|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke
17.11.2007 20:42:29   
Ayo
Dober vecer!

Najprej CESTITKE za ajtak + Tjasa!!!! user posted image user posted image user posted image  Kako lepo! user posted image

Je pa res pravega deca rodila - 4300g, madonca a veste da jaz veckrat razmisljam, da ce jaz pridem do PDP-ja (kar itak bom in zelim), ne vem ce ne caka tudi mene en tak velikan, ker ce je pri 35t tehtal ze skoraj 3kg...user posted image  Me bo celo raztrgal, ahhhhhhhh, boli!!!! user posted image   Pa katera ve ali je ajtak rodila naravno ali so ji delali CR?

No, potem seveda Raho, ti si itak po moje zgresila poklic!! user posted image  Res lepa sobica, bravo!! user posted image  user posted image

Tejka, ne se sekirat glede velikosti, bos vsaj lazje rodila, ce bo user posted image  lazji in manjsi. In pa sploh, ce ni skrbelo g, tudi tebe ni treba!!! Kar brez skrbi!

Drugace se je meni malo povrnila dobra volja v popoldnevu, ko sva z user posted image  spet zapravljala! Joj kolk denarja je ze slo!!!!!!!user posted image  
V glavnem, user posted image  je danes dobil se zadnjo mankajoco stvar - lezalnicek. Edino se plenicke, ampak to itak se ne mudi, bomo na koncu. 

Hvala za info o posteljici; jaz se kar ne vem kako bi se odlocila! user posted image  user posted image  user posted image  Mislila sva, da bo 1-2 mesca spal pri nama v kosari od vozicka, potem pa se seli v svojo sobico in posteljico. Sedaj mi pa pozicija te kosare tam zraven najine postelje sploh ni vsec! user posted image  Ne vem al naj zdej mojga gnjavim, da prestaviva posteljico za ta en mesec dva... ???????? Ker mojmu se kar pocas ne da vec, ze jamra in ma ze poln kufr tega urejanja in mojega zmisljevanja. user posted image  Pa se nesrecen je ker neuser posted image , ceprav je zadnjic rekel, da je "direktor"  na zimskem spanju" user posted image  ampak se vseeno fulkrat zbudi!! user posted image

ElaM, da te ne bomo slucajno jutri zjutraj iskali v porodnisnici?! user posted image

No, grem sedaj, je user posted image  pripravil ribico za vecerjo!

pa-pa




(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4576
   RE: Decembrke
17.11.2007 20:52:50   
Mat3ja22
Ah, Raho saj sem ostala brez besed!

Vsaka ti čast za te umetnije - FENOMENALNO!!!!
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

Ah, Raho saj sem ostala brez besed!

Vsaka ti čast za te umetnijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image - FENOMENALNO!!!!


se strinjam

ajtak - tebi pa iskrene čestitke in veliko cartanja

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 4577
   RE: Decembrke
17.11.2007 21:02:26   
lorch
Skaana! Slikca bo, ampak ko dobim previjalno podlogo, ker bo šele takrat zgledalo kot je treba.  Sem jo naročila v rumeni barvi, zdaj jo moram pa počakat do srede. user posted image Takoj, ko bo podloga na mizi, pa pokažem kaj je ta moj dragi narediluser posted image .
Kaj neki opažam, da bi nekatere že šle za Ajtak!user posted image Pa vsaj malo še počakajmo no. Je pa zaenkrat še kar nekaj novembrk pred nami. Saj bomo itak vse prišle na vrsto, se ne splača rinatuser posted image


_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu Mat3ja22)
Neposredna povezava do sporočila: 4578
   RE: Decembrke
17.11.2007 21:51:31   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: lorch

Kaj neki opažam, da bi nekatere že šle za Ajtak!user posted image Pa vsaj malo še počakajmo no. Je pa zaenkrat še kar nekaj novembrk pred nami. Saj bomo itak vse prišle na vrsto, se ne splača rinatuser posted image



Hvala Lorch da delaš red in skrbiš za vrsto user posted image . Najprej se mormo me zvrstit potem pa naprej user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 4579
   RE: Decembrke
17.11.2007 21:54:52   
DANVARI
Prvo ČESTITKE AJTAK!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tjaš je pa res krepak fantuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Me prav zanima kolk je imel glavico veliko. Naša tavečja jo je imela 33cm pa me je mal raztrgala, zdej pa moram pogruntat kaj me čaka v drugo.user posted image


