|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke
22.11.2007 9:17:26   
pikica*
Lana38, jpuser posted image . Tista bionda je povedala točno to, kar jaz ponavadi razglagam vsaki mamici. Da je to dejstvo, vendr se o tem ne govori. Una punči, ki ej bila  zraven, je pa bolj teoretikuser posted image .

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Decembrke
22.11.2007 9:48:26   
ElaM
Dobro jutro,
Magi*, hvala za kofe. Jaz ga ravno pijem.user posted image

Pikica*, super, da si odprla to temo, mene je matralo še mesece po porodu, od evforije pa do totalne žalosti. Meni je bilo že takoj po porodu tolk čudno, vsi so vpili, kako je T. lepa in oh in sploh (itak verjetno vsakemu to rečejo), jaz sem pa gledala to malo bitje in sploh nisem vedela, kam bi jo dala. In potem občutek krivde, kako zavraga ne občutim tiste evforije o kateri se bere vsepovsod. Zdaj vem, da so ti občutki normalni, da zato nisem slaba mama,... takrat pa samo velika žalost in samoobtoževanje, da nimam dovolj rada svojega otroka. V glavnem občutki, taki in drugačni, so normalni. Meni je fejst pomagalo, ko sem ravno preko RR-je spoznala punco, ki je dala to skozi, pa potem, ko sem začela o tem govoriti tudi s kolegicami, ki imajo otroke, smo nazadnje ugotovile, da smo bile bolj ali manj vse na istem. Samo, žal je tako, da je to še vedno tabu tema.user posted image

Klarissima, včerej sem po tvojem nasvetu dala blazino pod rit in je mala take delala po trebuhu, da sva z mojim kar onemela. Prav malo skeri. Očitno jim to res ne paše.user posted image  Bi bilo fino, da bi v ponedeljek bila na glavi, bi šli v Lj samo na izlet.user posted image
Ma, itak bojo že spravili ta najina trmoglavca ven.user posted image

Pikica*, meni je moj, ko mi je aprila zamujala M rekel, pa daj nehaj saj nisi sončnica.user posted image  Pa očitno sem. Nama je tretjič uspelo, prej kot sva mislila.user posted image  Kdo pa še zanosi 28 dan po M, razen jaz.user posted image
A katera ve, ali je mirena dovoljena med dojenjem? Nekateri G so za, drugi ne. Imam občutek, da bo moja komplicirala. Bova pa še tistih par mesecev vzdržna, saj zdaj  to obvladava.user posted image



_____________________________

:)

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Decembrke
22.11.2007 9:54:24   
loncica
Jutro punce!

Klarisima, škoda da ZO ni uspel. Ampak ne se sekirat, tud z ritko naprej gre.user posted image

Glede števila otrok, moj je bil za 3, jaz pa za dva. Po tej nosečnosti, bo verjetno ostalo pri odločitvi, dam bova imela še samo enega. Saj bi imela 3, ampak ne bi bila trikrat noseča. user posted image Bova pa tud midva mogla dobro zaščito si omislit, ker je nama tudi ratalo v prvo. Sam problem je, da men tabletke ne odgovarjajo, možu pa kondomi niso prav fajn. Metoda bom pazil, pa pri nama ne deluje.user posted image

Pikica, glede predporodne depresije. Jaz sem o tem že ful razmišljala. Mene je v bistvu bolj kot poroda strah dejstva, da bom potem ostala sama z nebogljeno štručko. Mož bo lahko samo 3 ure na dan pri meni, navajena sem ga pa imet skoz ob sebi in se bojim, da bom zato ful žalostna.

Magi, a greš dons k frizerju? Jaz bi tud šla, sem kot strašilo že.

