|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke
23.11.2007 10:51:24   
pikica*
Kim80, tebi se lušta šampanjec, meni pa gin tonicuser posted image . Je bilo v prvi nosečnosti podobno in ko sem končno prišla na svoj račun, se mi je po parih požirkih začelo vrtetiuser posted image . Drugače si pa jaz privoščim vsake toliko kak kozarček Refoška. Ne more škodit.

(odgovor članu Kim80)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Decembrke
23.11.2007 11:05:10   
Magi*
meni se tudi vino zelo lušta že celo nosečnost. ko mi je bilo na začetku slabo, sem samo nos pomolila v vinsko flašo in mi je odleglo. user posted image  zdaj pa si tudi jaz tu in tam ob kosilu privoščim kozarček rdečega. al pa naredim požirek piva pri možu.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Decembrke
23.11.2007 11:20:28   
lorch
Pozdravljene!
Jaz sem ponoči bedela do pol treh, pa še na wc laufala, pol sem pa zjutraj spala ko bomba. Sem potegnila do desetih, sam na wc sem vmes skočla, pa gasa dalje.zdaj pa klicarim v zdr. dom, da mi povejo kaki so izvidi od včeraj, pa se noben ne javiuser posted image . Verjetno sem jih začela klicat glih med malico. Kaj morem, sem pač spala prej, ko ponoči ni glih šlo. Še tisto kar sem spala, sem se zbujala pa pila donat, ker me je zgaga pekla, ko user posted image .
Foxina Me veseli, da si bolje!user posted image
SD ti boš pa res ena tistih ki bodo dvojčke donosile user posted image user posted image user posted image . Čestitam.
Mene  pa prav zanima kako velik bo ta naš user posted image , če ima 10 dni pred rokom  3300g, pa nič ni videt da bi se mudilo ven.
Pa še enkrat HVALA, ker pišete tudi o svojih izkušnjah in PPD, ker nam to res zelo koristi, sploh tistim, ki še nismo mamice in bomo to zdaj prvič postale, zato nimamo pojma kaj nas čaka.


_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Decembrke
23.11.2007 11:54:46   
Ayo
Dobro jutro/dober dan!

Mi vstali ob 11h!! user posted image  Mislim, da je una zadeva proti zgagi pomagala in sem od 4h naprej ful dobr spala! user posted image

Magi* cestitke za pregled in tudi za dopolnjeni 36t, sedaj pa res se cisto mal!
Pa hvala za sampanjec. Ceprav jaz nisem ne vem kaksna ljubiteljica alkohola, tako da mi samo vcasih zapase kaksen kozarcek rdecega vina, belega pa sploh ne, ker me po njem boli zelodec in glava user posted image

pikica* sedaj si me nakurila z gin tonicom!! njami! Ne vem, ce si ga ne bom sla sedaj kupit... user posted image  
Glede imen - jaz navijam za Jonasa! user posted image  No, in ker je velika dilema okrog tega tudi pri nas, in ker sva se odlocila, da imena ne izdava, bom pa jaz vseeno nekaterim od vas sedaj poslala zs v cem je moj pomislek.... user posted image

Drugace pa glede hrane jaz ze komaj cakam, da se posluzim suhih salam (ker jih sedaj zaradi toxe ne smem)! Tko da user posted image  ve kaj prinest v p kot darilo za novopeceno mamico! user posted image  Me pa drugace tudi skos sprasuje naj povem jedilnik za dan, ko pridem domov iz p... Mam sreco, da je moj ful ljubitelj kuhanja in se zelo dobro mu gre od rok, najbolj pa ribice! Tko da na jedilniku bojo sigurno tudi skoljke, ker tudi teh sedaj v casu user posted image ne jem...

lana38, upam, da si dobro opravila pri g!