Ja glede nesoljene hrane: ko jaz kuham moraj vsi dodatno solit, ker men je vse preslano, tako da tukaj se ni za bat da bi se pregrešila. Pregled imam čez dva tedna tako da nisem še naročena v porodnišnici na CTG na PDP, kar sem mislila da bom. Je rekla  G da me hoče še prej enkrat videt. user posted image

Hokejistka kar se keglovih tiče sem jaz totalen pozabljivec. Se vsake kvatre spomnim, pa še nekako nervirajo me. user posted image No mam pa posledično malo težav pri kašljanju, ker mislim da mi je voda odtekat začela, pol pa ugotovim da ni to ta voda. user posted image

Sem pa zadnjič gledala mal porodne zgodbe na reality zone in sem se prav nasmejala, kako so ženske komplicirale user posted image user posted image user posted image na začetku ja valda vse naravno pol jih je pa mal zabolelo pa takoj zahtevajo vse sorte user posted image user posted image user posted image No sej bom rajši tiho, ker v porodni baje lih nisem bila, pa čeprav nisem kričeče sorte ampak jamrala pa da sem pravi dragi mož.

A so vsi desci isti? Meni je ravno danes moj rekel, da naj en teden še počakam, ker zaključuje en projekt v službi.
Samo je pa dejansko res, da so to novi šefi, ni lahka meni, ko bom dobila že drugega. No, samo če bodo ponoči spali, sploh ne bo hude panike.


ElaM, moj je pa zračunal da moram rodit 6.12. ker je to fino petek in še da naj bi popoldan user posted image user posted image user posted image , ker potem se mu ful lepo izide z očetovskim dopustomuser posted image

_____________________________

"In raising my children, I have lost my mind but found my soul." ~ Lisa T. Shepherd
"People who say they sleep like a baby usually don't have one." ~ Leo J. Burke


(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 4580
   RE: Decembrke
17.11.2007 22:40:53   
Skaana
IZVIRNO SPOROČILO: DANVARI
ElaM, moj je pa zračunal da moram rodit 6.12. ker je to fino petek in še da naj bi popoldan user posted image user posted image user posted image , ker potem se mu ful lepo izide z očetovskim dopustomuser posted image

user posted image user posted image user posted image  ti mu pa kar povej, da bi imel dvojni šiht, ker bi še moral na to pazit, da user posted image  parkelj ne odnese... Ker je ravno Miklavž takrat... Je pa faca tvoj, res. Le glej da boš tako naštelala. user posted image

_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu DANVARI)
Neposredna povezava do sporočila: 4581
   RE: Decembrke
17.11.2007 22:48:50   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: DANVARI

ElaM, moj je pa zračunal da moram rodit 6.12. ker je to fino petek in še da naj bi popoldan user posted image user posted image user posted image , ker potem se mu ful lepo izide z očetovskim dopustomuser posted image


A tvoj je tudi na ta datum prišeluser posted image . mater imajo dedci pametne rešitve. Moj je izračunal, da je potem najprej deležen 3 dni izrednega dopusta, to je do 11. decembra, potem vzame 10 dni svojega starega dopusta (je to do 27. 12.), potem koristi 15 dni očetovskega (je to do 11. januarja) in potem koristi še 10 dni novega dopusta (je to do 28. januarja)user posted image .  In 5 marca že gre za 4 ure na porodniško (tisti februar bo pa že zgural, ne)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DANVARI)
Neposredna povezava do sporočila: 4582
   RE: Decembrke
17.11.2007 22:53:55   
Raho
Da ne pozabimo!

user posted image
user posted image  










SREČKE user posted image  po PDPju (51):

27.11. 
Ajtak user posted image  - 24 let, 1. user posted image , CELJE, user posted image
 

01.12. 
Kim80  user posted image  - 27 let, 1. user posted image , SLOVENJ GRADEC, user posted image  


02.12. 
Lorch user posted image  - 28 let, 1. user posted image , SLOVENJ GRADEC


03.12. 
Kajča user posted image  - 29 let, 3. user posted image , KRANJ, user posted image    
Vetrnica  user posted image - 27 let, 1. user posted image , NOVO MESTO 