Lp



(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Decembrke
22.11.2007 10:21:23   
pikica*
Ja, ElaM, točno zato sem načela to temo. Ker se o tem ne govori. Tudi po porodu se vsaka mamica oglasi tu gor, sporoči kako oh in sploh lušno se imajo in kako so srečni. Mene je pa vsako tako sporočilo še bolj potrlo. Res mi ni bilo jasno, zakaj imam samo jaz tako mešane občutke. No, kasneje je pa veliko teh istih mamic priznalo, da so se ubadale z enakimi problemi. Pa sem si rekla, da je treba našim decembrkam to že vnaprej povedat....user posted image

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Decembrke
22.11.2007 10:29:29   
lana38
Ona ta mlada, črna je še verjetno bolj sveža iz šole, zato je bolj teorijo govorila. Občutki so pa prve dneve in tedne res bolj mešani in si še nesiguren, ampak potem je pa res lepo.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Decembrke
22.11.2007 10:36:12   
ElaM
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

Ja, ElaM, točno zato sem načela to temo. Ker se o tem ne govori. Tudi po porodu se vsaka mamica oglasi tu gor, sporoči kako oh in sploh lušno se imajo in kako so srečni. Mene je pa vsako tako sporočilo še bolj potrlo. Res mi ni bilo jasno, zakaj imam samo jaz tako mešane občutke. No, kasneje je pa veliko teh istih mamic priznalo, da so se ubadale z enakimi problemi. Pa sem si rekla, da je treba našim decembrkam to že vnaprej povedat....user posted image


Ja, točno tako je bilo pri meni. Vse, katerih porodne izkušnje in izkušnje iz prvih mesecev sem brala, so bile sploh in oh srečne, jaz pa ena živčna razvalina. Upam, da bo zdaj v drugo bolje, ker mi je približno jasno kaj lahko pričakujem.
Saj je isto z nosečnostjo, berem, no zdaj ne več, ker mi je brezveze, raznorazne revije, kjer je nosečnost opisana kot najsrečnejše obdobje vsake ženske, na slikah manekenke, ki naj me koklja brcne, če so res noseče, vse z nasmeški. Jaz pa vsa zmatrana, mozoljasta, s slabostmi za umret.
In res je prav, da se o tem govori, če bo katera novopečena mamica imela manj slab občutek, ker bo vedela, da je to normalno, je namen dosežen.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Decembrke
22.11.2007 10:44:34   
soncek.djukelica
živjo,

danes bo pa sigurno padla 200-tka in nas bodo blokiral!user posted image  Bomo pa drugo temo odprle! user posted image
Pikica, a veš, da tudi jaz razmišljam o poporodni depresiji! Sem že prej tudi, odkar sem bila v MŠ pa so nam tudi o tem govorili! Sploh nevem kako se bom spopadla s tem, verjamem pa, da sploh ni fajn, če pa prej čakaš celih 9 mesecev na to bitjece!user posted image   Upam,da bom zmogla vse skupaj, mene bosta kar dva rabila! user posted image
Naj še jaz povem glede števila otrok! Za ta dva, sem se matrala izredno dolgo, marsikatero oviro sem mogla dat čez, vendar sem si od nekdaj želela 3! Vendar se je splačalo počakat, kar dva naenkrat!user posted image  Tudi moja leta niso več rosno mlada (36), me pa muči tale tretji, ki je zamrzjen! Sem pred moralno odločitvijo, ker se mi srce trga, če bi ga mogla kar tako zavrčt!user posted image  Sem pa mojemu rekla,da bo treba kar na kondome it, sam moj ni glih navdušen nad tem, user posted image  ampak bom kar vztrajala, ker na finto "pazi" se ne grem!user posted image  

Klarisima, žal mi je, da ni ZO ratal!user posted image
Foxina se še ni javila! Magi, a ti maš njen gsm, a ne? Če bi odšla v P, bi pa že vedele, a ne?user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Decembrke
22.11.2007 11:01:35   
Magi*
na hitrco, ker me tamala šiba gor in dol po stanovanju... malega mam itak že med nogami, skoz moram lulat hodit, to je norooo. joooj, tamala mi bo stanovanje narazen potegnila. očitno je že bolje.

nimam telefonske od Foxine - sem še nekrat sčekirala, pa je zgleda res nimam.

loncica, k frizerju grem. po mojem si bom tam še najbolj spočila.

glede občtkov po porodu: mam velik za napisat, potem ko bom mela več cajta. ne sam o otožnosti, skrhanih živčkov, čudnih občutkov...tudi o telesnih spremembah, ki ravno tko vplivajo na psiho - mi je šlo prav na živce, da nihče o tem ni govoril. ko enkrat rodiš moraš biti žareča mamica, pokati od zdravja in sreče...

