|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avtodom, prikolica ali šotor?
12.2.2008 19:09:14   
frufru
Do zdaj sva na morje vedno hodila kampirat s šotorom. Tudi, ko sem bila noseča. Kot zanalašč so se takrat zadnji dan polomile palčke (za silo je popravljeno, samo je šotor majhen) Zdaj pa moj navija za najem avtodoma ali prikolice. A se to splačauser posted image  A katera pozna kako ugodno varianto? Al naj ga nekako prepričam, da gremo v nakup novega večjega šotora?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avtodom, prikolica ali šotor?
12.2.2008 19:25:35   
Hans
Seveda je šotor cenovno ugodna varianta, vendar tudi prikolice niso drage, avtodom pa je kar drag, prav tako tudi mobilnehišice, ki so super sam cene so problem. Če ste potujoča družina predlagam avtodom, sicer pa glede na cenovne zmožnosti prikolico ali mobilnohišico.

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avtodom, prikolica ali šotor?
13.2.2008 6:43:30   
Lunca1
jaz sem od teh variant še najbolj za prikolico, ker ti nudi določeno ugodje, pa še mobilen si. Mi hodimo sicer na morje z avtodomom, ker ga imajo moji starši, za najem je pa to precej drag špas. pa še mobilen si manj, ker ponavadi avtodom stoji v campu, pa se ti ne da vsega podirat ali pa izgubit mesta. No mi bomo šli letos zraven še z avtom.

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avtodom, prikolica ali šotor?
24.2.2008 14:10:26   
Anonimen
Js sem tudi za prikolico.user posted image

(odgovor članu Lunca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avtodom, prikolica ali šotor?
24.2.2008 15:04:31   
frufru
Nam je v bistvu vse strošek. Avtodoma nimamo, prikolice in kljuke na avtu pa tudi ne. Zato sprašujem, kaj se najbolj splača rentat in kje, ali kupit šotor,...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avtodom, prikolica ali šotor?
24.2.2008 15:22:11   
Gina
Najeti avtodoma se ti v bistvu sploh ne splača, ker to je skoraj dražja varianta kot hotel. Se mi zdi, daje poceni varianta 120eur na dan - brez nafte, žre pa vsaj 12l/100km. Prikolico najeti je ceneje, vendar se mi zdi, da je ta hip še malo prezgodaj. Vprašaj aprila na forumu, če kdo sposoja, gotovo bi se kakšen našel. Če imaš komplet kamp opremo doma, bi se ti morda splačalo kupiti prikolico, ker to je dolgoročno ok varianta. Zapneš jo za avto, pa odpelješ ko ti paše, kamor ti paše. Nam to ustreza. prikolica drži vrsto let, registracija ni draga, vzdrževanje tudi ne, le začetni strošek je kar ornk. Ampak zaleže za nekaj let. Mi smo jo kupili se mi zdi da 8 let nazaj, rabljeno, pa bo še zdržala par let. Prikolice so mnogo cenejše v nemčiji, rabljene mislim, poglej na ebayu, edino ponjo moraš včasih prav daleč. Samo se finančno zihr splača. Meni je sicer tudi šotor super varianta, edina stvar, ki me moti je ta, da kadar je dež, v šotoru ni enakega udobja, kot ga nudi prikolica. Če si sam, je v bistvu vseeno, oddrnjohaš kak dan ali dva, prebereš knjigo, greš v mesto, če imaš pa froca zraven, pa deževni dnevi v šotoru postanejo projekt, ki ti vzame vso energijo tistih 14.dni. Kaj pa vem, jaz ne bi šla z malimi otroki v šotor ravno iz tega razloga. Je pa vse skup zihr za razmislit, se strinjam.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: avtodom, prikolica ali šotor?
24.2.2008 17:04:47   
Anonimen
Včasih so imele nekatere firme počitniške prikolice stacionirane v kampu, pa si lahko najel. Sicr je bilo to še za časa socializma, ampak nekatere firme imajo še vedno.