Mermaid user posted image  - 3. user posted image , LJUBLJANA, user posted image
Rozika12 user posted image  - 3. user posted image ,user posted image
 

04.12.
MT user posted image   - 1. user posted image , IZOLA


05.12. 
copatek  user posted image  -  23 let, 1. user posted image , POSTOJNA/LJUBLJANA 

trdozimc user posted image  - 31 let,  2. user posted image , LJUBLJANA, user posted image


06.12. 
lilprincess user posted image  
Skaana  user posted image  - 2. user posted image , CELJE  
Foxina user posted image  

Mat3ja22 user posted image
 

07.12. 
Andreja2000 user posted image  - 41 let, 8. user posted image , MARIBOR, user posted image      
DANVARI user posted image   - 2. user posted image , user posted image

 
08.12.
želvauser posted image


09.12. 
MojcaG user posted image  - 30 let, 2. user posted image , SLOVENJ GRADEC,user posted image
 

10.12.
Anakarin user posted image   - 3. user posted image , POSTOJNA  
Vrtnica79 user posted image  - 28 let, 2. user posted image , MARIBOR, user posted image

Klarisima user posted image  - POSTOJNA
 

12.12. 
Marakva user posted image   - 2. user posted image
 

14.12.
SašaL user posted image - 2. user posted image , CELJE 
 

17.12. 
Nana22 user posted image  -  25 let, 1. user posted image , LJUBLJANA/POSTOJNA , user posted image  
loncica  user posted image  - 22 let, 1. user posted image , POSTOJNA/ LJUBLJANA, user posted image     

poka 1 - user posted image   -  27 let, 1. user posted image , KOPER/IZOLA 
nosečkaL user posted image - LJUBLJANA, user posted image
 

18.12.
ElaM user posted image  - 30 let, 3. user posted image , LJUBLJANA 
Ayo user posted image - 32 let, 1. user posted image  
raho user posted image   (Alice in WL) - 34 let, 3. user posted image , MURSKA SOBOTA, user posted image

 

19.12.
Matja user posted image  - 3. user posted image , TRBOVLJE 

dragulj user posted image  - user posted image
 

20.12.
Pikica07 user posted image  - 1. user posted image , LJUBLJANA/NEMČIJA  user posted image  
Magi*user posted image  - 33 let, 2. user posted image , LJUBLJANA/POSTOJNA/KRANJ, user posted image

 

23.12. 
hokejistka user posted image  - 25 let, 1. user posted image , LJUBLJANA/POSTOJNA  
pikica*user posted image - 30 let, 2. user posted image , LJUBLJANA, user posted image     

cebelicamaja user posted image  - user posted image
 

24.12. 
skyline user posted image  - 28 LET, 1. user posted image , ŠEMPETER, user posted image  
 

25.12.
NELY00 user posted image  - 1. user posted image  
NatašaC user posted image  - 27 let, 2. user posted image , LJUBLJANA

 

26.12. 
soncek.djukelica user posted image   user posted image  - 1. user posted image , LJUBLJANA
 

28.12. 
t*e*j*k*a* user posted image -  24. let, 1. user posted image , CELJE 
smeško user posted image    
Ulla user posted image



29.12.
lana38 user posted image  - 39 let, 3. user posted image , PTUJ, user posted image    
benika user posted image - 28 let, 2. user posted image , KRANJ user posted image

 

30.12.
bauka user posted image  - 2. user posted image , user posted image

 
31.12.
sade user posted image




Z nami so pot začele še:
1. upajoča user posted image
2. Tinkamiška user posted image
3. skorpija user posted image
4. Kodrana user posted image
5. Nanaa user posted image
6. Na5o user posted image
7. Medika 13user posted image


Trenutno stanje: 6 user posted image  : 16 user posted image user posted image     


ŽE POKUKALI NA SVETuser posted image
 
LINA - 4.11.2007 - mamica NANA22

TJAŠ - 17.11.2007 - mamica ajtak (4280 gramov, 55 cm)