se slišmo kasneje.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Decembrke
22.11.2007 11:13:09   
lorch
Pozdravljene!
Sta bila moja starša na obisku, zato sem tako pozna.
Glede števila otrok moram povedat, da sem jaz za veliiiikoooo otrok, ampak želje so eno zmožnosti pa drugo. Moj pa je bila nekaj časa naštiman tako, da je govoril le o enem otroku. So pri njem doma delali mal razlike med njim pa sedem let mlajšim bratom, pa je brat izpadel res pravi lump, in je bil lep čas prepričan, da če imaš enega pa enostavno ne moreš delat razlik. Pol sem pa jaz pokomentirala, da smo pri nas doma tri, se imamo rade in smo vse kar vredu izpadle. Če sem iskrena sem jaz še najmanj pridno dete od treh sester, kaj čem sem pač ta srednja. Pol sva pa našla kompromis: 2 otroka. Bomo vidli kaj bo pol, upam da ne bo slučajno kar pri enem ostalo.
Poporodna depresija: Na to temo nimam svojih izkušenj, sem pa veliko že slišala o tem in tudi nekaj prebrala. Poznam tudi primere iz prve roke in vidim da lahko okolica naredi veliko škode. Že recimo en primer je bil tak da je mamica padla v depresijo, ker enostavno ni zmogla sprejet dejstva da nima dovolj mleka, okoli nje pa vsi poveličujejo dojenje. počutila se je kot slaba mama in je bilo iz dneva v dan slabše, kar je seveda vplivalo tudi na njeno pikico, dokler ni enostavno začela z dodatki in je nekako sprejela dejstvo da pač njeno telo ne zmore proizvesti dovolj mleka.  zato sem že večkrat razmišljala o tem da se ne smem sekirat če slučajno dojenje ne bo ravno tako steklo, kot ga opisujejo in kot bi si jaz želela. Potrudila se bom po svojih najboljših močeh, ampak če slučajno ne gre, pa nisem zato nič slabša mama. Upam, da se bom tega takrat tudi zavedala.Takih in drugačnih primerov je kar veliko, zato se mi zdi to zelo dobra tema za pogovor že pred porodom.


_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Decembrke
22.11.2007 11:17:03   
loncica
Lorch, svetujem ti knjigo Dojenje in materinstvo iz srca. Res krasna knjiga, kjer so opisane vse možne težave pri dojenju in kako jih reševat. Ko sem jaz brala to knjigo sem videla, da ni vse tako idealno, kot sprva vidiš. So pa notri res dobri nasveti in tudi izkušnje mamic.

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Decembrke
22.11.2007 11:42:22   
lorch
Lončica hvala za nasvet. Jo bom poiskala.user posted image
Ker vseh tistih "dobronamernih" nasvetov od vseh možnih tet imam že malo vrh glave. Slišala sem že milijone vraž povezanih z nosečnostjo in časom po porodu in mi grejo kar lasi pokonci, ko mi začnejo ljudje razlagat kaj moram in česa ne smem. Sploh ko to prihaja od takih ki nimajo pojma. Ali še sploh nimajo otrok, ali pa so svoje imeli tako dolgo nazaj, da me sr..t pritisne ko jih poslušam kako kritizirajo vse kar današnja medicina ocenjuje kot pozitivno.


_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Decembrke
22.11.2007 12:17:29   
klarisima
Tako lepo sem napisala pa mi je vse zbrisalo user posted image user posted image user posted image

Še enkrat...dobro jutro vsem skupaj user posted image
Najprej Magi hvala za zelooo dobro kavo, je prav prijala user posted image