Pri nas pa se kar dezuje, ampak mi kar pase, tako sem vsaj bolj doma na easy, ceprav drug teden bo treba nujno v shopping po bozicna darila! Midva bova lepo smrekico ze kar postavila naslednji vikend, to je 1/2 decembra, in ze komaj cakam to praznicno vzdusje! iiiiiiiiiiiiiiiii  user posted image  Pa se user posted image  pride!!!! user posted image user posted image user posted image

Glede dojenja - Mat3ja, tud jz mam slab obcutek glede tega, ker nimam vsega skupaj nic tam gori, sem mislila da se mi bo vsaj med user posted image  kaj povecalo, pa je vseeno vse bolj revno. Tako da ne vem...user posted image


(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Decembrke
23.11.2007 12:08:17   
lorch
Jaz sem pa obupala nad telefonom in se bom kar peljala v zdr. dom osebno vprašat kaj je s tem izvidom, če jih bom še nekaj časa klicala, mi bojo šli vsi domov. Sploh se ne javljajo na telefon. Zakaj potem rečejo naj pokličem za izvide? Halooouser posted image

_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Decembrke
23.11.2007 12:10:02   
pikica*
Ayo, a ti se potem strogo držiš tega ne ješ čisto nič suhomesnatega? Jaz namreč tudi nisem dala čez toxe in se moram pazit, ampak me ponavadi pri industrijskih zadevah niti ne skrbi. Si lepo privoščim kakšno suho salamo ali pršut. Je pa res, da se izogibam tatarcu, domačim paštetam ipd. Je pa ravno danes možek spet na MIP-u in upam, da se bo spomnil zavit še v njihovo trgovino, da prinese malo pršuta. Njam (se vidi, da sem lačnauser posted image ).

Magi*, pa da ga ne boš slučajno srala s kakšnim pobegom med novembrkeuser posted image . Zdaj smo že tako blizu, da se že skoraj ne bi spodobilo, da bi katera prehitevala.

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Decembrke
23.11.2007 12:19:20   
soncek.djukelica
živjo,

danes bo pa res padla 200-tka!user posted image
Magi, kako lepo si napisala glede PPD, pa glede dojenja, kot je Ayo napisala, res lepa popotnica za vse prvorodke! Me pa veseli, da si na pregledu tako fajn uredila! Pa vesela tudi zaradi tega,da te niso v Rim poslal! Juhuhu user posted image user posted image user posted image  Ne damo te, saj si Decembrka!user posted image
Pikica, tudi tebi hvala za izkušnjo glede dojenja! Jaz si tudi želim dojenja, včasih me popade kaki dvom, če bom imela dovolj mleka za dva, ker pa se ne da kaj dosti tukaj narediti, bomo čakali, pa videli!user posted image
Ayo, tudi jaz mislim nate, še včeraj sem, ko me je moj mimo Atlantisa peljal user posted image , pa rekel, če se greva kopat!user posted image  A veš,da bi šla, pa mal cvikam,da ne bi česa fasala! Že od začetka user posted image  sem imela težave glede vnetij, sedaj sem se končno rešila user posted image , pa se bolj merkam!
Glede donošenosti, v sredo imam UZ in začnem 36 teden!user posted image  Ker pa se sedaj počutim krasno, se mi zdi, da bom čakala na svoja dva otroka!


_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Decembrke
23.11.2007 12:20:06   
loncica
Čav punce!

Jaz sem tud dons spet potegnila spanec do 9ih.

Magi, dobro si opravila na pregledu. No vidiš, do strelca sva zdržaliuser posted image .

Pikica, jaz se pa kar ne upam pršuta jest. Moj ma tudi naročeno, da ko pridem iz P me mora obvezno doma čakat pršut.user posted image Se mi pa šampanjc tud ful lušta.

Lp





(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Decembrke
23.11.2007 12:29:02   
soncek.djukelica
ko sem na začetku user posted image  imela pregled za toxo, so mi napisali,da je ni treba ponavljat!user posted image
jem pa vse, tudi pršut user posted image , se mi pa zdi,da se mi je v zadnjem tromesečju FUL zapasalo kislo!user posted image  Kumarice, gobice, paprika, pesa....še kaj bi se našlouser posted image
Glede alkohola, včasih pade kakšen kozarec vina, rdečega in belega, pa svojemu kak kozarec piva "ukradem" user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Decembrke
23.11.2007 12:36:34   
ElaM
Samo, da se na brzino javim, sem ravno domov prišla, povsod gužva za pop...., brala vas še nisem, bom komentirala kasneje.
V glavnem, drage moje, moje dete je na GLAVI.user posted image user posted image user posted image  Res sem vesela.user posted image
ostalo vse ok in imam naslednji pregled šele čez 2t. Očitno je ocenila, da sem v dobri kondiciji.user posted image
Šibam jest, potem vse preberem in vas pokomentiram.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Decembrke
23.11.2007 12:36:50   
Magi*
punce moje, pršutka si kar privoščite - tistega industrijskega, ki je pregledan. res ni problema. pa zraven kozarček rujnega :) včasih moramo kaj tudi za svojo dušco narest, nam bo bejbi prav hvaležen.

pa, če mislite, da bo po porodu kaj manj kompliciranja...čakajte, da vam začnejo spet napredati kaj se sme in kaj ne jesti med dojenjem. user posted image  jaz sem se na začetku pazila, potem pa sem jedla vse po vrsti - edino alkohola pa res nisem pila - OK, razen požirek, dva rdečga vinčka pri kakšnem kosilu.

