|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke
21.11.2007 18:45:31   
lana38
Kje ste pa zdaj vse, ko jaz iščem, kaj bi brala? Pa čvekala bi. Verjetno ste ponoči bolj aktivne, da je potem zjutraj par stani na novo.user posted image  Takrat pa jaz spim.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Decembrke
21.11.2007 19:11:58   
lorch
Evo mene! Naj se pohvalim, da sem pravkar zašila prevleko za kovterček, ki bo v zibki. Sem kupila kompletek, ki vsebuje kovter, vzglavnik, rjuho, tisto oblogo za okrog zibke in strehico al kako se temu reče. Ker pa naša 32 let stara zibka nima tiste špice za strehico, sem jaz vse te volančke odparala, kupila še flanelo in zašila prevleko, ki je na eni strani iz flanele, na eni pa iz enakega bombaža kot ostala posteljnina za zibko (z narisanimi medvedki in podobno). Se pa hvalim zato, ker nisem šivilja in nimam osnovnih pojmov o šivanju, zato sem blazno ponosna na svoj izdelek, ki prav fajn zgleda.  Sem se pa že včeraj malo špilala in naredila prevleko za kovter ki bo v kinderpetu tudi. In se mi prav fajn zdi, da sem se spomnila na flanelo, ki je tako prijetno mehka.
Če me ta trenutek zagrabi, moram pa samo še ščetko vzet, pa lahko gremo v Rimuser posted image .
Razen, če ugotovim, da sem na kaj pozabila, kar je pri meni čisto možnouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Decembrke
21.11.2007 19:27:56   
sade
pozdravljene po dolgem času se javljam
ja lena sem ko user posted image kar se pisanja tiče ampak preberem pa, če se le da... nisem ravno tip za pisat. V glavnem moj rok je 31,12. in če se spomnete sem jaz tista ki me je ginekologinja nadrla na zadnjem pregledu da sem skoraj user posted image .
včeraj sem imela ponovni pregled in ponosno sporočam, da sem pridelala le 1 kg v zadnjem mesecu moji novi podatki za statistiko 35 teden +14 kg obseg 100 cm čakamo punčko, ki še kar nima imena, se še nisva uskladila in slabo kaže.
Ja naša punca je težka 2300 g kar je super in sem zelo vesela.
Problemi s spanjem so tudi pri meni in vse ostalo prav tako.. britje, prepogibanje ....
v glavnem lepo se imejte in se beremo

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Decembrke
21.11.2007 20:17:11   
pikica*
Ayo, kar se tiče kozmetike ne gre pretiravat. Kupi eno trdo milo (pa Johnson, ker ima menda ogromno otrok na tega alergijo). Pa hladilno kremo (iz lekarne), kakšnih kremic za obraz ipd. pa ne rabiš. Se mi zdi, da so tile naši otročki za tovrstne žavbe še premajhni.  Aja, pa Bepanthen. Ostalo boš pa že kasneje kupila, če boš rabila.

Glede plenic...jaz Pampersk živih ne prenašam. Mi smrdijo po kemikalijah. Jaz sem še najbolj zadovoljna z Muellerjevimi in jih bomo prakticirali tudi sedaj. Smo probali tudi s Fixies pa je vse premočilo, zato jih zdaj ne bomo niti testirali.

(odgovor članu sade)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Decembrke
21.11.2007 20:28:57   
Magi*
hojla!

da javim kako je dan pri nas potekal. popoldne sva z Zarjo dobili ružbo: atija in babico in sem si lahko malo odpočila. ati je bil prvič na govorilnih urah v vrtcu. vzgojiteljica je Zarjo zelo pohvalila, da je nekomplicirana, samostojna, prilagodljiva, družabna - skratka šefica. edino, kar so opazili je njen odločni NE. user posted image  ko enkrat reče ne, to pomeni NE in se sploh več ne sekirajo. itak sama pride kasneje okoli. ja, ja, poznamo. menda sta se zelo lepo menila z vgojiteljico, je res krasna oseba. tudi ona je seveda mnenja, da otrok z vročino ni za v vrtec.

