|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 15:19:28   
dolenjka
Ej bamby, ni panike, nič nisme zamerila, še vesela sem, da me kdo pogreša user posted image

Kako prepozna za papirje? A ni tko, da jih več kot 2 meseca prej ne moreš urejat? Mislim da je Pina o tem pisala al kdo že? Če imam rok 22.2. pol lahko začnem 22.12. šele urejet in to je sobota... mah kaj pa vem, katera ve kaj več?

SUzi sej midva sva poročena in na istem naslovu prijavljena, samo da jaz pač nimam službe v SLO in sem za njih pač revčka brezposelna. Nisem pa tako nesramna in tudi ne maram tega, da bi šla na zavod, pa izjavla da nima službe in kasirala po 200 EUR nadomestila, v resnici pa imam službo, samo ne v SLO. Drugje po Evropi imajo malo več prakse, pri nas pa bom verjetno 1 primerek in bom kot 8 čudo sveta, ko se bom kje pojavila. user posted image

Meti, kdaj boš pa ti urejala na CSD? A se je treba kaj najavit tam al kar uletiš? Jaz imam tudi v Grosupljem CSD, zato sprašujem user posted image  Aja, pa pohvala, ker si na računu pustila še dinarčke za bencin in hrano, da ne bo user posted image  lačno user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 15:22:18   
dolenjka
user posted image  user posted image  user posted image  PINA nehaj dražit s 15 minutami do odhoda domov. Jaz imam še 2 uri in 10 minut user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 15:22:49   
Janey
St.Ina upamo s tabo. Ene mamo pa strijast trebušček, tak da smo tu nekiuser posted image . V nedeljo močno stiskam pestiuser posted image

Še kar tu čepim...moj prevoz pauser posted image  predvidevam da počasi bouser posted image  pa tak nimam ključev od doma. Moj ma do 17.00 predavanje tak da upam da tašča pride domov malo prej...kako uro bom pa že sedela pred bajtouser posted image bom šla na sprehod med ulicami, pa bo hitro minilo. Mogoče bom šla celo do trgovine, samo je zeeelooo dačeć ta trgovina in ne vem kako bi nesla punkle. Tak da ne vem kdaj bom počivala in kdaj bom kuhala...pa tak sem lačnauser posted image  
mah bo žeuser posted image  še kaj druga smo preživeli.

lepo bodite...počasi se pripravim na odhod (lulanje in vse kar spada zraven)
papa

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 15:28:39   
Suzi*
hja, jaz tudi počasi odhajam....domov kuhat. pa cartat mojga sončka. grlo se je pa kar umirilo in nos tudi.....user posted image

Lepo bodte, pridno jejte vse to zelje ki je bilo danes skuhano, pa se kmalu beremo.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 15:30:53   
Februarka08
Jest sem ravno od kosila in se mi zdi, da zadnje čase ful hitr ratam sitauser posted image . Po parih grižljajih sem že vsa napihnjena... Ampak moram pa še kar jest, če je pa tako dobruser posted image ! Zgleda, da se res vse ful širi in da je vedno manj prostora v bauhiju - saj ni čudno, če pa user posted image ves čas akrobacije počenjauser posted image .
No, pa ste končale s šihtom, zdaj pa hitro domov in kaj pojest... Lep dan vsem in pina hvala za še eno dozo papirjevuser posted image user posted image .


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 15:31:08   
pina-1
suzi no te je grlo bolelo ker si pogrešala februarke in čvek..sedaj kos i ga udelala pa je koj bolšeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

dolenjka evo nič več 15 min. kar šibamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bodite v cvetju jaz maširam domov po vasi bučo iskat. Ja mormo v vrtec nest bučouser posted image

papa

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 15:43:08   
MetiLu

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka


Meti, kdaj boš pa ti urejala na CSD? A se je treba kaj najavit tam al kar uletiš? Jaz imam tudi v Grosupljem CSD, zato sprašujem user posted image  Aja, pa pohvala, ker si na računu pustila še dinarčke za bencin in hrano, da ne bo user posted image  lačno user posted image


ej, vsaj tok mam karakter, da šopingiram s tistim kešom, ki je "viška", ne predstavljam pa si, da bi zadnje fičnke dala za cotke, nikdar!

