|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZELO suha koža na obrazu
28.12.2007 20:21:11   
žarnica
ŽE kakšna dva,tri mesece (torej-od poroda-če ima to kaj veze)imam na obrazu zelo suho kožo. Navadno sem uporabljala Loreal happyderm,pa se je super obnesla. Pol sem že po njej imela suho kožo,sem se mazala z otroško kremico Nivea-rezultat- par dni vredu koža,nato spet suha, pol sem kupila neko kremo od Alverde za suho kožo-tudi par dni fajn koža,potem suha. Zdaj imam že od Welede cold cremo,pa je isto. Poskusila sem še tudi z Mustelo cold creme za otroke (tamali pomaga,sem mislila,da bo meni tudi),pa nič.

Sploh nevem katero še naj probam.user posted image Me pa vse že full srbi.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZELO suha koža na obrazu
28.12.2007 20:26:52   
Naja30
Jaz sem isto po porodu dobila zelo suho kožo in zdaj, ko sem spet noseča, jo imam spet. Najbolj mi pomaga od Bubchen ognjičeva krema.user posted image

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZELO suha koža na obrazu
28.12.2007 20:36:32   
firbc
Ravno danes sem (zopet) kupila kremo Rich in shea butter (ali nekaj podobnega) od L'occitane.
Sicer ni ravno med najcenejšimi (30,00 EUR), ampak vsebuje 25% karitejevega masla, ki ga priporočajo za suho kožo.

Tudi jaz imam zelo zelo suho kožo na obrazu, ampak ta krema mi pa res pomaga.

Sem v zadnjem času kupila nevemkoliko krem od Vichy-ja, pa zdaj samevajo user posted image

Ampak ta krema s karitejevim maslom mi je pa res odlična

Toplo priporočam (pa ne delam reklame za L'occitane user posted image )

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ZELO suha koža na obrazu
28.12.2007 21:47:14   
Anonimen
Imam enak problem kot ti s kožo. Preiskusila vso drogerijo in lekarno, pa nič. Sedaj uporabljam kremo od L'occitane, z medom in limono, in moja koža je kot nova. Še za bolj izsušeno kožo je krema s karitejevim maslom. Cene so okrog 30 evrov za eno, sam jaz se počutim kot prenovljena, zato se splača. Priporočam.

(odgovor članu žarnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ZELO suha koža na obrazu
28.12.2007 21:49:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: firbc
Ravno danes sem (zopet) kupila kremo Rich in shea butter (ali nekaj podobnega) od L'occitane.
Sicer ni ravno med najcenejšimi (30,00 EUR), ampak vsebuje 25% karitejevega masla, ki ga priporočajo za suho kožo.

Tudi jaz imam zelo zelo suho kožo na obrazu, ampak ta krema mi pa res pomaga.

Sem v zadnjem času kupila nevemkoliko krem od Vichy-ja, pa zdaj samevajo user posted image

Ampak ta krema s karitejevim maslom mi je pa res odlična

Toplo priporočam (pa ne delam reklame za L'occitane user posted image )


Sploh nisem videla, da si že pisala o L'occitane. Res je super kozmetika. Še ustnice, ki so mi prej pokale do krvi, sem zdaj rešila- z 100% čistim karitejevim maslom. Ko nova sem. Vsi opazijo razliko.

(odgovor članu firbc)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ZELO suha koža na obrazu
28.12.2007 22:18:13   
LoCa
js sm običajno kr otroške kremice uporabljala, zdej pa kr Dove intensive cream. se dosti boljše to obnese kot kake specifične za obraz.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ZELO suha koža na obrazu
28.12.2007 23:36:41   
helloKitty
Biodroga. user posted image  Samo je ne prodajajo povsod (v nekaterih kozmetičnih salonih).

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ZELO suha koža na obrazu
29.12.2007 9:00:51   
žarnica
pa ima loccitane kakšne testerčke,da ne kupujem ravno cele kreme za 30 eur?user posted image

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ZELO suha koža na obrazu
29.12.2007 9:34:20   
firbc
Za tole 100% karitejevo maslo sem tudi jaz že slišala, da je odlično.
Očitno se bo spet potrebno malce vreči v stroške user posted image

Kar se vzorčkov tiče: sem tudi jaz včeraj spraševala za kakšne testerčke, pa menda v decembru tega nimajo.
Bomo pa pač počakali do januarja, kajne....

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ZELO suha koža na obrazu
29.12.2007 21:00:47   
fusia
V Loccitaneju jaz vedno dobim več testerjev. Kar reci boš sigurno dobila.

(odgovor članu firbc)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ZELO suha koža na obrazu
29.12.2007 21:03:52   
Majuska
Jaz imam suho kožo na licih in uporabljam dve kremi kombinirano, Garnier Fresh (ena zelena zadeva, narejena iz grozdja) in Happy derm. Meni zelo pomaga.

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ZELO suha koža na obrazu
29.12.2007 21:11:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: žarnica
pa ima loccitane kakšne testerčke,da ne kupujem ravno cele kreme za 30 eur?user posted image


Tukaj si lahko malo ogledaš izdelke:
http://www.loccitane.si/Default.aspx?c=2&l=2&a=20053&s=51

Lahko naročiš brezplačni katalog, tako da pošlješ mail s svojim naslovom na info@loccitane.si, in zraven kataloga daril boš prejela tud kak testerček- pred nekaj tedni sem jaz prejela dva, za kremico med&limona, ki jo pravkar tudi uporabljam. Izgubiti nimaš kaj. V Mb pa testerčka za kremo s karietejvim maslom žal zdaj niso imeli- morda bo spet prihodnji mesec. Ali pa preveri kje drugje.

(odgovor članu žarnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ZELO suha koža na obrazu
30.12.2007 14:13:50   
žarnica
o,super,aspirinčica,hvala.

Kje pa  je loccitane v MB? Je nasproti Mullerja slučajno (proti H&M)? Al je tam neka druga drogerija?

sicer pa mi bo v Mb uspelo it šele čez kakšna dva tedna,do takrat me bo pa še vse srbelo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ZELO suha koža na obrazu
6.1.2008 13:56:05   
tina104
V Europarku.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ZELO suha koža na obrazu
6.1.2008 13:58:32   
Anonimen
Drugače pa lahko z 4 evre dobil v Müllerju super kremo za obraz za suho kožo - Totes Meer, lahko je olivna, lahko pa navadna.

Jaz imam blazno suho kožo in mi jo edino ta pomiri. Res je ful v redu.

Ampak po želji. Lahko tudi uno za 30 evrov kupiš

(odgovor članu tina104)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ZELO suha koža na obrazu
6.1.2008 16:08:30   
šnucika
Tudi jaz sem nekaj mesecev po porodu imela grozno suho kožo...glede na to, da imam po naravi mastno....
Edino mandljevo olje mi je malo pomagalo...pa še to je koža takoj vpila in čez par ur je bilo isto.Po katerikoli kremi sem bila čist flekasta,mogoče je malo pomagala otroška Nivea,kot si že sama napisala.
Nekje po pol leta pa sem spet prišla do svoje mastne kože.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ZELO suha koža na obrazu
7.1.2008 11:04:27   
iva01
Eucerin 5% urea, men ful pomaga, pa sem mela res tako suho kožo da se je kr lušila in tak neprijetni občutek zategovanja, ampak zdej je hvalabogu OK

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?