Noč je bila mirna, zjutraj pa namesto na wc pojšter pod rito in akcija. In smo migali, pa še malo na bok in po 15 minutah končno na wc user posted image . Bom poskušala do zadnjega. Elam - super, da je user posted image migal, ko si ga dala na tobogan user posted image , to je baje še boljše, ker si takrat lahko vzame zalet in se obrne. Mene danes sicer malo boli nad sramno kostjo, kot bi me nekdo boksnil tam ampak normalno, da ne more biti kot da ni bilo nič. Tebi pa iz srca ti želim, da se obrne še pred ZO-jem user posted image Samo vztrajaj! In ja, tvoja princeska je presladka. Jaz bi tudi eno takšno user posted image
Želva - ja, sigurno grem v Postojno, še posebaj po včerajšnji izkušnji. Osebje je boljše kot pri nas v Izoli, tam vsi brezglavo letajo okrog, tukaj pa te dejansko opazijo in se ti še nasmejijo povrh. Si lahko predstavljate kako dober občutek je, ko ti sestra, ki te sprejema reče "ah, vi pa ste prišlka na božanje". Še tisto malo straha v tebi izpuhti Ti pošljem št.mobija na zs, ti pa meni, da sva na vezi. Mogoče pa padeva istočasno v isto sobo user posted image

Glede števila otrok sem jaz osebno za najmanj dva. Trenirala pa bom redno in če še kaj pride, pač pride user posted image

Drugače pa hvala punce za vzpodbudne besede glede ZO-ja. Jaz sem pozitivec in bom pač naredila kar je v moji moči, da bo ok.
Vanja.v tvoja izkušnja mi je ful vzpodbuda user posted image user posted image user posted image Naši user posted image izbrali prave babnice za svoje mame user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Decembrke
22.11.2007 12:39:40   
Vrtnica79
Dan,
Magi hvala za kavico, čeprav sem malo pozna.

Smo imeli danes zjutraj že polno bajto. Najprej sta prišla tašča in tast pol pa še kolega oduser posted image . Pa so se dedci skup spravljali popravit luč v kuhinji. Zadnjič je nekaj zablokiralo in je varovalko kar ven metalo žarnico pa kar skurilouser posted image . No, pol so končno to zrihtali tak da imam zdaj končno osvetljeno kuhinjo( po 3 dnehuser posted image ).

Poporodna depresija- je prvič nisem zaznalauser posted image . Upam da bo tudi sedaj tako. Je pa res da bolje da o tem govoriš, kot da držiš v sebi.

Meni pa zadnje čase kar zvoni telefon in kolegice že preverjajo če sem še v enem kosuuser posted image . Saj sem tak obljubila vsem da jim pošljem SMS ko bo čas.

Foxina, zdaj pa je čas da se malo oglasiš!!!!!!!! Ne se zabavat in nas pustit v dvomih.



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Decembrke
22.11.2007 13:02:58   
ElaM
Imam eno prošnjo, tiste ki imate AS, kje dobite utrip otroka? Me zanima, kje se zazna utrip vaših pikic, ki so na glavi?

_____________________________

:)

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Decembrke
22.11.2007 13:31:04   
Kim80
Pozdravljene!

Jaz sem si pa danes privoščila frizerja. Sem si rekla, bolje sedaj kot pa po porodu, ko ne vem, kako bom s časom. Je bilo ful fajn, ko mi je napravila masažo lasišča. Je pasalo. user posted image
Glede poporodne otožnosti: že vem, da sem ena tistih, ki jo bo zagrabila. Samo upam, da se ne sprevrže v depresijo. Sem namreč bolj občutljive narave že nasplošno, zdaj v nosečnosti pa moje razpoloženje tako ali tako hitro zaniha. Ko berem kake poporodne zgodbe ipd., se lahko kar zjokam zraven. Groza! Tako da vem, kaj me čaka. Bom videla svojo user posted image , pa bom jokala kot dež, ko se mi bo zazdela tako nebogljena. Še posebej zato, ker od prej še nimam izkušenj z user posted image

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Decembrke
22.11.2007 13:36:33   
vetrnica
IZVIRNO SPOROČILO: ElaM

Imam eno prošnjo, tiste ki imate AS, kje dobite utrip otroka? Me zanima, kje se zazna utrip vaših pikic, ki so na glavi?


