|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SEM NOSEČA?
1.1.2008 14:57:06   
nikolyna
Pozdravljeni!!

Najprej se opravičujem, ker sem zgrešila temo in bom napisala kar pod Želimo si novega družinskega člana. Včlanila sem se par minut nazaj in se še ne znajdem ravno najbolje tukaj gor. Malo brskam, da bi se čimprej navadila..:))
Zdaj pa h mojemu problemu!

Zadnja menstruacija se mi je začela 1. dcembra 2007 in je trajala vse do 6. decembra 2007. Moj ciklus je na 23 do 24 dni. 16. decembra pa sme imela nezaščiten spolni odnos, tip je končal vame in zgodba se je ponovila dne 28.12.2007, tudi takrat je končal vame. Zelo me skrbi, če sem noseča, kajti pravijo ,da ej normalen ciklus na 28 dni, zato nameravam počakati do četrtka, ko bo minilo 28 dni od dneva zadnje menstruacije, če jo do takrat ne dobim bom v petek naredila test. Je velika možnost, da sem zanosila, gelde na to, da nisem uporabljala nobene zaščite?? Tabletke sem prenehala jesti že 4 mesece nazaj, ker so slabo vplivale name, kondoma pa ne uporabljava. Včasih imam občutek ,da sem res noseča, mogoče je zato, ker sem z živci na koncu in mislim cel dneve samo še na to. Zdi se mi ,da imam malo napet trebuh, zadnje dni jem zelo veliko, ko se najem iščem čez 20 minut, kje bi spet kaj pojedla..., moje prsi so večje in bolj bujne...
Stara pa sem komaj 16,5 let zato otrok zaenkrat še ni zaželjen. Pa še nekaj: Kakšni so občutki po splavu??

Lepo prosim za odgovor in pomoč in se vsem že vnaprej zelo lepo zahvajujem!

user posted image user posted image  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SEM NOSEČA?
1.1.2008 15:00:16   
rija
jao, jao.....

ja, čisto zelo možno je, da si noseča.


pa kaj za vraga se igrate rusko ruleto ko temu ni časuser posted image  nisi zaščitena, pa vseeno konča vateuser posted image

treba bi ti bilo pod smrečico nalečt spolno vzgojo za desetletnike, pa božiček bi te čez koleno moral dat pa pošteno našibat po riti.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu nikolyna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SEM NOSEČA?
1.1.2008 15:01:16   
Anonimen
če je tvoj ciklus na 23 dni in še ni menstruacije pa je 3 že minilo nared test.

drgač pa punca nimaš glih pameti sori!

(odgovor članu nikolyna)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sem noseča?
1.1.2008 15:02:37   
Anonimen
Ja, je možno, da si noseča.

Kakšni so občutki po splavu, ne vem.

Kakšno pomoč rabiš?

(odgovor članu nikolyna)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SEM NOSEČA?
1.1.2008 15:03:59   
Strawberrie Cherrie
V tvoje dobro srčno upam da nisi.

drugače pa ti priporočam, da greš v nakup ene izmed tehle knjig  TUKAJ




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SEM NOSEČA?
1.1.2008 15:11:20   
nikolyna
S tem ,da rabim pomoč sem mislila na to, da mi boste odgovorili čimprej. Vidim, da tukaj gor na tem forumu zelo hitro dobiš odgovor, tako, da bi se vsem, ki ste mi tako hitro odgovorili zahvalila!! So pa dobrodošli tudi drugi odgovori oz. komentarji...
Vem, da sem nardila full veliko neumnost, v tistem trenutku, ko sem šla seksat brez zaščite nisem mislila na nič, za to mi je zdaj full žal in nikol več ne grem v posteljo brez zaščite/ kondoma.

lp  

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: SEM NOSEČA?
1.1.2008 15:15:13   
silvya
Ojej punca kako se lahko tako igraš? Imaš veliko možnost, da si noseča saj sta imela spolne odnose ravno v času plodnih dni. Ne preostane ti nič drugega kot da kupiš test nosečnosti in se prepričaš. Če bo pozitiven pojdi čimprej do ginekologa. Dobro bi bilo, da to storiš tudi če nisi, da se pogovoriš o zaščiti.


