|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: potrebujem nasvete
14.12.2007 17:17:46   
25_perla
danes me je povabil na pijačo po službi, da bi se pogovorila o nekih stvareh (vem o čem se je želel pogovoriti) in sem rekla da nimam časa,naj mi kar pove ko bova mela pavzo.... in ni nič omenjal.... hvala bogu..... rekel pa je sicer da je bolj zapleteno in da nebi med čik pavzo...

strah me je da bo začel debatirati o tem kar se dogaja....

danes sem načrtno šla z sodelovko na malco (tudi ona me je vpršala kaj se dogaja z nama, pa sem rekla da nič)pol ure pred njim in je bil tako žalosten, mi je bilo full hudo, pa spičila sva se nekaj in je bilo opazno da je obema full hudo...

aha pa par vas je reklo nova služba nove simpatije! zakaj! se pravi v vsaki službi bo neka nova simpatija!?! toliko služb sem zamenjala pa se mi je to prvič zgodilo, in sem vsa zmedena jaz uppam da se to nebo dogajalo... ker bi ratala živčna razvalina...



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: potrebujem nasvete
14.12.2007 17:45:00   
Anonimen
Glej, še nihče ni mogel zbežat od sebe in svojih čustev. Škoda, da se nisi šogovorila z njim...še vedno se lahko hvala bogu. Zakaj ne pustiš, da vidiš kaj se to dogaja z vama? Saj ne rabiš seksat takoj, pač vsaj poslušala bi ga, da ti pove kaj hoče. A ne zaupaš sama sebi?

(odgovor članu 25_perla)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: potrebujem nasvete
14.12.2007 20:23:17   
25_perla
no saj je še čas, vrjetno je ta pogovor neizogiban...

rada bi le da bi se tudi po tem najinem pogovoru dobro razumela in da bi ostala prijatelja, če se bo le dalo...

a če ne zaupam sama sebi!?! hmmm nevem....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: potrebujem nasvete
15.12.2007 1:22:54   
piščanc
ohrani metuljčke za boljše delo, odvečno energijo pa izprazi na možu. se mi zdiš nekako nepotešena, drugače se i to ne bi dogajalo, vsaj vprašanja ne

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu 25_perla)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: potrebujem nasvete
1.1.2008 19:08:37   
25_perla
no pa smo spet tu....

pred parimi dnevi sva se pogovarjala in me je prosil da bi probala najino zvezo.... kar sam odklonila in rekla da mi je moja družina najpomenbnejša!!!
nato pa v ponedeljek je bil hkrati najlepši dan in najhujši... pred vsemi sodelovci  mi je priznal da me ljubi in da naj mu dam le eno priložnost..... ostala sem brez besed!
o tem se nisva nič pomenila, ker so sodelovci bili navdušeni nad tem njegovimi besedami.... tako da nisva mela možnsoti se pogovort o tem...

NEŽELIM PA SI NIČ IMETI Z TEM TIPOM, SAMO ZARADI SVOJIH OTROK!!!!

in problem: ja v četrtek bo treba v službo in nimam pojma kaj naj....

jaz vas resno prosim za nasvete, ker sem sama čisto zmedena!!!

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: potrebujem nasvete
1.1.2008 19:14:36   
Anonimen
Jst mam novo službo in višjo plačo user posted image ...

Ampak sem mal drugačen primer kot ti. Na srečo.

(odgovor članu 25_perla)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: potrebujem nasvete
1.1.2008 19:23:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 25_perla

no pa smo spet tu....

pred parimi dnevi sva se pogovarjala in me je prosil da bi probala najino zvezo.... kar sam odklonila in rekla da mi je moja družina najpomenbnejša!!!
nato pa v ponedeljek je bil hkrati najlepši dan in najhujši... pred vsemi sodelovci  mi je priznal da me ljubi in da naj mu dam le eno priložnost..... ostala sem brez besed!
o tem se nisva nič pomenila, ker so sodelovci bili navdušeni nad tem njegovimi besedami.... tako da nisva mela možnsoti se pogovort o tem...

NEŽELIM PA SI NIČ IMETI Z TEM TIPOM, SAMO ZARADI SVOJIH OTROK!!!!

in problem: ja v četrtek bo treba v službo in nimam pojma kaj naj....

jaz vas resno prosim za nasvete, ker sem sama čisto zmedena!!!