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4583
   RE: Decembrke
17.11.2007 22:54:21   
Skaana
IZVIRNO SPOROČILO: Raho
A tvoj je tudi na ta datum prišeluser posted image . mater imajo dedci pametne rešitve. Moj je izračunal, da je potem najprej deležen 3 dni izrednega dopusta, to je do 11. decembra, potem vzame 10 dni svojega starega dopusta (je to do 27. 12.), potem koristi 15 dni očetovskega (je to do 11. januarja) in potem koristi še 10 dni novega dopusta (je to do 28. januarja)user posted image .  In 5 marca že gre za 4 ure na porodniško (tisti februar bo pa že zgural, ne)user posted image user posted image user posted image


Čaki ti, a ni tvoj tvoj Organ??? Kaj pa predsedovanje? Baje za angele v plavem nič dopustauser posted image

_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4584
   RE: Decembrke
17.11.2007 22:55:58   
Raho
Magi* - tebi pa moram pod nujno popraviti, kje boš rodila, ker imaš pol Slovenije napisaneuser posted image .

J*** te Vranček Dokolenko. Danes smo že 4x prebrali knjigicouser posted image  (potem pa še mulc hoče, da mu oponašam ovcouser posted image )

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4585
   RE: Decembrke
17.11.2007 22:57:27   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Skaana

IZVIRNO SPOROČILO: Raho
A tvoj je tudi na ta datum prišeluser posted image . mater imajo dedci pametne rešitve. Moj je izračunal, da je potem najprej deležen 3 dni izrednega dopusta, to je do 11. decembra, potem vzame 10 dni svojega starega dopusta (je to do 27. 12.), potem koristi 15 dni očetovskega (je to do 11. januarja) in potem koristi še 10 dni novega dopusta (je to do 28. januarja)user posted image .  In 5 marca že gre za 4 ure na porodniško (tisti februar bo pa že zgural, ne)user posted image user posted image user posted image


Čaki ti, a ni tvoj tvoj Organ??? Kaj pa predsedovanje? Baje za angele v plavem nič dopustauser posted image


Je, je... Če dobijo otroka (drugače pa nič). Sam naj bo tiho, ker se je izognil Brdu za 6 mesecevuser posted image . Če ne bi bilo mene, mojega bolečega križa, moje medicinke namesto trebuha, potem bi sedaj že veselo pakiral za Brdo.user posted image

(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 4586
   RE: Decembrke
17.11.2007 23:02:35   
Magi*
joj Raho, tvoj g. Organ je itak nekaj posebnega. moj je zračunal, da bo 14 dni probu bit kolkr tok doma, potem pa bo pred prazniki šel nazaj delat. Zaki bo pa pri nama z malim pustil, ker je vrtec tudi zaprt oziroma bodo po potrebi organizirali eno združeno skupino iz več vrtcev. user posted image
sem mu takoj dala vedet, da nima niti najmanjše šanse, da kaj takega izvede. kot, da bo firma propadla brez njega.

pa še to: sem ga prosila, da do konca opere en pleten Zarjin pulover - pa si je poškodoval roko user posted image  matr je sposoben. je že gruntal zakaj ga roka (dlančne kosto oziroma bolj narastišča) tako bolijo - pa sem mu rekla naj ponovi gibe od ročnega pranja - in glej ga zlomka, se je takoj z mano strinjal.


punce, jaz sem končno pripravila otroške pesmice, ki sem vam jih obljubila. so pa to stare pesmice naših avtorjev, ki jih izvaja mladinski pevski zbor, ful luštne - še iz mojih cajtov. dala sem jih na ftp, ampak dostop do ftpja bi vam pa dodelila raje preko zasebnih sporočil. pa vsa navodila bodo zraven, je čisto preprosto - kot z neta downloadat:)
 
ekola, danes pa mene zgaga peče. fuj. grem mal Donata spit.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4587
   RE: Decembrke
17.11.2007 23:05:21   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Magi* - tebi pa moram pod nujno popraviti, kje boš rodila, ker imaš pol Slovenije napisaneuser posted image .