Zarja je sicer kar OK, samo malo utrujena je, pa prehlajen glasek ima, vročine pa trenutno nima. bo pa doma do konca tedna. nima smisla, naj se do konca pocajta. to sicer pomeni, da bom jaz hinrihtala, sam otrok je pač prvi.
ElaM: ne, bris grla ji ni naredila - mož je bil tam in on ni tok tečen kot jaz. jaz bi zahtevala naj ga nardi.

ko smo pri prvem in drugem otroku naj povem, da pri nas otrok ne bo več. jaz ne bi preživela še ene nosečnosti v mirovanju. bi še imela kakega otroka, samo da mi ne bi bilo treba bit noseča. ja, ja, mogoče si pa še premislim. user posted image

trenutno se gospod ati in Zaki spet pregovarjata za spati. ati je že čisto nervozen. je pametno ugotovil danes, da se zdaj z Zarjo veliko več ukvarjamo kot smo se prej. aaaaa, on se zdaj več ukvarja z njo, prej sem se pa jaz, zato tega ni opazil user posted image

ponosna sem nase: do sedaj sem kot mati kokoš sedela na vseh hišnih papirologijah (4 stanovanja) in še eno ulično in sem s tem mesecem vse komplet predala naprej. to je zame, kontrol frika, totalen napredek. danes je prišel sosed spet nekaj z enim sestankom težit in sem mrtvo hladno moža poslala, da mu je pvoedal, da si z mano ne bodo nič več pomagali. sem pooblastila sosedo, da se meni tudi v mojem imenu. in a veste kako paše, ko skineš tako breme s svojih ramen. saj je res, da sem predala kompletno porihtane zadeve od sebe in zdaj teče vse kot podmazano, ampak vseeno je fajn, da se za vsak drek ne obračajo name. user posted image  z leti očitno res postajamo pametnejši user posted image

jutri imam frizerja, v petek ginekologa, v soboto bomo spet praznovali in tako dan za dnem do dneva D. pa še nisem čisto vsega za šiht skončala. komaj eno stvar oddam, že dobim dve novi user posted image  mož se mi smeji, da bom pač iz porodne še tiste malenkosti uredila. user posted image

kje pa je Foxina? nič se ni javila, ali sem jaz spregledala?

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu sade)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Decembrke
21.11.2007 20:42:13   
DANVARI
Ah veste kaj, pejte se solit user posted image user posted image user posted image ČVEKE user posted image user posted image user posted image
Jaz vas ne dohajam več, pa mi moj pravi da skoz na ringaraji visim user posted image user posted image user posted image Vsakič ko pogledam gor mam dve strani za prebrat. Mi ful prav pride da katera kaj odebeljeno napiše gre hitreje skoz user posted image . Torej, hiter povzetek:

1. Nana22 - super porodna zgodba, samo tist del ko si pobožala glavico preden se je dokončno Lina porodila mi pa ni jasen: kako si dosegla, pa tud: men pri prvem porodu ni na pamet padlo da bi kej vmes spodaj čekirala, pomoje bi me preveč iz tira vrglo user posted image Sicer pa ČESTITKE ŠE ENKRAT

2. Ajtak KOLK LUŠTKAN SINKO user posted image user posted image user posted image super slikica, sta prava pozerja!

3. O spanju novorojenčka v skupni postelji: naša je tudi v svoji posteljici zraven spala, ker sva bila oba preveč v skrbeh da bi jo pomendrala in posledično nebi spala mirno.

4. O pesekih: mi imamo mešanko med labradorko in še nekom user posted image (verjetno ovčar ali kaj podobnega ker ima gobec bolj na ovčarja kot na labija, sicer je pa črna ko noč user posted image In je naša tamala čist usekana nanjo, jo pa mal nastran držimo ker je Bela drugače v pesjaku in nima občutka za tamalo, ker je čist prehitra in hiperaktivna (psica ne tamala user posted image ) in jo zlahka podre že z mahanjem repa user posted image Je pa drugače ljubezen obojestranska user posted image user posted image Pri noni sta pa letos jeseni dva mlada mucka in je to za našo čista terna. Sicer jih je mačka zavlekla stran tako da nista navajena pestovanja in bežita, ampak upam da nam jih bo uspelo navadit na ljudi. Med mamo muco in tamalo je pa totalna ljubav user posted image user posted image

