|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vprašanje - sušilni stroj
26.1.2008 14:46:45   
zanika
Moj mi je pred nekaj dnevi predlagal, da bi kupila sušilni stroj (ženske v njegovi službi ga zelo hvalijo).
Sama pa sem se odločila, da pridobim še nekaj mnenj, saj osebno nimam še nobenih izkušenj. Vem samo to, da so včasih rekli, da sušilni stroj uničuje perilo.

Vse tiste, ki ga uporabljate prosim, da napišete, kakšne so vaše izkušnje (po možnosti, tudi kateri model oz. proizvajalca uporabljate).

Vsak odgovor je zelo zelo dobrodošel.   user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vprašanje - sušilni stroj
26.1.2008 14:51:00   
Anonimen
Men ni še nobene cunje uničil, razen žametne hlače so se mi nenormalno skrčle, tak da žameta ne dajem več notr.
Je pa super stvarca. Jaz ga ne dam za nič na svetu stran.
Pol manj likanja, mehčalca mi ni treba uporabljat, k sušilc cunje mehča. Pol manj dela v glavnem k ni treba vesit, pa gruntat kam vse cunje dat pa...
V glavnem, da mi crkne grem isto minuto po novga.

Imam pa Whirlpoola. Senzorskega, kondenzacijskega, primernega za sušenje 6 al 7kg. Nism zihr. Imam ga pa na pralnem stroju, tak da mi nič placa ne zavzame.

(odgovor članu zanika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vprašanje - sušilni stroj
26.1.2008 14:52:27   
Anonimen
jz ne bi več mogla brez njega živetuser posted image

Perilo pa se uniči samo tisto, katero se sploh ne sme sušit  v njem user posted image

(odgovor članu zanika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vprašanje - sušilni stroj
26.1.2008 15:04:09   
petarda
Evo mi smo ga tudi kupili letos in ga tudi ne dam za nič. Skoz je v uporabi, uničila sem samo en pulover, ker nisem pogledala etiketeuser posted image . Imam pa od firme Brandt tisti ožji model toploader, ker za širšega ni bilo prostora. Jaz mislim, da ti ne bo žal.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vprašanje - sušilni stroj
26.1.2008 15:05:57   
Anonimen
Ne predstavljam si več brez sušivca... Sploh če je pri hiši manjši otrok

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vprašanje - sušilni stroj
26.1.2008 15:14:00   
Mala_princeska
Jaz imam Candy-jevega - in ga ne zamenjam za nič,

drugače pa kot so predhodnice povedale - uničijo se samo tiste cunje, ki niso za v sušilca, pa paziti moraš da temnejših cunj ne sušis s svetlejšimi, da svetlejše ne prevzamejo temnejše barve,

drugače pa pri izbiri je pametno pomisliti na to kako se ga vzdržuje - da se pogleda kje zbira vodo, kje so filtri - da se stroj čimlažje vzdržuje, očisti. Na to je bil pozoren moj gospod, ko sva ga izbirala. Ja pa pozoren na to ali je kondenzacijski ali tisti, za katerega moraš imeti cev v zračnik oz.ven speljano.

Je pa res super in ga ne zamenjam za nič na svetu user posted image .
Poleti, ko je vroče cunje še vedno sušim klasično ali pa ko jih je manj še vedno na in ob radiatorjih, ker šparam pri elektriki - je treba bit pozoren pri nakupu tudi koliko elektrike pokuri.

Drugače pa če cunje takoj ven zložiš niso nič zmečkane, če jih pa pustiš not, so pa kar še za likat (no vsj pri mojih izkušnjah), je pa odvisno tud pri koliko obratih pereš v pralnem stroju.

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vprašanje - sušilni stroj
26.1.2008 15:17:43   
Mala_princeska


Sušilni stroj
CANDY CC2 77

Jaz imam takega, obstajajo pa že novejši.
  • Prostostoječi
  • Kondenzacijsko sušenje
  • Sprednje polnjenje perila
  • Elektronsko upravljanje
  • Elektronsko sušenje - nastavitev želene stopnje vlažnosti
  • Fuzzy logic - prilagajanje sušenja glede na vrsto in količino perila
  • Število programov glede na vlažnost perila: 6
  • Številčni zaslon
  • Prikaz poteka programa
  • Zvočni signal
  • Prikaz: Poln zbiralnik vode
  • Prikaz: Zamašen zračni filter
  • Nastavitev zakasnelega vklopa
  • Program proti mečkanju
  • Nežno sušenje za sušenje občutljivih tkanin
  • Energijski razred: C
  • Poraba el. Energije 5,11 kWh
  • Zmogljivost sušenja 7,00 kg
  • Glasnost 68,00 dB (re 1pW)
  • Višina 85,00 cm
  • Širina 60,00 cm
  • Globina 60,00 cm
  • Bela barva
  • Garancija: 5 let


      _____________________________

      24.4.2004 Nina :-)
      24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

      (odgovor članu Mala_princeska)
    • Neposredna povezava do sporočila: 7
         RE: Vprašanje - sušilni stroj
      26.1.2008 15:41:40   
      vvns
      Moje mnenje je takšno, če imaš možnost da sušiš na zrku je še vedno najboljše saj se cunje vsaj malo prezračijo. Jaz ga nimam in tudi nimam želje po njemu, ker sem slišala že nešteto pripomb - perilo se skrči, cunje so full zmečkane,obleke sem dosti hitrjr uničijo, ipd,...

