|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   z dojenčkom na otok??
13.1.2008 17:58:44   
1A
nisem sugurna če je fino jet na otok glede trajekta in zdravstvene oskrbe z dojenčkom ! vaše izkušnje 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: z dojenčkom na otok??
13.1.2008 18:04:47   
kristinaj
zakaj pa ne?

jaz sem bila lani 2meseca v dalmaciji od otrokovega 3-5 m starosti. smo bili večinoma samo v mestu, enkrat smo šli tudi na ist z jahtico. in ti povem, nobenega problema.

pozanimej se le glede otrokovega varstva, je pediater, kje je nujna pomoč, klic v sili...take stvari morajo biti 300%. postavi si kar precej ČE-jev....

otroci se prilagodijo vsaki situaciji....

(odgovor članu 1A)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: z dojenčkom na otok??
13.1.2008 18:51:10   
Anonimen
Pozdravljena.

Kolikor imam jaz izkušenj z otokom Krkom, ti lahko rečem, da so le dobre, pa sem bila tam že približno 9krat. Zdravstvena oskrba je primerljiva z tisto na celini(bolnišnica in zdravstveni domovi), tako da mislim, da ti ni treba ničesar skrbeti, če se odločiš za ta otok. Za druge otoke pa žal nimam izkušenj. In tukaj ni vožnje z trajektom, ker je do Krka most.

aspirinčica

(odgovor članu 1A)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: z dojenčkom na otok??
13.1.2008 18:53:09   
rija
jaz z našim ne bom šla na otoke, dokler ne bo mimo nevarnost vročinskih krčev. kvečjemu na kak otok, ki ma eno redno bolnico.....

sicer pa je polno lepih krajev na celini....se mi ne da obremenjevati še z takimi vprašanji....enostavno NI VREDNO.

in otrokom je dovolj mlaka v velikosti 2 krat 3 metre, pa nekaj igrač...za lepimi plažami patimo odrasli......

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu 1A)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: z dojenčkom na otok??
13.1.2008 18:53:50   
Marogica
Mi smo šli s 6 mesečnikom na Ugljan in sploh nisem razmišljala, da ne bi šla. Zdravnike imajo, ambulante tudi, večji otoki celo bolnišnice....Ja kam pa hodijo domačini z dojenčki?user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: z dojenčkom na otok??
13.1.2008 18:55:48   
Anonimen
Če je panika, si z otoka hitreje v bolnišnici kot s celine, ker pokličejo helikopter.

Pa ponavadi so zelo prijazni z dojenčki, ker jih na otokih ni veliko :).

(odgovor članu 1A)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: z dojenčkom na otok??
13.1.2008 19:11:30   
viv_
Nimam pomislekov...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: z dojenčkom na otok??
13.1.2008 20:09:55   
skuštrana
Pojdi na otok..zdravnika imajo povsod, če je pa kaj hudega pa pride helikopter.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: z dojenčkom na otok??
13.1.2008 20:18:33   
tananejka
Naša je bila stara 4,5 mesecev, ko smo šli na otok Šolta. Prej sem se pozanimala glede zdravnika in nujne pomoči (številke). Smo pa vedeli kam gremo (kakšen je apartma in vse ostalo, ker smo bili že prej 2x tam na dopustu). Tam smo ostali 14 dni in nismo imeli nobenih problemov....čista uživancijauser posted image . Je pa tudi mene skrbelo kako bo, ampak po prihodu sem pozabila na vsa vprašanja in se predala dopustu.

Če ima otrok kakršnekoli zdravstvene težave se strinjam z Rijo!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: z dojenčkom na otok??
13.1.2008 23:28:52   
Anonimen
ojla mi smo šli z dvema user posted image ,tamali 3mesece tavečji je 20mesecev na mali lošinj in uživali v uvali Čikat ko vlki.tamali je pod borovci dremal večino dneva,mi pa smo pacali po pesku.lošinj je za dihala balzam,pa fajn je ko maš na eni plaži sonce,senco,mivko beton aja pa seveda kavicouser posted image ,na vsakem eki.ni blo nobenga problema,že leto prej va šla pa je bil tavečji takrat 8mesecev star in smo bli 1teden na lošinju in še potem mesec in pol na otoku viru.le pogumno.


lp

(odgovor članu tananejka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: z dojenčkom na otok??
14.1.2008 8:22:34   
1A
Mary10- ali ste bili v apartmajih in kako se imenujejo!!! hvala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: z dojenčkom na otok??
17.1.2008 8:26:34   
ella2006
Mi imamo na Cresu vikend in ko je tamala bila stara slabe 3 mesece smo že bili na Cresu. Saj kako pa domačini lahko tam živijo, saj imajo tudi otroke.
Mislim da je to stvar posameznika kako se odloči, ter kako se bo bolje počutil. Mi smo napr. ko je ta drugi bil star 3,5 mesec že šli na Kanarce, pa tudi ni bilo nobenih problemov.


Lp

(odgovor članu 1A)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: z dojenčkom na otok??
20.1.2008 19:40:21   
karin412
Mi smo bili na Lošinju, ko je mala zbolela za 6.boleznijo, seveda nismo imeli pojma, kaj bi lahko imela-imela je 5 mesecev. Šli smo k zdravniku kar v hotelu in jo je pogledal. Potem pa smo že šli domov in k našemu pediatru, ki je glede na pojav izpuščajev določil to bolezen.

Dopust sicer ni bil prijeten, zdravniška oskrba pa je bila v redu.

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: z dojenčkom na otok??
23.1.2008 0:22:54   
Anonimen
1A,bli smo pri prijateljih,ki živijo na lošinju,v ulici lošinjskih pomoraca.letos se odločamoal bi šli nazaj na lošinj al bi šli na brač.


(odgovor članu 1A)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?