mi imamo prikolico in že 30 let kampiramo. Ampak me je vedno strah postavljanja in razstavljanja, ker peljemo pol bajte s sabo.
Sem se je že malo naveličala.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: avtodom, prikolica ali šotor?
24.2.2008 21:03:04   
viv_
Jaz zagovarjam šotor! user posted image

1. cenovno je ugodnejša varianta kot drugi 2
2. najbolj si mobilen, ker imaš avto, v kampu ostane vse postavljeno. Pri prikolici je pač to, da imaš za kontrolirat 3 osi, ko se premikaš
3. mi imamo tolk velik šotor, da tudi deževni dnevi niso problem

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: avtodom, prikolica ali šotor?
25.2.2008 21:05:58   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Jaz zagovarjam šotor! user posted image

1. cenovno je ugodnejša varianta kot drugi 2
2. najbolj si mobilen, ker imaš avto, v kampu ostane vse postavljeno. Pri prikolici je pač to, da imaš za kontrolirat 3 osi, ko se premikaš
3. mi imamo tolk velik šotor, da tudi deževni dnevi niso problem



Ne vem viv, če bi se strinjala z vsemuser posted image user posted image :

1. cenovno ni glih neke razlike
2. mobilen si popolnoma enako kot če imaš prikolico (kamper si morda mislila, tam res nisi nič mobilen, razen če motor s sabo pelješ) - prikolico vozit ni neka panika, še sama jo vozim včasih, če je treba
3. v tretji točki imaš prav, ni toliko razlike, razlika je v tleh, ki so pri hudem in dolgem večdnevnem nalivu v šotoru komot mokra, v prikoli pa ne, pa v šotoru vseeno nimaš trdne strehe nad glavo, pa težje greš kam maja in konec septembra, v prikoli si pa mirne duše not zakuriš peč.

Je pa še en vidik, postavljat prikolico je bolj zoprno in bolj zamudno, kot šotor. Nekaterim ljudem je to en grozno obupen projekt - v bistvu terja nekaj časa in mirne živce, pa vseeno ti mora biti za čas takrat. Če si tip človeka, ki mu gre to na živce, je bolj pametno imeti šotor. Lažje je. Samo jaz vseeno raje kampiram s prikolico.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: avtodom, prikolica ali šotor?
26.2.2008 12:16:07   
masna
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Jaz zagovarjam šotor! user posted image

1. cenovno je ugodnejša varianta kot drugi 2
2. najbolj si mobilen, ker imaš avto, v kampu ostane vse postavljeno. Pri prikolici je pač to, da imaš za kontrolirat 3 osi, ko se premikaš
3. mi imamo tolk velik šotor, da tudi deževni dnevi niso problem


Viv mene zanima kakšen avto imate?

Jaz tudi zagovarjam šotor in do zdaj sva vedno hodila s šotorom. In tudi za letos (ko imamo 2 člana družine več) sem razmišljala da bi kupila en večji šotor, a sem ugotovila da to potegne še marsikaj zasabo... Če kupimo šotor mormo še kombi, saj nimamo kam dat vso opremo in prtljagouser posted image Tako da nam je ceneje kupiti rabljeno prikolico kot nov avto...

Na žalost... ker šotor jeuser posted image .





(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: avtodom, prikolica ali šotor?
26.2.2008 14:40:55   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: masna
Viv mene zanima kakšen avto imate?


Je nekje na slikci v mojem albumu user posted image  Seat Alhambra. Prostora ogromno. Pa še montano mamo na strehi - kadar gremo kampirat.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: avtodom, prikolica ali šotor?
27.2.2008 0:40:04   
trixi
pa da pristavim še moje mnenje

Če greš na dopust v enem kosu - na en kraj potem prikolica. Če pa vandraš okoli, dan, dva, največ tri v enem kampu potem pa bolje šotor. Ker avto naložen s šotorom je vsekakor bolj mobilen kot pa s priklopljeno prikolico, mislim, da je imela viv te vrste mobilnost v mislih. 

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?