5. čaki kaj še.... vse ki ste imele oz boste imele ZO (ElaM, Klarisima... )eno veeeeeliko pikopoko da vam rata oz da bo šlo vse gladko. ElaM, zapomni si da si za mano v vrsti za rodit! user posted image

6. Evo Raho tvoj je fajn zračunal, 7.12. bo res ok datum, moj se tud strinja. Čeprav je zadnje dneve tolk utrujen, da bi rad šel čimprej v porodnišnico. user posted image

ZDEJ SE PA MAL UMIRITE KER PRIDEM NASLEDNJIČ GOR ŠELE JUTRI OPOLDAN IN NE VEM ČE BOM IMELA ČAS SPET TOLK BRAT! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"In raising my children, I have lost my mind but found my soul." ~ Lisa T. Shepherd
"People who say they sleep like a baby usually don't have one." ~ Leo J. Burke


(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Decembrke
21.11.2007 21:02:04   
klarisima
Čer punce, evo mene doma user posted image

Žal je bil ZO neuspešen ampak je bil Likar tako fajn in realen, da sem se sprijaznila z usodo in kar bo pač bo.
Moj dan: od 9h do 13h sem bila v porodni sobi in poslušala srčka mojga user posted image (zdaj pa mam, ker sem si želela ctg v ponedeljek na pregledu in ga nisem dobila user posted image ). Sam ZO je trajal dobrih 5 minut, poskušala sta Likar in še ena prijazna zdravnica vendar je moja user posted image že fajn zasidrana z ritko v medenici in je žal nista dobila ven. Res ni bilo prijetno vendar sem stisnila zobke in potrpela. Po posegu sem bila sprejeta na oddelek, kjer sem počakala do 16h na vizito, šla na še en ctg 20minut in počasi domov. Likar je rekel, da sicer še to ni dokončno, da bo user posted image tako ostala, da naj še kar telovadim in podlagam pojštre pod svojo rito, ko imam poln mehur user posted image in da možnost vedno obstaja. Realist, takšne ljudi imam rada user posted image . V glavnem porodit bomo poskusili na rito, če pa ne bo šlo pa me preda v operacijsko na CR. Tako je to!
Jaz sem se sprijaznila in bom upala do konca (in telovadilauser posted image ). Je pa me preseneteil, ko mi je povedal, da ima moja user posted image že 3200g (37.teden4/7).
Upam, da se Ajtak vrne in deli svojo zgodbo z nami preden grem rodit, da vidim kako je rodit user posted image težke kategorije user posted image

Hvala, da ste mislile name user posted image user posted image user posted image
Zdaj pa se grem stuširat in pojest celllll ananas (sem sanjala o njemu cel dan; tešča do 13h), če mi rata user posted image

Pridem še kaj nazaj user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu DANVARI)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Decembrke
21.11.2007 21:04:43   
Vrtnica79
Pozdravljene

kozmetiko sem jaz kupila kar od Niveje. Eno trdo milo , šampon & kopel, mleko in olje za namazat, vatirane palčke, vato. Kremo za ritko pa bom kupila tisto iz lekarne, je najboljša po izkušnjah od prvič. No, do prvega kopanja tako ne bom rabila nič od zgoraj naštetega razen kreme za ritko. Če se ne motim prve dni tako samo z toplo vodo in gazico user posted image  umiješ. Pri kopanju pa od začetka pride bolj v poštev trdo milo, ne drsi tako.
Plenice- kupila pamperske ker so mi prvič dobro služile. Bom pa sprobala tudi Fixis pa bom vidla kaj nam bolj odgovarja.

Ja, glede naslednje user posted image  pa nevemuser posted image  Moj je rekel ko sem 2 zanosila da hoče 1 ali 3. Dva se ne splača imetuser posted image . Nevem, mogoče si bo premislu ko bo slišal drenje po stanovanju 2 otrok. Pa tudi prostorsko smo bolj na tesno, čeprav mi je patronažna rekla da moremo še dalje delat na fantkuuser posted image . Jah, pa kaj še. Vglavnem, se bomo kasneje odločili kak dalje.

Lorch kako slikico pripopaj da še me vidimo tvojo umetninouser posted image .
Vanja.v, lepo da si se oglasila.
Raho, sicer ne berem teh zgodb ampak ti nič bat! Ne razmišljaj o tem saj bo vse vredu.

