|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
28.11.2007 16:03:43   
Tiamo
Vi se tle režite in krohotate, jaz se pa resno grozno matram, ker mi čisto vsak dan po kosilu tukaj v pisarni po črevih klokota. Ker ne upam prdnit, stiskam šupak, potem pa ves tisti zrak potuje nazaj in to tako ropota, da so že dvakrat hišnika klicali
user posted image user posted image user posted image  sem na istem, še dobro, da sem sama v pisarni in lahko kakega spustim, tihomirja mislim in to pri odpem oknu, zdraven pa upam, da ne bo noben prišev v mojo pisarno v roku 10min, dokler se ne razpuši

Al bina upam, da se hitro najdeš rešitev.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
28.11.2007 16:12:15   
Njuškalo
Itak, da se  režimo, če ste pa take prdlivke, namesto da bi bile tako fine dame, kot sem naprimer jaz.
Čisto preprosta logika pove, da nekaj delate narobe in telo vam to skuša sporočit..kaj je to, pa ne vem..boste bolj same vedele.Vsekakor potrebujete eno čistilno akcijo telesa.Jaz pijem napitek od Nahrina, ki ti v telesu vzpostavi ravnovesje in ti ga tudi prečisti, mogoče bi pomagal tudi vam.Mislim, da se mu reče Basico.Da ne boste več zasmrajale naokol...user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
28.11.2007 18:13:24   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Tiamo

Vi se tle režite in krohotate, jaz se pa resno grozno matram, ker mi čisto vsak dan po kosilu tukaj v pisarni po črevih klokota. Ker ne upam prdnit, stiskam šupak, potem pa ves tisti zrak potuje nazaj in to tako ropota, da so že dvakrat hišnika klicali
user posted image user posted image user posted image  sem na istem, še dobro, da sem sama v pisarni in lahko kakega spustim, tihomirja mislim in to pri odpem oknu, zdraven pa upam, da ne bo noben prišev v mojo pisarno v roku 10min, dokler se ne razpuši

Al bina upam, da se hitro najdeš rešitev.


Blagor vama, k sta vsaj v pisarnah. Jaz sem v razredu, polnem mularije. In mi klokota po črevih, da je jojuser posted image . Enkrat mi je tako brbotalo notri, da se je mož zbudiluser posted image , pa sin me skos sprašuje, če mi dojenček notri brcauser posted image  - jap, tudi trebuh imam tak, kot da sem v 5. mesecu. Grozljivka!!! Jaz sploh ne vem več, kaj naj naredim. Sicer imam prebavo redno, s tem nimam problema, ampak imam hkrati non stop občutek, da moram kakat. In včasih, prav danes, recimo, sem tako napihnjena, da me že cel dan noro trebuh boli - ful me zaboli, ko se vsedem, zaboli me tudi, ko se obrišem na stranišču.
Zase sicer vem, da ne jem nič kaj zdravo, ker obožujem take "nezdrave" stvari, pa nora sem na fižol, čečeriko, grah, pasulj, prebranac - sicer težko rečem, da me kaj bolj šravfa takrat; prav nasprotno, takrat fino prdim in ni problema - gre venuser posted image
Najhuje je, ko te samo zvija in napenja in čutiš, kako ti zrak potuje po črvesju gor in dol, ven pa ne gre.

Bioresonanca??? Magi, kje bi se kaj takega našlo v LJ (saj vem, da obstaja, ampak vsak nasvet prav pride).

Aja, Dida pa meni ni bog ve kaj dosti pomagala, res pa je, da sem bolj malomarne sorte, kar se zdravil tiče in mogoče zato ni delovalo.

Ti, njuška, se pa že zjasni, kje se ta Nahrin dobi, no!

LP od napihnjene brbotavkeuser posted image

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
28.11.2007 19:27:09   
Peteršilj
me smo tudi dame v prisotnosti drugih, ampak ko so tudi dame same se ga vserejo. Pa še kak paše,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
28.11.2007 20:39:36   
Njuškalo
 Ne, jaz sem še sama pred samo dama..itak da semuser posted image No, tisti napitek sem jaz dobila pri eni RR-jevki..sem šla prav brskat...samo da ne bo več smrdelo po svetuuser posted image
BASICO


_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
28.11.2007 20:43:09   
Magi*
nejcko, bioresonanca je v LJ pri Karin Rižner (ta je menda bolj specializirana za otroke in alregije: http://www.svet-je-lep.com/prehrana/energijski_center/celosten_pristop_k_zdravljenju_kandide.php), druga je pri dr. Alenki Kafol (alergološka amblanta na koncesijo, bioresonanco imajo seveda samoplčaniško: http://www.ordinacija.net/members/www-pzs.php?mg_pzs_id=36&lang=slo).

