|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 22:42:33   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: zverinca
IZVIRNO SPOROČILO: jana73
Naš mul bi bil rad nogometaš... za enkrat je še prepričan, da imajo nogometaši končan faks (torej DIF) user posted image    

user posted image user posted image user posted image user posted image bravo mami!! user posted image user posted image user posted image
Cime pa sploh ne ve da DIF obstajauser posted image

user posted image user posted image  Jana73
user posted image user posted image   zverinca


glavno, da lepo pozdravi svoje starše, še posebej mamo in očeta user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 22:42:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *punka*
darja kos, na tvojem mestu bi zahtevala razkritev te anonimke, da se ustavi taksne zaljive izpade..

Ah, daj no daj... naj vzamem tej revci edino veselje, ki ga premore - to je pljuvanje pod anonimnostjo? Ehhh... saj se že po tem, kar je napisala (in to ne prvič) vidi, da ima že brez mojega vohunjenja dovolj kompleksov (predvsem manjvrednosti) sama pri sebi. Naj uživa, porkaduš, če je to vse, v čemer lahko. Verjetno je ne doma ne v službi nihče ne šljivi pet posto. Zakaj bi jo potem jaz? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 22:51:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Naš mul bi bil rad nogometaš... za enkrat je še prepričan, da imajo nogometaši končan faks (torej DIF) user posted image   


Dobr si ga....nadriblala user posted image  user posted image


....zaenkrat user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 6:45:13   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

zanima me pa zakaj imate nekatere take predsodke pred vojaki,,


Jaz nisem ljubitelj vojske. Zato po prepričanjih se verjetno z vojakom nebi ne vem kako ujela.
Pač sovražim nasilje in orožje.
Nekak se nebi mogla sprijaznit s tem da je moj mož nekoga ubil(kar je možno če je pač vojak).

Drugač nimam nič proti vojakom, sam živela bi pa težko z njim.


Kako pa bi npr. gledala na situacijo, da ti v vojni reši vojak življenje prav s tem, da nekoga, ki hoče tebe ubit, ubije njega? Bi mu bila hvaležna, ali bi bila jezna, da je  to naredil?

Mogoče tupasto vprašanje, sori.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 7:38:14   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

zanima me pa zakaj imate nekatere take predsodke pred vojaki,,


Jaz nisem ljubitelj vojske. Zato po prepričanjih se verjetno z vojakom nebi ne vem kako ujela.
Pač sovražim nasilje in orožje.
Nekak se nebi mogla sprijaznit s tem da je moj mož nekoga ubil(kar je možno če je pač vojak).

Drugač nimam nič proti vojakom, sam živela bi pa težko z njim.


Kako pa bi npr. gledala na situacijo, da ti v vojni reši vojak življenje prav s tem, da nekoga, ki hoče tebe ubit, ubije njega? Bi mu bila hvaležna, ali bi bila jezna, da je  to naredil?

Mogoče tupasto vprašanje, sori.


Se ne obremenjujem s tem, da je vojak. Edino to sem ga spraševala, če bi bil zmožen izvesti genocid ali pa kakšno posilstvo, kaj naj rečem, bil je izredno iskren.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 8:00:04   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Darja Kos
Ah, daj no daj... naj vzamem tej revci edino veselje, ki ga premore - to je pljuvanje pod anonimnostjo? 


Anede? Jst sem te raje vedno v živo pognojila, je bolj zanimivo.  user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 8:24:08   
Raho
Izobrazba mojih otrok, če mi bo pomembna?

Ne. DOkler bo otrok zadovoljen z delom in poklicem, ki ga opravlja.user posted image  Meni je definitivno najbolj pomembno v življenju to, da je moj otrok srečen. Če bo smetiščar bo pa pač smetiščar (besede mojega nečaka, ko je pri treh letih povedal, da želi voziti kamion od komunaleuser posted image ).

Naš pa pravi, da bo ati (se pravi, da bomo v familiji imeli še enega policajauser posted image ).