Jaz pa zadnje dni tak mlatim mleko not pa kakav, sladkor in kruhuser posted image . Njami, vsaj 2x na dan si privoščim to specialitetouser posted image . Preduser posted image  pa nisem mogla videt tega- so si starčki v moji službi veselo namakali krhu v mleko( o.p. delam v domu starejših) pa mi je kr gor šlo. Ja, kako se vse spremeni.

Lepo bodite in uspešno noč vam želimuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Decembrke
21.11.2007 21:08:00   
Ayo
Joj babnice moje! Mojmu ni vec vsec ime za user posted image  fantka, ki sva ga izbrala ze ene 3 mesce nazaj in sedaj se je treba na brzino zacet ukvarjat z novim!! user posted image user posted image user posted image

Magi*, a vi ste ze izbrali?

Potem glede otrockov, jz sm si zmeri zelela 3, sam moj user posted image  pa ni za to. Prav da 2 ja, 3 pa ne. In jz racunam, da bi druzga kr kmal po prvem naredil... user posted image

Men je blo pa prej spet ful slabo!! user posted image  user posted image  Sem zdele v mahu pojedla en sop redkvic, pa mal sircka...ne vem dons mam tak cuden apetit user posted image user posted image  Pa se trebuh mi skos neki otrdeva in spodaj me scipa...user posted image

(odgovor članu DANVARI)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Decembrke
21.11.2007 21:12:25   
ElaM
IZVIRNO SPOROČILO: DANVARI



5. čaki kaj še.... vse ki ste imele oz boste imele ZO (ElaM, Klarisima... )eno veeeeeliko pikopoko da vam rata oz da bo šlo vse gladko. ElaM, zapomni si da si za mano v vrsti za rodit! user posted image



Te držim za besedo.user posted image  Sem te danes nekaj pogrešala, dej bod malo bolj ažurna.user posted image

Še dve slikci, taki ki pašeta v kontekst o hišnih ljubljenčkih.user posted image
Tinkara in Zlatko.user posted image
user posted image
Pa še Binko, Danvari ta je take sorte, kot vaša, hiperaktiven, v šusu tamala pade, ko se podrgne obnjo. Ampak njej je to hudo zabavno.user posted image
user posted image

Zdaj se grem pa sama sebi smilit, ker mi je slabo. Pojedla, sem skoraj škatlo Milka pralinejev, nisem normalna. Požrtost babja.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu DANVARI)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Decembrke
21.11.2007 21:12:50   
Kim80
Klarisima, škoda, da ZO ni uspel. Ampak ne se obremenjevat s tem sedaj, user posted image  bo nekako že prišel ven. Glavno, da sta zaenkrat oba ok.

Glede otrok. Jaz trenutno mislim, da bi imela 2. Torej po tej nosečnosti še enega. Lahko, da si premislim, ko rodim, saj nimam pojma, kaj me čaka.user posted image  No, upam, da ne bo tako hudo, da bi rekla: "Nikoli več."  Moj tudi pravi, da bi imel 2.
Občudujem vas vse, ki kaj ustvarjate za vaše user posted image . Lorch, pa Raho, pa še ena, ko je zadnjič pletla ... Jaz kaj takega niti približno ne znam. Mi ročne spretnosti ne ležijo. Zato pa moja mama (bodoča ponosna babica) plete nogavičke s tako hitrostjo, da se kar kadi. Sem ji zadnjič prav rekla: "Saj zdaj bo pa dovolj."user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Decembrke
21.11.2007 21:18:10   
Ayo
IZVIRNO SPOROČILO: ElaM
Zdaj se grem pa sama sebi smilit, ker mi je slabo.


Welcome to the club!! Fuj! user posted image

Klarisima, zal mi je da ZO ni uspel, ampak ti kar z glavo lepo pokonci in bo vse ok! Nekateri user posted image  se obrnejo v porodni sobi, drugi se pac rodijo z ritko in so cisto normalni zdrabi otroci (npr. moj user posted image   user posted image ).

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Decembrke
21.11.2007 21:30:07   
Vrtnica79
ElaM kaki srček je tvoja malauser posted image . Pa kuža in mucika sta tudi sladka!