      Jaz nimam nič proti sušilnemu stroju, da me ne bo katera narobe razumela, ampak to je moje mnenje in mnenje kolegic, ki ga uporabljajo.

      (odgovor članu Mala_princeska)
      Neposredna povezava do sporočila: 8
         RE: Vprašanje - sušilni stroj
      26.1.2008 15:43:44   
      digi
      Kupila sem ga pred cca. 3 tedni in mi ni žal, ga več ne dam... peglam pol manj in to je vsekakor velika plus točka, cote so mehke 1000krat bolj kot, da če jih sušim poleti zunij, kaj šele pozimi noter... v glavnem kupi, če si želiš olajšati življenjeuser posted image user posted image

      _____________________________

      Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

      Timon ti si moj sonček!!!

      (odgovor članu vvns)
      Neposredna povezava do sporočila: 9
         RE: Vprašanje - sušilni stroj
      26.1.2008 15:44:54   
      digi
      Aja imam pa zanussija bog si ga vedi kere črke zravn - zdaj stane cca. 430 eur (v merkurju) in ima displayuser posted image

      _____________________________

      Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

      Timon ti si moj sonček!!!

      (odgovor članu digi)
      Neposredna povezava do sporočila: 10
         RE: Vprašanje - sušilni stroj
      26.1.2008 15:49:34   
      Magi*
      tudi jaz ga nimam dolgo in sem navdušena kako hitro je žehta "pod streho". sicer še vedno klasično obesim večino stvari in jih potem samo za kratek čas dam v sušilca, edino posteljnino, brisače, plenice in podobno gre pa direkt v sušilca.

      pri nas smo si enotni, da je bil to zelo dober nakup.

      _____________________________

      Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

      (odgovor članu digi)
      Neposredna povezava do sporočila: 11
         RE: Vprašanje - sušilni stroj
      26.1.2008 16:43:11   
      Laubica
      Mi ga imamo -in ga ne damouser posted image Imam Gorenje ,kondenzatorski za 5 kg

      _____________________________

      smo družina laubekov:ata laubek
      mama laubica
      pa dva mala laubičarja

      (odgovor članu Magi*)
      Neposredna povezava do sporočila: 12
         RE: Vprašanje - sušilni stroj
      26.1.2008 16:53:28   
      lex
      jaz mam kondenzacijskega Candya - nekega cenenega, OK saj posuši, ampak traja. Drugač pa brez sušilca ne znam živet, ker so mi cunje zunaj sušene trde ko user posted image . Tako, da ko bo ta šel k vragu si kupim Wirpoola 6 čut, ker mam tud pralnega takega in sem več kot zadovoljna. Cunje nisem pa uničila še nobene, pa dam čisto vse not, nič ne gledam kaj lahko in kaj ne

      _____________________________

      Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
      -----------------------------
      Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

      (odgovor članu Laubica)
      Neposredna povezava do sporočila: 13
         RE: Vprašanje - sušilni stroj
      26.1.2008 18:05:07   
      Naja30
      Imam Boscha, kondenzacijskega. Zelo sem zadovoljna z njim. Kot pravijo druge, likat ni treba in to je zagotovo en velik plus! Razen tega tudi mehčalca ni treba uporabljat, ker po sušenju v njem že po prašku zelo lepo diši perilo plus mehko je.

      (odgovor članu lex)
      Neposredna povezava do sporočila: 14
         RE: Vprašanje - sušilni stroj
      26.1.2008 18:15:27   
      jakaracman
      Samo nekaj mi je žal, da ga nisem kupila že prej.Je pa res, da sem ga dolgo iskala imam elektroluxovega in je za montirat na steno edini model.Sama imam prostor zanj le v kopalnici.Nad pralnim strojem imam peč, tako sem ga montirala zraven nad bide in je super.Vse sušim nič mi ni skrčl in je kondenzacijski.Fine stvari pa ne sušim notri jasno.

      (odgovor članu Naja30)
      Neposredna povezava do sporočila: 15
         RE: Vprašanje - sušilni stroj
      26.1.2008 18:32:48   
      mala maja
      imam kondenzacijskega od Gornja, starega že skoraj 4 leta. In kot pravi možek, da mu bo vedno žal, da se ni pustil prej prepričat, da ga kupimo. Sem ga praktično pritišala in kolk se je jeziluser posted image  Dons pa pravi da je ena redkih stvari, ki sem jih hotela po vsej sili in nisem zanjo vrgla denarja skozi okno.user posted image

      In kaj pa sušim notri. Skoraj vse, no razen kašnih zelo, zelo finih stvari.

