|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali ste težje dobile službo
1.2.2008 11:51:51   
neanja duo
po tem ,ko ste bile kako leto ali dve doma?Ali je delodajalcem šlo to,da ste bile doma "v nos"?
Pred časom sem spraševala,ali naj pokličem ali ne?Prišla sem v 2.krog(Baje smo bile 3 in eno od teh 3-h poznam).Ona ima službo za ned.čas ,ampak bi zamenjala,jaz pa brez službe.In pri meni je bil minus,da sem bila 2 leti zaradi tamalega doma in da so otroci še majhni,ona večje otroke(najstnike).No,kaj hočem povedati.Moje mišljenje je ,da bi bilo fer,da vzamejo enega,ki je brez službe.Verjetno me boste vse napadle,pa vseeno


hvala za odgovore
nd
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali ste težje dobile službo
1.2.2008 12:19:58   
aluš
Ja, seveda bi bilo tako fer - do tebe.

Če se pa postaviš na stran današnjih delodajalcev, je pa na žalost čisto druga pesem.
Ko še nimaš otrok, se bojijo, da boš kmalu zanosila, ko imaš enega otroka, rečejo, bo šla kmalu spet na porodniško. No in potem imaš dva majhna. Ja, seveda boš šla večkrat na bolniško.
Najrajši imajo seveda take, ko so še relativno mlade (35-40) in imajo že večje otroke. Tem glava še v redu "dela", zgledajo tudi še fajn, otroci so pa že veliki.
Ja, če si nekaj časa doma, si pa že sumljiv. No, pa tudi če hočes menjati službo (da si zaposlena pa iščeš drugo), je kar nekam čudno kaj ti ni všeč. Tako, da sploh ne vem, kaj je bolje oz. najbolje. 1000% fajn VEZE!!!!user posted image

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali ste težje dobile službo
1.2.2008 21:56:06   
neanja duo
Vidim,da se nihče noče spustit v tole debato.
Jaz sem takšnega mnenja,mogoče malo staromodnega.Če dobim službo za nedol.čas se jo držim,pa čeprav mi recimo ne bi bilo všeč,saj je za NČ zelo težko dobit.Zato res ne razumem,kako so lahko nekateri tako zbirčni in skačejo iz službe za Nč drugam.In še najverjetneje dobijo mesto,nezaposlene pa izvisijo.

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali ste težje dobile službo
1.2.2008 22:22:05   
mighi
Sej ni da ful menjam službe (najprej 2x v 1.letu, zdaj že 2.leti zadovoljen pri enem), razumem pa te ki želijo menjat saj so najbrž nezadovoljni z plačo, odnosi...ali pa si samo želijo korak naprej (napredovati) in v stari službi ne gre.

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali ste težje dobile službo
2.2.2008 2:27:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: neanja duo
saj je za NČ zelo težko dobit.Zato res ne razumem,kako so lahko nekateri tako zbirčni in skačejo iz službe za Nč drugam

Vse za večji denar, Neanja. Tako je danes. Kajti danes "služba za nedoločen čas" ne pomeni čisto nič drugega kakor "enomesečni odpovedni rok". In če že moraš delati za osnovno preživetje, potem vsaj delaj za dober denar. Varnosti ti pa danes nihče več ne garantira. Samo še sam lahko poskrbiš zanjo, kar ti je pa veliko lažje, če imaš službo za določen čas z dobro plačo, kakor pa za nedoločen s slabo. Penzij tako ali tako mi, okrog 30-ega leta, ne bomo dočakali. Že zdaj moraš biti star 65 let (cca.), ko bomo pa mi do tja prišli, bo pa starostna meja že dvignjena na 70 ali 75 let. Pa še pokojninska blagajna bo prazna in bodo penzije tako majhne, da ne bodo niti omembe vredne. Zato je lažje in pametnejše, da si za penzijo sam daješ na stran. Za kar pa potrebuješ večjo plačo. Oz. novo službo. That's the way today. user posted image

(odgovor članu neanja duo)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali ste težje dobile službo
2.2.2008 6:59:11   
Anonimen
ne morem komentirat, ker nisem bila nikoli več kot čas porodniške doma. je pa res da več kot imam delovnih izkušenj, več delovne dobe, več poznanstev v krogih kjer iščem službo lažje jo dobim user posted image
upam da mi zdej nekaj časa nau treba menjat ker sem s sedanjo zelo zadovoljna.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?