Klarisima mogoče pa se bo tvojuser posted image  zadnji čas obrnil pa bo. Sicer pa ti bodo tako naštimali da bo prišel ven, not še noben ni ostaluser posted image . Držim pesti zateuser posted image .

Ayo mogoče pa je tvoj slišal kakšno lepše imeuser posted image . Ah, ko boš rodila bosta tak vedela kaj izbrati.
No, mi smo se končno odločili da bo naša Vana ( ali Vanna) Kak se vam kaj zdi?

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Decembrke
21.11.2007 21:35:58   
Ayo
Vrtnica79 - Vana user posted image user posted image user posted image
Za user posted image  je itak celo morje ful lepih imen, problem so user posted image ! user posted image
Drgac pa sem tud jaz pomislila na to, da ko bom rodila, predlagam ta ime, ki sva ga ze izbrala, mogoce bo user posted image  v tistem trenutku pa vsec!!user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Decembrke
21.11.2007 22:07:46   
Oranža
Ayo veš kaj pravijo, če se ne moreš odločit za ime, da pol pač ne bo tistega spola, torej boste imeli user posted image user posted image user posted image user posted image .
Klarisima škoda da ZO ni uspel ampak nč sekirat, bo že. Mu pač bolj ustreza na ritki sedet. Tud js sem mela ZO, bil je uspešen, mi je dr. Pušenjak v Lj delal in mi je tud user posted image  ocenil na 3200 (+/-10%), pa sej pol v teh dobrih 2 tednih do konca ne pridela več veliko. Moj prvi se je rodil s 3550 g porodne teže ampak mu je ful padla v porodnišnici k ni dost jedel ker je bil preveč utrujen, sva se trudila cca. dobrih 8h.
Mi je rekel dr. Pušenjak da bi kamot lahko rodila tudi v medenični ker ima obseg trebuha večji od obsega glave, in to je zelo pomembno ker se p'ri medenični glavica porodi zadnja in se mora to zgoditi hitro. No še vedno pa je izhod v sili, in sicer CR, tko da ni za obupat. Če ti je dr. rekel da boste poskusili najprej naravno v medenični potem se lahko zgodi da boš res čisto normalno rodila. On že ve.
No zdej vas pa zapuščam, sem komi tople spackala skupi, mi kar oči skup vleče.
Nočko

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Decembrke
21.11.2007 22:33:24   
želva
Dons ste pa čist divje! nehte tipkat, hitr spatuser posted image .
Jest bi mela takoj za temle user posted image  še enga, ker mi je fino, da skupaj gor rasteta. Ampak se je zgodilo, da sem zaradi user posted image  ostala brez službe, tko da bo treba najprej v službo, pa pol še kakšnega, ko bojo spet dinarčki. Ja, pa še prjet se mora, kar bi bil pr nama čudež, saj sva se že za tega 2 let matrala.
Klarissima a ti greš v postojno rodit? Se mogoče vidvauser posted image :Saj maš rok 10. a ne? Jaz pa 8.Mogoče bova pa skup notr.

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Decembrke
21.11.2007 22:37:46   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: želva

Ja, pa še prjet se mora, kar bi bil pr nama čudež, saj sva se že za tega 2 let matrala.


ja, ja, čudež user posted image  tudi midva sva se pri prvi matrala nekaj let, potem se je pa zgodil čudež in bova v kratkem drugič starša user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Decembrke
21.11.2007 22:40:01   
Magi*
Ayo, mi bomo očitno imeli Taras-a Zajc-a. user posted image  možu je Taras zelo všeč, meni pa je tudi že sedel v uho, Zarja pa še kar po svoje - bo imela Zajca. saj ona ima najbolj prav, itak je bratca narihtal zajec, in to velikonočni user posted image  

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Decembrke
21.11.2007 22:55:20   
Skaana
user posted image