Sicer ti bom pa tlele delala družbo do pol petih, pol pa tud jest šibam do čevlarja, da vidim če mu je ratal škornje raztegnit...

Za papirje se moram pa tud jest še pozanimat, ker bi rada uveljavljala še decembrsko plačo, pa prej kot 15.1.2008 ne bom mogla oddat vloge za porodniško. Bi se mi pa poznalo ene 40€ na mesec, če bi mi lahko upoštevali še decembrsko plačo, glede na to, da sem zaposlena šele od 10.9.2007, za ostale mesece pa mi bodo vzeli 55% povprečne slo. bruto plače, kar je cca 280€/mesec in na podlagi tega bo moja porodniška znašala celih 300€ user posted image  glih za položnice, pa kislo zelje pa star kruh user posted image user posted image user posted image  šoping definitivno odpade,ker sem zdej zgubila tud preživnino, ki sem jo dobivala po očetu.

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 16:10:29   
dolenjka
Škornje raztegnit? A se je trska mal zredila v nožice al so šli škornji skup? user posted image

A to pomeni, da lahko januarja papirje rihtava? Zadnji teden v decembru verjetno nobeden na CSDju ne bo pri volji, da bi meni kaj velik razlagal a ne? Te peljem na tortico (al pa zelje če hočeš) ko pridem v SLO, če mi zrihtaš oz. še meni pove kaj in kako je na naem CSDju user posted image
Veš kaj, nič se sekirat za porodniško. Zdajle se ene 2x po prstih daj ko bo hotela kaj kupit, pa boš potem šla lahko z vozičkom tut v šoping še kaj. Pa dedi bo ziher kej za Janeza prmaknil, a ne?

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 16:15:52   
MetiLu
Ja lani sem jih dala zožat, pa sem jih hotla zdanjič zapet, pa mi ne gre zadrga čez meča user posted image

Glede CSD ti sporočim, ko bom kej zvedla. Nekje sem prebrala, da moraš papirje imet urejene vsaj 1 dan pred nastopom porodniške (oz. da lahko začneš urejat dva meseca pred nastopom porodniške), to je pri meni 17.1.2007, ker pa 15. v mesecu dobimo plačo, bi bilo fajn, če bi lahko še decembrsko notr stislna. Sem že enkrat poslala vprašanje na to temo na CSD, pa sem pozabila sledit, če so že odgovoril user posted image  Trapa, grem zdej pogledat...

Za dedija pa nisem čist ziher, ker je finančno bolj švoh zadnja leta.
Ja sej po prstih se že mal tepem, pa ne pomaga kej dost  user posted image  user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 16:20:16   
Janey
na toplem, na toplem, na toplemuser posted image user posted image user posted image ni bilo sile...sem slabe pou ure samo zmrzovala.ampak sem vse reklame prelistala ker je bil poštar prijazen in jih je samo tzak zataknil na nabiralnikuser posted image

Njoki bojo za kosilo...s smetano sirom tuno in koruzo. Čakam da pride lubek s trgovine. Za zvečer je pa reko da bo naredo burekuser posted image pa da vidimo njegove kuharske spretnostiuser posted image

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 16:21:15   
dolenjka
OK, lahko se zmeniva da te jaz vsak dan že za zajtrk mal po prstkih, pol pa še za kosilo in popoldansko malico. Majo da te tolk bolijo, da se po koncu šihta samo še v avto vsedeš in v Grosuplje odpelješ user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 16:25:50   
MetiLu

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

OK, lahko se zmeniva da te jaz vsak dan že za zajtrk mal po prstkih, pol pa še za kosilo in popoldansko malico. Majo da te tolk bolijo, da se po koncu šihta samo še v avto vsedeš in v Grosuplje odpelješ user posted image  user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image  dej no nehi, se bom še zasekirala, da res pretiravam user posted image

Sem najdla moje vprašanje ampak sem neki druzga vprašala. Bom kar na CSD Grosuplje klicala, da mi razložijo. Bom v sredo, dones ne delajo več...