      (odgovor članu jakaracman)
      Neposredna povezava do sporočila: 16
         RE: Vprašanje - sušilni stroj
      26.1.2008 18:41:15   
      Klarita
      Jaz moje Štefke več ne dam in si ne znam predstavljat bit brez nje. Kondenzacijski sušilec od AEG. Meni je super. Perilo je mehko, sveže in nič zmečkano. Dobila sem ga za rojstni dan od tašče in od takrat ne likam več. Zaenkrat mi ni še nič uničil, je pa res, da ne dajem noter stvari, na katerih je znak, da ni za sušilec.

      (odgovor članu mala maja)
      Neposredna povezava do sporočila: 17
         RE: Vprašanje - sušilni stroj
      26.1.2008 19:02:07   
      suzanamai
      Prej se ločim od moža, kot pa od sušilcauser posted image , sva kupila prvega že pred 10 leti. Sušim vse od A-Ž razen volne, perilo takoj zložim in tako odpade likanje. Pa še tako mehko je vse, tudi brez mehčalca. Aja pa nimam kondenzacijskega, saj imam pralnico v kleti, cev pa priključeno na stari dimnik, ki ni več v uporabi.

      Če imaš možnost odvoda, kupi nekondenzacijskega, porabi manj energije, prej posuši in lepši vonj... No to je moja osebna izkušnja.

      Ne bo ti žal

      _____________________________

      Ljubezen mame ob ljubečem očetu
      je nekaj najmogočnejšega na svetu!

      (odgovor članu Klarita)
      Neposredna povezava do sporočila: 18
         RE: Vprašanje - sušilni stroj
      30.1.2008 8:30:49   
      zanika
      user posted image  Vsem skupaj hvala za odgovore. Sva si ga že naslednji dan šla ogledat. Res je, da je še v trgovini, ampak kmalu bo moj moj. user posted image  

      Moram pa povedati še štorijo iz trgovine. Ogledava si nekaj modelov in prijazna trgovka nama razloži vse prednosti in pomanjkljivosti enih in drugih modelov. Nenadoma mi moj da predlog: "Kaj če bi še vprašala, če imajo takšnega tudi v roza barvi s funkcijo sušenja las?"  user posted image user posted image user posted image  

      (odgovor članu zanika)
      Neposredna povezava do sporočila: 19
         RE: Vprašanje - sušilni stroj
      30.1.2008 8:51:44   
      pety78
      "Kaj če bi še vprašala, če imajo takšnega tudi v roza barvi s funkcijo sušenja las?"


      user posted image user posted image user posted image Je pa faca tvoj možek. Bravo za možeka! user posted image user posted image user posted image

      Drugače pa tudi meni brez sušilca več živeti ni. user posted image


      _____________________________



      (odgovor članu zanika)
      Neposredna povezava do sporočila: 20
         RE: Vprašanje - sušilni stroj
      30.1.2008 8:55:56   
      @FN@
      IZVIRNO SPOROČILO: vvns

      Moje mnenje je takšno, če imaš možnost da sušiš na zrku je še vedno najboljše saj se cunje vsaj malo prezračijo. Ja sploh v kakem mestu je to super ko je tako svež zrak, a ne. Se definitivno ne strinjam. Pa še trde so povrhu, v sušilcu pa zelo mehke.Jaz ga nimam in tudi nimam želje po njemu(a vedno poslušaš kaj drugi pravijo, enkrat probaj pa boš sama ocenila), ker sem slišala že nešteto pripomb - perilo se skrči, cunje so full zmečkane,obleke sem dosti hitrjr uničijo, ipd,...na vsaki cunji maš etiketo, kako se pere in suši, če upoštevaš to, ne bo nč narobe

      Jaz nimam nič proti sušilnemu stroju, da me ne bo katera narobe razumela, ampak to je moje mnenje in mnenje kolegic, ki ga uporabljajo.Mogoče ga pa ne znajo uporablajt

      (odgovor članu vvns)
      Neposredna povezava do sporočila: 21
         RE: Vprašanje - sušilni stroj
      30.1.2008 9:33:34   
      snorlax
      Jaz imam že enih 8 let star Gorenjev sušilec. Noter sušim čisto vse, ampak res dobesedno vse, tudi kopalke, odeje,  puloverje, štumfe...

      Ko crkne, grem takoj po novega.

      _____________________________

      LANI: - 18 KG

      LETOS: ????

      (odgovor članu @FN@)
      Neposredna povezava do sporočila: 22
         RE: Vprašanje - sušilni stroj
      31.1.2008 14:46:12   
      valentina2006
      zanika: Mi mamo Siemens-ovega, kondenzacijskega....pa ne morm brez njega, če ni "crkne", grem koj po novga.

      _____________________________

      ·.¸(¨`·.·´¨)
      (¨`·.·´¨)¸.·´
      `·.¸.·´

      (odgovor članu zanika)
      Neposredna povezava do sporočila: 23
      Stran:   [1]
      Stran: [1]
      Pojdi na:





      Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
      Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
      Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
      Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
      Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
      Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
      Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
      Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
      Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
      Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




      Nos.
      пеперутка16

      Kako majhnim otrokom čistite nos?