tudi jaz se bom odpravila tja, ker mi drugega ne preostane. sem že vse poskusila. jaz se trudim kolikor toliko zdravo prehranjevati in prebavo imam tudi urejeno. probleme pa še vedno. user posted image

še to nejcko: če te boli, ko se vsedeš ali si obrišeš rit (ala volim taj naturalizam user posted image ), imaš mogoče ravno ovulacijo. mene takrat še posebej matra. trebuh napet, notri klokota, občutek imam kot da imam kamenje not. ko se vsedem pa...auččč.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
28.11.2007 21:31:15   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Antitoleranca laktoze. Se izogibam laktozi pa je ok.


So ti ugotovili al kako veš?


Ja dr. je rekla da imam vse znake intolerance na laktozo(preiskave še sledijo). In eden izmed njih so tudi vetrovi. Meni pomaga da se izogibam laktozi čeprov ni glih lahko, ker je skoraj povsod.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
29.11.2007 0:29:07   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*


še to nejcko: če te boli, ko se vsedeš ali si obrišeš rit (ala volim taj naturalizam user posted image ), imaš mogoče ravno ovulacijo. mene takrat še posebej matra. trebuh napet, notri klokota, občutek imam kot da imam kamenje not. ko se vsedem pa...auččč.


Magi, hvala. Na bioresonanco sem že hotela iti, ampak si kar ne vzamem časa. In, saj veš, kako gre - dokler ti ne povejo, da je nekaj narobe s tabo, nisi bolanuser posted image

Tole z ovulacijo bi pa znalo bit, ja. Mater, boli kot zadnji teden pred porodom, ko vse dol tišči.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
29.11.2007 1:53:59   
Magi*
uf, ne govori o "zadnjem" tednu pred porodom. mene že en mesec vse boli. sem skoz v nizkem štartu zaradi tega. user posted image  

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
29.11.2007 8:56:50   
Enolla
Tablete DIDA do proti preveč razbohoteni glivici kandidi (ki je normalno prisotna v človeškem organizmu in ima funkijo razkrojiti telesne posmrten ostanke v človeškem telesu) se pa lahko razbohoti zaradi nepravilne prehrane, stresa, .... Preprost preizkus ali imaš kandidiazo je ta (brez bioresonance), da pljuneš zjutraj takoj ko vstaneš v kozarec mrzle vode. Še pljunek ostane čvrst na vrhu kozarca je OK, če pa nastanejo meglice ali nitke in potonejo proti dnu imaš preveč kandide. DIDA izjemno pomaga, ker je nrp. cimet eno od naravnih sredstev proti kandidi vendar se moraš zdraven držati tudi določene diete; nrp. ne smeč kvašenih izdelkov ali alkoholnih, izogibat se moraš piva npr.

Vetrovi so lahko začetek kakšne trebušne viroze, zaradi katere ne zboliš tako, da bi bila školjka tvoja najboljša prijateljica, ker imaš močan organizem.

Sicer pa so v tem obdobju bolj običajni vetrovi zaradi več balastnih snovi, ki jih pojemo - surova zelenjava,
cintronovke, zelje, česen, čebula, fižol .... in je to lahko čisto normalno.

Jaz sem se z DIDO uspešno pozdravila, vendar ko sem jo čez nekaj časa spet vzela (ker me je napihovalo) sem doživela lažjo zastrupitev - mrzlelo me je, slabo mi je bilo, .... zato sem vzela nekaj aktivnega oglja, ki veže nase tudi pline, ki nastajajo v črevesju in v enem dnevu je bilo dobro. Tako, da ne pretiravaj.

Meni se je to dogajalo septembra zato sem naredila celo "študijo" o zadevi.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
29.11.2007 11:31:50   
smigli
Meni stres dela take vetrove, da je joj. Sm suha in trebuh imam kot v sedmem mesecu.
Ravnotako sadje, ki ga obožujem, sploh agrumi. Predlagam, da se malo opazuješ, pa lahko hitro pogruntaš kaj je vzrok.

lp

p.s. uboga okolica user posted image

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
29.11.2007 11:38:02   
Peteršilj
kjer ne smrdi, tudi ne dišiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
29.11.2007 12:52:14   
srki
Joj, pa sem se fajn nasmejala zdajleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , še dobro, da me v tem trenutku ne napenja, ker drugače......

Tisto klokotanje je pa res zoprno, ja. Jaz ponavadi rečem, da mi kruliuser posted image , da sem lačna.

