|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Umivanje zobkov!
17.11.2007 18:11:03   
Mlada mamica
Pozdravljene mamice!
Daša ima 7 zobkov in me zanima kdaj naj pričnem z umivanjem zobkov?Kdaj ste ve začele...intenzivno mislim...zjutraj,po kosilu in zvečer!Hvala za odgovore!lep pozdrav!

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Umivanje zobkov!
17.11.2007 18:44:50   
blue sky
Jaz sem začela že po 1. zobku, ponavadi jih umijeva zjutraj in zvečer, včasih tudi po kosilu - no, zdaj si jih že sam hoče user posted image .

(odgovor članu Mlada mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Umivanje zobkov!
17.11.2007 18:49:20   
Petraa
Takoj ko je že prvi prišel ven.Po kosilu ne umivamo,saj ni dobro da takoj po hranjenju umivaš zobe-že splošno znano

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Umivanje zobkov!
17.11.2007 19:12:53   
ally1
mi smo jih začeli umivati šele pri 4 zebku, jih pa umivamo zjutraj in zvečer.

_____________________________

http://soncekmatic.moj-album.com/

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Umivanje zobkov!
17.11.2007 19:31:38   
Mlada mamica
Hvala za odgovore...bom šla kr v nabavo!A si radi umivajo zobke?

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

(odgovor članu ally1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Umivanje zobkov!
17.11.2007 19:51:12   
lelaval
A si radi umivajo zobke?

To pa avno ne. Tako, da se pipravi na malo vztrajanja. Naši je bila pri 1 letu  zanimimiva električna ščetka (je videla večjadva), ampak umivamo z navadno, z elekrično pa se potem še malo igra.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Mlada mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Umivanje zobkov!
17.11.2007 21:33:25   
Naja30
Začeli sva nekje pri 2.zobku in to tako, da sem ji malo podrgnila, potem pa je že vzela krtačko iz moje roke in je sama čistila user posted image  Preveč všeč ji sicer ni, ampak jo zamotim tako, da ji kaj zapojem ali govorim bravo, umivamo zobke ali kaj podobnega. No, potem pa spet prevzame kontrolo nad ščetko. Sem zarad tega kupila še eno, da bo imela svojo, pa ne pomaga, ker ima še vedno eno roko fraj user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Umivanje zobkov!
17.11.2007 22:42:06   
Mlada mamica
Umivanje zobkov je zabavno!user posted image user posted image user posted image
Sem zadnjič brala knjigico pri zobozdravniku....
Vpraša sin svojo mamico,ja zakaj pa si moramo umivat zobke,saj bodo tak drugi zrasli....in mu mamica odgovori:zaradi tega,da boš te imel čim dlje in da bodo pravilno in lepo zrasli (stalni) zobki!
Če se že o zobkih pogovarjamo...user posted image

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Umivanje zobkov!
17.11.2007 22:49:17   
Petraa
Zelo si rad umiva zobkeuser posted image

(odgovor članu Mlada mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?