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: SEM NOSEČA?
1.1.2008 15:16:34   
Rubin.
Kupi si CB in naredi test, tako boš najbolj sigurna.

Ne bi rada pametovala, ampak nezaščiten odnos pri 16,5 letih je res skrajno neodgovorno dejanje.
Če misliš, da si dovolj zrela za sex, potem moraš poskrbeti tudi za zaščito.
Kar se tiče splava, ti lahko povem, da je zadeva gledana z medicinskega vidika zelo preprosta (ali pa tudi ne, tudi pri tej op. se lahko kaj zakoplicira in so posledice lahko hude), kar se pa tiče psihološkega pa zelo komplicirana. Še leta po splavu se lahko sprašuješ, če si naredila prav, kako bi bilo če bi bilo ipd. Jaz sem sicer imela ss, pa ti povem, še kadarkoli mi stopijo solze v oči, ko se spomnim na op. sobo, ki je vsaj za mene podobna kakšni klavnici.
Pa še ves dan preživiš v bolnišnici.

V bodoče poskrbi za zaščito, da se ne boš več spravljala v takšne situacije.

(odgovor članu nikolyna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: SEM NOSEČA?
1.1.2008 16:03:19   
dulcinea
Zadnja menstruacija se mi je začela 1. dcembra 2007 in je trajala vse do 6. decembra 2007. Moj ciklus je na 23 do 24 dni. 16. decembra pa sme imela nezaščiten spolni odnos


Čaki, če je bila zadnja menstruacija 1. decembra, potem je danes že 32 dni, a ni?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu nikolyna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: SEM NOSEČA?
1.1.2008 16:12:28   
nikolyna
Ja, jaz sem štela od zadnjega dneva menstruacije- od 6. decembra.Kolikor vem se šteje od zadnjega dneve men.Ali se motim???

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: SEM NOSEČA?
1.1.2008 16:17:44   
baguSka
Kolikor vem se šteje od zadnjega dneve men.Ali se motim???


Motis se. Vedno se steje od prvega dne.

(odgovor članu nikolyna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: SEM NOSEČA?
1.1.2008 16:19:11   
PBJ
Ciklus se šteje od prvega dne M.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu nikolyna)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: SEM NOSEČA?
1.1.2008 16:21:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Kolikor vem se šteje od zadnjega dneve men.Ali se motim???


Motis se. Vedno se steje od prvega dne.


Tocno tako za nosecnost se steje prvi dan zadnje menstruacije... Saj si lahko prebere v koledarcku,ki ga pise dr. Strahova...kaj pise za prvi teden.user posted image

Danes je prvi dan vaše zadnje menstruacije, no vsaj za naslednjih devet mesecev! Noseči sicer še niste, a za izračun predvidenega termina poroda, je ta datum pomemben, zato si ga zapomnite. Ta teden se šteje že kot prvi teden nosečnosti.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: SEM NOSEČA?
1.1.2008 16:23:18   
baguSka
Tocno tako za nosecnost se steje prvi dan zadnje menstruacije...


Pa ne samo za nosecnost. Vsi ciklusi se stejejo od prvega dne..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: SEM NOSEČA?
1.1.2008 16:23:28   
Anonimen
Tukaj je forum Želimo si novega člana, na pa Ne želimo.......
Pri vsej zaščiti, ki se jo dobi danes je tole neopravičljivo. Kakšni so pa občutki po splavu, boš pa sama ugotovila.user posted image

(odgovor članu PBJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: SEM NOSEČA?
1.1.2008 16:24:09   
baguSka
Kakšni so pa občutki po splavu, boš pa sama ugotovila.


