|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ajdova kaša
4.2.2008 8:40:34   
Hope2
Dajte me razsvetlit ali obstaja več vrst ajdove kaše?

Zadnjič sem kupila eno kašo v bio štacuni, torej bio kaša. Že tam sem videla, da je drugačne barve, bolj svetle oz bež zelenkasta. No pa sem jo vseeno kupila in skuhala. Med kuhanjem sploh ne oddaja vonja po ajdi, tudi po okusu ni taka, kot ta prava. A je več vrst kaše ali je to samo zato ker je biouser posted image . Zgleda, kot da ne bi bila zrela. Upam, da se nismo zagiftaliuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ajdova kaša
5.2.2008 19:01:51   
fusia
A si prepričana, da je to ajda? Da nisi kupila kake soje ali kaj takega. Jaz še nisem videla drugačne ajdove kaše kot pač je kaša user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ajdova kaša
6.2.2008 5:27:36   
Hope2
No, če piše gor ajdova kaša, potem že najbrž je, a ne? In v bio štacuni majo kar poostren nadzor prodaje, tako, da malo dvomim, da bi se zmotili. Drugače sem pa ugotovila, da jo je treba dlje časa kuhat in se potem vonj tudi že razvije. 

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ajdova kaša
8.2.2008 11:51:42   
fusia
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

No, če piše gor ajdova kaša, potem že najbrž je, a ne?


Najbrž res user posted image

Mogoče je pa tista, ki jo dobiš v navadnih trgovinah, kakšna instant ali pač kako obdelana. Bogve kaj res kupujemo, meni se itak zdi da se malo prehitro skuha user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ajdova kaša
8.2.2008 22:25:20   
robinzon
Z ajdo se ne bo nihče zagiftal, ker je to ena najbolj skromnih rastin. Ni je treba škropiti in ne prenese gnojenja.

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ali lahko dojenčku damo sladoled?
V poletnih dneh je čisto običajno, da se tudi nam, staršem zahoče sladoled. Če smo ravno na dolgem sprehodu z dojenčkom,...
Kako pripraviti popolno pokovko?
photo
Se tudi vi sprašujete, zakaj so 'kokice' v kinu vedno tako okusne, doma pripravljena pokovka pa se kar nekako ne more pr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?