|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ostati doma,dokler so tako majhni
17.11.2007 12:51:38   
lea23
aja ups, sem šele zdajle porajtala da sprašuješ samo za primer ko so otroci še majhni user posted image

moja tamala je stara 6 mesecev. po izteku porodniške bom šla nazaj v službo, ampak bom koristila polovičen delovni čas ( 4 ure na dan ) dokler bo mala v jaslih. preprosto samo zato ker s službo začnem ob 8.00 in delam do 15.00 ( plus najmanj pol ure da potem pridem do vrtca ker je straaaašna gužva ) , pa se mi zdi ful predolgo da bi bila tam v jaslih po 9 ur na dan. nekje 5 uric se mi zdi pa čisto dovolj dokler ne bo stara 3 leta in šla v vrtec. potem ko bo pa bo pa enkrat v vrtčevski skupini so pa itak vsi otročki tam po 8 ur.
druge možnosti pa nimam, npr. da bi jo iz jasli lahko prej vzel kdo drug, babice so vse daleč stran, dragi pa ima takšno službo da ni izvedljivo user posted image . je samo še opcija privat varstvo, ampak nekako raje vidim da je v družbi sovrstnikov ( nevem kako bo ko bo stalno bolana user posted image ), kot pa da ima varuška samo njo in mogoče še kakšnega dojenčka.
  

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ostati doma,dokler so tako majhni
17.11.2007 13:03:34   
lea23
lea23 a si ti vsak mesec kupuješ torbice in ne vem še kaj???
jaz sebi že 3 leta nisme nič kupila,zato ne rabim da partnerja prosim za to,ker so najprej otroci na vrsti in torbice in oblačila somi pa brezvezen nakup,če že imam doma.kaj mi pa bo prepolna omara vsega
hmm s tvojega posta sklepam da MORA mama kupovat oblačila otrokom in ne oče.In da on plačuje to DA GA MRAŠ PROSIT user posted image user posted image da svojemu otroku kupi oblačila


ja jst sem pač takšne sorte ženske da rada zapravljam denar za čevlje, torbice, ličila in podobno. in ja, vsak mesec. pa sej sploh ni fora v tem koliko zapravim, pač pa da bi se mi zdelo trapasto govorit: "ej dragi jst sem pa učeraj videla ful luštno torbico", on pa bi meni nazaj najavil: "draga, ta mesec naju čaka servis za moj avto, pa šparat morava za novoletno večerjo,...". ma ne hvala za to, raje grem in kupim brez da komu polagam račune. pa se idealno razumeva, ampak nebi pa mogla tako no..

in ja, zakaj nebi tamali kupila dveh plaščkov, če me pač to razveseli, pač pa samo enega ker otrok nosi pač samo en plašček naenkrat user posted image  
moj je pač takšen da vedno reče " pa nekaj podobnega že ima doma", jst pa nazaj "ja, ampak rabi tudi to",..

 

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ostati doma,dokler so tako majhni
17.11.2007 13:16:08   
Slončica
IZVIRNO SPOROČILO: lea23




in ja, zakaj nebi tamali kupila dveh plaščkov, če me pač to razveseli, pač pa samo enega ker otrok nosi pač samo en plašček naenkrat user posted image  
moj je pač takšen da vedno reče " pa nekaj podobnega že ima doma", jst pa nazaj "ja, ampak rabi tudi to",.. user posted image user posted image  nekak sem se najdla v tem citatu




(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ostati doma,dokler so tako majhni
17.11.2007 13:20:44   
Anonimen
Ja no,potem pa pojdi v službo,da si boš vsak mesec kupovala torbice in ne vem še kaj.otroka ti bo pa najbrž zelo lepo videt samo ponoči,ko bo spal a ne user posted image
lepo je da smo si ljudje različni....

(odgovor članu Slončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ostati doma,dokler so tako majhni
17.11.2007 13:21:28   
lea23
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

lea23 a si ti vsak mesec kupuješ torbice in ne vem še kaj???
hmm s tvojega posta sklepam da MORA mama kupovat oblačila otrokom in ne oče.In da on plačuje to DA GA MRAŠ PROSIT user posted image user posted image da svojemu otroku kupi oblačila