Sicer nimam AS. Na ultrazvoku pred 3 tedni je bil user posted image obrnjen na glavico (upam, da je še vedno). No, povem ti lahko, da mi pri CTGju sondo za poslušanje srčka namestijo nekje v višini popka (ali pa malo nižje), malo v levo ali pa desno.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Decembrke
22.11.2007 13:50:26   
Foxina
evo me nazaj user posted image   res sem bila v P...zaradi tistga slabga počutja, kot sem vam pisala...naredili so mi vse žive preiskave in rekli, da sem ok in da je tudi bebi ok...da ti simptomi niso nič nevarnega....k sreči...pa hvala za podporo!!!!se pa končno počutim bolš...

aja, a ktera računa na sobotno polno luno? 24.11? da bi šla rodit?

še 14 dniiiiii

(odgovor članu vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Decembrke
22.11.2007 13:51:05   
Foxina
no in še po dolgem času tabelca:

nick                          tedni                     kg            trebušček


Ajtak                        38t            +20kg              130cm
Kim80                      37t3d           +10kg                 101 cm
Mat3ja                     37t 5d             +14 kg              104cm
Lorch                       38t             +13kg                 106cm
Andreja 2000          36t                +9kg                   113cm
Foxina                     38t0d           +12kg                 102cm
Skaana                    37t4d           +14kg                   111cm
NosečkaL                 33t           +10kg
Ayo                           36t              +10kg                     101cm
Kajča                       37t2d             +16kg                  96cm
Raho                        35t             +12 kg                 129cm
Magi*                       35t4d           +15kg                    115cm
Nana22                    31t4d           +12kg                 109cm
ElaM                         33t               +10kg                    96cm
Pikica07                   28 t2d          +10 kg                   98 cm
Pikica*                      33t5d          +12 kg                   98 cm
Hokejistka               34t            +12,5kg                     99cm
Vrtnica 79                37t             +16kg                   107cm
Ulla                            28t               +15kg                   107cm
Lana38                    33t               +16kg                  108cm
Lončica                    34t1d           +15kg                     106cm
Soncek.djukelica     34t                +17kg                   113cm
Tejka                        34t2d                +10kg                  98cm
Danvari                     35t                +10 kg                 124cm
Skyline                                           +10 kg    

Klarisima                36t                +18kg                  117cm
Sade                          35t              ­+14kg
               100cm
Želva                         37t             ­+10,5kg               104cm

Vetrnica                      37t             ­+10kg                101cm

(odgovor članu Foxina)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Decembrke
22.11.2007 15:59:37   
Mat3ja22
sem šla gledat na nosečniški koledarček in sem že v 39 tednu. še 13 dni do PDP. user posted image

tudi jaz imam strahove, ki pa so povezani s tem ali bom znala pravilno poskrbeti za user posted image . po seni strani je full fajn da sva z user posted image na svojem (že 4 leta in pol), po drugi strani pa bi mi verjetno prav prišla kakšna pomoč vsaj na začetku, ko nebom vedela določenih stvari. user posted image
mene je že zdaj strah kako bom malčku npr čistila ušesa, kaj če se premakne in ga bom preveč globoko v uhico ,... v glavnem strahov so in bodo ostali. upam samo da bo vse ok in da bom zmogla to nalogo mameuser posted image

(odgovor članu Foxina)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Decembrke
22.11.2007 16:15:24   
t*e*j*k*a
Ola!!

Foxina dobrodošla spet men nami!! Me veseli da je s teboj vse vredu!!!

Še en teden in dva dni pa bomo vse decembrke!!!!!

Glede občutkov po porodu bom jaz tud verjetno mela mal težav kr sem ful zakomplicirana osebnost. Mogoče bom mela pa kako fajno cimro in na čudne stvari niti ne bom mela časa mislituser posted image .

Dans sem bla zraven mojga v CE, je bil na žganju bradavic. Zdej ma pa polno mehurjev po roki, kr mu sploh niso kože okol bradavic z ničemer zaščitili. Pravi mojstri ni kej!!!
No dans sem bla tud pridna in sem mal okna pucala. So nam jih uni strici k so estrihe delali ful umazaliuser posted image , sploh balkonske vrate so ble katastrofa.Sem se prov namučla zraven. Pa še trojne blakonske vrate imamo, od tega so ene dvojne, tko da je isto kot da bi ble 4.

Klarisma smola da ZO ni uspel, no glavno da je z vama vse vredu, mogoče se pa res še obrne!!

