|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Peticija proti mučenju živali
28.11.2007 17:45:53   
cukerček
Posnetek je res zelo krut, ne vem,če sem že kdaj kaj tako krutega sploh vidla, no niti predstavljat si nisem mogla da lahko kdo kaj takega sploh počne...nisem mogla gledat do konca...pa sem se vseeno odločla in podpisala, nič me ni stalo mogoče pa bo pripomogel moj glas k temu da se to konča....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

le za dobre želodce.....

če bi katera rada podpisala peticijo naj se mi javi na ZS in mi napiše email naslov da ji pošljem obrazec ker ga ne gre tukaj gor pripopat, sem probala, obljubim da mi lahko zaupate...

http://www.petatv.com/tvpopup/Prefs.asp?video=fur_farm

no tukaj pa le video

moj podpis je pod št. 155


_____________________________

Naši spomini so edini raj iz katerega nas ne more nihče pregnati...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Peticija proti mučenju živali
28.11.2007 17:53:55   
Anonimen
Groza, groza, groza user posted image user posted image user posted image
Nisem mogla do konca pogledati.

(odgovor članu cukerček)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Peticija proti mučenju živali
28.11.2007 18:01:26   
Anonimen
Jaz ne mislim gledat posnetka, ker pogleda na to enostavno ne prenesem. Sem že nekajkrat gledala take posnetke in se psihično skup spravljala po par dni. Če mi lahko peticijo pošlješ, ne da rabim prej kaj gledat, se toplo priporočam. Na ZS ali mail (ikonca spodaj).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Peticija proti mučenju živali
28.11.2007 18:02:11   
Anonimen
enako kot tašonka.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Peticija proti mučenju živali
28.11.2007 18:03:41   
malecka
Sori ampak nisem mogla do konca gledat in nočem vedeti, kakšen konec je. To je za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Peticija proti mučenju živali
28.11.2007 18:05:30   
malecka
No me je tako šokiralo, da sem pozabila napisati, da tud meni lahko pošlješ peticijo.

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Peticija proti mučenju živali
28.11.2007 18:07:29   
cukerček
z veseljem vam vsem pošljem peticijo ampak rabim email naslove

_____________________________

Naši spomini so edini raj iz katerega nas ne more nihče pregnati...

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Peticija proti mučenju živali
28.11.2007 18:48:12   
lara larissa




Totalno svinjsko kaj vse človek lahko naredi, ma kaj svinsko ni tako grdega izraza za te ljudi. Nisem mogla gledati posnetka do konca, ampak sem absolutno za podpis tega!!!!

Aja pa še to, verjetno me bodo ene spet  skurcale po domače povedano kot psa, ampak mi je vseeno......ti ljudje ki to delajo bi jim jaz brez slabe vesti privoščila isto smrt, kot jo oni povzročajo tem živalim......no s tem da pa vseeno ne bi želela gledati njihovih zadnji vzdihljajov .



(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Peticija proti mučenju živali
28.11.2007 19:02:24   
Anonimen
No jaz sem to že zdavnej videla, tud podpisala. Je pa mal bebasto pričakovat da se bo to zarad podpisov nehalo. Dokler bo na svetu folk ki bo kupoval krzno, se bo tud to dogajalo. Kjer je povpraševanje je tud ponudba. In to je pač to.

Pa po pravici....tud okol nas se take in še marsikakšne stvari dogajajo živalim, pa folku dol visi. Ker se je najlažje stran obrnt.

No men je vse to grozno. Sram me je ... dostikrat, da sm sploh človk. K nobena žival nima tko zblojenga uma da bi se tako mazohistično znašala nad katerimkoli živim bitjem.

(odgovor članu lara larissa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Peticija proti mučenju živali
28.11.2007 19:05:21   
malecka
z veseljem vam vsem pošljem peticijo ampak rabim email naslove


Saj imaš spodaj pod nami ikonice za mail user posted image


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Peticija proti mučenju živali
28.11.2007 20:06:56   
lol
jaz bi de tudi rada podpisala.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Peticija proti mučenju živali
28.11.2007 20:10:38   
Njuškalo
To je že precej star posnetek, to se dogaja zelo pogosto.Je pa grozno, seveda..in edini, ki lahko kaj spremenimo smo mi.En po en pa se nabere.Nič drugače ne ravnajo z živalmi, na katerih testirajo kozmetiko, ki jo potem tudi veliko RR-jevk uporablja.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Peticija proti mučenju živali
28.11.2007 21:02:08   
lelaval
user posted image user posted image Jaz tudi nisem mogla gledat do konca. Pa verjetno še spat ne bom mogla. Uboge živali. user posted image user posted image
Dam podpis


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Peticija proti mučenju živali
28.11.2007 22:28:50   
eya
Jaz sem po parih sekundah nehala gledatuser posted image user posted image user posted image . Sem že videla podoben posnetek, pa sploh nisem mogla spat tisto noč, šok do konca. Tudi jaz bi tem, ki to počnejo, privoščila isto usodouser posted image

Pa vsakemu, ki kupi karkoli krznenega, bi zraven dala še ta posnetek...po moje bi bil to zadnji kos krzna, ki bi ga kupili...

Ti pošljem mail na ZS...


(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Peticija proti mučenju živali
29.11.2007 0:32:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cukerček

z veseljem vam vsem pošljem peticijo ampak rabim email naslove

Moj mail je tasi_p@yahoo.com

(odgovor članu cukerček)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Peticija proti mučenju živali
29.11.2007 7:30:17   
honey
Cukrček, pošlji še meni obrazec, prosim: renata.kogovsek@gmail.com

Sicer si posnetka nisem ogledala, ampak kot sem prebrala iz vaših postov, sem ugotovila, da se gre zaradi krzna. Uboge živali user posted image  Enkrat sem brala neki letak o tem, kako gojijo in ubijajo živali zaradi krzna in moram reči, da vsakič, ko vidim kakšno žensko/moškega, ki je oblečen v krzno, bi ji najraje vrgla tisti letak v glavo, da bo videl/a, kaj ima na sebi. Ogabno, res.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Peticija proti mučenju živali
1.12.2007 15:40:47   
Nikita***
Še meni prosim peticijo na naslov: jerca.v.nagode@gmail.com

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Peticija proti mučenju živali
6.12.2007 22:46:09   
K_a_t_j_a
Sem brez komentarja in v šoku user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moj email: katja50@email.si


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Peticija proti mučenju živali
16.12.2007 11:29:44   
Nikita***
Nisem še dobila peticije. PROSIM, če mi jo lahko ena pošlje. Hvala!

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Peticija proti mučenju živali
16.12.2007 13:59:16   
Anonimen
Jaz bi tudi peticijo, prosim na patrickovamami20@gmail.com

Me je pa video tako prizadel, sicer sem gledala le minutko, pa nisem zdržala več.. Se še zdaj spomnim božčeka user posted image

(odgovor članu Nikita***)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?