Glede št. otrok. Jaz sem vedno govorila, da jih bom imela vsaj pet user posted image . Moj pa le enege user posted image user posted image user posted image . No, v bistvu se nikoli nisva kaj preveč pogovarjala za prihodnost, ker nikoli ne veš, kaj prinese. Ampak v grobem je res blo tak. In potem sve dve leti "pazila" brez posebne zaščite, ko sva se pa odločla in nehala pazit, pa je v prvem poskusu ratala Atena user posted image . Ampak res, ker je moj potem odpotoval, vem do ure natančno kdaj je nastala user posted image . No, po njej pa itak dve leti nisem smela kaj preveč prčkat zaradi CR, sva mela kondome. Potem sva pa šla na staro varianto, da sva pač pazila, ker kondomi nekak user posted image . Ja pa dojila sem miceno 14 mesecev, itak ne smeš nič zaščite met, potem sem pa nekak skoz hotla it po tabletke. A sem se po pravici skoz zanašala na metodo pazi. Ja pa ja de. No, rezultat je pa tale naša marčevska beba. Za katero res ne vema kdaj nama je "ratala" user posted image user posted image .

Skratka, zdaj bom kar takoj ko bo mogoče šla po mireno, ker žal po dveh carskih odsvetujejo ponovno user posted image . Je pa zelooooo čuden občutek, ko vem, da je vse zadnjič user posted image . Ampak tako je življenje. Samo da bo še to dete zdravo in bomo čisto zadovoljni.

Zdaj pa bežim v mižule. Jutri bo spet en naporen dan... 

user posted image

Le kje je res Foxina?

_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Decembrke
22.11.2007 6:38:18   
Mat3ja22
Dobro jutro vsem user posted image

Glede števila otrok, sem jaz vedno govorila, da bi bila 2 al pa 3. dva pa sigurno, če pa bi se "zgodilo" pa še 3( se vidi da prihajam iz velki družine- imam dva brata in eno sestro). moj pa bi imel dva, tko da bomo vidli kolko jih bo na koncu.user posted image
pri nama je tudi ratalo v prvo, sva rekla, kaj pa če bi ta mesec probala in menstruacije naslednji mesec ni blouser posted image .
Klarisma škoda da ZO ni uspel, mogoče pa se na koncu le obrne.

danes grem k zobarju, mi je že v soboto zdravilo ven padlo, pa sem odlašala do danes, zdaj pa vidim, da me stalno bolj boli user posted image , v glavnem rajši bi šla nevem kam - tudi rodit že sedaj, kot pa da moram k zobarju user posted image - se vidi, da zato ne morem spat in sem tako zgodnja


(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Decembrke
22.11.2007 8:05:06   
Bety upa
Pozdravljene!¸

Če je katera od vas pripravljena po porodu prodati Angel s., se priporočam. Oglasite se mi na ZS.

Pa veliko sreče do konca!

LP

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Decembrke
22.11.2007 8:32:31   
Magi*
dobro jutro punce!

ena kofe za vas zaspanke:


user posted image


jaz sem spet spala bolj tako-tako, na obroke. nič novega torej. mož je spal v dnevni, tamala pri meni - še ni v redu. spet ima neke pikice, sam je zgleda Claritine prijel takoj. Skaana, zgleda, da je to res vse povezano...

in po takšni noči mi rata zaspati ob 6ih, nakar Zaki in mož vstaneta in mož hop za komp, Zarjo pred TV...Zarja kliče mamico, mož seveda ne trza - saj ne kliče njega...po 10. klicu gre končno tja, pa ga Zaki noče videt - ja itak, a je morala prej 10x klicat, da je mrdnu...vedno je tko user posted image  jaz vstanem, se stanje umiri...in potem ima tip jajca jamrat kolk je utrujen, da je ful slabo spal...mu rečem, da sam sebi laže, ker sem celo noč bila pokonci in točno vem kolk je kdo spal user posted image  arrggghhh - who needs them anyway? ja, pravilno ste ugotovile, da sem danes jezna nanj user posted image

glih sem še nekaj za službo napisala in poslala, pa mi je spet nov mejl not uletu. a me ne mislijo pustit v miru rodit?

drugače sem pa, razen standardnih tegob, v redu.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Mat3ja22)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Decembrke
22.11.2007 8:37:26   
lana38
Saj sem vedela, da pišete ponoči, ko jaz spim. Napisale ste pa malo manj kot sicer. Mi je hitro uspelo prebrati.

klarisima, škoda da ZO ni uspel. Morda pa se user posted image  res še premisli in obrne. Kdo ve...