J*** te Vranček Dokolenko. Danes smo že 4x prebrali knjigicouser posted image  (potem pa še mulc hoče, da mu oponašam ovcouser posted image )


to je še dobro, jaz ji moram oponašat jazbeca Cvikija - kako za vraga se sploh oglašajo? user posted image


pa popravi mi še datum. je 19.12. in ne 20.12. - kot, da bo potem kaj drugače user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4588
   RE: Decembrke
17.11.2007 23:05:46   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

pa še to: sem ga prosila, da do konca opere en pleten Zarjin pulover - pa si je poškodoval roko user posted image  matr je sposoben. je že gruntal zakaj ga roka (dlančne kosto oziroma bolj narastišča) tako bolijo - pa sem mu rekla naj ponovi gibe od ročnega pranja - in glej ga zlomka, se je takoj z mano strinjal.


user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz raje sama operem, ker je moj ugotovil, da je alergičen na Persil sensitiveuser posted image (imel 2 rdeča flekeca - ja, alergijauser posted image ). ima bolj nežne rokice ko dojenček ritkouser posted image . Pa še hitrost je pri njem moja ulomljeno s 6.user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4589
   RE: Decembrke
17.11.2007 23:07:48   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

to je še dobro, jaz ji moram oponašat jazbeca Cvikija - kako za vraga se sploh oglašajo? user posted image



jaz sem slovenistka. Ne govorim tujih jezikovuser posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4590
   RE: Decembrke
17.11.2007 23:09:56   
Raho
Ej, sama s sabo si dopisujemuser posted image  Kaj dela nosečnost.

Hja, pa ticker sem si pogledala in imamo do konca samo še 30 dniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4591
   RE: Decembrke
17.11.2007 23:12:27   
Magi*
ti si vsaj malo povezana z jeziki... aja, saj sem jaz tudi - s programskimi user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4592
   RE: Decembrke
17.11.2007 23:24:59   
Skaana
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Magi* - tebi pa moram pod nujno popraviti, kje boš rodila, ker imaš pol Slovenije napisaneuser posted image .

J*** te Vranček Dokolenko. Danes smo že 4x prebrali knjigicouser posted image  (potem pa še mulc hoče, da mu oponašam ovcouser posted image )


to je še dobro, jaz ji moram oponašat jazbeca Cvikija - kako za vraga se sploh oglašajo? user posted image


user posted image user posted image user posted image  Jaz pa pujso Pepo user posted image user posted image user posted image  Le kaj delajo tile otročki iz nas user posted image

_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4593
   RE: Decembrke
17.11.2007 23:45:13   
Ayo
No, vidm da ste nekatere se pokonci user posted image  user posted image  user posted image  
A ste vidle, da smo dohitele januarcice!! user posted image user posted image user posted image

Raho, skaana, jaz pa ze komaj cakam, da bom lahko brala pravljice!! user posted image

Magi*, za pesmice se kar priporocam! user posted image

No, sem pa drugace jaz po vecerji spekla eno fajn torto in sva jo zdele, pred spanjem, zmazala vsak en kos, njami!!!!

Nc, grem pocas proti postli, upam da bo ta noc bolsa. Drgac pa, vse k ne boste mogle spat, prosm na RR, da ne bom spet samevala!! user posted image

Nocko!!

(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 4594
   RE: Decembrke
18.11.2007 1:14:24   
lorch
Pozdravljena Ayo!
A si me zamenjala? jaz sem kar nekajkrat tu gor visela, ker nisem mogla zaspatuser posted image .
Danes imam zeloooo zatečene noge in me leva spet mal srbi od tega. Ampak tako hudo kot je bilo pri Ajtak pa še ni.  Bom zdejle poskusla mal zaspat, če pa spet ne bo šlo, pa pridem prečekirat katera je danes srečnica, ki ne potrebuje spancauser posted image
Upam, da nobena, saj smo danes kar veliko energije pokurle, ko smo tako stiskale pesti za našo Ajtak in Tjašauser posted image


_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 4595
   RE: Decembrke
18.11.2007 7:47:29   
Anonimen
Čestitke Ajtak za Tjaša! Bravo, decemberke smo resno zaštartale :)

LP

(odgovor članu lorch)
  Neposredna povezava do sporočila: 4596
   RE: Decembrke
18.11.2007 9:05:57   
loncica
Jutro punce!

Jaz sem še tukaj. Noč je bila kar ok, samo en pohod na wc, spala pa sem 9h.

Magi, že downloadam pesmice, komaj čakam.

ElaM, sporoči kako je s tabo.