narobe sklepaš! pri nama je pač tako urejeno da kdor ima pri sebi denar, tisti pač plača.. imava vsak svojo kartico, ampak nimava pa ločeno kdaj kdo kaj plača.. pač nekaj eden in nekaj drugi. nimava tako urejeno da imava oba skupaj eno bančno kartico in potem ves denar skupen.
glede oblačilc za tamalo.. pač v trgovino ne hodimo družinsko vsi trije skupaj, ampak jaz popokam tamalo in gremo v špoing s prijateljicami oz. sodelavkami ki imajo pribložno enako stare otroke. in skupaj nakupujemo. tako da denar za njene oblekice gre z mojega računa. ni tisto da bi mi on rekel evo 100€ pa ji pojdi po bundico in plašček, ampak pač jst kupim ko vidim da mi je ušeč. moj se itak nič ne spozna na to user posted image

in se opravičujem ker sem smetila temo, je pač prišlo do nesporazumov user posted image  lep dan vsem 



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ostati doma,dokler so tako majhni
17.11.2007 13:25:21   
lea23
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja no,potem pa pojdi v službo,da si boš vsak mesec kupovala torbice in ne vem še kaj.otroka ti bo pa najbrž zelo lepo videt samo ponoči,ko bo spal a ne user posted image
lepo je da smo si ljudje različni....



kaj pa lahko otroku manjka če je 5 ur na dan v jaslih? še vedno bom z njim ostalih 19 ur. kaj pa ko bo šel v šolo in bil v šoli 8 ur na dan, in ko bo šel na faks in ga cel an ne bo doma user posted image  in kaj a bom doma jokala ko bo šla v šolo v naravi za 1 teden in je sploh ne bom videla user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ostati doma,dokler so tako majhni
17.11.2007 13:30:58   
lea23
a zarad tega ker bo 5 ur na dan v jaslih sem kaj slabša mamica user posted image
ker sem sposobna bit 5 ur na dan brez nje user posted image
pol ša najboljše da smo doma kar vse mamice??? zresni se no

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ostati doma,dokler so tako majhni
17.11.2007 14:54:32   
karmy
a imaš mogoče kakšen vrtec v bližini, ki ima izmensko varstvo? če je odgovor pritrdilen, potem go for it... pa nekako skombiniraj pri službi in razbremeni moža.

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ostati doma,dokler so tako majhni
19.11.2007 15:25:07   
piščanc
če bi mi skenslali kredit za stanovanje bi si zelo želela ostati doma. z dvema otrokoma je popolnoma dovolj dela, vmes še čas zame in faks.

ampak imamo kredit za stanovanje user posted image , tako da še nekaj časa nič.š

tebi pa priporočam, da iščeš službo z ugodnim delovnikom, saj se najdejo.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ostati doma,dokler so tako majhni
28.11.2007 9:01:02   
Anonimen
No tudi jaz sem doma imam 5 otrok 2 sta v oš ,dva v srednji in ena v vrtcu.Ko se vsi poberejo od doma in ko se spravim pospravljati kuhati itd  sem dobra za dop.Ko se vrnejo je vse narejeno tako da je pop rezervirano za njih.Predno sem rodila tamalo sem bila v službi in vem kako je ko prideš pop. domov pospravljaš kuhaš in je kosilo lahko šele ob 18 če maš srečo.
Pa sem tudi nekaj časa poslušala pa kr doma si ja kako pa to itd. od tašče pa še mnogih pol sem pa nekega dne lepo rekla ko bom vam rekla za denar oz za kaj drugega in vas prodila da mi pospravite stanovanje ,skuhajte pol se oglasite zakaj sem doma od takrat je v hiši mir in mi nikoli več nihče ne reče nič.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ostati doma,dokler so tako majhni
7.12.2007 7:42:44   
LUNA06
Ja pa ne!
Bi ostala zaradi delovnih časov, vendar se mi zdi za otroka najbolše da je v vrtcu.Če bo res drugi otrok v vrtcu zastojn, se vam morda splača dat otroka v vrtec, ti pa ostaneš useeno doma.Mogoče si najdeš kako delo na domu.

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ostati doma,dokler so tako majhni
7.12.2007 9:21:56   
Nika v službi
Jaz doma ne bi ostala. Preveč rada delam, rada sem med ljudmi, to bi vsekakor preveč pogrešala.

Če bi lahko preživeli (po normativih, ki jih midva z možem osebno pričakujeva) in če bi našla primerno službo, pa bi delala polovični delovni čas. To pa ja.

Če sama meniš, da doma nisi in ne boš srečna, izpolnjena, potem poskusi naredit kompromis in ostati doma, zraven pa najti neko zaposlitev, ki ti bo omogočala družbo, izziv....

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?