Daj no daj, obnašaj se odraslo. Bi morala že zadnjič, ko ti je pred vsemi povedal, kaj, da te ima rad al neki tazga, mu povedat, da te pač ne zanima, če ti je res družin oz. otroci prvi. Ti mu pa pred vsemi povej, da te ne zanima in da nočeš imeti z njim nič. In da če ni sposoben si poiskat žensko brez obveznosti user posted image

(odgovor članu 25_perla)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: potrebujem nasvete
1.1.2008 19:25:45   
baguSka
Men se pa tale zdi zlo krepka... da je kr pred vsemi priznal. Ta za moje pojme nima cist treznih v glavi user posted image  To je pa neka intimna stvar... stvar dveh. Jst bi mu kr eno krepko okol uses spustila, da bi kej tacga pred vsemi prjavu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: potrebujem nasvete
1.1.2008 19:31:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Men se pa tale zdi zlo krepka... da je kr pred vsemi priznal. Ta za moje pojme nima cist treznih v glavi user posted image  To je pa neka intimna stvar... stvar dveh. Jst bi mu kr eno krepko okol uses spustila, da bi kej tacga pred vsemi prjavu user posted image


Isto razmišljam.....ta dedc nima vseh čistih.....

Ni mi pa jasno kaj si pol ti nardila k je to naredu. Bla tiho pa se hahljalauser posted image
Mislm jst bi mu verjetno rekla nej neha pit k mu škodi al pa kej podobnga.....tiho zihr neb bla. Halouser posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: potrebujem nasvete
1.1.2008 19:56:58   
25_perla
nevem kaj naj v četrtek? kako naj se obnšam, nevem strogfo poslovno!?!

v bistvu je vseeno kaj je on naredu ker so to vsi že pogruntali in vsi to itak že vejo...
kaj sem rekla: res je nič, le na mojem obrazu je vidu da mi ni prav da je to naredu...
sicer pa če bi jaz bila samska bi mi bilo tu full všeč, samo nisem samska in sem mela full mešana čustva....

in kar je ena napisla obnašaj se odraslo (nekaj takega), kako odraslo, mislim da ni fajn delati z tipom ki veš da so neka večja čustva

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: potrebujem nasvete
1.1.2008 19:59:56   
silvya
Biserček ti si pa res našla pravi biser. On je kar podal izjavo pred sodelavci user posted image . Zakaj mu še ti nisi podala tako uradno pred njimi? Eno tako, da naj neha, da te ne zanima, ker ti tvoja družina preveč pomeni. Sama si kriva, da ti ne da miru, ker mu s tem, ko se ne izjasniš daješ samo pobudo, da naj vztraja. Ali pa si mogoče tega želiš? Samo mi potem ni jasno zakaj hočeš mnenja tu na RR user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: potrebujem nasvete
1.1.2008 20:25:15   
baguSka
pravis da je ta clovek sodelavec in prijatelj... skratka nekdo, do katerega cutis nekaj vec... torej bodi iskrena do njega in do sebe... razmisli kaj hoces, cesa si zelis, kaj je zate pomembno... ce tega ne ves, mu tudi to povej... naj si bo na jasnem in ne dajaj mu laznega upanja... mogoce upa ravno zato, ker mu ti to upanje dajas.. drugace sigurno nebi!! torej bodi iskrena in mu povej kaj si mislis!!! to je in bo edino prav!!! in povej mu, ce te res ljubi, naj te spostuje in uposteva... in potem mu povej svoje zelje in predloge... ce jih nimas, ker ne ves, mu tudi to povej... skratka, povej mu, da si zmedena, po drugi strani pa si ne zelis izgubit partnerja oz razdret druzine in naj te pusti pri miru, dokler ne bos vedela kaj hoces... naj ne sili vate, ker bo samo se slabse vse skupi...

predvsem pa preden stopis pred njega, bodi najprje iskrena do sebe... potem sele do njega...

(odgovor članu 25_perla)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: potrebujem nasvete
1.1.2008 20:29:50   
Anonimen
Na podlagi česa te pa on "ljubi"? Kaj pa si mu dala, da te je začel ljubiti?

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?