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
29.11.2007 12:57:24   
TARA in MAJ



Imunski sistem

Vitamini

Šumeče tablete

Sanostol probiotik

Aloe Vera

Noni BIO sok

Kneipp čaji
user posted image
Intimna negauser posted image
Koža

Sikapur

Wartner

Repelenti

Nega kože po piku

Salvial

Celerit Plus

Nega telesa Kneipp

Kolekcija za nego nog

Kolekcija z arniko

Mandljeva kolekcija

Nega proti celulitu

Aromatične kopeli

Geli za prhanje 200 ml

Geli za prhanje 250 ml

Originalni Silicea balzam
user posted image
Lasje

Originalni Silicea balzam

Grecian 2000
user posted image
Nos

Nozoil

Stryphnasal
user posted image
Očiuser posted image
Prebavila

Sanostol probiotik

Sikapur gel za želodec

Vlaknine-balastne snovi

Eulatin

Magen vital, Kneipp

Figur Balance, Kneipp
user posted image
Beddy Bearsuser posted image
SIKAPURuser posted image
gel za želodec in črevesje

Novost: v lekarnah od septembra 2006.

Sikapur na fizikalni način nase veže patogene bakterije,
ki povzročajo:
bolečine v želodcu
slabost
bruhanjeuser posted image
napenjanje
drisko
in pospešuje njihovo izločanje po naravni poti.

Pomen zdravega prebavnega trakta
za vaše dobro počutje
Vaš želodec in črevesje sta med najpomembnejšimi organi v človeškem organizmu in sta sestavni del prebavnega trakta. V prebavnem traktu poteka cel niz fizioloških funkcij, ki so življenjsko pomembne. Če je katera izmed teh funkcij motena, prebavni sistem ne more več normalno opravljati svojih nalog. To se kaže v obliki motenj, kot so bolečine v želodcu, slabost, bruhanje, napenjanje in driska.

Vzroki: Najpogostejši vzrok za nastanek gastro - intestinalnih obolenj so patogeni mikroorganizmi in njihovi toksini, ki pridejo v prebavila s hrano in pijačo.
Posledice: Masovni vnos patogenov in njihovih toksinov v gastro - intestinalni trakt lahko povzroči prebavne težave, kot so bolečine v želodcu, slabost, bruhanje, napenjanje in driska.
Zdravljenje: Sikapur gel za želodec in črevesje nase veže patogene bakterije in njihove toksine na fizikalni način in pospeši njihovo izločanje iz telesa po naravni poti preko črevesja.
Aktivna sestavina izdelka Sikapur gel za želodec in črevesje je silicijev gel (gel silicijeve kisline), spojina minerala silicija s kisikom in vodo.
Posebnost silicijevega gela je njegova izredno velika sposobnost vezave patogenih bakterij in njihovih toksinov.

user posted image

To pomeni, da se patogeni in njihovi strupi na popolnoma fizikalen način v prebavnem traktu vežejo in se nato po naravni poti izločijo preko črevesja.
Uporaba Sikapur gela za želodec in črevesje ublaži simptome in podpira regeneracijo prizadetega prebavnega trakta.
Ker silicijev gel poleg patogenov nase veže tudi pline, s tem blaži tudi nadležno napenjanje.

Način in trajanje uporabe
Otroci in odrasli naj pri akutnih težavah vzamejo 3-5 krat dnevno po 2 dozirni žlički, vsaka po 15 ml, vmešano v vodo ali čaj, med obroki in če je potrebno tik pred spanjem. Ko so znaki akutnega obolenja blažji, lahko še nekaj dni nadaljujemo z odmerkom 3x dnevno 1 žličko (3x15ml).
Če imate hude bolečine, visoko vročino ali če ne pride do izboljšanja znakov po treh dneh uporabe Sikapur gela, se posvetujte z zdravnikom.

Prosimo upoštevajte: Pri obolenju z drisko je pomembno, da nastalo izgubo tekočine nadomestimo s pitjem zadostne dodatne količine tekočin. Takojšnja nadomestitev izgubljene tekočine je posebej pomembna pri otrocih. Če jemljete zdravila, jih vzemite najmanj dve uri prej, preden zaužijete Sikapur gel za želodec in črevesje, sicer se lahko spremeni njihova učinkovitost.
Aktivna sestavina: 100 ml gela vsebuje 100 ml silicijevega gela (gel silicijeve kisline) s 3,5 g silicijevega dioksida.
Proizvajalec: Medopharm Arzneimittel GmbH & Co. KG, D-79098 Freiburg
user posted image
Pogosta
vprašanja


_____________________________

MED MAJHNIMI IN VELIKIMI


(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
29.11.2007 14:02:09   
m76
to tako ropota, da so že dvakrat hišnika klicali
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?