Raho ti pa res ne popustiš, jaz niti nebi mela volje da bi se kregala z carino. user posted image user posted image

Jaz sem ratala pravi čokoholik. Ko vidim samo čokoladne piškote sem čist nora in pol se nabašem, čez pol ure pa je joj k mi je slabo!!


(odgovor članu Mat3ja22)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Decembrke
22.11.2007 16:22:49   
ElaM
Kaj pa danes vse nekaj štrajkate s pisanjem?user posted image  Da niste šle v Rim.user posted image
Foxina, super, da je z vama vse ok. Me smo pa že skoraj stave pobirale, če si že šla rodit?user posted image
Mateja22, nič bat, saj na začetku smo bile vse nerodne z dojenčki. Potem se pa počasi navadiš. Mene je tudi v drugo strah, kako bom delala z novorojenčkom, da o prvič ne govorim. Okrog ušes pa nikar ne skrbi, jih itak ne smeš pucat, ampak se pucajo sami in samo smolo obrišeš iz uhlja. Nohti se prvi mesec tudi ne strižejo. Boste videl ni panike.user posted image
Tejka, ti si pa res pridna, meni na misel ne pride, da bi s tem trebuhom okna pomivala. Pa jim ne bi nilč škodovalo.user posted image
Vetrnica, hvala za odgovor.user posted image
Lepo bodite, pa kaj napišite, da bom imela zvečer kaj za brat.user posted image


_____________________________

:)

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Decembrke
22.11.2007 16:30:48   
lana38
Jaz tudi ne bi s trebuhom okem umivala, tudi če ne bi bila rizično user posted image . Bi že moral kdo drug, ali pa bi ostala umazana. Če drugih ne bi motilo, bi se jaz tudi morala sprijazniti.user posted image  Pa verjetno bi se kdo zmigal, da meni ne bi bilo treba.user posted image  Če ne pa bi tako dolgo težila, da bi se kdo premaknil.
Jaz že 2 dni opažam, da je popoldan bolj mrtvilo. Pišete pa ponoči, ko jaz spim.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Decembrke
22.11.2007 17:26:28   
Raho
Dober dan ali pa že večeruser posted image .

Da se malo javim.

Klarisima - žal mi je, da zunanji obrat ni uspel. Imaš še dovolj časa, da si vaš user posted image  premisli in se obrne sam. Nikoli ne veš. Ti naši user posted image  nas vedo presenetiti.

Foxina - me vesli, da je s tabo in user posted image  vse OK.

Jaz sem se sedaj spravila do konca zapečt CDje, ki sem vam jih obljubila. Upam, da bom nocoj zaključila s projektomuser posted image .

Jutri namreč nimam časa, ker imamo tiste k. izpite. Rada bi pa do ponedeljka imela pripravljeno vse, kar vam še moram poslati. Da ne bom kaj pozabila. Pa tudi december je že pred vrati.

Fino bi bilo, da si še operem glavo, ampak nimam ne vem kakšne volj. Bom pa ju3 imela čop. Če se pa komaj spakiram v tuš kabino.

Pri nas je tako, da je Živa veno bolj okorna. Mi kar celi trebuh skače, ko naredi kak gibuser posted image . Imam jo pa tudi jaz že nekje med koleni. Upam, da bova dočakali ta 7. december. Če ne, bo pa pač prej, ne...

Kako ste ve, dajte nekaj napišite, da bom imela kaj za komentirat - čeprav moram priznati, da moram še 1x prebrati, kaj ste napisale (moj spomin je kot švicarski sir).

< Sporočilo je popravil Raho -- 22.11.2007 17:29:23 >

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Decembrke
22.11.2007 17:35:34   
ElaM
Raho, ti imaš AS, dej mi povej, kje na trebuhu najdeš Živin utrip, prosim?

_____________________________

:)

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Decembrke
22.11.2007 17:39:03   
Raho
Grem sprobat pa ti nappišem,  kje je...

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Še enkrat IME ZA FANTKA ...
Lubici

... k priimku SKOL, finalni izbor :) Hvala za vsak glas!

ADAM (37%)

ARON (18%)

LUKAS (35%)

RUBEN (11%)


Število vseh glasov: 417

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!