Ayo, ti imaš pa res krasnega dečkota. ponoči te je peljal v lekarno, kuha ti... res te mora imeti rad. user posted image  moj smotko bi mi ziher rekel, da lahko počakam do jutra.user posted image  pa ne sekiraj se glede velikosti jošk. jaz jih praktično nisem mela, pa sem imela ful mleka. ni pravila. edino pravilo, ki je, je tisto iz letala: "mamica naj prvo poskrbi zase, šele potem lahko poskrbi tudi za otroka!"

SD; zgleda, da nam bo ratalo postati prave decembrke user posted image  ti si pravi fenomen, ampak ni čudno, ker tako pozitivna oseba, kot si ti, prikliče v svoje življenje pozitivne stvari user posted image

lorch, jaz sem Zaki rodila v 37 2/7 in je že takrat imela 3750g, pa je sam porod šel hitro in resnično ni bilo hudo. nič rezana, nič šivana. sploh se ne obremenjuj, če bo mali velikega formata. user posted image

pikica*, meni sta pa obe imeni všeč. bi se prav težko odločila. user posted image

loncica, midve bova pa na koncu res skupaj v P pristali user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Decembrke
23.11.2007 12:39:32   
Magi*
ElaM, čudovita novica user posted image user posted image

matr smo bile včeraj pametne. moj bi rekel prave čarovnice.user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Decembrke
23.11.2007 12:46:36   
Ayo
ElaM user posted image  user posted image  user posted image  super novica!
Sem hotela ravno napisat, da vceraj nam je na yogi rekla, da poleg povstrov pod ritjo pomaga tudi dvig nog...no mogoce sedaj ta nasvet za naso klariso!

Glede hrane med dojenjem - nam je v MS rekla, da se prakticno lahko je in pije vse, npr. ce  user posted image  sedaj pije kavo in alkohol, jo lahko tudi med dojenjem, ker je user posted image  itak ze navajen.


(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Decembrke
23.11.2007 12:49:31   
Mat3ja22
Elam - no pa se je vse srečno končalo user posted image

Ayo - jaz pa od hrane najbolj pogrešam biftek oz ga bom pogrešala, ker če bom dojila, ga okoli praznikov ne bom smela jesti. user posted image


no jaz pa sem iz CTG-ja. zaenkrat še vse vredu, ostajava 2 v 1. user posted image

samo nekej pa mi ni blo všečuser posted image . ko sem končala mi je G pregledal in rekel da je vse OK in da naj pridem na naslednji CTG v torek 27.11. potem pa je rekel da bova pogledala kaj se dogaja še z UZ. in je iskal popkovnico(po dolgem času jo je končno našel), potem pa meril neke pretoke (mogoče ve katera o čem govorim, ker meni ni jasno kaj se to sploh meri) in ko je te meritve opravil kakih 5X je rekel, da je vredu ampak da naj rajši pridem na CTG in pregled v ponedeljek, če pa bi blo kaj čudnega pa takoj. še 1X me je vpr če redno čutim gibe in to je blo to. sedaj me ma pa panika če tisti pretoki niso vredu, al zakaj me je dal kar v ponedeljek na pregled.
po drugi strani pa se tolažim s tem, da če bi blo kaj narobe bi mi menda sprožili porod al kaj????
V glavnem sedaj sem zaskrblejna in grem malo počivat da odmislim črne misli.  user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Decembrke
23.11.2007 12:55:18   
Magi*
Mat3ja22, ma jaz bi te G kdaj okol kepe. kdo jih je učil komunikacije? če nima nič konkretnega za povedat, naj bo raje tiho. tisto: če bi bilo karkoli narobe, pa takoj v P - pa velja zdaj itak za vse nas.

meni je danes moj G rekel: v primeru popadkov pa kar naravnost v porodnišnico. sam smejala sem se lahko. ja kaj pa drugega?