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 16:32:39   
dolenjka
Nehi no! Sej ni tko grozen, mene sam fovšija daje, ker tle po tem Bukslju nimam velike volje okrog lavfat, ampak če bo vse po sreči bova z mojim nasednji vikend šla mal v šoping, ker v četrtek končno prevzameva avto za mami in user posted image  in ga bova mal "sprehodila"

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 16:36:53   
MetiLu
Super user posted image user posted image user posted image  a me vzameta sabo? user posted image user posted image user posted image

Ajde, šibam po škornje pol pa segedin kuhat, se slišmo jutri.

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 19:23:59   
katka37
Bamby, bom poskusila čimprej iti spet tja, pa ti vzamem, upam, da še bodo imeli. Jaz sem vzela št. 50-56 (1-2 meseca), da bo takoj za začetek, ker imam še druga dva pajacka (v bistvu vreči brez stopal). Mogoče bi bilo boljše, da bi ti vzela večjega

P@tricij@, zdaj pa tudi ti počivat, emšo nas res mogoče malo muči.user posted image

St.Ina, lepo, da si se spet javila, kar pridno nam poročaj, kako ti gre, držimo pesti.

Od jutra ste pa toliko načvekale, da sem vas zdaj komaj prebrala. Sem šla kupit peno za podlogo za košarico in neko posteljnino, pa dobila sem en pulover daljši od dragega, s škornji pa žal ni bilo nič. Sem pa tako utrujena, je groza. Medenične kosti bolijo da ni normalno. Zdaj pa lahko samo še čakam, če me slučajno prehitro kaj zgrabi, ker ostale neke malenkosti lahko tudi moj kupi.

Janey, zanimiva kombinacija njokov.

Povejte mi, zakaj se je šlo v tisti temi, ki ste se ji tako smejale, je že zaklenjena. Sem dobro razumela, za katero češpljo gre? Jaz sicer samo vem, da ko sem se po drugem porodu pogledala, sem se razjokala, ker to več ni podobno češplji ampak suhi slivi. user posted image Vas nočem strašit, ampak jaz sem v glavnem res ful razočarana. Pa nisem preveč občutljiva ravno na to, kako izgleda, ampak to je pa preveč. Sva se zadnjič pogovarjala ravno o tem z mojim in sem rekla, da si niti ne morem najti več drugega, on me je navajen, kdo drug pauser posted image   Ojoj, zdaj pa sem že zelo podrobna. user posted image

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 19:41:06   
srečka nosečka
dober večer user posted image

Pa saj vam je nemogoče slediti. user posted image
A je razpisana kakšna nagrada za najboljše čvekice na RR? Potem februarčicam 2008 in februarčku le-ta ne uide. user posted image

Se pridužujem tistim, ki vas dajejo bolečine v križu. Ufff, vedno huje je. Pa kje je še februar. Nimam pojma kako bom vzdržala do konca v službi. user posted image
Pa saj sem si sama kriva, me je G že 2x vprašal, če grem na bolniško.
Ampak jaz bom očitno firmo "erbala". Ne vem za koga se tako grebem, popoldan pa doma samo še kavč drajsam. Bo treba nekaj ukrenit, se mi zdi,da ni vredno vso energijo puščat v službi.

Tudi jaz imam že vse za našo user posted image . No, kar se oblačil tiče. Manjkajo samo še kakšne malenkosti. Pa jih bova že nabavila do konca leta.

St. Ina
user posted image  stiskam pesti zate

Grem sedaj slikat bušija, ki pridno raste in vam jih pripnem v album.

St. Ina
user posted image  stiskam pesti zate

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 20:19:24   
bamby
Katka, če boš res tako dobra in storila to zame, potem te bom po rokcah nosila user posted image user posted image . Mi pa vzemi rozastega, skrajno kakšne nevtralne barve (rumen ali zelen), pa št. 62, da bomo imeli mir do konca zime. Saj pol se bova pa naprej po ZS menile. In tisočkrat hvala že vnaprej!!!!

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 20:53:07   
nejč008
Izvoli, Anandrej:
nejč008, 26 let, 1. user posted image (A-) pregled: 16.11. > špika za Rh neg

Uf... kvantitativno hudi ste zame... Kako naj pišem dopoldne, če pa pridem ob 17ih iz službe, potem naganjam mojega dol z računalnika in šele sedaj uspem kaj napisat... Komi čakam, da grem na dopust/beri porodniško.