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 8:46:02   
Anonimen

Izobrazba mojih otrok, če mi bo pomembna?

Ne. DOkler bo otrok zadovoljen z delom in poklicem, ki ga opravlja.user posted image  Meni je definitivno najbolj pomembno v življenju to, da je moj otrok srečen.


Ja,torej ti je vseeno POMEMBNO kakšen poklic bo opravljal a ne? POMEMBNO ti je, da je srečen, torej naj opravlja tisto kar ga VESELI, torej VSAJ to ti je pri izbiri poklica POMEMBNO.


Vsakemu je izobrazba in poklic pomembna, ni pa nujno prevladujoča ali najboljpomembna, to je razlika. Je pa definitivno pomembna že zaradii tega, ker v ta poklic pustimo velik del življenja.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 9:46:43   
solatja
nivess, takole strinjala s tabo se pa že dolgo nisem! user posted image  

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 9:57:50   
Magi*
no, jaz razumem pod to ali mi je pomembna izobrazba - če mi je pomembna stopnja izobrazbe, ne ali bo otrok imel srečno roko pri izbiri svojega poklica.

je velika razlika podpirati otroka, da se razvije v tisto kar hoče, s čimer bo celo življenje moral živeti in med tistim, da ga ati in mami naprej rineta, dokler ne nardi vsaj visoke šole oz prve stopnje po Bolonjcu. jih poznam kar nekaj, katerih starši so zelo izobraženi, pa so otroke gurali do 30. leta, da so vsaj nekaj končali. zdaj pa ti otroci itak ne znajo sami živet. no, tega mojim otrokom ne želim.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 10:02:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

zanima me pa zakaj imate nekatere take predsodke pred vojaki,,


Jaz nisem ljubitelj vojske. Zato po prepričanjih se verjetno z vojakom nebi ne vem kako ujela.
Pač sovražim nasilje in orožje.
Nekak se nebi mogla sprijaznit s tem da je moj mož nekoga ubil(kar je možno če je pač vojak).

Drugač nimam nič proti vojakom, sam živela bi pa težko z njim.


Kako pa bi npr. gledala na situacijo, da ti v vojni reši vojak življenje prav s tem, da nekoga, ki hoče tebe ubit, ubije njega? Bi mu bila hvaležna, ali bi bila jezna, da je  to naredil?

Mogoče tupasto vprašanje, sori.


Ne ni tupasto vprašanje. Verjetno bi mu bila hvaležna - itak. Sam dejstvo je pač da se ne vidim celo življenje z nekom z takim poklicem. Dvomim da bi dobro funkcjonirala ker bi si bila preveč različna. Bi jaz njega živcirala, on pa mene. Verjetno, ni pa 100%. Poznam sam par vojakov, smo prijatelji, sam živela z njimi pa nebi.
Recimo za mesarja sm pa 100% da ne bi bila z njim. Res 100%.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 10:50:28   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Recimo za mesarja sm pa 100% da ne bi bila z njim. Res 100%.


Zakaj pa ne user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 10:51:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kjava


IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Recimo za mesarja sm pa 100% da ne bi bila z njim. Res 100%.


Zakaj pa ne user posted image


To tudi mene zanima. Verjetno misliš klavca ?

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 10:57:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kjava


IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Recimo za mesarja sm pa 100% da ne bi bila z njim. Res 100%.


Zakaj pa ne user posted image


Ker mi je to najbl ogabn poklic pod soncemuser posted image
K dobim živčni zlom skor če vidim mrtvo žival. In k nikol, sam res nikol v življenju se nebi mogla sprijaznit da moj mož pobija živali.user posted image
Pač nikul ne bi mogla bit s človekom k ima glede živali tako drugačne poglede na svet k jst. Pač ne bi šlo. Nikakor.

Itak ima vsak človek nekaj s čemer se pri partnerju nebi mogu sprijaznit, pri meni je pač to poklic mesarja.