lahko te potolažim le s tem, da meni pretokov sploh nikoli ni meril. zgleda dela vsak po svoje. če se dete dobro razvija in ga normalno čutiš, potem že ne more biti kaj narobe.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Mat3ja22)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Decembrke
23.11.2007 12:56:35   
Ayo
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

Ayo, ti imaš pa res krasnega dečkota. ponoči te je peljal v lekarno, kuha ti... res te mora imeti rad. user posted image   


Ja sej jz mu pa srajce vsak dan likam! pa pospravljam cunje za njim! user posted image
No ampak je res kar si napisala, je priden in ga moram pohvalit. Saj me veckrat vprasa, ce ga kaj pohvalim na RR! user posted image

Mat3ja, ti se nic ne sekiraj, ce bi bilo kaj narobe, bi ti sigurno rekel, saj je to ne samo njihova dolznost ampak tudi velika odgovornost, zaradi tega dohtarji raje naredijo kontrolo vec kot manj, da so mirni in brez skrbi tudi oni, pa ceprav je vse tipi-top. user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Decembrke
23.11.2007 13:27:30   
soncek.djukelica
mateja, jaz bi ga tudi zašlafala!user posted image
tudi mene G. zmeraj vpraša,če otroka čutim, to pa zato, ker če ga ne bi, potem je lahko kakšna težava! ali pa tudi ne!
Sicer pa, sej so punce govorile,da kako je z UZ!
Tudi pri meni je bilo na zadnjem UZ, ko mi ga je delal primarij Cerar rekel,da dr. Kavšek( ki mi delal zadnje 3 UZ) sploh ni dober meril!user posted image user posted image user posted image  Da je trebuh večji kot glava! Sej me je skoraj kap tam na mizi! Pol je pa še 1x meril, pa so ugotovili,da vse štima!
ElaM, super novica! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Decembrke
23.11.2007 14:10:25   
DANVARI
IZVIRNO SPOROČILO: želva
Klarissima a ti greš v postojno rodit? Se mogoče vidvauser posted image :Saj maš rok 10. a ne? Jaz pa 8.Mogoče bova pa skup notr.

želva in klarisima no če bosta mal pohitele bomo tri, jaz imam rok 7.12. user posted image

Mene je pa danes skor kap ko sem stopila na vago in sicer v pozitivnam smislu. user posted image user posted image Sem bila zadnjič kregana ker sem se zredila 3,5kg v 4t in ker je moj pritisk previsok, no pa sem mal več zelenjave in vitaminčkov papala in imam danes dve kili manj! Je pa tole v glavnem voda, si mislim, ker ne jem nič manj drugače. Sem bila pa včeraj 10 min na biciklu, tko na izi da mal razmigam medenico, ker me tolk boli od ležanja na boku. Je prav pasal!
Mam pa spet probleme s krči v nogah user posted image Sem pozabila kupit kalcij in ko sva včeraj z dragim malo "telovadila" me je na koncu tak krč v nogo zagrabil da sem mislila da bom s postelje padla user posted image Kriza, danes mu moram naročit da mi kalcij prinese...

IZVIRNO SPOROČILO: ElaM
V glavnem, drage moje, moje dete je na GLAVI.  Res sem vesela.
ostalo vse ok in imam naslednji pregled šele čez 2t. Očitno je ocenila, da sem v dobri kondiciji.


evo ElaM zgleda da je imelo miganje z rito na vseh štirih pozitiven učinek user posted image user posted image user posted image ČESTITKE!!!


_____________________________

"In raising my children, I have lost my mind but found my soul." ~ Lisa T. Shepherd
"People who say they sleep like a baby usually don't have one." ~ Leo J. Burke


(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Decembrke
23.11.2007 14:14:57   
Foxina
  nick                          tedni                     kg            trebušček