Jaz imam pa jutri spet pregled pri G in že komaj čakam, da spet vidim user posted image  in kako je napredoval.
Pri nas pa že od včeraj tako močan veter piha, da je tudi čez okno videti grozno. Blaž mi je včeraj rekel, da je kar enega zelo majhnega user posted image  skoraj po zraku nosilo. No, mene, ki sem zdaj kapaciteta, sigurno ne bo dvignilo, če grem malo ven.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Decembrke
22.11.2007 8:45:39   
pikica*
Dobro jutro punce!

Kaj čem.....grem kar po vrstiuser posted image .

Št. otrok - mi bomo pri dveh zaključili. Najprej je bilo celo tako, da sva oba rekla, da ostanemo pri enem, potem pa je user posted image  začel sanjat o tem, da bi imeli še enega. Meni so šli ob tem kar lasje pokonci. Še začetek tega leta sem se bila pripravljena na smrt skregat, če mi je samo omenil, da bi imela še engauser posted image . Potem pa me je počasi prepričal in sem začela razmišljat, da mogoče pa le ni to tako zelo slaba ideja.  Takoj, ko sem rekla, da mogoče bi pa res poskusila, se je že prijelouser posted image . Zdaj bova pa morala resno razmislit o kakšni res zanesljivi kontracepciji, ker pri nama vedno rata v taprvo. Prijateljica pravi, da midva še gat ne smeva dat skupaj v pranjeuser posted image

Klarisima - držimo pesti, da se dete vseeno obrne na glavo. Drugače bo pa tudi tako šlo. Ne bo ne prvi ne zadnjiuser posted image .

ElaM - upajmo, da bo pri tebi več sreče z ZO.

Punce, še ene teme sem se danes spomnila. Občutkov po porodu. Se mi zdi, da je to vedno ena taka tabu tema. O tem nihče ne govori, potem ima pa veliko mamic težave sama s seboj,ker misli, d aje z njo kaj narobe. O čem govorim...o poporodni otožnosti. Sicer vsaka misli, da nje to ne bo doletelo, dejstvo pa je, da doleti 80% mamic. Na srečo so takrat, ko sem bila v P, dali tudi eno brošurico na to temo, tako da sem videla, da ni to nič groznega. Saj ne pravim, da bo vse to doletelo, je pa bolje, če je mamica na to pripravljena. Jaz lahko povem samo mojo izkušnjo. Vsak dan po porodu je bilo moej psihično počutje malce slabše. Tretji dan (dan pred odhodom iz P) pa je bilo tako hudo, da sem jokala kot dež in sem moža prosila, da naj ostane tudi, ko je bil čas obiskov že mimo. Čisto sem bila sesuta. Pa sem mislila, da je kriva P in bo doma bolje. Pa ja. Bilo je enako. Nihanja razpoloženja so bila na dnevnem redu. Včasih me je zagrabil tak občutek tesnobe, da Zoje niti previt več nisem mogla. Enostavno nisem več mogla dvignit rok in sem se samo sesedla, solze so pa kar tekle in tekle.Takrat je vedno vskočil mož. Mene je najbolj moril občutek, da imam zdaj ob sebi eno malo bitjece, ki je non stop odvisno od mene. In mene je to ubijalo. Pa sem pred porodom mislila, da sem res pripravljena. No, po kakšnih dveh tednih se je stanje normaliziralo in je šlo samo na boljše.
Kaj sem hotla povedat.......punce, ne se ustrašit teh občutkov (tiste, ki že imate doma male škrate najbrž veste o čem govorim). Raje govorite o njih. S partnerjem, mamo, prijateljico, ali pa kar tukaj na RR. Samo ven iz sebe je treba dat in bo bolje.

Upam, da vas nisem s to temo zamorilauser posted image . Ampak mi je padla na pamet, ker so na tv govorili o tej temi (pa mal me je zbodlo, ker je o tem govorila ena punca, ki sploh še nima otrok.....in si po moje niti predstavlja ne kako to v resnici izgleda).

(odgovor članu Mat3ja22)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Decembrke
22.11.2007 8:54:27   
lana38
pikica*, a si ti tudi gledala oddajo Dobro jutro?
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?