Klavec, mesar....meni je to eno in istouser posted image

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 10:58:45   
kjava
Karin, a si ti vegetarijanka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 10:59:52   
Anonimen
Klavec, mesar....meni je to eno in isto


pa kaj ti ne razrežeš mesa npr. za golaž

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 11:01:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

Klavec, mesar....meni je to eno in isto


pa kaj ti ne razrežeš mesa npr. za golaž


Ja ga, in zravn skor bruham in jokam. K moj pač je mesouser posted image .

Sam sej mesarji morjo tud pobijat živali, al ne? Mislm v šoli, k se učijo. Al je to različn poklic mesar pa klavec?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 11:03:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

Klavec, mesar....meni je to eno in isto


pa kaj ti ne razrežeš mesa npr. za golaž


Ja ga, in zravn skor bruham in jokam. K moj pač je mesouser posted image .

Sam sej mesarji morjo tud pobijat živali, al ne? Mislm v šoli, k se učijo. Al je to različn poklic mesar pa klavec?


Mislim, da je razlika (morda se motim) ...samo kaj jaz vem , en mesar v npr. mercatorju pač reže in tehta meso kot me doma. Jaz nimam problema s tem razen kure ne moram razkosati - moj ima seveda strašno pripombo na to user posted image . Ne vem kako se počutijo recimo žene, mame mafijcev?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 11:05:07   
kjava
Ne, to je isti poklic. Moj fotr je mesar in mi grejo takele izjave na k... A misliš, da so mesarji krvoločni al kaj, da ful z nekim užitkom koljejo in razkosavajo živali? On recimo je navajen klati prašiče in govedo, zajec bi se mu pa že smilil, ker jih ni nikol klal.
Pač, poklic kot vsak drug. Kako bi pa drugače prišli do mesa?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 11:07:02   
Anonimen
Ne, to je isti poklic


no, tega pa nisem vedela.

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 11:07:30   
Anonimen
Ne vem kako se počutijo recimo žene, mame mafijcev?


To tudi meni ni jasno.

Sam obstaja možnost da bo moj otrok hotu bit mesar(čeprav upam da bo moje gene pobraluser posted image ), takrat bi se pač sprijaznila verjetno. Bi bila pa pomoje razočaranauser posted image . Ful mam odpor, pa ga nekak ne morm premagat.
Bila sem vegetarianka 9 let, pol sm pa zbolela k ne smem soje jest in mi je ful beljakovin manjkal. Tak da enkrat tedensko jem meso. Sam dobro mi pa ni, pa dobesedno krivo se počutim k ga jem. Mam ful slabo vest. Pa ne mi pisat da sm čudna. K vem da smuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 11:07:44   
kjava
Adelaide, poklic je mesar, pol pa lahko dela pač na klavnici kot klavec, al pa v mesnici kot prodajalec, al pa v predelavi dela klobase...
Moj fotr sedaj dela v mesnici, prodaja meso.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 11:08:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Ne, to je isti poklic. Moj fotr je mesar in mi grejo takele izjave na k... A misliš, da so mesarji krvoločni al kaj, da ful z nekim užitkom koljejo in razkosavajo živali? On recimo je navajen klati prašiče in govedo, zajec bi se mu pa že smilil, ker jih ni nikol klal.
Pač, poklic kot vsak drug. Kako bi pa drugače prišli do mesa?


Nism rekla da z užitkom to delajo. Sam jaz pač z mesarjem nebi mogla živet. Sej to je sam moje mnenje. S tem ne mislim da so slabi ljudje. Sam jaz se ne vidim v partnerstvu z mesarjem.

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 11:11:28   
Anonimen
K moj pač je mesouser posted image .




Ja kak si pa potem lahko z njim? Saj zaradi njega se koljejo živali in ti celo moraš rezat meso in bruhat ob tem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 11:11:50   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

Ne, to je isti poklic


no, tega pa nisem vedela.


A si že kdaj slišala za srednjo klavsko šolo user posted image . Ne, ker po moje noben ne bi šel nanjo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?