Ajtak                        38t            +20kg              130cm
Kim80                      38t6d           +11kg                 105 cm
Mat3ja                     37t 5d             +14 kg              104cm
Lorch                       38t             +13kg                 106cm
Andreja 2000          36t                +9kg                   113cm
Foxina                     38t1d           +10,5kg                 102cm
Skaana                    37t4d           +14kg                   111cm
NosečkaL                 33t           +10kg
Ayo                           36t              +10kg                     101cm
Kajča                       37t2d             +16kg                  96cm
Raho                        35t             +12 kg                 129cm
Magi*                       35t4d           +15kg                    115cm
Nana22                    31t4d           +12kg                 109cm
ElaM                         33t               +10kg                    96cm
Pikica07                   28 t2d          +10 kg                   98 cm
Pikica*                      33t5d          +12 kg                   98 cm
Hokejistka               34t            +12,5kg                     99cm
Vrtnica 79                37t             +16kg                   107cm
Ulla                            28t               +15kg                   107cm
Lana38                    33t               +16kg                  108cm
Lončica                    34t1d           +15kg                     106cm
Soncek.djukelica     34t                +17kg                   113cm
Tejka                        34t2d                +10kg                  98cm
Danvari                     35t                +10 kg                 124cm
Skyline                                           +10 kg    

Klarisima                36t                +18kg                  117cm
Sade                          35t              ­+14kg
               100cm
Želva                         37t             ­+10,5kg               104cm

Vetrnica                      37t             ­+10kg                101cm

(odgovor članu DANVARI)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Decembrke
23.11.2007 14:15:23   
Foxina
Raho tud moj spomin je kot švicarski sir...upam, da bo po porodu bolje
  SD jst zadnje cajte mal manj pijem...ampak se vseen probam silit...sem začela pit čaj iz plahtice...naj bi mehčal porodne poti
  Kim80 tudi meni se neki vina lušta...pa ga nisem prej nikol pila

(odgovor članu Foxina)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Decembrke
23.11.2007 14:33:08   
Ayo
...kmal bo padla 200-tka!! user posted image user posted image user posted image

Men je pa spet neki ful slabo dons user posted image  in morm zato skos neki grickat!
No, se bom pa sedaj spravla delat koruzni kruh user posted image user posted image

Pijem pa tudi jaz nenormalno veliko, sigurno 2l na dan, vode! user posted image

(odgovor članu Foxina)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Decembrke
23.11.2007 14:34:28   
ElaM
Ste naklofale, sem zdaj uspela vse prebrat.
Magi*, super za pregled. user posted image  Joj, tile vaginalni pregledi, pa res bolijo kot user posted image . Pa potem, da ti na roke MV širi, joj res upam, da rodim pred rokom.
Sem pa tudi prebrala tvojo izkušnjo po porodu, tako da mi šampanec ne uide.user posted image Se pa strinjam z vsem napisanim. 
Ja, včerej smo naredile celo dizertacijo, kje je utrip. Sem sestrični razlagala, kje slišim utrip, me je samo čukasto gledala od kje meni, da vem kje ima mala utrip.user posted image   Takih so v P najbolj veseli, da jih še kaj naučijo.user posted image  Mi je po prvem porodu rekla, da se je bala, da bom začela v porodni kaj pametovat, kaj sem prebrala na netu.user posted image
Mateja, če otroka ok čutiš ni panike. Moja je res razgrajačica in sem ji danes to omenila in je rekla, da to je samo plus.
SD, poznam še eno, ki je rodila dvojčka na rok. user posted image  Res ti super gre. Kar se pa dr. Kavška tiče, pa mislim, da obvlada uz, lani je našo tamalo "natehtal" okrog 3,5kg in, ko se je rodila je imela 3460g.user posted image
Pikica*, od imen, ki so v igri je meni všeč Izak.
Ayo, kar se pa vašega imena tiče, mi je pa bolj všeč prva varianta, je ime bolj mednarodno in primerno za obe okolji.
Danvari, dobro ti gre, na koncu nosečnosti hujšaš.user posted image
Zdaj pa šibam, lepo bodite.

_____________________________

:)

(odgovor članu Foxina)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Decembrke
23.11.2007 15:18:51   
Raho
Ojla!

Javljam se vam direkt z izpitovuser posted image . Si lahko mislite, kako zanimivo je, če imam vmes čas za pisarjenje po netuuser posted image .

magi* - čestitam za dopolnjeni 36. teden in za novo frizurouser posted image user posted image user posted image user posted image

ElaM - kaj sem rekla, da se je obrnila. Sem hujša ko coprnicauser posted image . Ne, to je zato, ker sem podala tako natančen opis, kje z AS slišim srček.

