|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
9.1.2008 11:48:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nega usnjene sedežne
9.1.2008 13:29:51   
pilar28
Oj
spet jaz ja, mi imamo od TOM-a, čistim jo z gobico-krpo, v stu za vzdrževanje usnja pa sta dve steklenički: čistilo za usnje in nato še zaščita zanj+ goba.user posted image
Čisti jo 1x mesečno, ker je smetanove barve.
Verjetno lahko naročiš kar tu: TOM d.d., Stari trg 36, Mokronog.Drugače pa se v ITA kupi v poh. salonu Fenice S.p.A
Aja, pa obvezno z rokavicami čisti!
Koliko točno stane ne vem, ker vzamem več stvari na D.o.o.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nega usnjene sedežne
9.1.2008 13:38:25   
Anonimen
Mleko za nego usnja od erdala. 1x do 2x mesečno.

(odgovor članu pilar28)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nega usnjene sedežne
9.1.2008 14:10:36   
Anonimen
no pri nas je bela in potem si lahko misliš, kakšna je od dveh user posted image  škratov... 1x teden jo s čistilno-negovalnimi  robčki za dojenčke... Saj vemo, kaj je to?user posted image user posted image user posted image  Kadar je fejst zaflosana, ali je gor kaj od barvic, vodenk itd, pa z nekim čistilom za odstranjevanje madežev Dexal iz Eurospina, ki je na bazi encimov (brez alkohola!!! - usnje poka) in gre full dol. Uporabno za vse in full poceni v primerjavi Vanishi....Na pol leta z mlekom za nego usnja Erdal

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nega usnjene sedežne
9.1.2008 14:13:04   
kofetek2010
Kr s pamersovimi robčki za rito. user posted image

Prej smo imeli temno modro in se sploh nič ni poznalo, sedaj pa imamo belo in jo vsak dan sproti mal prebrišem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nega usnjene sedežne
9.1.2008 22:43:54   
MARTINŠČICA
Imava oranžno. Čistim jo 2x mesečno z mokro krpo, nekajkrat na leto pa jo namažem s kremo za telo (Nivea).

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nega usnjene sedežne
9.1.2008 22:48:24   
katra55
Kr s pamersovimi robčki za rito.
 
Jaz tudi.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nega usnjene sedežne
10.1.2008 7:31:09   
honey
Sicer ni pravo vprašanje, ampak ker je že tema odprta: kako pa ste zadovoljne z usnjeno sedežno? Ker midva z možem sva se odločila raje za mikrotkanino, prevlečeno s teflonom (TOM d.o.o.), ker se nama zdi usnje premrzlo in na živce mi gre, ker začne po parih letih pokati in se gubati. Pa vi, imate iste izkušnje?

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nega usnjene sedežne
10.1.2008 10:37:21   
Katrin
Zelo smo zadovoljni user posted image

Usnje ne poka, če ga pravilno vzdržuješ (no, ja, nič ni trajno, da me ne bo kdo za besedo lovil) - drugače pa kot so napisale punce, treba ga je vzdrževati z mlekom pa tudi Niveja je OK (da ga zmehča).

Odločitev za nakup pa je seveda vajina user posted image

lp

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nega usnjene sedežne
10.1.2008 12:53:08   
kofetek2010
honey - naša tastara nam je služila 10.let, usnje je ostalo kot novo, nič spokano, zgubano user posted image

Sedaj imamo spet usnjeno, nam je všeč in nas nič ne moti.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
11.1.2008 10:59:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nega usnjene sedežne
11.1.2008 14:18:03   
pilar28
Hoj
ja vidim, da maste zeleno sedežno, gotovo je hvaležna, bi dala zeleno preobleko stolov že zaradi izgleda...ne vem, moje mnenje, pa še zelena mi je všeč.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?