No, jaz mocno upam da ji ne bo treba...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: SEM NOSEČA?
1.1.2008 16:29:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Tukaj je forum Želimo si novega člana, na pa Ne želimo.......
Pri vsej zaščiti, ki se jo dobi danes je tole neopravičljivo. Kakšni so pa občutki po splavu, boš pa sama ugotovila.user posted image


Mislim ampak res... Upam da ni noseca in da jo sreca pamet...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: SEM NOSEČA?
1.1.2008 16:32:35   
Anonimen
Tudi jaz upam, da ji ne bo treba na splav.Vem, da je mladost norost, vendar je danes drugače kot je bilo pred leti, več osveščenosti in zaščite.
Ne želim ji nič slabega, samo naj bo drugič bolj previdna, ker imeti otroka pri teh letih je težko, odreči se otroku pa pusti preveč posledic.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: SEM NOSEČA?
1.1.2008 16:33:10   
Naty*Taja
Je pa tudi čisto možno, da se ti je zadeva zavlekla zaradi živčkov...Poznam primer, ko se je zvleklo za cel teden zgolj zaradi živčnosti...
Tudi sama menim, da si skrajno neodgovorna (pa tudi tip), in da si se spravla v zelo nezavidajočo situacijo...
Dajmo punca pamet v roke in ne uniči si življenja zaradi enga brezglavega seksa.


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: SEM NOSEČA?
1.1.2008 16:38:23   
nikolyna
zdajle sem gledal ana koledarček in jaz imam ciklus enkrat na 29 dni, drugič na 30...skoraj vedno je drugače..a potem moram šteti ciklus od 1.decembra,k o sem nazadnje dobila menstruacijo??

ali mi bo test pokazal prav, če ga naredim že jutri?? Ker v vsakem primeru mi menstruacija zamuja.

lp 

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: SEM NOSEČA?
1.1.2008 16:40:57   
baguSka
a potem moram šteti ciklus od 1.decembra,k o sem nazadnje dobila menstruacijo??

ali mi bo test pokazal prav, če ga naredim že jutri?? Ker v vsakem primeru mi menstruacija zamuja.


ja - odgovor na oba vprasanja

(odgovor članu nikolyna)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: SEM NOSEČA?
1.1.2008 16:41:17   
Putka
Na žalost se kljub številnim oblikam kontracepcije dogaja. Žal. In imam občutek, da se punca zaveda napaki in ji je prekleto žal in strah.

Pojdi v lekarno po nosečniški test in boš najhitreje sama ugotovila. Če si noseča je to že 5.teden in test bo pokazal + (ali ne).

In če se pri 16-ih odločiš za splav nič hudega. Ne boš ne prva ne zadnja. Samo upam, da se boš tudi za kondom naslednjič odločila.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: SEM NOSEČA?
1.1.2008 16:41:52   
baguSka
ali mi bo test pokazal prav, če ga naredim že jutri??


ni pa se cist nujno... ce cez kaksn teden M se vedno ne bo, lahko test seveda ponovis...

(odgovor članu nikolyna)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: SEM NOSEČA?
1.1.2008 16:47:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nikolyna

zdajle sem gledal ana koledarček in jaz imam ciklus enkrat na 29 dni, drugič na 30...skoraj vedno je drugače..a potem moram šteti ciklus od 1.decembra,k o sem nazadnje dobila menstruacijo??

ali mi bo test pokazal prav, če ga naredim že jutri?? Ker v vsakem primeru mi menstruacija zamuja.

lp 


Ciklus se vedno steje od prvega dne zadnje menstruacije...
Da bos 100% in se ne bos ubadala z raznimi  urinskimi testerji ,ki ponavadi niti niso 100% zanesljivi, pojdi v labolatorij daj kri na preiskavo Beta HCG in izvid dobis po parih minutah.
Mislim da stane v Sloveniji tam okrog 50 eurov...

(odgovor članu nikolyna)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: SEM NOSEČA?
1.1.2008 16:49:48   
Anonimen
Beta hcg test je pri nas: Kranj- 12 e
                                       Jesenice- 8 e

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?