Nana22, kako se imate s hčerkico? Predvidevam, da se lepo cartate.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4597
   RE: Decembrke
18.11.2007 10:25:12   
lana38
Čestitam Ajtak!user posted image  Imate pa korenjaka v pravem pomenu besede.

Ste pa napisale, da sem porabila kar pol ure, da sem vse prebrala. Pri nas pa pa pošteno sneži. Včeraj je malo naletavalo in danes zjutraj. Zdaj pa šiba in tudi vse belo je že. Včeraj sem bila neka lenoba in nisem nič bila z vami na RR.

Naš user posted image  bo pa imel svoj kotiček v Blaževi sobi. Imamo 2 sobno stanovanje in Blaž ima svojo sobo. Mi2 pa spiva v dnevni, pač vsak večer raztegujeva trosed. Otrok mora imeti svoj prostor. So pa vrata od Blaževe sobe takoj za mojo glavo, ko spim. Za tem vrati pa bosta zibelka in previjalna. Kasneje bo pa tam posteljica. Tako da mi bo to čisto blizu. Če bo user posted image  preveč jokal ponoči, bom šla jaz spat v Blaževo sobo, Blaž pa k atiju. To bo seveda samo začasno, saj potem si user posted image  nekako poišče svoj ritem. Če bo priden kot Blaž, pa se ponoči sploh ne bo zbujal.user posted image  Iščemo sicer večje stanovanje, ampak še nismo našli nič, kar bi nam odgovarjalo. Zdaj se pa tako ne bi selila en mesec pred PDP. Pa tudi potem bi še nekaj časa počakala, da bi user posted image  malo zrasel.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4598
   RE: Decembrke
18.11.2007 10:47:30   
Magi*
hojla punce!

noč je za nami. je bila še kar naporna. Zaki je prilutala k nama že ob 12.30 in je nekaj jokcala. no, ko je zaspala, pa jaz nisem mogla več spati in sem šla malicat. user posted image  to sem delala tudi v prvi N, ko sem bila ponoči nervozna in nisem mogla spati in sem si zelo želela, da me sedaj ne bo premamilo. pa kaj čmo. ko rodim, bo vse drugače user posted image  samo se ti nadaj...

zjutraj pa naju je Zaki pustila sapti do 9.00. je šla kar sama na WC in v dnevno gledat živ žav. ob 9.00 pa naju je prišla zbudit. user posted image  je rekla, da je čas, da pri priči ustaneva. od kje jih le pobira ta otrok?

zdaj sta šla z možem na LJ grad, gledat kje so nekoč živele princeske. popoldne bomo praznovali mamin RD. bo kar pestro.

aja, to sem pa pozabila omenit, da sem se zjutraj zbudila fajn zatečena.na rokah se mi komaj vidijo moje špičaste kosti. noge so še kar v redu. zgleda, da se mi napoveduje veliki finale - 9. mesec v vsem sijaju user posted image

nekaterim sem že poslala dostop do pesmic, ostalim bom kasneje, da ne boste vse naenkrat linije zabasale. če pa ima katera posebno željo ali probleme z downloadom, pa naj mi prosim javi.

pa pišite!!!!!! vsi nas prehitevajo, po levi in po desni. 

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 4599
   RE: Decembrke
18.11.2007 11:03:39   
Foxina
Magi, Skaana  mah, ful je čudn...vsi izvidi so OK...pri splošni zdr in pri G...meni se pa ne neha vrtet...zdravnica je rekla, da je najbrž od pritiska, ja...krneki, no...zadnje 3 dni je blo res hudo...dans sem že bolš  

Punce
, a se vam je že trebuh kaj spustil in ušpičil? To je bojda dobr znak, da smo blizu...meni še ne...pa vztrajno gledam  
Lorch lušte mi delaš gledeuser posted image
 
Hokejistka keglove...jst sem bolj lena ratala...na začetku sem jih pa kar delala
 
ElaM glede donošenosti...ja, isto sem jaz mislila...da mora biti polnih 37t..torej, dobra novica...jst sem že 37t3d  
Drgač pa končno dans tud pri nas sneži user posted image user posted image user posted image
 
Raho ti pa imaš res smisel user posted image

  Danvari 6.12. je četrtek...takrat mam jst PDP  

Še 18 dniiiiii

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?