sem se tako da me zelo grlo boli...pol pa še spat ne morem..uf..sam jamram, sej bom nehalauser posted image
Drugače pa sva v ponedeljek začela hodit na šolo za starše..a  hodi še katera v Lj porodnišnico v V. skupino, ki je ob 18:15?
se še kaj oglasim...

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 10:44:53   
anandrej
Kak ste danes srečke nosečke? Po moje, da vas bom od sedaj naprej klical tečke nosečke user posted image . Moja se tudi kar naprej pritožuje, stalno ji je neudobno, takoj se utrudi, po novem, če hodi jo trebuh začne bolet pa otrdi ji... user posted image No saj se ne pritožujem nad njenim (in vašim) pritoževanjem, saj vas razumem. Pač zadnje 3 mesece moramo potrpeti... Sem pa zadnjič (mislim, da na RR) prebral, da nosečnicam tudi ne smemo preveč popuščat, če se pritožujejo nad utrujenostjo, da jih je treba včasih malo priganjat user posted image , da se ne polenijo preveč user posted image . Ne me zdaj linčat, tako pač pravijo. No ja, saj zaenkrat še ni tako hudo.

(odgovor članu anandrej)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 10:53:05   
Suzi*
Anandrej, si kar zadel....zdaj še ni najhuje. Najhuje bo zadnji mesec. takrat je pa res treba kar mal več živcev... user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu anandrej)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 10:54:33   
katka37
anandrej, ti nagajivec! pa valjda, da jamramo, vi pa morate poslušati, zakaj bi samo me trpele.user posted image  Si pa priden kar se tiče seznamov, res si zlat!

Mi bomo pa jedli enlončnico s fižolom, mletim mesom in makarončki, njama. Zraven pa seveda štrudl.

(odgovor članu anandrej)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 10:59:30   
pina-1
suzi kuhat je vedno lepo...pa tudi če je samo zate...pa saj lahko razvajaš samo sebe...Mmmm jaz bi si skuala mojo najljubšo jed in bi jo z guštom pojedla....njamiiiiiiiiii

anandrej, maš prov...se mi zdi da poleg tega da jamramo se še začenemo same sebi smilit...kombinacija je idealna.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 11:02:03   
pina-1
uuuu katka a skutin al jabolčnbi štrudl... jaz bi tudiuser posted image user posted image user posted image user posted image
aja pa burek bi tudi jedla.. mater jaz bi skozi samo jedla zadnje dni..... jao meni ,akj bo tehtnica pokazala v petekuser posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?