Jaz in direktor carine sva danes imela dokončni dvoboj. Zmagala sem jazuser posted image . Sem v nulo prešturidaral zakon... pa je fant ugotovil, da obvlada manj od mene. Potem pa mi je rekel, da je preveril, da noben AC ne stane 15 USD. Pa sem ga jaz vprašala, kaj je AC in ni vedel. Pa sem mu rekla, kako lahko trdi, da AC ne stane 1 USD, če en ve, kaj to je.user posted image . V glavnem, tip se je zaštrikal v nulo. Plus to se za otroške stvari, opremo in pripomočke, sploh ne sme plačevati carine, ampak samo DDVuser posted image . Potem, ko je tip ugotovil, da sem preštudirala celi zakon je postal tako osoren... Le zakaj? Pa kaj si cariniki mislijo, da smo drugi butasti ali kaj... No, sedaj ima postavljen ultimat. Če do ponedeljka iz carine ne dobim tega AC, jih bom tožila. In sicer zaradi več stvari - ja, s tem sem mu tudi zagrozila (očitno mi je že zelo dolgočasno, ker se ubadam s tovrstnimi stvarmi) - zato, ker niso upoštevali, da gre za darilo in so kljub temu zahtevali fakturo, zato, ker niso upoštevali zneska na fakturi (oziroma so trdili, da je faktura neveljavna) pa me o tem niso obvestili, ker so me zavajali ter mi 5 dni, ko sem klicarila gor, vsakič povedali drugo, kje je paket... Če bo pa DDV višji kot je lahko, pa bodo dobili še zaradi tega.

In na koncu mi tip reče, da so ene ženske malo prepametneuser posted image  za ta svet.
In jaz njemu nazaj: Ne, večina žensk zna bratiuser posted image , samo si moški tega ne date dopovedati.user posted image

Moj pa je skomentiral, da me že dolgo ni videl v taki akcijiuser posted image . In da če se v kaj zapičim, potem vztrajam do konca (to pa je moj bikovski podznak izbil na planouser posted image ).

Glede pretokov: meni so jih začeli meriti v 1. user posted image  šele po PDP. Pretoki pa povedo, koliko je še funkcionalna posteljica.  Mat3ja22 - bolje, da je G. bolj previden kot pa da dela po svoje.

Jaz sem pršut jedla celo nosečnost - industrijskega, seveda. Nisem pa celo nosečnost naredila niti požirka alkohola, ker mi je tako smrdel. Spila sem mogoče 4 brezalkoholna piva. Sem pa redno pila kavo (1-2 skodelici bele kave na dan) in mogoče sem naredila enih par dimov (razen, ko me je bolel zob, takrat sem si pa enega prižgala). Sicer pa - mimo moje hiše se na dan pelje 5000 šleperjev - CO2ja sem vdihnila dovolj tudi brez cigaretuser posted image , pa vseh ostalih strupov tudi.

Grem sedaj poslušat naprej.
Bodite v cvetju.

zvečer vam še kaj napišem o poporodni otožnosti - pri meni je pokazala vse zobe.user posted image

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Decembrke
23.11.2007 15:54:25   
Vrtnica79
Dan

sem se spet namatrala da sem uspela vse prebrat. Bo zgleda res 200 padlauser posted image .

Jaz sem bolj tak-tak. Že 2 dni imam konstantno trd trebuhuser posted image  Gibe še čutim normalno, predvsem zvečer me hoče vtrgat. Pa dol mi tudi že pošteno pritiska. Bi najraje že šla rodit. Spim itak sede, danes sem si privoščila ležat do 10-ihuser posted image .

Koliko se bom spomnila za pokomenitrat:
S.D.  ti si tako fenomenalna da ti je uspelo praktično že donosit ajčka in bejčkauser posted image user posted image user posted image .

Raho da si preštudirala še ta zakon o carini! Vsaka ti čast. Ja, samo da se ti je splačalo in si onega dedca nakurilauser posted image . To mi delajuser posted image   Pa da ne zaspiš zdaj na izpitihuser posted image .

ElaM user posted image user posted image user posted image user posted image  za obrat na glavo!

Joj, zdaj pa sem že pozabila kaj sem še hotela napisat. Me že mala priganja da se grema črnega petra. Nič morem it- se tipkamo kasneje...............

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Decembrke
23.11.2007 16:03:11   
loncica
ElaM, super. Ful sem vesela, da se je mala obrnila. No, pa le ne bo treba na ZO.

Raho, tile cariniki so pa res nekaj posebnega. Dobro si jih.user posted image

Lp

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?