Tuki se že vsi poznate med sabo (??) - sem kar malo outsidersko user posted image ...
Hvala za par dobrodošlic, se bom skušala pridružit klepetu po svojih močeh.

Kakorkoli... Rh negativna. Dobim inekcijo drug teden. Au. Me mora skrbeti kaj drugega?
Druga stvar: v soboto gremo v Ikeo - se tam najde kaj pametnega?
Pa še nekaj: kje dobim kakšen seznam za šolo za starše? Midva imava čas samo v četrtkih in petkih. Hm. Do kdaj imam čas to šolo opraviti?

Hvala za odgovore, naj vam otročki brcajo... Nor občutek.
(se še komu kdaj zataknejo pod rebri, al se mi to samo zdi??)

LP, nejč

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 21:44:14   
dolenjka
O prijateljice moje user posted image , ni moja navada da jamram (al pač user posted image  ) ampak jaz sem tko zmatrana da komaj gledam user posted image  Če sem se še 2 dni nazaj pritoževala, da samo zjutraj in zvečer še čutim mojega user posted image  (verjetno ker sem bila pre aktivna), zdaj ni več tako. Od približno petih popoldan ni miru. Pa sej me nima kaj skrbeti, a ne?
G mi je prejšnjič rekel, da nosim visoko, doma so mi sosede, ki imajo po 2 ali pa celo 3 otroke govorile da imam nizko trebušček in danes sedim z nogami kar se da narazen, ker če jih dam skupaj se mi zdi, da me user posted image  v noge brca in da nima dovolj prostora user posted image  A je to normalno al se jaz sam mal sama sebi smilim? user posted image


_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu nejč008)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 21:54:14   
Ms. Anna
EVO MENE, ja je treba kričati, ker mi je končno uspelo po večkratnih klavrnih poskusih včlanitve v RR.

Nova med vami, PDP 14.2.2008, nosim fantka, prva nosečnost.

Berem vas že nekaj časa, ampak težave s prijavo. Res ste prave čveke, ampak tudi veliko koristnega načvekate in prav od srca se vam nasmejim, pred vsem tem vašim kuharskim receptom user posted image .

Lepo nosečnost vsem in veliko čvekanja!!!!!!!!!!!!!!

< Sporočilo je popravil Ms. Anna -- 6.11.2007 22:06:28 >

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 21:58:18   
dolenjka
Dobrodošla Ms. Anna!

Katerim receptom se ti smejiš? Joti? user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Ms. Anna)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 22:04:30   
Ms. Anna
Ja res zanimiv recept, samo pri nas bolj redko na jedilniku.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 22:22:26   
katka37
 Bamby, sorry, pozabila povedati, da imajo se mi zdi samo modro in rjavo barvo, ti bi pa rabila za user posted image , moram res preveriti. Če ni roza, rumene ali zelene, ne vzamem?

Ste spet pri joti, nemogoče ste.user posted image  

Ms.Anna, pozdravljena med nami.

Nove, nič se bat, se bomo že še spoznali, samo čim več morata viseti na rr. Kaj pa vajin recept za joto, da bo čim boljša?

Dolenjka, tudi sama ugotavljam, da zdaj ogromno jamram, očitno je takšen čas. Sicer pa baje tudi jaz nosim kao visoko našega divjačka, me želodec nemogoče tišči. Ne vem pa, od česa me tako boli spodaj, kosti mi je čisto razrinlo.user posted image

(odgovor članu nejč008)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 22:27:43   
Ms. Anna
Se ne bojim, imela sem pa res težave, da sem odkrila vse ali vsaj nekaj skrivnosti RR.

Tudi jaz nosim zelo visoko, včeraj sem kar malo težko dihala, mi je tiščal nekam na pljuča ali kaj te vem kam, mi je odgovarjal strogo zravnani položaj. Sicer pa vse potrpimo.

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Februarčice-2.del
7.11.2007 7:15:07   
Februarka08
Dobro jutro, čvekice!
Jest sem že možeka pelala na šiht zato da mam zdej avto, ker grem na pregleduser posted image . A boste držale kej pestke za naju? user posted image Laufam pod tuš, nekaj pojest pol pa pot pod noge...
Se beremo potem, upam da vam bom lahko sledila...user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Ms. Anna)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?